Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
A ja czytałam wymagania zgeografii na egzamin :O przeraziłam się. Jedno z wielu zagadnień, ale mam się nauczyć wszystkich państw i ich stolic, do każdego państwa religia i jezyk urzędowy 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
o jezu
to wspolczuje ja bym nie dala rady tyle zapamietac....
ok ja uciekam bo usypiam a musze wstac po 6
jutro bede to sie jakos umowimy co do sob.
Dobranoc
ok ja uciekam bo usypiam a musze wstac po 6
Dobranoc
Re: Przy kawie ...
ja tez nie zapamiętam:P hehehe no to dobranoc kochana:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Witajcie
i jak miło jak forum i temat wraca do żywych 
jak dobrze że już piątek
a dziś mają moje buciki przyjść
jak dobrze że już piątek
a dziś mają moje buciki przyjść
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Właśnie ja wróciłam to i reszta
nie no żartuję oczywiście 
Ja na szczęście dziś wolne od szkoły. Właśnie widziałam te buty Twoje:) łądne i wyglądają na solidne:)
Ja na szczęście dziś wolne od szkoły. Właśnie widziałam te buty Twoje:) łądne i wyglądają na solidne:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
no racja buty fajne, a ogolnie co u Was ?
Re: Przy kawie ...
A ja staram się uczyć do sesji:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
A ja sie nudze, ogolnie jestem dziś zła, i zlamalam paznokcia(nie pazura), krew mi leciala, a teraz tak mnie boli palec..ych!
Re: Przy kawie ...
Uhuhuh.. odrośnie
paznokieć nie ręka
a co tam chciałaś, że pytałaś czy naładowałam tel?:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
Adi ja mam pytanie
Bo Ty ćwiczysz z ta Chodakowska jak często? I czy w ogóle widzisz jakieś efekty tak wizualnie?
Re: Przy kawie ...
zanna nie ćwiczę z Chodakowską już daaawno dawno:) Ona ma męczące ćwiczenia, a mięśni nie czuć. Ćwiczę z Mel B. i ona jest cudowna <3 Ćwiczę brzuch i pośladki, ćwiczenia są mega, czuć zajebiście mięśnie, czuć że pracują:) na tyłku to nic nie widzę
ale w brzuszku jest różnica, oponka mi się zmniejsza <3
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Adaś, a tak chciałam popisać bo humorku nie miałam a mi sie nudziło.. no ale nie ważne już w kazdym badz razie 
A ma ktoś jakieś złote rady na to, zeby przytyć z 4kg, najlepiej w tylku, w nogach i na brzuchu(nie na twarzy)?
A ma ktoś jakieś złote rady na to, zeby przytyć z 4kg, najlepiej w tylku, w nogach i na brzuchu(nie na twarzy)?
Re: Przy kawie ...
vanilka a ja wtedy to spałam, bo ja dziś wolne od szkoły, to się wygrzewałam w łóżku:) jedz po nocach, jest fast foody i dużo słodyczy ;d najlepiej wszystko przed snem;)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
oj witajcie ..
ja jak zwykle tyle wam napisze zyje i pozdrawiam
ja jak zwykle tyle wam napisze zyje i pozdrawiam
Re: Przy kawie ...
witaj elu, kiedy do nas zajrzysz na dłużej?:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
jak mi czas pozwoli ale zaglądam 
Re: Przy kawie ...
To Elu czekamy bo tak zadko do nas zagladasz...
)
Adasiowa, fast foodow jem duzo, czasami nawet codziennie, ale przewaznie z 2x w tygodniu.. ale duzo ich jesc tez nie moge bo to niezdrowe na moj zoladek
Jem i slodycze i w nocy, a i tak ciagle z waga stoje tyle samo
Adasiowa, fast foodow jem duzo, czasami nawet codziennie, ale przewaznie z 2x w tygodniu.. ale duzo ich jesc tez nie moge bo to niezdrowe na moj zoladek
Jem i slodycze i w nocy, a i tak ciagle z waga stoje tyle samo
Re: Przy kawie ...
Czekamy aż zajrzysz na dłużej:)
vanilka jak dla mnie SZPITAL.
vanilka jak dla mnie SZPITAL.
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
witajcie 
no właśnie mam je na nogach
są rewelacyjne
i pomyśleć że skóra za 200 
no właśnie mam je na nogach
są rewelacyjne
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
no wiesz co ty to bys mnie tylko do szpitala wyslala ;p
zdrowego nie wezma!!
hej kay,
zdrowego nie wezma!!
hej kay,
Re: Przy kawie ...
dobrze:)
jem same owoce i warzywa,aktualnie wcinam pomarancze .. faszeruje sie samymi witaminami
juz wszystko wrocilo do normy.. bynajmniej narazie..
jem same owoce i warzywa,aktualnie wcinam pomarancze .. faszeruje sie samymi witaminami
juz wszystko wrocilo do normy.. bynajmniej narazie..
Re: Przy kawie ...
Witajcie Kochane i Kochani :*:*
Kurczę ale jestem padnięta, jakbym nie wiem co robiła.. a przecież odpoczywałam...
Tak mi było dobrze u Rodziców no ale niestety musiałam wrócić bo Mąż wraca..
Kay szczerze to czuję się bardzo bardzo źle.. Do tego moje badania też są bardzo złe bo zamiast się poprawić to jeszcze się pogorszyły.. Dostałam tak silną dawkę bromergonu, że nie mogę sobie ze sobą poradzić... Bardzo źle reaguje na taką mocną dawkę i wszystko mi się dzieje.. Lekarz mówił coś o mikrogruczolaku, ale żeby się nie martwić.. Póki co przez miesiąc jeszcze mam brać leki a później jak nie pomoże to będzie myślał.. Bo był w ciężkim szoku, że pomimo zażywania wyniki są jeszcze gorsze a powinny się poprawić..
W następnym tygodniu mam kolejne badania.. a za miesiąc ponad neurologa i okulistę..
To tak wygląda sytuacja u mnie..
Z moim wszystko się układa dobrze, nie kłócimy się o dziwo(;)) tylko wiadomo.. teściowa cały czas daje znać co potrafi.. chyba nie ucieszyła się na mój widok.. A w ogóle tyle jej zostawiłam jedzenia- bo zupe ugotowałam żeby miała, barszcz czerwony z mięsem miała, schabowy miała, wędliny miała.. tylko miała sobie ziemniaki obrać... ale wróciłam i patrzę nic nie ruszyła- wszystko musiałam wywalić... wiecie jakie to marnotrastwo..
Kay zaraz zobaczę na te buciki bo tak mnie to zaciekawiło
Mówisz że skóra?? i tylko 200 zł?? Kurczę że ja nigdy nie mogę tak trafić.. 
A z jakiej okazji chcecie obie Mamy zabrać do Paryża??
O Adidasowa jak miło, że wróciłaś :)normalnie słuch po Tobie zaginął, jak się na święta wracałaś do domu
Jak sytuacja z A.?? Spisuje się jak należy??
Szczęśliwego Nowego roku również dla Ciebie niech będzie udany..
Jak Wam współczuję tych wszystkich egzaminów, zaliczeń.. normalnie podziwiam bo mnie by trafiło...
Vanilka może powinnaś się udać do dietetyka i on by Ci doradził co powinnaś jeść żeby zacząć przybierać na wadze.. Choć z drugiej strony jak miałaś takie problemy to z czasem jak się to unormuje to organizm zacznie normalnie funkcjonować i osiągniesz poprawną wagę.
Zanna wytrwałości Ci życzę w ćwiczeniach
Kurczę ale jestem padnięta, jakbym nie wiem co robiła.. a przecież odpoczywałam...
Tak mi było dobrze u Rodziców no ale niestety musiałam wrócić bo Mąż wraca..
Kay szczerze to czuję się bardzo bardzo źle.. Do tego moje badania też są bardzo złe bo zamiast się poprawić to jeszcze się pogorszyły.. Dostałam tak silną dawkę bromergonu, że nie mogę sobie ze sobą poradzić... Bardzo źle reaguje na taką mocną dawkę i wszystko mi się dzieje.. Lekarz mówił coś o mikrogruczolaku, ale żeby się nie martwić.. Póki co przez miesiąc jeszcze mam brać leki a później jak nie pomoże to będzie myślał.. Bo był w ciężkim szoku, że pomimo zażywania wyniki są jeszcze gorsze a powinny się poprawić..
W następnym tygodniu mam kolejne badania.. a za miesiąc ponad neurologa i okulistę..
To tak wygląda sytuacja u mnie..
Z moim wszystko się układa dobrze, nie kłócimy się o dziwo(;)) tylko wiadomo.. teściowa cały czas daje znać co potrafi.. chyba nie ucieszyła się na mój widok.. A w ogóle tyle jej zostawiłam jedzenia- bo zupe ugotowałam żeby miała, barszcz czerwony z mięsem miała, schabowy miała, wędliny miała.. tylko miała sobie ziemniaki obrać... ale wróciłam i patrzę nic nie ruszyła- wszystko musiałam wywalić... wiecie jakie to marnotrastwo..
Kay zaraz zobaczę na te buciki bo tak mnie to zaciekawiło
A z jakiej okazji chcecie obie Mamy zabrać do Paryża??
O Adidasowa jak miło, że wróciłaś :)normalnie słuch po Tobie zaginął, jak się na święta wracałaś do domu
Jak sytuacja z A.?? Spisuje się jak należy??
Szczęśliwego Nowego roku również dla Ciebie niech będzie udany..
Jak Wam współczuję tych wszystkich egzaminów, zaliczeń.. normalnie podziwiam bo mnie by trafiło...
Vanilka może powinnaś się udać do dietetyka i on by Ci doradził co powinnaś jeść żeby zacząć przybierać na wadze.. Choć z drugiej strony jak miałaś takie problemy to z czasem jak się to unormuje to organizm zacznie normalnie funkcjonować i osiągniesz poprawną wagę.
Zanna wytrwałości Ci życzę w ćwiczeniach
Re: Przy kawie ...
Witaj Madlen... teściowa, uch, chyba nie tylko Ty masz z nią "problemy". Chyba teściowe(przynajmniej większość) są tacy..
Moja babcia była u mojej siostry na obiadku, oczywiście dostała co chciała, masę ciast, obiadek jaki lubi czyli jakieś udeczko, suroweczki.. oczywiscie wychwalala.. przyszla do domu, zadzwonila do mojej mamy i marudzi ze nie miala co jesc, narzekala na wszystko co sie dalo.. masakra.. jak ja tego nie lubie..
A co do mnie, to mysle ze dietetyk nic mi nie da, bo mam chyba w genach małą wagę.. Np moja mama do porodu wazyla 45kg.. w 9msc ciazy..
A moja siostra ktora jest w 3msc wazy 48kg .
A co do zdrowka to ci wspolczuje strasznie, ale mam nadzieje ze sie wszystko ułoży :/
Adaś, to co z jutrem, wychodzimy, czy musisz się uczyć do sesji?
Moja babcia była u mojej siostry na obiadku, oczywiście dostała co chciała, masę ciast, obiadek jaki lubi czyli jakieś udeczko, suroweczki.. oczywiscie wychwalala.. przyszla do domu, zadzwonila do mojej mamy i marudzi ze nie miala co jesc, narzekala na wszystko co sie dalo.. masakra.. jak ja tego nie lubie..
A co do mnie, to mysle ze dietetyk nic mi nie da, bo mam chyba w genach małą wagę.. Np moja mama do porodu wazyla 45kg.. w 9msc ciazy..
A moja siostra ktora jest w 3msc wazy 48kg .
A co do zdrowka to ci wspolczuje strasznie, ale mam nadzieje ze sie wszystko ułoży :/
Adaś, to co z jutrem, wychodzimy, czy musisz się uczyć do sesji?
Re: Przy kawie ...
O joj kochane, niby dużo nie piszecie ale poniewa z ja rzadko zaglądam ostatnio to zeszło mi się z nadrobieniem ...
Kay kursy i szkolenia aby odbyć trzeba mieć zaświadczenie od potencjalnego pracodawcy że po ukończeniu takiego kursu itp zatrudni u siebie, a chętnych jakoś nie ma.Dowiaduję się oczywiście wszystkiego na bieżąco ale jest jak jest... Ciekawa jestem tych Twoich bucików, gdzie je znajdę?
Carinka kochana, u mnie po kolędzie. Kasy nie dałam nic, nawet grosika a chodził u mnie sam proboszcz... zapytałam za to czy nie potrzebuje na parafię do siebie kogoś do kuchni czy nawet sprzątania.. nie. Zawinął się czym prędzej, miał mnie chyba dość..
Madlen słoneczko, ja mam stresu aż nad to a waga zamiast w dół w górę leci. A z P zyjemy póki co w zgodzie, w sume widujemy się w weekendy tylko więc nie ma okazji do afer
Kay kursy i szkolenia aby odbyć trzeba mieć zaświadczenie od potencjalnego pracodawcy że po ukończeniu takiego kursu itp zatrudni u siebie, a chętnych jakoś nie ma.Dowiaduję się oczywiście wszystkiego na bieżąco ale jest jak jest... Ciekawa jestem tych Twoich bucików, gdzie je znajdę?
Carinka kochana, u mnie po kolędzie. Kasy nie dałam nic, nawet grosika a chodził u mnie sam proboszcz... zapytałam za to czy nie potrzebuje na parafię do siebie kogoś do kuchni czy nawet sprzątania.. nie. Zawinął się czym prędzej, miał mnie chyba dość..
Madlen słoneczko, ja mam stresu aż nad to a waga zamiast w dół w górę leci. A z P zyjemy póki co w zgodzie, w sume widujemy się w weekendy tylko więc nie ma okazji do afer
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: FAST WebCrawler [Crawler] i 0 gości
