Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Aaa ciagle choruje, mialam przez swieta jakieś zatrucie, wymiotowalam dwa dni, nic nie jadlam i nie piłam bo jak wypilam to odrazu zwrocilam wszystko...
Przeszlo po dwoch dniach, na trzeci jeszcze jesc ani pic nie moglam bo mnie mdliło.. Schudlam 4 kg jakos, albo wiecej, dokladnie nie wiem.. wazylam 45 chyba ponad, a potem wazylam 39,8..
Nie chodzilam do wc, nawet wysikac sie nie moglam przez 4 dni taka bylam odwodniona.
Minął tydzien odkad nie wymiotuje, probowalam nabrac troche ciała, ale ja mam z tyciem problemy niestety.. mam wzrost 164 waze przecietnie 44-45kg ..
Aktualnie waze 42,9 tylko, i jak patrze w lustro az czuje do siebie obrzydzenie bo czuje sie strasznie nieatrakcyjna bo nie mam ciała.. niby bardzo duzo jem, a nie moge przytyć, a tak bardzo chcialabym wazyc 47kg choćby. No ale cóż...
A wcześniej mialam problemy z gardłem, jakies zapalenie itp.. ciagle cos mam, jestem malo odporna teraz niestety .
Hej Adaś, wiem, napisałam ci sms-a, czy masz czas w sobotę, bo bym wyszła do południa i pomyślałam o tobie...
A z nauczycielami nie ma łatwo, nic mi nie odpuścili a rodzice.. kurde jak będę miała 5 dwojek to mnie zabiją, a niestety wyjdzie mi albo 4 albo 5, zalezy co jak mi sie uda poprawic, ale niestety na wiecej mi sie nie uda przez te nieobecnosci..
Przeszlo po dwoch dniach, na trzeci jeszcze jesc ani pic nie moglam bo mnie mdliło.. Schudlam 4 kg jakos, albo wiecej, dokladnie nie wiem.. wazylam 45 chyba ponad, a potem wazylam 39,8..
Nie chodzilam do wc, nawet wysikac sie nie moglam przez 4 dni taka bylam odwodniona.
Minął tydzien odkad nie wymiotuje, probowalam nabrac troche ciała, ale ja mam z tyciem problemy niestety.. mam wzrost 164 waze przecietnie 44-45kg ..
Aktualnie waze 42,9 tylko, i jak patrze w lustro az czuje do siebie obrzydzenie bo czuje sie strasznie nieatrakcyjna bo nie mam ciała.. niby bardzo duzo jem, a nie moge przytyć, a tak bardzo chcialabym wazyc 47kg choćby. No ale cóż...
A wcześniej mialam problemy z gardłem, jakies zapalenie itp.. ciagle cos mam, jestem malo odporna teraz niestety .
Hej Adaś, wiem, napisałam ci sms-a, czy masz czas w sobotę, bo bym wyszła do południa i pomyślałam o tobie...
A z nauczycielami nie ma łatwo, nic mi nie odpuścili a rodzice.. kurde jak będę miała 5 dwojek to mnie zabiją, a niestety wyjdzie mi albo 4 albo 5, zalezy co jak mi sie uda poprawic, ale niestety na wiecej mi sie nie uda przez te nieobecnosci..
Re: Przy kawie ...
vanilka telefon mi się rozładował i dlatego smsa pewnie nie odczytałam, pewnie, mogę wyjść z Tobą gdzieś w sobotę:)
propo Twojego chorowania to Ty masz naprawdę słabą odporność... moim zdaniem powinnaś się znaleźć w szpitalu na kroplówkach, przecież to jest niemożliwe żebyś ważyła 39 kg! To jest totalna anoreksja... naprawdę coś jest z Tobą nie tak...
propo Twojego chorowania to Ty masz naprawdę słabą odporność... moim zdaniem powinnaś się znaleźć w szpitalu na kroplówkach, przecież to jest niemożliwe żebyś ważyła 39 kg! To jest totalna anoreksja... naprawdę coś jest z Tobą nie tak...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
no jak tyle wymiotowalam to co sie dziwic.. ale juz waze prawie 43 wiec nadrabiam powoli.. do szpitala mialam jechac ale mama wolala mnie leczyc na wlasna reke wiec..
no to super moze zdjecia porobimy hehe
gdzies moze na 12-15 o ile bedziesz wstanie wstac tak wczesnie... u mnie ksiadz od 15chodzi wiec nie chce mamy tak zostawic samej ale nie wiadomo jak to bedzie bo jak tata wroci to bede mogla byc dluzej:)
no to super moze zdjecia porobimy hehe
Re: Przy kawie ...
hej Wam, ja na chwilkę 
Cat, dasz radę, trochę mobilizacji i pozaliczasz wszystko
Adi.. niby możemy.. ale kilka rzeczy przed musimy pozakańczać
i raczej nie każda marzy o zaręczynach w paryżu
ja np nie
no ale...
każda ma swoje marzenia...
Vanilka, współczuje.. ale jak byś potrzebowała pomocy, to mów...
Cat, dasz radę, trochę mobilizacji i pozaliczasz wszystko
Adi.. niby możemy.. ale kilka rzeczy przed musimy pozakańczać
i raczej nie każda marzy o zaręczynach w paryżu
każda ma swoje marzenia...
Vanilka, współczuje.. ale jak byś potrzebowała pomocy, to mów...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
ja tez nie marze o zareczynach w Paryzu. Juz bym wolala na plazy przy zachodzie slonca albo po prostu normalnie gdzies w Parku itp..
bede pamietac:)
bede pamietac:)
Re: Przy kawie ...
vanilka to źle zrobiła, bo w szpitalu by Cię doprowadzili szybko do normalnego stanu...
no to się jeszcze dogadamy, a gdzie chcesz iść?:)
Kay no dobra - sporo marzy o tym ;d a tam kibicuje wszystkim młodym małżeństwom i oczekuje dzidziusiów
no to się jeszcze dogadamy, a gdzie chcesz iść?:)
Kay no dobra - sporo marzy o tym ;d a tam kibicuje wszystkim młodym małżeństwom i oczekuje dzidziusiów
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
hmmm no nie wiem wlasnie, bylas na Hali ludowej? Gdzies gdzie nie bylas jeszcze moze... 
Re: Przy kawie ...
znowu chcesz mnie wyprowadzić na drugi koniec Wrocka żebym nie wiedziała gdzie jestem?
a mam pytanko wiesz może do kiedy jest ważne teraz urban card? te semestralne...
a mam pytanko wiesz może do kiedy jest ważne teraz urban card? te semestralne...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
nie wiem ale jesli chcesz sie dowiedziec jedz na plac legionow do urban i tam sie zapytasz:)
i nie na koniec wrocka ale cos trzeba robic
no chyba ze wolisz siedziec w domu;p
i nie na koniec wrocka ale cos trzeba robic
Re: Przy kawie ...
vanilka chyba zapomniałaś gdzie mieszkam
a nie chce mi się ruszyć i myślałam, że może wiesz bo ty chyba masz też 
no pewnie, że trzeba robić coś
a znasz jakiś sklep gdzie można kupić pędzle do makijażu z naturlanego włosia, ale nie w kosmicznych cenach, bo byłam w Sephorze i Inglot i się trochę przeraziłam;/
no pewnie, że trzeba robić coś
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
nie zapomniałam, ale moze nie szwendasz się po swoich dzielnicach
różnie bywa... A ja, no mam, ale ja co miesiąc doładowywuje 
A co to pędzli do makijażu to jeśli nie ma w Sephorze i inglot, to może zajrzyj na tą stronę:
http://www.okazik.pl/warszawa/deal/35-z ... ego-włosia
Tutaj często mają, wcale nie takie drogie... a inne firmy w ktorych mogą być to np MAC, BodyShop.. tylko nie wiem czy gdzieś u Nas są takie sklepy bo ja raczej w takich nie bywam.. musiałabyś poszukać
A co to pędzli do makijażu to jeśli nie ma w Sephorze i inglot, to może zajrzyj na tą stronę:
http://www.okazik.pl/warszawa/deal/35-z ... ego-włosia
Tutaj często mają, wcale nie takie drogie... a inne firmy w ktorych mogą być to np MAC, BodyShop.. tylko nie wiem czy gdzieś u Nas są takie sklepy bo ja raczej w takich nie bywam.. musiałabyś poszukać
Re: Przy kawie ...
napisałaś żebym się przejechała na plac legionów
a ja ten budynek gdzie się kupuje urbany mam na przeciwko
są w Sephorze i Inglot ale w kosmicznych cenach
120 zł np. za jeden pędzel... patrzyłam na llegro, ale nie wiem czy zamawiać czy nie:) bo tam to za 50 zł już mogę cały komplet pędzli:)
są w Sephorze i Inglot ale w kosmicznych cenach
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Ja na allegro lubie zamawiać.. jak masz jakies watpliwosci to mozesz mi podac linka i przegladne
hehe .
Aaaa, no faktycznie, ja ciagle zapominam ze ty mieszkasz tak blisko. Wczoraj byłam na Legionów
i wydawalo mi sie ze ciebie widzialam jak wysiadalas z tramwaju ale chyba tylko mi sie wydawało.. hmm to bylo po 20..
Aaaa, no faktycznie, ja ciagle zapominam ze ty mieszkasz tak blisko. Wczoraj byłam na Legionów
Re: Przy kawie ...
No to na pewno Ci się wydawało:) czekaj poszukam sobie dogodnej oferty i Ci wyśle
a tak to co u Ciebie jeszcze słychać???
Podobają mi się te:
http://allegro.pl/ekskluzywne-pedzle-do ... 61135.html
Podobają mi się te:
http://allegro.pl/ekskluzywne-pedzle-do ... 61135.html
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Hmm, nic ciekawego.. marzę o długich włosach, nie wiem kiedy mi urosną.. w ogole chciałabym miec gęste bo mam ich tak malutko.. z tyłu mam łyse miejsca, kitka zrobić nie mogę bo jestem strasznie ulizana, i mam krotkie wlosy wiec tez ciezko..
męczę się z nimi strasznie, ale nie wiem czy są jakieś niedrogie a skuteczne tabletki na zagęszczanie włosów itp..
Grunt że już mi nie wypadają, to jest bardzo duży plus, bo odkąd ścięłam nic mi kompletnie nie wychodzą.. a jak myłam je co 2 dzien to zbierałam garści włosów, i w dzien mi wypadały.. a teraz po myciu max 6włosków, czasem tylko 2.. więc może mi troche odpoczną, urosną nowe..
A u Ciebie jak tam?
Co do pędzli, to są fajne i sprzedający ma same pozytywy więc nie ma co się martwić.
męczę się z nimi strasznie, ale nie wiem czy są jakieś niedrogie a skuteczne tabletki na zagęszczanie włosów itp..
Grunt że już mi nie wypadają, to jest bardzo duży plus, bo odkąd ścięłam nic mi kompletnie nie wychodzą.. a jak myłam je co 2 dzien to zbierałam garści włosów, i w dzien mi wypadały.. a teraz po myciu max 6włosków, czasem tylko 2.. więc może mi troche odpoczną, urosną nowe..
A u Ciebie jak tam?
Co do pędzli, to są fajne i sprzedający ma same pozytywy więc nie ma co się martwić.
Re: Przy kawie ...
vanilka ja też marzę o dłuuugich włoskach dlatego nie obcinam w ogóle
szkoda mi by było;p a nie możesz coś w aptece kupić na na włosy? Witamina A jest na skórę, włosy i paznokcie więc może kupi i zacznij brać systematycznie?? No i chyba nie są drogie, do 10 zł myślę...
A może po prostu Twoje włosy jak są dłuższe to się męczą? Ale moim zdaniem z tymi włosami również powinnaś iść do dermatologa...
Pędzle mi się strasznie podobają, w ogóle ta firma ma na wszystkich aukcjach fajne:) różne kolory rączek
A u mnie co? Hmmm sesja! Uczę się ale jakoś marnie mi to idzie, ciężko strasznie, za dużo wszystkiego. Zostawiłam wszystko na ostatnią chwile, no i mam:)
A może po prostu Twoje włosy jak są dłuższe to się męczą? Ale moim zdaniem z tymi włosami również powinnaś iść do dermatologa...
Pędzle mi się strasznie podobają, w ogóle ta firma ma na wszystkich aukcjach fajne:) różne kolory rączek
A u mnie co? Hmmm sesja! Uczę się ale jakoś marnie mi to idzie, ciężko strasznie, za dużo wszystkiego. Zostawiłam wszystko na ostatnią chwile, no i mam:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Ja tez tak mam, wszystko na ostatnią chwilę 
Co do tej witaminy to dobry pomysł, z resztą witaminy by mi się przydały.. poczytam zaraz w internecie co najlepsze na włosy..
A ja ci powiem ze ogladalam ostatnio kamere i kurcze jakie ja mialam piekne wlosy.. dlugie, krecone.. teraz sa polowe krotsze, ale za to nie wypadają i wiem ze sie wzmocniły.. bo naprawde, mialam dlugie ale zniszczone, wypadaly, lamaly sie.. teraz jest lepiej, tylko krotkie są..
Co do tej witaminy to dobry pomysł, z resztą witaminy by mi się przydały.. poczytam zaraz w internecie co najlepsze na włosy..
A ja ci powiem ze ogladalam ostatnio kamere i kurcze jakie ja mialam piekne wlosy.. dlugie, krecone.. teraz sa polowe krotsze, ale za to nie wypadają i wiem ze sie wzmocniły.. bo naprawde, mialam dlugie ale zniszczone, wypadaly, lamaly sie.. teraz jest lepiej, tylko krotkie są..
Re: Przy kawie ...
Pewnie jakbym miała taki problem jak Ty to też bym je ścieła, ale chyba bym się zapłakała za ich długością
obecnie mi też strasznie wypadają, ale staram się ostatnio ograniczać prostownicę... oczywiście jak wychdzę gdzieś to muszę wyprostować, ale jak tylko kolo bloku czy nawet do sklepu to zostawiam pokręcone -naturalne ;]
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Ja ani nie prostuję ani nie suszę.. jak prostuje to tylko jeden kosmyk ktory do niedawna byl moja grzywka ale troche mi to uroslo
ale poki nie mam dlugich wlosow bede to prostowac, a cale wlosy prostuje raz na ruski rok, na jakies okazje czy cos.. bo ogolnie prostownicy nie mam do wlosow, tylko do samej grzywki..
Suszarki tez nie uzywam, wole zeby schly naturalnie. No i szampon mi duzo pomogl bo ani lupiezu nie mam, ani mnie skora glowy nie swedzi itp.. Kupilam taki z mentolem z Head&Shouders czy jak sie to tam pisze
Suszarki tez nie uzywam, wole zeby schly naturalnie. No i szampon mi duzo pomogl bo ani lupiezu nie mam, ani mnie skora glowy nie swedzi itp.. Kupilam taki z mentolem z Head&Shouders czy jak sie to tam pisze
Re: Przy kawie ...
Ja nigdy więcej nie zafunduję moim włosom Head&Shoulders'a ! TAK MNIE PO NIM SKÓRA GŁOWY SWĘDZIAŁA, że myślałam, że padne. Te małe prostownice są fajniutkie:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
aa, to widzisz, zalezy kto jaką ma skórę i jakie włosy.. Ja np używałam Pantene, to był to dobry szampon dla moich włosów, dopoki nie kupilam jakiegos z przeceny, Aqua coś tam, zeby od wody sie nie przeciążały itp.. masakra, łupieżu pełno, skóra mnie swędziała...
Kupiłam Head&Shouders i jak ręką odjął, ani nie wypadają, ani nie swędzi, ani łupieżu nie ma,, wiec na mnie działa rewelacyjne..
Co do prostownic- fakt.. ja zakupiłam sobie za 7zł
Kupiłam Head&Shouders i jak ręką odjął, ani nie wypadają, ani nie swędzi, ani łupieżu nie ma,, wiec na mnie działa rewelacyjne..
Co do prostownic- fakt.. ja zakupiłam sobie za 7zł
Re: Przy kawie ...
Wiele osób zachwala ten head&shoulders, ale niestety mi nie podpasował... Chociaż dawno nie używałam, więc może jakbym spróbowała teraz to by było w porządku:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
no moze,roznie bywa.. 
co ty tak raz jestes a raz cie nie ma ?
co ty tak raz jestes a raz cie nie ma ?
Re: Przy kawie ...
A bo się zagapiam, A. poszedł do pracy teraz, a wcześniej mi dokuczał, łąskotał mnie i w ogóle
ale już będę;d
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
okey 
a ja czytam o wzroscie wlosow i w sumie to zasypiam :p
a ja czytam o wzroscie wlosow i w sumie to zasypiam :p
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
