Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
wiesz co... zaglądam... ale nie mam weny pisać...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
staram się
hehehe... ale ....
zawsze jest coś do zrobienia...
mam więcej czasu na porządki i na gre...
zawsze jest coś do zrobienia...
mam więcej czasu na porządki i na gre...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
paula
Re: Przy kawie ...
noo właśnie!
jak kobieta jest chora w domu to nagle wszędzie brud znajduje!
jak kobieta jest chora w domu to nagle wszędzie brud znajduje!
-
paula
Re: Przy kawie ...
ja Ci powiem tak - jak już mam być chora to wolę mieć te 38 stopni gorączki, spać i nie wiedzieć co się dzieje, aniżeli mam mieć katar, szczypanie gardła i być rozdrażniona
Re: Przy kawie ...
Hej
Ja tylko na chwilkę, wpadłam zobaczyć co u Was
Tak ja mam Męża w domu jeszcze i dlatego też tak rzadko zaglądam, a poza tym tak mnie otatnio głowa często boli że z łóżka nie wstaję. Ale się wybieram do bioenergoterapeuty,bo pomaga ludziom się wyleczyć i może warto spróbować,nic nie stracę, a może pomoże.
Fajnie, że wracacie do zdrowia. Tylko znów żeby się Wam nie chciało czasem wyrywać się z domu, bo ta odporność jeszcze słbiutka a nikt nie chce od nowa chorować;-)
Swoją drogą u mnie taka zima,że aż słabo się robi
Ja tylko na chwilkę, wpadłam zobaczyć co u Was
Tak ja mam Męża w domu jeszcze i dlatego też tak rzadko zaglądam, a poza tym tak mnie otatnio głowa często boli że z łóżka nie wstaję. Ale się wybieram do bioenergoterapeuty,bo pomaga ludziom się wyleczyć i może warto spróbować,nic nie stracę, a może pomoże.
Fajnie, że wracacie do zdrowia. Tylko znów żeby się Wam nie chciało czasem wyrywać się z domu, bo ta odporność jeszcze słbiutka a nikt nie chce od nowa chorować;-)
Swoją drogą u mnie taka zima,że aż słabo się robi
Re: Przy kawie ...
też bym wolała... a przynajmniej na tyle by byc przykuta do łózka..
a tak.. to i chodzę i leże... i tak. ech...
Madi... ech.. jesteś usprawiedliwiona...
ale co do zdrowia... dawaj znać co i jak ..
i jak się czujesz...
a przede wszystkim zdrowiej :*
a tak.. to i chodzę i leże... i tak. ech...
Madi... ech.. jesteś usprawiedliwiona...
ale co do zdrowia... dawaj znać co i jak ..
i jak się czujesz...
a przede wszystkim zdrowiej :*
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
paula
Re: Przy kawie ...
a u mnie śniegu brak 
trochę wczoraj posypało, a to raczej śnieg z deszczem, a dzisiaj szare drogi
trochę wczoraj posypało, a to raczej śnieg z deszczem, a dzisiaj szare drogi
Re: Przy kawie ...
u nas rano posypało.. do popołudnia nie było...
ale dziś juz lezy... pół dnia padało...
ale dziś juz lezy... pół dnia padało...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
paula
Re: Przy kawie ...
a ja lubię jak śnieg pada 
jest tak biało.. świątecznie.. jakoś tak lepiej
jest tak biało.. świątecznie.. jakoś tak lepiej
Re: Przy kawie ...
Póki co nie mam szans na rezonans w tym roku, a prywatnie to jest ogromny koszt, bo prawie 700zł, a do tego jeszcze badania krwi są potrzebne, na wydolność nerek i nie wiem co jeszcze, ale robi się sumka.
Eh ja też nie cierpię chorować.
Wiecie co chciałam kupić kurkę zimową i chodziliśmy po galerii, ale takie ceny że łooo.. kosmos normalnie kurtki od 300 zł wzwyż. Jak dla mnie przesada
Eh ja też nie cierpię chorować.
Wiecie co chciałam kupić kurkę zimową i chodziliśmy po galerii, ale takie ceny że łooo.. kosmos normalnie kurtki od 300 zł wzwyż. Jak dla mnie przesada
-
paula
Re: Przy kawie ...
a ja Ci powiem że mnie się nawet te najdroższe nie podobają. Ta, w której obecnie chodzę, była kupiona 6 lat temu. I od tego pory nie pomyślałabym nawet by ją zamienić na jakąkolwiek inną. Jest właśnie fajna, gruba a jednocześnie nie jest taka puuufowa.
Dałam za nią chyba ze 160zł ale nie jest jakaś super oryginalna z galerii handlowej
moja siostra kilka dni temu kupiła w Reserved chyba też taką fajną kurtkę. Wygląda na bardzo cienką a jest bardzo ciepła. Dała coś koło 200zł
Dałam za nią chyba ze 160zł ale nie jest jakaś super oryginalna z galerii handlowej
moja siostra kilka dni temu kupiła w Reserved chyba też taką fajną kurtkę. Wygląda na bardzo cienką a jest bardzo ciepła. Dała coś koło 200zł
Re: Przy kawie ...
Witaj Black:)
zanna witaj:)
Kay witaj:)
paula.x111 witaj:)
Madlen to idź jak najszybciej! trzymam kciuki żeby pomógł. U mnie również zima nadeszła
nie cierpię zimy.
zanna witaj:)
Kay witaj:)
paula.x111 witaj:)
Madlen to idź jak najszybciej! trzymam kciuki żeby pomógł. U mnie również zima nadeszła
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Kay, Ty to masz szczęście do chorowania. Kuruj się.
U nas śniegu jeszcze nie ma, ale skoro u Ciebie się pojawił to tutaj może popadać nocą. Oby i oby nie.
Mad, no wreszcie! Już się zamartwiałam... Czytam, czytam...
Boże, to są właśnie polskie realia... Kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Nie ma kasy, nie ma prywaciarzy -to sobie człowiek poczeka pół roku nawet a czas leci... Najlepiej w łapę lekarzowi... Ech... Do dupy z czymś takim... Wkurza mnie już ten cały kraj...
I kurtki też.
Zanna, widzę że teściowie nadal dają popalić... Jak się im nie podoba kuchnia to ich problem. To wam ma się podobać.
Tak, sama robię cosik tam...
Jak wena przychodzi.
Adrian a Tyś focha walnął?
Hej Trampuś.
U nas śniegu jeszcze nie ma, ale skoro u Ciebie się pojawił to tutaj może popadać nocą. Oby i oby nie.
Mad, no wreszcie! Już się zamartwiałam... Czytam, czytam...
Boże, to są właśnie polskie realia... Kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Nie ma kasy, nie ma prywaciarzy -to sobie człowiek poczeka pół roku nawet a czas leci... Najlepiej w łapę lekarzowi... Ech... Do dupy z czymś takim... Wkurza mnie już ten cały kraj...
I kurtki też.
Zanna, widzę że teściowie nadal dają popalić... Jak się im nie podoba kuchnia to ich problem. To wam ma się podobać.
Tak, sama robię cosik tam...
Adrian a Tyś focha walnął?
Hej Trampuś.
"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Re: Przy kawie ...
Prawda jest taka - nie masz kasy - nie będziesz się leczyć szybko i skutecznie. Państwowo - nie dość, że się wyczekasz nie wiadomo ile (czasem jest już za późno) to na dodatek jak nie dasz łapówki to dadzą Ci jakieś leki na odczepnego, które nie pomogą a czasem zaszkodzą jedynie.
Oglądałam ostatnio w telewizji chyba, że lekarze wymyślają choroby żeby tylko przepisywać nowe leki. A tak naprawdę to stare leki są zmieniane na jakieś nowe, opakowanie nazwa, a to ten sam lek i jest na coś innego. Takie realia
Oglądałam ostatnio w telewizji chyba, że lekarze wymyślają choroby żeby tylko przepisywać nowe leki. A tak naprawdę to stare leki są zmieniane na jakieś nowe, opakowanie nazwa, a to ten sam lek i jest na coś innego. Takie realia
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Ja też miałam długi czas jedną kurtkę i była super, ale już zaczęła się przecierać w niektórych miejscach i dzisiaj byłam w zwykłym sklepie i kupiłam też za 200 taką niby puchową i wydaje się być cienka ale jest bardzo ciepła. Więc jestem zadowolona i mam nadzieję, że mi posłuży jak najdłużej.
Mężowi buty też kupiłam, także do zimy jesteśmy ciepło nastawieni
Ale i tak jej nie lubię. A u nas zima już od niedzieli, a z dachu sople 30 cm zwisają.. o jejciu jejciu..
Adidasowa gdyby to ode mnie zależało to bym zaraz poszła, niestety tak jak Black mówi polskie realia..
Black nic się nie martw, jakoś dotrwam
A jak pójdę może w przyszłym ygodniu do tego znachora ( co podobno świeci, bo ma taką energii ) to Wam zdam pełną relację 
Mężowi buty też kupiłam, także do zimy jesteśmy ciepło nastawieni
Ale i tak jej nie lubię. A u nas zima już od niedzieli, a z dachu sople 30 cm zwisają.. o jejciu jejciu..
Adidasowa gdyby to ode mnie zależało to bym zaraz poszła, niestety tak jak Black mówi polskie realia..
Black nic się nie martw, jakoś dotrwam
-
G****
Re: Przy kawie ...
Black to składam zamówienie na avek
Może zrobiłabyś jakiś dla mnie?
Madi ja na zimę mogłabym zapadać w sen zimowy
Adi co do leczenia to ja już nawet państwowo sie nie leczę... Bo to aż strach, masakra...
Madi ja na zimę mogłabym zapadać w sen zimowy
Adi co do leczenia to ja już nawet państwowo sie nie leczę... Bo to aż strach, masakra...
Re: Przy kawie ...
Do znachora?? O... o...
Aż jestem ciekawa... Tzn. wierzę w coś takiego, różne zdolności mają ludzie tylko żeby nie był jakimś naciągaczem, bo takich jest naprawdę wielu... Oby pomógł.
Zannka -a mogłabym w wolnej chwili. Dobrze by było jakbyś miała obrazek do przeróbki, albo jakieś konkrety co do avka.
Grudzień to najgorszy miesiąc w roku. Same wydatki... Straszne.
Aż jestem ciekawa... Tzn. wierzę w coś takiego, różne zdolności mają ludzie tylko żeby nie był jakimś naciągaczem, bo takich jest naprawdę wielu... Oby pomógł.
Zannka -a mogłabym w wolnej chwili. Dobrze by było jakbyś miała obrazek do przeróbki, albo jakieś konkrety co do avka.
Grudzień to najgorszy miesiąc w roku. Same wydatki... Straszne.
"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
Black nie no oczywiście że jak będziesz miała czas i ochotę
A co do tego obrazka to wybierz coś co Twoim zdaniem pasuje do mnie 
A nie mówiłam Wam, że koleżanka wyszła z psychiatryka ale wydaje mi sie, że wraz z nią źle bo siedzi i mówi do mnie "Nie chce mi sie zajmować małym (nie dawno urodziła dziecko) ale wiem, że muszę. Najbardziej to sie chce zabić ale wiem, że nie mogę " Wydaje mi sie, że to dobrze sie nie skończy bo już jej mąż traci cierpliwość...
A nie mówiłam Wam, że koleżanka wyszła z psychiatryka ale wydaje mi sie, że wraz z nią źle bo siedzi i mówi do mnie "Nie chce mi sie zajmować małym (nie dawno urodziła dziecko) ale wiem, że muszę. Najbardziej to sie chce zabić ale wiem, że nie mogę " Wydaje mi sie, że to dobrze sie nie skończy bo już jej mąż traci cierpliwość...
Re: Przy kawie ...
Coś pomyślę.
Zanna, masakra... Takich sygnałów nie można bagatelizować...
Zanna, masakra... Takich sygnałów nie można bagatelizować...
"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
No nie można a jej mąż wyzywa ja od głupków więc wątpię, żeby to się dobrze skończyło.
Re: Przy kawie ...
Cześć Piękne, u mnie lipa po całości. No może nie ąż tak, ale Majka niestety w domku, obyło się bez silnych leków, ale niestety w domku siedzi. No nic. Jakaś epidemia w szkole, mało dzieci .....
Śniegu u mnie nie ma wcale, popierdółka jakaś, zgnilizna, wilgoć, jak się jakieś badziewia mają nie rozwijać i nie fruwać w powietrzu ... No jak? Mrozu trzeba, a nie popierdółki jakiejś ....
Jutro biorę się za kuchnię, niedawno sprzątałam, a z pomocą córci będzie szybciej
Zrobimy porządeczek, powywalamy co przeterminowane, wywalimy puste pudełka z apteczki, umyję szafki ..... Będę miała co robić
Najgorszym miesiącem jest wrzesień. Wyprawka, plus książki, plus opłaty szkolne ... Do dzisiaj się pozbierać nie mogę .....
Zana - kurcze, niedobrze z tą Twoją znajomą
Śniegu u mnie nie ma wcale, popierdółka jakaś, zgnilizna, wilgoć, jak się jakieś badziewia mają nie rozwijać i nie fruwać w powietrzu ... No jak? Mrozu trzeba, a nie popierdółki jakiejś ....
Jutro biorę się za kuchnię, niedawno sprzątałam, a z pomocą córci będzie szybciej
Zrobimy porządeczek, powywalamy co przeterminowane, wywalimy puste pudełka z apteczki, umyję szafki ..... Będę miała co robić
Blackfox pisze:
Grudzień to najgorszy miesiąc w roku. Same wydatki... Straszne.
Najgorszym miesiącem jest wrzesień. Wyprawka, plus książki, plus opłaty szkolne ... Do dzisiaj się pozbierać nie mogę .....
Zana - kurcze, niedobrze z tą Twoją znajomą
-
ookasskaoo
- Miła Kobietka
- Posty: 37
- Rejestracja: czw lis 07, 2013 9:40 pm
Re: Przy kawie ...
a z czym konkretnie się wybierasz do bioenergoterapeuty? Kiedyś byłam pare razy.Ale raczej nie polecam tych z wahadełkami,i takich którzy więcej używają jakiś zaklęć niż rozumuMadlen pisze:Hej![]()
Ja tylko na chwilkę, wpadłam zobaczyć co u Was![]()
Tak ja mam Męża w domu jeszcze i dlatego też tak rzadko zaglądam, a poza tym tak mnie otatnio głowa często boli że z łóżka nie wstaję. Ale się wybieram do bioenergoterapeuty,bo pomaga ludziom się wyleczyć i może warto spróbować,nic nie stracę, a może pomoże.
Fajnie, że wracacie do zdrowia. Tylko znów żeby się Wam nie chciało czasem wyrywać się z domu, bo ta odporność jeszcze słbiutka a nikt nie chce od nowa chorować;-)
Swoją drogą u mnie taka zima,że aż słabo się robi
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości