Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Aaa ciagle choruje, mialam przez swieta jakieś zatrucie, wymiotowalam dwa dni, nic nie jadlam i nie piłam bo jak wypilam to odrazu zwrocilam wszystko...
Przeszlo po dwoch dniach, na trzeci jeszcze jesc ani pic nie moglam bo mnie mdliło.. Schudlam 4 kg jakos, albo wiecej, dokladnie nie wiem.. wazylam 45 chyba ponad, a potem wazylam 39,8..
Nie chodzilam do wc, nawet wysikac sie nie moglam przez 4 dni taka bylam odwodniona.
Minął tydzien odkad nie wymiotuje, probowalam nabrac troche ciała, ale ja mam z tyciem problemy niestety.. mam wzrost 164 waze przecietnie 44-45kg ..
Aktualnie waze 42,9 tylko, i jak patrze w lustro az czuje do siebie obrzydzenie bo czuje sie strasznie nieatrakcyjna bo nie mam ciała.. niby bardzo duzo jem, a nie moge przytyć, a tak bardzo chcialabym wazyc 47kg choćby. No ale cóż...

A wcześniej mialam problemy z gardłem, jakies zapalenie itp.. ciagle cos mam, jestem malo odporna teraz niestety .


Hej Adaś, wiem, napisałam ci sms-a, czy masz czas w sobotę, bo bym wyszła do południa i pomyślałam o tobie...

A z nauczycielami nie ma łatwo, nic mi nie odpuścili a rodzice.. kurde jak będę miała 5 dwojek to mnie zabiją, a niestety wyjdzie mi albo 4 albo 5, zalezy co jak mi sie uda poprawic, ale niestety na wiecej mi sie nie uda przez te nieobecnosci..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

vanilka telefon mi się rozładował i dlatego smsa pewnie nie odczytałam, pewnie, mogę wyjść z Tobą gdzieś w sobotę:)
propo Twojego chorowania to Ty masz naprawdę słabą odporność... moim zdaniem powinnaś się znaleźć w szpitalu na kroplówkach, przecież to jest niemożliwe żebyś ważyła 39 kg! To jest totalna anoreksja... naprawdę coś jest z Tobą nie tak...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

no jak tyle wymiotowalam to co sie dziwic.. ale juz waze prawie 43 wiec nadrabiam powoli.. do szpitala mialam jechac ale mama wolala mnie leczyc na wlasna reke wiec..

no to super moze zdjecia porobimy hehe :D gdzies moze na 12-15 o ile bedziesz wstanie wstac tak wczesnie... u mnie ksiadz od 15chodzi wiec nie chce mamy tak zostawic samej ale nie wiadomo jak to bedzie bo jak tata wroci to bede mogla byc dluzej:)
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Wam, ja na chwilkę ;)

Cat, dasz radę, trochę mobilizacji i pozaliczasz wszystko ;)

Adi.. niby możemy.. ale kilka rzeczy przed musimy pozakańczać ;)
i raczej nie każda marzy o zaręczynach w paryżu ;) ja np nie :D no ale...
każda ma swoje marzenia...

Vanilka, współczuje.. ale jak byś potrzebowała pomocy, to mów...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

ja tez nie marze o zareczynach w Paryzu. Juz bym wolala na plazy przy zachodzie slonca albo po prostu normalnie gdzies w Parku itp..

bede pamietac:)
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

vanilka to źle zrobiła, bo w szpitalu by Cię doprowadzili szybko do normalnego stanu...
no to się jeszcze dogadamy, a gdzie chcesz iść?:)

Kay no dobra - sporo marzy o tym ;d a tam kibicuje wszystkim młodym małżeństwom i oczekuje dzidziusiów :D
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

hmmm no nie wiem wlasnie, bylas na Hali ludowej? Gdzies gdzie nie bylas jeszcze moze... :)
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

znowu chcesz mnie wyprowadzić na drugi koniec Wrocka żebym nie wiedziała gdzie jestem? :D
a mam pytanko wiesz może do kiedy jest ważne teraz urban card? te semestralne...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

nie wiem ale jesli chcesz sie dowiedziec jedz na plac legionow do urban i tam sie zapytasz:)

i nie na koniec wrocka ale cos trzeba robic :D no chyba ze wolisz siedziec w domu;p
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

vanilka chyba zapomniałaś gdzie mieszkam :lol: a nie chce mi się ruszyć i myślałam, że może wiesz bo ty chyba masz też :>
no pewnie, że trzeba robić coś :D a znasz jakiś sklep gdzie można kupić pędzle do makijażu z naturlanego włosia, ale nie w kosmicznych cenach, bo byłam w Sephorze i Inglot i się trochę przeraziłam;/
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

nie zapomniałam, ale moze nie szwendasz się po swoich dzielnicach :lol: różnie bywa... A ja, no mam, ale ja co miesiąc doładowywuje :P

A co to pędzli do makijażu to jeśli nie ma w Sephorze i inglot, to może zajrzyj na tą stronę:
http://www.okazik.pl/warszawa/deal/35-z ... ego-włosia

Tutaj często mają, wcale nie takie drogie... a inne firmy w ktorych mogą być to np MAC, BodyShop.. tylko nie wiem czy gdzieś u Nas są takie sklepy bo ja raczej w takich nie bywam.. musiałabyś poszukać :)
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

napisałaś żebym się przejechała na plac legionów :lol: a ja ten budynek gdzie się kupuje urbany mam na przeciwko :lol:
są w Sephorze i Inglot ale w kosmicznych cenach :) 120 zł np. za jeden pędzel... patrzyłam na llegro, ale nie wiem czy zamawiać czy nie:) bo tam to za 50 zł już mogę cały komplet pędzli:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Ja na allegro lubie zamawiać.. jak masz jakies watpliwosci to mozesz mi podac linka i przegladne :D hehe .
Aaaa, no faktycznie, ja ciagle zapominam ze ty mieszkasz tak blisko. Wczoraj byłam na Legionów :P i wydawalo mi sie ze ciebie widzialam jak wysiadalas z tramwaju ale chyba tylko mi sie wydawało.. hmm to bylo po 20..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

No to na pewno Ci się wydawało:) czekaj poszukam sobie dogodnej oferty i Ci wyśle :P a tak to co u Ciebie jeszcze słychać???
Podobają mi się te:
http://allegro.pl/ekskluzywne-pedzle-do ... 61135.html :)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Hmm, nic ciekawego.. marzę o długich włosach, nie wiem kiedy mi urosną.. w ogole chciałabym miec gęste bo mam ich tak malutko.. z tyłu mam łyse miejsca, kitka zrobić nie mogę bo jestem strasznie ulizana, i mam krotkie wlosy wiec tez ciezko..
męczę się z nimi strasznie, ale nie wiem czy są jakieś niedrogie a skuteczne tabletki na zagęszczanie włosów itp..

Grunt że już mi nie wypadają, to jest bardzo duży plus, bo odkąd ścięłam nic mi kompletnie nie wychodzą.. a jak myłam je co 2 dzien to zbierałam garści włosów, i w dzien mi wypadały.. a teraz po myciu max 6włosków, czasem tylko 2.. więc może mi troche odpoczną, urosną nowe..

A u Ciebie jak tam?

Co do pędzli, to są fajne i sprzedający ma same pozytywy więc nie ma co się martwić.
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

vanilka ja też marzę o dłuuugich włoskach dlatego nie obcinam w ogóle :D szkoda mi by było;p a nie możesz coś w aptece kupić na na włosy? Witamina A jest na skórę, włosy i paznokcie więc może kupi i zacznij brać systematycznie?? No i chyba nie są drogie, do 10 zł myślę...
A może po prostu Twoje włosy jak są dłuższe to się męczą? Ale moim zdaniem z tymi włosami również powinnaś iść do dermatologa...

Pędzle mi się strasznie podobają, w ogóle ta firma ma na wszystkich aukcjach fajne:) różne kolory rączek :)
A u mnie co? Hmmm sesja! Uczę się ale jakoś marnie mi to idzie, ciężko strasznie, za dużo wszystkiego. Zostawiłam wszystko na ostatnią chwile, no i mam:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Ja tez tak mam, wszystko na ostatnią chwilę :D
Co do tej witaminy to dobry pomysł, z resztą witaminy by mi się przydały.. poczytam zaraz w internecie co najlepsze na włosy..
A ja ci powiem ze ogladalam ostatnio kamere i kurcze jakie ja mialam piekne wlosy.. dlugie, krecone.. teraz sa polowe krotsze, ale za to nie wypadają i wiem ze sie wzmocniły.. bo naprawde, mialam dlugie ale zniszczone, wypadaly, lamaly sie.. teraz jest lepiej, tylko krotkie są..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Pewnie jakbym miała taki problem jak Ty to też bym je ścieła, ale chyba bym się zapłakała za ich długością :D obecnie mi też strasznie wypadają, ale staram się ostatnio ograniczać prostownicę... oczywiście jak wychdzę gdzieś to muszę wyprostować, ale jak tylko kolo bloku czy nawet do sklepu to zostawiam pokręcone -naturalne ;]
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Ja ani nie prostuję ani nie suszę.. jak prostuje to tylko jeden kosmyk ktory do niedawna byl moja grzywka ale troche mi to uroslo :D ale poki nie mam dlugich wlosow bede to prostowac, a cale wlosy prostuje raz na ruski rok, na jakies okazje czy cos.. bo ogolnie prostownicy nie mam do wlosow, tylko do samej grzywki..
Suszarki tez nie uzywam, wole zeby schly naturalnie. No i szampon mi duzo pomogl bo ani lupiezu nie mam, ani mnie skora glowy nie swedzi itp.. Kupilam taki z mentolem z Head&Shouders czy jak sie to tam pisze :D
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Ja nigdy więcej nie zafunduję moim włosom Head&Shoulders'a ! TAK MNIE PO NIM SKÓRA GŁOWY SWĘDZIAŁA, że myślałam, że padne. Te małe prostownice są fajniutkie:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

aa, to widzisz, zalezy kto jaką ma skórę i jakie włosy.. Ja np używałam Pantene, to był to dobry szampon dla moich włosów, dopoki nie kupilam jakiegos z przeceny, Aqua coś tam, zeby od wody sie nie przeciążały itp.. masakra, łupieżu pełno, skóra mnie swędziała...
Kupiłam Head&Shouders i jak ręką odjął, ani nie wypadają, ani nie swędzi, ani łupieżu nie ma,, wiec na mnie działa rewelacyjne..

Co do prostownic- fakt.. ja zakupiłam sobie za 7zł :P
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Wiele osób zachwala ten head&shoulders, ale niestety mi nie podpasował... Chociaż dawno nie używałam, więc może jakbym spróbowała teraz to by było w porządku:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

no moze,roznie bywa.. :)

co ty tak raz jestes a raz cie nie ma ? :D
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

A bo się zagapiam, A. poszedł do pracy teraz, a wcześniej mi dokuczał, łąskotał mnie i w ogóle :D ale już będę;d
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

okey :D
a ja czytam o wzroscie wlosow i w sumie to zasypiam :p
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość