Black widzę że Ty tez z rzadka jesteś, myślalam że miłość rozkwita i tak zajęci sobą jesteście że nie masz czasu na bs a tu Ooo
Carinka a jak młody, jak zdrówko u niego? Tak sie spieszyłam z pisanie że nie zapytałam

Mam nadzieję że już wszystko okey ??
Zanna a teściówka tymi dywanami i innymi gratami może terytorium próbuje oznaczać. Szaleństwo. skąd się takie baby biorą Bo chłopy jakoś rzadziej miewają takie loty..
a z tymi dzidziami to się wstrzymajcie dziewczynki, póki dziecka nie ma to człowiek sobie mówi że jakoś to będzie. Owszem,
życie będzie się toczyć dalej ale wychowując w pojedynkę albo gdy tylko jedna osoba pracuje to jest ciągła walka o przeżycie... szczerze nie polecam. Ustawcie sie najpierw w życiu póki macie ku temu okazje a potem nawet 6 możecie sobie zafundować

Mam jedno ale wiem co mówię. Niestety nasz kraj nie wspiera rodziców, tylko pogrąża...
A my jutro z P odbijamy sobie sylwka którego spędzilismy osobno, będzie kurczak na piwie, frytki, driny, tańce i karaoke
