Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Madlen doskonale rozumiem, POLSKA.
zanna wystarczy że raz państwowo u dentysty byłam - dziękuję. Nigdy więcej. Najczęściej przepisują leki na zasadzie "nie pomoże a i nie zaszkodzi, pobierz sobie je trochę, wydaj kasę i przyjdź znowu".
a co do koleżanki to naprawdę straszna sytuacja... jak ciąża może tak wpłynąć na kobietę? przecież ona powinna być najszczęśliwszą kobietą na świecie, że ma takie maleństwo:)
zanna wystarczy że raz państwowo u dentysty byłam - dziękuję. Nigdy więcej. Najczęściej przepisują leki na zasadzie "nie pomoże a i nie zaszkodzi, pobierz sobie je trochę, wydaj kasę i przyjdź znowu".
a co do koleżanki to naprawdę straszna sytuacja... jak ciąża może tak wpłynąć na kobietę? przecież ona powinna być najszczęśliwszą kobietą na świecie, że ma takie maleństwo:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Nie mogę już edytować a chciałam się czymś pochwalić: otóż robiłam jakiś czas temu zadanie na komunikację interpersonalną, miała być praca wgrupach, ale wiedziałam, że ja spośród tych wszystkich osób zrobię to najlepiej. Więc zrobiłam je sama, samiuteńka no i co? Moja grupa dostała najwięcej punktów z całej grupy wykładowej
6pkt. więc otwarcie mówię: jestem geniuszem 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
Adidasowa to gratuluję
ale ja nie robiła bym za całą grupę...
Tak w ogóle to witam wszystkich
Czuje sie już w miarę dobrze ale jeszcze trochę posymuluje
A gdzie reszta?
Tak w ogóle to witam wszystkich
Czuje sie już w miarę dobrze ale jeszcze trochę posymuluje
A gdzie reszta?
Re: Przy kawie ...
Adi, po godzinie już nie można edytować... 
gratuluję
a ja właśnie wróciłam z zastrzyku i udanych łowach na lumpach
ale wstępnie zarejestrowałam się do lekarza na piątek, bo nie do końca jest już ok...
Zobaczymy co będzie....
hej Zanna... ale to mam nadzieję że przynajmniej odpoczywasz w łóżku...
gratuluję
a ja właśnie wróciłam z zastrzyku i udanych łowach na lumpach
ale wstępnie zarejestrowałam się do lekarza na piątek, bo nie do końca jest już ok...
Zobaczymy co będzie....
hej Zanna... ale to mam nadzieję że przynajmniej odpoczywasz w łóżku...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
zanna chciałam dostać dobrą ocenę, a oni maksymalnie na 2-3 pkt by zrobili... wiem na co ich stać.
no symuluj to teściowa da CI spokój i nie będzie Cie ganiała, a mąż będzie skakał na paluszkach ;d odpoczęłaś trochę?
reszta to chyba też zchorowana i jakoś tak..;/
Kayira wiem właśnie, że po godzice lipa, ale napisałam w razie czego, że nie mogę edytować
co ciekawego znalazłaś na lumpach?:)
no symuluj to teściowa da CI spokój i nie będzie Cie ganiała, a mąż będzie skakał na paluszkach ;d odpoczęłaś trochę?
reszta to chyba też zchorowana i jakoś tak..;/
Kayira wiem właśnie, że po godzice lipa, ale napisałam w razie czego, że nie mogę edytować
co ciekawego znalazłaś na lumpach?:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej Kay
Wczoraj też byłam na lumpach, ale było tak przebrane że nic ciekawego nie było. Tak ja sobie leże w łóżku i dziś nie mam zamiaru wstawać
postanowiłam, że zaczynam zbierać kasę na nowa lodówkę bo ta będzie mi szpecic całą kuchnię...
Kay to mówisz że u Ciebie z korzonkami jeszcze nie dobrze?
Adi mój mąż ma to gdzieś, siedzi sobie gra, to tylko ja go wiecznie szkoduje...
Wczoraj też byłam na lumpach, ale było tak przebrane że nic ciekawego nie było. Tak ja sobie leże w łóżku i dziś nie mam zamiaru wstawać
Kay to mówisz że u Ciebie z korzonkami jeszcze nie dobrze?
Adi mój mąż ma to gdzieś, siedzi sobie gra, to tylko ja go wiecznie szkoduje...
Re: Przy kawie ...
zanna opierdziel go! co to ma znaczyć!
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
Ja mu nie będę tłumaczyć, następnym razem sie odwdzięczę tak samo i już.
Re: Przy kawie ...
Widzę, że masz podobne myślenie do mnie
tylko ja mu mówę zawsze: "dobrze, ja zrobię tak samo" i od razu zmienia postawę ;] ale ostatnio nie mam co na niego narzekać na szczęście.
a teściowie jak?nadal marudzą o kuchni?
a teściowie jak?nadal marudzą o kuchni?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Witajcie

ja tam jakoś nie wierzę w żadnych bioenergoterapełtów
jak już to w znachorów leczących ziołami.
Mam nieprzemakalny płaszcz, wielki gumowany parasol i gumowe spodniobuty na szelkach sięgające aż do klatki piersiowejpaula.x111 pisze:Adix257 a masz nieprzemakalny sweter? Bo jak mi smutno albo mam problem, to bardzooo dużo płakusiam![]()
Widzę Kasiu że jednak napisałaśookasskaoo pisze: a z czym konkretnie się wybierasz do bioenergoterapeuty? Kiedyś byłam pare razy.Ale raczej nie polecam tych z wahadełkami,i takich którzy więcej używają jakiś zaklęć niż rozumu
jak już to w znachorów leczących ziołami.
Ostatnio zmieniony śr lis 27, 2013 11:52 am przez Adix257, łącznie zmieniany 1 raz.
Adrian

Re: Przy kawie ...
wyczuwam rybaka 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
Adi im wiecznie coś nie pasuje... Wczoraj z S. jeździliśmy oglądać płytki i teść pojechał z nami coś tam załatwić i myślałam że go nawyklinam w tym sklepie. Bo ja chce takie koloru brąz, takie trochę ciemniejsze a on do mnie, że kto to będzie myl, że na ciemnych wszystko znać... Ja mówię to sobie kupię białe i na pewno nic na nich nie będzie widać. Myślałam że mnie szlag trafi...
Re: Przy kawie ...
prawda jest taka, że i na ciemnym i na jasnym wszystko widać. Ale jak się sprząta to nic nie widać. Ci twoi teściowie to straszne zrzędy. powinni się w ogóle nie wtrącać, a wy róbcie po swojemu, bo jak im ulegniecie to wejdą wam na głowę.
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
Nie no ja już dawno powiedziałam że zrobię tak jak ja zechce, bo i S. siostra sie wtrąca... Teściowa to już mi nawet wymyśliła kolory ścian.
Re: Przy kawie ...
o a na jako sobie życzy ? może niech oni urządzą tą kuchnie, ale za swoje pieniądze 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
Ma być kolor łososiowy a meble czarne...
Może lepiej niech nie urządzają, nawet za swoje bo będę miała taka jak jest ta
a tego bym nie chciała 
Może lepiej niech nie urządzają, nawet za swoje bo będę miała taka jak jest ta
Re: Przy kawie ...
Adasiu dobrze wyczuwasz masz nosa
zanna trzebabyło teściowi powiedzieć że ty będziesz myła te kafelki bo kto inny
I rób kuchnię po swojemu bo to ty się masz w niej dobrze czuć bo to ty będziesz w niej gotować
zanna trzebabyło teściowi powiedzieć że ty będziesz myła te kafelki bo kto inny
I rób kuchnię po swojemu bo to ty się masz w niej dobrze czuć bo to ty będziesz w niej gotować
Adrian

-
G****
Re: Przy kawie ...
Adrian robię po swojemu ale takie gadanie tylko człowieka z równowagi wyprowadza 
Re: Przy kawie ...
zanna
myślę, że jakbyś powiedziała, że jak się będą wtrącać to oni wszystko robią i kupuja to im się odechce 
adix mam dziadka rybaka, dużo wiem
adix mam dziadka rybaka, dużo wiem
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim
Ja chyba tylko na chwilkę bo mi net obrywa cały czas, więc nawet nie biorę się za nadrabianie czytania bo by mnie szlag trafił prędzej
Jak dzionek wam mija? Ja od rana zasuwam , palenie w piecu, sprzątanie, pranie. Jeszcze by wypadało jakiś obiad zrobić.
Ja chyba tylko na chwilkę bo mi net obrywa cały czas, więc nawet nie biorę się za nadrabianie czytania bo by mnie szlag trafił prędzej
Jak dzionek wam mija? Ja od rana zasuwam , palenie w piecu, sprzątanie, pranie. Jeszcze by wypadało jakiś obiad zrobić.
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Zanna doskonale wiem oczym mówisz, wiem jak gadanie potrafi wyprowadzić z równowagi
Adaś to mnie z dziadkiem skontaktujesz razem pojedziemy gdzieś na ryby
Cześć pani J.
Adaś to mnie z dziadkiem skontaktujesz razem pojedziemy gdzieś na ryby
Cześć pani J.
Adrian

Re: Przy kawie ...
Wygrzebałam kilka bluzek i spódnicę w sumie dla siostry.. no i znów koszulę dla X...
nic prawie nie było...
może następnym razem... ale.. ja już w pracy będę...
Ano nie do końca jest już ok z kręgosłupem.. dalej boli jak siedzę, schylac się nie do końca mogę..
nie wiem pójde się choć dowiedzieć cym moge sobie zrobić dobrze że tak powiem...
nic prawie nie było...
może następnym razem... ale.. ja już w pracy będę...
Ano nie do końca jest już ok z kręgosłupem.. dalej boli jak siedzę, schylac się nie do końca mogę..
nie wiem pójde się choć dowiedzieć cym moge sobie zrobić dobrze że tak powiem...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Kay a Ty tylko byś chciała robić sobie dobrze
A ja sie właśnie z S. pokłóciłam...
A ja sie właśnie z S. pokłóciłam...
Re: Przy kawie ...
o co się pokłóciliście ??
Zanna... nic nie poradzę, że wolała bym by już było ok..
a tak... nie jest do końca...
i to jest najgorsze.. ;/
Zanna... nic nie poradzę, że wolała bym by już było ok..
a tak... nie jest do końca...
i to jest najgorsze.. ;/
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Bo ja sie nie dziwię że teść sie wtrąca jak on w tel kuchnii szpachluje, gniazdka zakłada bo S. sobie siedzi i gra. Nawet nie raczy sie do niczego dotknąć.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości