Nawet sobie nie wyobrażasz jak mi tu pachnie !!!!
Młoda powrócona już z placówki, bawi się teraz ciut, potem ją do lekcji zagonię.
To że facet pisze tak jak by mu nie zależało to wcale tak nie musi być, może po prostu ukrył swoje uczucie.Adidasowa pisze:Adrian ale mojemu mimo wszystko na mnie zależy... A jej ją całkowicie olewa, zerwała z nim a on napisał jej takiego bezpłciowego smsa... jakby się w ogóle nie przejął. I on ją kocha? Ale może ona się zastanowi i da mu ostatnią szansę:)
Jam nie będę pokazywał palcami.Jamelia pisze:Dzień dobry wszystkim![]()
O! hej panie A. A któż to Cię jak powietrze potraktował bo chyba nie ja ?Co tam u Ciebie? Jak żyjesz?
![]()
Jamelia pisze:Ło matkoJa z makaronem zazwyczaj tylko w wigilie jadam
Aleś mi smaku babeczko narobiła na pieczarkową
gonick pisze:Jamelia - podstaw miseczkę pod kabelek, poleję Ci![]()
Nawet sobie nie wyobrażasz jak mi tu pachnie !!!!![]()
Młod a powrócona już z placówki, bawi się teraz ciut, potem ją do lekcji zagonię.
zaraz sobie prześcieradło zaślinięodezwię się odezwię, a co u mnie to napisałem już jam możesz tam poczytaćKayira pisze:hahahi wyznania będą ..
ooo i sie Adix pojawił.. ciekawe czy się odezwie....
Adix.. co u Ciebie ??
Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 0 gości