Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Ja to teraz nawet nie miałam czasu na dobry seks z moim miskiem byłam taka wykończona ze masakra zasypiałam jak niemowle . Mam straszna ochotę na seks ale poczekam z tym do jutra jutro mikołajki , mam już ten strój który ci kiedyś pokazywałam i czeka sobie na jutro spokojnie hehe
Trzeba wreszcie nadrobic zaległości z moim miśkiem po tej przerwie 
Re: Przy kawie ...
Aniaaa na wieści od Ciebie o dzidziusiu czubie Ty
na pewno będzie zadowolony jak CIę zobaczy w takim stroju 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Acha hehe nadal sie staramy dla tego trzeba zacząć nadrabiać zaległośći hehe No chciała bym zeby był zadowolony
Ok ja zmykam spac bo jutro ostatni dzien pełny zmagań przedemna . Dobranoc :-*
Re: Przy kawie ...
Ja ciągle czekam kochana!
DObrej nocki miśku:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
A wiesz że nawet nie pamiętam. Dawno nie jeździłem pociągiem, o autobusie nie wspomnęmiaamy pisze:adix lubiłeś pociągami ? to pewnie nigdy nie stałeś godziny w mrozie na spóźniony pociag ...
Zanna jeśli nie będzie prądu to do teściowej pójdziesz gotowaćzanna456 pisze:A że niby na jakiej zasadzie taniej? Mi sie podobają bardzo te płyty indukcyjne ale wydaje mi sie, że to większy koszt niż gaz. A poza tym czasami zdarza sie, że nie ma prądu i co ja wtedy zrobię?
A na piecach się nie znam ale wiem że gotując na gazie dla dwóch osób to zużyjesz porównywalnie tyle samo gazu co gotowała byś dla 4 osób. I nie mam pojęcia co jest lepsze gaz czy indukcja
Od samego początku miałem na myśli szalik, a ty wyskoczyłaś ze zboczonymi myślamiAdidasowa pisze: Adix teraz to już nie zmyślajja wiem co ty chciałeś
Adrian

Re: Przy kawie ...
Faceci to zawsze potrafią się wywinąć, ja już to znam 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Witam wszystkich 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
hej Wam 
co do kuchni, zabudowanej i nie...
Zanna, nie do końca się zgodzę, że zabudowana ładniej wygląda..
Mamy zabudowaną zmywarkę a obok niezabudowaną kuchenę i wygląda ok..
Może wieczorkiem zrobię zdjęcie i wkleję.....
Jedyne co nam nie pasuje to lodówka i chyba jak będziemy ją wymieniać to pod zabudowe...
Ja się osobiście do indukcyjnych nie umiem przestawić..
Moja bratowa ma.. i zdecydowanie wolę gazową, choć to pewnie kwestia przestawienia....
Adi, jak po nocce..
Wiało strasznie.. choć teraz i tak nie najlepeiej..
ale przynajmniej drogi przejezdne...
jak Wam mija piątek ??
co do kuchni, zabudowanej i nie...
Zanna, nie do końca się zgodzę, że zabudowana ładniej wygląda..
Mamy zabudowaną zmywarkę a obok niezabudowaną kuchenę i wygląda ok..
Może wieczorkiem zrobię zdjęcie i wkleję.....
Jedyne co nam nie pasuje to lodówka i chyba jak będziemy ją wymieniać to pod zabudowe...
Ja się osobiście do indukcyjnych nie umiem przestawić..
Moja bratowa ma.. i zdecydowanie wolę gazową, choć to pewnie kwestia przestawienia....
Adi, jak po nocce..
Wiało strasznie.. choć teraz i tak nie najlepeiej..
ale przynajmniej drogi przejezdne...
jak Wam mija piątek ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Cześć wszystkim
Pisze do mnie jakaś dziewczyna obcokrajowiec i za cholerę nie potrafię jej zrozumieć. Raz pisze po angielsku a raz chyba po hiszpańsku.
i zapytałem się jej Where are yuo from? i odpisała mi Hey, are you around? co to znaczy i co odpisać
Pisze do mnie jakaś dziewczyna obcokrajowiec i za cholerę nie potrafię jej zrozumieć. Raz pisze po angielsku a raz chyba po hiszpańsku.
i zapytałem się jej Where are yuo from? i odpisała mi Hey, are you around? co to znaczy i co odpisać
Adrian

Re: Przy kawie ...
Ona się Cibie pyta czy jesteś w pobliżu
Zadaj jej jakieś pytanie typu ile ma lat i zobaczysz jaka będzie odp. Jak napisze nie na temat to będziesz wiedział że to wysłał jakiś automat a nie osoba rzeczywista
Zadaj jej jakieś pytanie typu ile ma lat i zobaczysz jaka będzie odp. Jak napisze nie na temat to będziesz wiedział że to wysłał jakiś automat a nie osoba rzeczywista
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Witajcie w piąteczek Mikołajkowy
Byliście grzeczni ?!
Pizgawica za oknem straszna, ja się zaraz zbieram do szkoły, bo ma przyjść Mikołaj do dzieci.
Wezmę aparat
Hehehe

Byliście grzeczni ?!
Pizgawica za oknem straszna, ja się zaraz zbieram do szkoły, bo ma przyjść Mikołaj do dzieci.
Wezmę aparat
Re: Przy kawie ...
Gonia, oj byłam grzeszna byłam 
heheh
hej tak w ogóle 
heheh
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
no właśnie jakoś mi się też zdaje że pisze nie na temat

Byliśmy, byliśmygonick pisze:Witajcie w piąteczek Mikołajkowy![]()
Byliście grzeczni ?!
Adrian

Re: Przy kawie ...
Ja też byłem grzeczny 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Się muszę WAM pochwalić
X od 1 stycznia dostanie umowę o pracę 
Ale się cieszę
Tylko nie miałam kiedy wypytać o inne szczegóły 
Ale się cieszę
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
to fajnie
To nie wiesz czy jakaś podwyżka będzie
?
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Kay wieje strasznie nadal, ale A. jest więc już się nie boje
a dzisiaj zamierzamy iść na maraton filmowy do Arkad.
Super z tą praca!!!
Ja też byłam grzeczna!
Adrian mi też się coś wydaje, że to jakiś automat...
witaj on28
Super z tą praca!!!
Ja też byłam grzeczna!
Adrian mi też się coś wydaje, że to jakiś automat...
witaj on28
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
On, no własnie nic nie wiem.. X chyba też nie. 
ale to nie jest najważniejsze
ważne że ma pracę która go zadowala i nie jest daleko
a i tak wydaje mi się że nie dostanie mniej niż teraz..a chyba nawet więcej
Adi, no ja się tez strasznie cieszę
bo już miałam Was prosić byście potrzymali kciuki dopóki nie podejmą decyzji....
Ale jeszcze dziś ma tak wiać.. w sumie do jutra...
Więc ja się dziś z domu nie ruszam
choć i tak będziemy oblewać 
ale to nie jest najważniejsze
ważne że ma pracę która go zadowala i nie jest daleko
a i tak wydaje mi się że nie dostanie mniej niż teraz..a chyba nawet więcej
Adi, no ja się tez strasznie cieszę
bo już miałam Was prosić byście potrzymali kciuki dopóki nie podejmą decyzji....
Ale jeszcze dziś ma tak wiać.. w sumie do jutra...
Więc ja się dziś z domu nie ruszam
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Pewnie że trzeba to oblać
tym bardziej że już za pare godzin się weekendzik zaczyna więc wskazane 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Już pomysł na kolację mam
jakieś słodkości też kupiłam 
wódkę tez
tylko do zamrażalnika muszę dać jak wrócę 
wódkę tez
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Przy tej pogodzie to już nie musisz wkładać do zamrażalnika, wystarczy jak za okno wystawisz 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
w sumie... godzinę drogi samochodem, to się schłodzi 
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
witajcie ponownie
A mi się jednak zdaje że to nie jest automat napisała
Hi there... How are you doing today? Can u chat ?!? Im bored and wanted to meet new people...
i ja napisałem WilIingly. "I can't speak english well
( tylko nie wiem czy dobrze
i napisała( Awesome... Well, my name is Jenny i am originally from S.Florida!! Can I ask you a question?"
i nie wiem czy odpisałem dobrze" You can ask me.(
A mi się jednak zdaje że to nie jest automat napisała
Hi there... How are you doing today? Can u chat ?!? Im bored and wanted to meet new people...
i ja napisałem WilIingly. "I can't speak english well
i napisała( Awesome... Well, my name is Jenny i am originally from S.Florida!! Can I ask you a question?"
i nie wiem czy odpisałem dobrze" You can ask me.(
Adrian

Re: Przy kawie ...
Nie potrzebnie napisałeś you. Wystarczyło napisać yes you can. A jak nie jesteś pewny tego co piszesz to na Google jest translator i nim się wspomagaj. W miarę dobrze tłumaczy 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
hej Wam 
ja jeszcze w łóżku
ale zaraz chyba będzie trzeba wstawać...
jest też jeszcze jeden tłumacz, który całkiem niezły jest, jak w google wpiszesz słownik polsko angielski to Ci znajdzie
ja jeszcze w łóżku
jest też jeszcze jeden tłumacz, który całkiem niezły jest, jak w google wpiszesz słownik polsko angielski to Ci znajdzie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości