Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Kay na Hobbicie byłam między świętami w 3D ohh ja też uwielbiam Tolkiena :D Chyba mamy podobne gusta zauważyłam... :) Śniadanko do łóżka? Nie za dobrze? :D Ja zaraz obiad mam a ta dopiero śniadanie je :happy

Dzisiaj jadę do galeri... po raz setny szukać sukienki i obym znalazła, jak nie znajde to kupię tą granatową co wstawiałam zdjęcie w zakupach gdzieś...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

No na Hobbita to i ja bym poszła, ale samemu to tak głupio troszkę ....
Nie mam z kim iść :(
Buuuu

Poczekam aż będzie w tv ;)


Śniadanko do łóżka, oj dawno takich wygód nie miałam ;)

My będziemy zaraz z Myszką rosołek wcinać, mniam!
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Gonia, ja z Tobą pójde :D

Miaamy ;) tez to widze ::D heheh ;)
sukienka bardzo fajna.. a ja się często przyzwyczaiłam, z czegoś w sklepie nie kupię....

ja mam czasem w niedziele;) ale miłe to ;)
a my wczoraj w sumie do 2 siedzieliśmy, wiec dziś późno wstaliśmy...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hihi zazdroszczę takich wygód :P

wczoraj oglądałam świetny film na TVN! "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" Oglądałyście? Ale beczałam na końcu... :cry:
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

miaamy - oglądałam ... kiedyś, bardzo dawno temu.
w tv nawet nie próbuję takich filmów oglądać, bo raz że same są długie, to dwa : przez reklamy jeszcze dłuższe .....

kay :) - nie ma sprawy :P
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Taaa daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam WRÓCIŁAM!

:happy


Ktoś tęsknił? Anybody? :D
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

czesc Agatko :D no ja teskniłam :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

No dobra, uratowałaś mnie właśnie przed zwątpieniem w cień sympatii forumowiczek ;)

Co tam słychać dobrego? Jak Hobbit? Mam iść czy nie? Bo jak też tolkienówa ]:-)
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Idź, idź wspaniała jest ta 2cz :) Byłam w 3D, nie skupilam sie za bardzo na efektach, widocznie bylo ich mało, ale film sam w sobie... strasznie ciekawy.. nie to co 1 część, bo 1 szczerze mowiac mnie nudziła i tylko patrzyłam na zegarek.. a przy tej, nie chcialam zeby sie konczyl :)
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

A to się chyba przejdę. I na "Nimfomankę" mam ochotę iść też. Wybieracie się?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Ja bym z chęcią poszła, ale nie wiem czy będę mieć z kim, a połówka nie chce ciągnąć za bardzo na takie filmy :P

A kiedy premiera ?
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

A nie wiem. :P

Wiem, że na bank nie wybieram się na Grey'a :D
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

a to dlaczego? :P
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Bo będzie równie miałki jak książka :roll:
Awatar użytkownika
Babilaa
Jestem tu nowa :)
Posty: 13
Rejestracja: czw gru 12, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Babilaa »

A co myślicie o czymś takim do kawy SPAM zasadniczo rzadko czytam blogi, ale czasami jak ktoś mi coś wyśle, albo mnie zaciekawi to wchodzę i powiem, że mam mieszane uczucia z jednej strony momentami jest to zabawne, z drugiej takie trochę szowinistyczne, chyba, że nie do końca wyczuwam ironię autora/autorki?
Ostatnio zmieniony wt sty 07, 2014 12:59 pm przez Hadassa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: SPAM
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

Witajcie ...
tak jak moim zwyczajem krotko z Wami się witam :)
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Babilaa, zasadniczo to myślę, że :spam

elżbietka witaj miło :)

jak się dziś macie dziewczyny? dopiero się dobudziłam!
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Cześć dziewczyny! ;] Co u was? Kolejny wolny piękny i słoneczny dzień :D Może przejdę się dzisiaj na jakiś spacer... Kurcze tak długo piękna pogoda, aż się boje jak ta zima przyjdzie, no bo kiedyś chyba przyjdzie... I do święconki w śniegu po kolana...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

tak a zima pewnie wiosna zawita
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Mogłaby nie zawitać jednak...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Hej, hej .

Ja sie dziś wkurzyłam, bo sie dowiedzialam co moja kochana babcia opowiada mojemu ojcu.. Nosz kurde..

Bo bylam u polowka na sylwka i troche za duzo wypiłam.. Moja mama sie o tym dowiedziala, nic nie powiedziala oczywiscie. Ojcu nie mowila, bo wiadomo moj ojciec to nie wiadomo co by zrobił.. No i babcia sie dowiedziała o tym(przez mamę).
I sprawa nastepujaca..
Babka wczoraj byla u nas i powiedziala mojemu ojcu ze sie schlałam na sylwka, tarzałam sie po podłodze itp i dodała "Jeszcze nie wiadomo czy A. nie zaciągnął jej do ŁOŻA"
nosz kur... jak sie dowiedzialam to myslalam ze nie wiem co zrobie... Po pierwsze milo ze moja babka ma takie zdanie o moim facecie, a po drugie my i tak sie kochamy, oczywiscie nikt o tym nie wie, bo nikomu nic do tego.. no ale bez przesady.. w dodatku zaczela cos gadac ze my jestesmy jeszcze malymi dziecmi, ze w ogole nie powinnam chodzic do mojego na sylwka, bo nie wiadomo co tam robimy :o ...
MASAKRA...

w sumie nic nowego, przywyklam chyba do tego ze mnie tak kazdy traktuje. Jak ja nawet na wakacje nie moge jechać z moim... pewnie z domu mnie nie wypuszczą aż do 30stki..
bez komentarza pozostawiam.


Mam 19lat a czuje się jak 5letnia dziewczynka..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Dziewczyny co sie tu dzieje? A raczej czemu tu sie nic nie dzieje?! Gdzie są wszyscy?!
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

vaniliiia pisze:Hej, hej .

Ja sie dziś wkurzyłam, bo sie dowiedzialam co moja kochana babcia opowiada mojemu ojcu.. Nosz kurde..

Bo bylam u polowka na sylwka i troche za duzo wypiłam.. Moja mama sie o tym dowiedziala, nic nie powiedziala oczywiscie. Ojcu nie mowila, bo wiadomo moj ojciec to nie wiadomo co by zrobił.. No i babcia sie dowiedziała o tym(przez mamę).
I sprawa nastepujaca..
Babka wczoraj byla u nas i powiedziala mojemu ojcu ze sie schlałam na sylwka, tarzałam sie po podłodze itp i dodała "Jeszcze nie wiadomo czy A. nie zaciągnął jej do ŁOŻA"
nosz kur... jak sie dowiedzialam to myslalam ze nie wiem co zrobie... Po pierwsze milo ze moja babka ma takie zdanie o moim facecie, a po drugie my i tak sie kochamy, oczywiscie nikt o tym nie wie, bo nikomu nic do tego.. no ale bez przesady.. w dodatku zaczela cos gadac ze my jestesmy jeszcze malymi dziecmi, ze w ogole nie powinnam chodzic do mojego na sylwka, bo nie wiadomo co tam robimy :o ...
MASAKRA...

w sumie nic nowego, przywyklam chyba do tego ze mnie tak kazdy traktuje. Jak ja nawet na wakacje nie moge jechać z moim... pewnie z domu mnie nie wypuszczą aż do 30stki..
bez komentarza pozostawiam.


Mam 19lat a czuje się jak 5letnia dziewczynka..
Tacy już są rodzice i dziadkowie niestety , moja babcia też do wszystkiego się wtrąca, a rodzice też traktują mnie jak dziecko , na sylwestra też byłam u chłopaka i tam spałam oczywiście w innym pokoju ale mój tata "co jak tak można ?" ale i tak spędziłam tam sylwestra mam to gdzieś mam 20 lat heloł :P

nie przejmuj się swoimi rodzicami i babcią , nigdy się to nie zmieni że będą Cię traktować jak dziecko taka jest rzeczywistość przykro mi...
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

vanilka, jak Cię czytam to doceniam swoją nadopiekuńczą babcię :D Aż takich akcji nie było. Współczuję kochana! Ale może to jest okazja, aby z nią porozmawiać i powiedzieć jej jasno, że bardzo Ci przykro, że tak postąpiła i żeby na przyszłość zastanowiła się co wygaduje, bo na ochronienie Cię przed błędami jej własnej młodości to... nie jest to najlepsza metoda ;) Tak czy owak, ja bym pewnie powiedziała, co myślę. Tyle, że na spokojnie.

zanna - o to samo miałam zapytać...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Hmm ... mi rodzice pozwolili pojechać na wakacje z Lubym jak miałam 20 lat, skończyłam szkołę, zdałam maturę zarobiłam na te wakacje i stwierdzili że już jestem dorosła i że od teraz mam wolną rękę... Co prawda u Lubego nie nocuje głównie z moich własnych przekonań poprostu mieszkać razem będziemy po ślubie i już, coś trzeba na ten magiczny czas zostawić bo jeśli wszystko zrobi się przed to po co ślub brać ? ;P
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ICCrawler - ICjobs i 1 gość