Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Rozumiem wiec że płyta indukcyjna...
Wiesz... Piekarnik się zawsze przydaje..
Ja sobie nie wyobrażam by nie było...
Mikrofalowki może nie być... ale piekarnika...
Wiesz... Piekarnik się zawsze przydaje..
Ja sobie nie wyobrażam by nie było...
Mikrofalowki może nie być... ale piekarnika...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
A pod zabudowę to i tak chyba trzeba oddzielnie piekarnik a oddzielnie płytę czy nie?
Re: Przy kawie ...
Zanna a dlaczego Twój S nie zgadza się na indukcyjną??
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Oki, ja się zmywam na pociąg,... potem do przychodni.. i jak coś chyba będę wieczorem 
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Zanna nie trzeba, ale trzeba się liczyć, że pod zabudowę wszystko jest droższe.. My mamy normalnie kuchenkę między meblami i boki są zabezpieczone przed opaleniem i wszystko ładnie zasylikonowane, ale to trochę co innego, bo to stary dom, a w nowym się okaże co będzie..
Ale na Waszym miejscu postawiła bym na indukcyjną.. i gaz do zapłaty odpada, poza tym ileż też ona prądu zużyje..
A piekarnik obowiązkowy, ale jakoś do tego który dodałaś nie jestem przekonana..
Jakoś wolę chyba standardowe..
Jeju jeju, teściowa nie podkładała do pieca i zgasło i musiałam od nowa palić
ja też czyszczę, ale rano przed paleniem, bo prawie przez noc wygaśnie, bo ja nie wstaję do podkładania 
Ale mnie boli głowa...
Kupiłam połówkowi na mikołaja portfel z diversa, ładny, podoba mi się. Przynajmniej drobnych nie będzie gubił bo jest na zameczek a nie na rzepę... I do tego czteropaka żubra Mu dorzucę- niech się cieszy
Ale na Waszym miejscu postawiła bym na indukcyjną.. i gaz do zapłaty odpada, poza tym ileż też ona prądu zużyje..
A piekarnik obowiązkowy, ale jakoś do tego który dodałaś nie jestem przekonana..
Jakoś wolę chyba standardowe..
Jeju jeju, teściowa nie podkładała do pieca i zgasło i musiałam od nowa palić
Ale mnie boli głowa...
Kupiłam połówkowi na mikołaja portfel z diversa, ładny, podoba mi się. Przynajmniej drobnych nie będzie gubił bo jest na zameczek a nie na rzepę... I do tego czteropaka żubra Mu dorzucę- niech się cieszy
Re: Przy kawie ...
Zgadzam się z Madlen że płyta indukcyjna będzie lepsza. A co do zurzycia proądu to musisz się dowiedzieć bo z tego co wiem mój brat ma płyte indukcyjną i u niego wtedy jest trochę inna stawka z prąd . Chyba dużo mniej płaci za prąd wtedy ale nie jestem pewny.
Oj napewno kup mu te piwko masz w banku że będzie zaowolony z prezentów
Oj napewno kup mu te piwko masz w banku że będzie zaowolony z prezentów
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Dokładnie, jakoś tak za prąd taniej wychodzi.
On28 no myślę, że będzie zadowolony
śmiem twierdzić, że z piwa ucieszy się bardziej niż z portfela ;P ha ha
On28 no myślę, że będzie zadowolony
Re: Przy kawie ...
witam po chyba tygodniowej przerwie ;p dużo się dzieje u mnie chłopak nauka i robienie durnych sprawozdan;/ mam dość ..jeszcze muszę się powoli rozglądać za prezentem dla mojego ukochanego na święta a nie mam pojecia nadal co mu kupić ;p
chociaż on ma gorzej ja niedługo mam urodziny i też biedny wytęża mózg by coś wymyślić:)
chociaż on ma gorzej ja niedługo mam urodziny i też biedny wytęża mózg by coś wymyślić:)
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
-
G****
Re: Przy kawie ...
A że niby na jakiej zasadzie taniej? Mi sie podobają bardzo te płyty indukcyjne ale wydaje mi sie, że to większy koszt niż gaz. A poza tym czasami zdarza sie, że nie ma prądu i co ja wtedy zrobię?
Madlen ja wiem, że pod zabudowę drożej ale chce żeby to ładnie wyglądało
Madlen ja wiem, że pod zabudowę drożej ale chce żeby to ładnie wyglądało
Re: Przy kawie ...
vanilka już problem rozwiązany, powiedział, że kupi mi wielkiego misia, a ja jemu saszetkę i obojgu nam się to podoba 
Adix teraz to już nie zmyślaj
ja wiem co ty chciałeś 
Dziewczyny strasznie ma dzisiaj w nocy wiać, trochę się boję, będę sama w domu...
witajcie wszyscy tak w ogóle:) my mamy piekarnik na gaz i bardzo mało płacimy
Adix teraz to już nie zmyślaj
Dziewczyny strasznie ma dzisiaj w nocy wiać, trochę się boję, będę sama w domu...
witajcie wszyscy tak w ogóle:) my mamy piekarnik na gaz i bardzo mało płacimy
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim
Jak mina dzień ?
Re: Przy kawie ...
Zanna dokładnie Ci nie powiem ale u brata J. mają indukcję i Jego żona wszystkie przetwory, soki robiła do tego gotuje, no i wiadomo, że się świeci, a dom mają duży to nie przekraczają w opłatach 130 zł za miesiąc, a ostatnio mieli tak że chyba 3 miesiące w ogóle nie płacili.. A u mnie to ponad 200 sam prąd, a do tego jeszcze gaz.. no robi się..
A jak prądu braknie to pójdziesz do teściowej
To jest jednorazowy wydatek, moim zdaniem lepiej zainwestować
Adidasowa to fajnie, jak będziecie oboje zadowoleni
Ma być rzeczywiście ciężka noc, ten orkan jest niebezpieczny, oglądałam zdjęcia, masakra jaka to siła.. Nie wiem jak u Was ale u mnie mocno wieje, myślę, że jednak nie będzie takiej mocy jak przepowiadają... Nie bój się Adaś:*
Hej Ania:) co u Ciebie?? Dawno Cię nie było..
A jak prądu braknie to pójdziesz do teściowej
To jest jednorazowy wydatek, moim zdaniem lepiej zainwestować
Adidasowa to fajnie, jak będziecie oboje zadowoleni
Ma być rzeczywiście ciężka noc, ten orkan jest niebezpieczny, oglądałam zdjęcia, masakra jaka to siła.. Nie wiem jak u Was ale u mnie mocno wieje, myślę, że jednak nie będzie takiej mocy jak przepowiadają... Nie bój się Adaś:*
Hej Ania:) co u Ciebie?? Dawno Cię nie było..
-
G****
Re: Przy kawie ...
No niby jednorazowy ale te płyty są dużo droższe, potrzebne są specjalne garnki i już następny koszt. A za prąd płacimy 400 zł i jak coś jeszcze dojdzie to już całkiem. A wydaje mi sie, że tego gazu na 2 osoby to tak wcale dużo nie pójdzie i sie może mniej koszt odczuje jak na rachunku tego nie będzie 
Re: Przy kawie ...
No nie wiem, musicie po prostu dobrze pomyśleć i dogadać się co Wam najlepiej będzie odpowiadać..
Re: Przy kawie ...
Madlen wieje bardzo we Wrocku... nie lubię takiej pogody, już bym wolała burze....
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Hej Adasiowa co słychac ?
Re: Przy kawie ...
O hej Aniaaaa, myślałam że nikogo nie ma
a siedzę sobie sama w domu i oglądam american pie na tvp2
a co u Ciebie?
A no i za chwilkę biorę się za ćwiczenia z Mel B.
A no i za chwilkę biorę się za ćwiczenia z Mel B.
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Zabiegana jestem teraz przed swiętami, rzadko mam czas żeby zasiąść przed komputerem i zobaczyc na forum. W pracy urwanie głowy, najpierw Andrzejki teraz mikołajki , i tak kurcze zabiegana jestem eh. Ale jutro na szczęście już piątek i bede miała czas dla mojego miska 
Re: Przy kawie ...
O no to wreszcie:) nie ma sensu być w ciągłym biegu, nawet to szkodzi
ja cierpliwie czekam na wieści o
; ))
mam pytanie, ty jesteś wysportowana więc będziesz wiedziała. Czy jeśli ćwiczę mięśnie pośladków i brzucha to powinnam również biegać żeby efekt byl widoczny?
mam pytanie, ty jesteś wysportowana więc będziesz wiedziała. Czy jeśli ćwiczę mięśnie pośladków i brzucha to powinnam również biegać żeby efekt byl widoczny?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Kochana bieganie kształtuje bardziej twoje nogi, wzmacnia je i poprawia ich wygląd. Do tego spalasz zbedne kalorie , hartujesz organizm i poprawiasz swoją wydolność płuc
Nie musisz biegać ale bieganie jest wskazane dla lepszego rozwoju organizmu
To kto to jest w ciąży ?
To kto to jest w ciąży ?
Re: Przy kawie ...
Ja właśnie bardzo nie przepadam za bieganiem
nogi mam ukształtowane, nic więcej od nich nie chce
jedynie brzuch i poślady - na tym i zależy 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Adasiowa kto jest w ciąży ?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości