Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Adidasowa pisze:Jamelia we Wrocku nic nie ma śniegu i oby tak zostało :D

Propo zup ja lubię zupy, ale mało ;p nie wszystkie znaczy

Adix faceci są prości i w większości przypadków jednak co myślą to powiedzą/napiszą. Także nie ma co debatować. A ja myślę, że vanilka musi na spokojnie podjąć decyzję, bo zareagowała porywczo. Przemyśli i wtedy będzie wiedziała czego naprawdę chce:)

A ja dzisiaj mam okropny dzień ;( nie spałam nawet godziny dzisiaj, bo zakuwam do sesji i tak mnie głowa boli, że chyba umre. Nie jadłam nic wczoraj cały dzień i dopiero teraz wyjęłam zamrożone pierogi i zjadłam. W szkole mi się słabo robiło aż z tego wszystkiego.
Babka z socjologii oddała nasze prace - wypracowania, bardzo mnie pochwaliła, że inni wszystko z neta spisali, a ja pisałam od siebie, dostałam bdb. Ale po chwili powiedziałą, że każda osoba musi wyjść na śrdek klasy i ustnie streścić co się zawarło w swojej pracy, że mamy 10 minut na ogarnięcie i po kolei leci wg listy :o strasznie się stresuje wystąpieniami publicznymi i się zdenerowałam, bo postawiła mi tylko czwórkę za wygłoszenie tego :/ i wystawila mi 4 z socjologii... normalnie się sfochał
Ja bym się tam cieszył i z 4
A vanilka powinna ochłonąć i podejmować decyzje na trzeźwo bo potem może potem żałować.
I zgadzam się z tobą że faceci są prości jak black kiedyś napisała "jak lego duplo " ale dopowiem Ci że kobiety również potrafią mówić to co myślą nie zwracając na to czy to boli czy nie.

Adas i Kay wasi chłopcy to są z zawodu elektronikami i ja się nie mam co z nimi równać bo znam tylko kilka praw fizyki związanych z elektrycznością i na nich bazuję amatorsko i potrafię czytać schematy i noty katalogowe scalaków

Miami a w gazażu też bym siedział jak bym go miał, ale nie przy samochodzie tylko przy spawarce i tokarce :D
Adrian
:P
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

każdy ma swoje zamilowania
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Hmm, no tak wy myslicie ze ja odeszłam przez sobotę a to wcale nie prawda,bo myslalam nad odejsciem od jakiegos czasu, caly tydzien sie nie dogadywalismy, nie ukladalo nam sie ogolnie, w lozku to juz w ogole nie ma co mowic, bo odnioslam wrazenie ze on nie chcial ze mną bo ile razy do czegos dochodzilo to nagle stop.. i tyle z tego...
, w ogole zabronil mi wielu rzeczy np ja nie moge wychodzic z Adasiową na piwo itp lub jeśli będzie jej A, bo on już zazdrosny, a sam wychodzi ze znajomymi i jakimiś dziewczynami, chodzą na piwo, na imprezie raz był ..

Moj sie niby stara, napisal mi o 2 i o 4 smsa ze nie moze spac, ze zaluje itp.. w szkole ciagle mi marudzil, prawie nie plakal w sumie, ale ja mu mowilam ze my juz ze soba nie jestesmy, a on nagle mi juz zaczal zabraniac, mowi ze nie moge wychodzic z chlopakami itp..
Poprosil zebym na niego zaczekała, on sie zmieni, dojrzeje itp..
Mowilam ze ja napewno przez kilka msc nie chce sie z nikim wiązać, chce odpocząć, a co los pokaże to zobaczymy ..
A on ze mnie prosi zebym mu dala kiedys szanse, ze ma nadzieje ze bedziemy jeszcze ze soba i czy wgl widze jakis cien szansy na to,zebym z nim byla np za kilka msc..
Powiedzialam ze nie wiem.. nie wiem czy kogos nie znajde w tym czasie i ogolnie..
bo szczerze mowiac, teraz wgl nie ubolewam, nie placze, wczoraj łezka poplynela przez chwile, i koniec jestem jakas szczesliwsza, spalam cala noc, zadowolona w szkole itp, nie ruszały mnie jego słowa w ogole..



Przyszlam przed doslownie 15minutami do domu, i chcialam do was napisac poki moge,to juz sie poplakalam bo ojciec przyszedl powiedzial ze siedze caly dzien, ze wylaczy mi internet i zaczal mowic ze jestem popierdo*ona ... ech :( :( :(
Ostatnio zmieniony pn sty 13, 2014 6:09 pm przez vaniliiia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

vanilka jestem z ciebie dumna :) tylko musisz twardo się trzymać i nie okazać mu słabości bo on to wykorzysta. Jeśli podjęłaś dobrą decyzje to musisz być twarda i nie ulegać jego namową. Ja obrałam taką taktyke, że jak pisał co u mnie i wogóle to odpisywałam ale jak już zaczął lamenty jak to mu źle i niedobrze to już się nie odzywałam. Doszło do tego że teraz wogóle nie mamy ze sobą kontaktu ale to może i lepiej :)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

No u mnie troche ciężej bo chodzimy do jednej klasy, a poza Nim nie mam nikogo,wiec rozmawiam z nim normalnie, ale mu mowilam ze jesli jeszcze raz sie odezwie na temat tego jak mu zle to sie do niego wiecej nie odezwe bo mnie to denerwuje.. no i sie uciszyl na jakis czas..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

a ile czasu jeszcze razem będziecie do szkoły chodzić ?
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Kayira no dziękuję, ale mówię - jestem zła z 4 ;/

Adix mój jest elektrotechnikiem :P

vanilka naprawdę Ci zabronił ? :o mój boziu... naprawdę też jestem dumna z Ciebie, jesteś stanowcza o odważna kobieta! :D poczułaś jakąś ulgę i wewnętrzny spokój?
propo ojca kochanie chyba musisz olewać go całkowicie :( mówiłaś o tym mamie?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Adix... ale czasem zamiłowanie więcej daje niż szkoła../
tak jak mój ma zaciecie do zrobienia sobie kuźni..
no cóż.. niech robi ;)

Vanilka... to te jego słowa tak troche teraz zabrzmiały jak by .. poczekaj, ja się teraz wyszaleję..
ale Ty na mnie czekaj i będziemy razem.. ech...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

ahh niektórzy faceci to normalnie... aż brak mi słów :evil:
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

A ja dzisiaj się minęłam z moim, bo ja wróciłam ze szkoły a on poszedł do pracy na 2 zmianę. Zostawił i kartkę na łóżku, z bardzo miłymi słowami :in love: ech i jak nie kochać :)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Miaamy, z nimi źle, bez nich jeszcze gorzej ;)
Adi widać że się stara ;) i dobrze...

a tak w ogóle, macie pozdrowienia od Cariny ;)
może wróci w środę ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Adaś, och chociaż Tobie się układa, miło :-)
Co do mamy, no coś ty mama jest w domu to słyszy ale nic nie mówi bo to norma u niego, nikt juz na to uwagi niby nie zwraca, a jak powie tak do mamy to zaraz awantura i oboje sie dra, wyzywaja kloca.. ma sa kra ..
Kay, no w sumie to i tak zabrzmialo, chociaz mial co innego na mysli, bo uwaza ze sobie znajde innego przez ten czas i go nie bede chciala a on popadnie w depresje przez to :o
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej Wam :*

No Vanilka współczuję, ale może i dobrze, że się tak stało... Przez jakiś czas jak pobędziecie osobno całkiem dobrze Wam zrobi.. I zobaczysz jak Ci lepiej, bo rzeczywiście nie ma sensu się męczyć...
Przetrzymasz :*
PS Widzę, że zmieniłaś suwaczek :)

Adidasowa wiadomo, że lepsza byłaby 5, ale 4 też dobra :)
Super, że się A. stara, chyba rzeczywiście wziął sobie do serca wszystkie Twoje słowa...
A miałam się zapytać o to spotkanie co mi pisałaś kiedyś, doszło do niego czy zrezygnowałaś??

Kay, przynajmniej ma chęci do tego żeby coś zrobić i jak uparty i zawzięty to wierzę, że tą kuźnie będzie miał:) Mojego do większości muszę przymuszać, zresztą jak Go nie ma to muszę sobie sama ze wszystkim radzić i się przez to człowiek wiele uczy :) Czyli nie ma tego złego :)
Czytałam kiedyś, ze zamierzasz iść na studia, tak?? A masz już jakiś upatrzony kierunek??
I kiedy Mama wraca??
dzięki za pozdrowienia, też Ją pozdrów :) A z Black co, że znów Jej nie ma tak długo?? Ją też pozdrów jak będziesz miała jakiś kontakt :)

Zanna, a to się przymierzają do oddania?? Mówili Wam już że oddadzą czy tylko Wy tak spekulujecie?
Bo wiesz jakoś nie wydaje mi się żeby byli chętni..
Ale byłoby super jeśli już mielibyście szafki, już możesz sobie garnki powsadzać i coś urządzać:) A tak to trzeba czekać...
A jak się Wam wypad udał??

Jam, no widzę, że internet Ci już fajnie działa :)
Ale wieczór ogólnie (nie licząc zgona :P ) się udał?? A jak się wam układa, bo pisałaś kiedyś że się mało widujecie..
A na długo jedzie do tych Włoch??

Agatka gratulacje :* Macie już jakąś datę, kiedy byście chcieli ślub wziąć??

Gonick, tak się też nierozpisałaś :P jak zdrówko?? Mała nie choruje?? Kiedy ferie rozpoczyna??
No i co u Ciebie w ogóle??

Elu witaj i zostan na dłużej :*
Pracujesz teraz gdzieś czy w domku??

Miaamy a ten kierunek co się uczysz to Cię tak naprawdę interesuje??

Adrian ja sobie wypraszam, że się Ciebie traktuje jak powietrze.. Doczytałeś noworoczne życzenia dla Ciebie???
W ogóle to należy Ci się porządny ochrzan bo Cię prawie nie ma tutaj...
Fajnie jak masz jakieś pasje, ale szczerze nie mam pojęcia co konstruujesz, co to jest i do czego służy... :)

jeny mam nadzieję, że nie pominęłam nikogo jak tak to przepraszam :***

Co do zup, to ja uwielbiam. Mogłabym jeść same zupy tak lubię :) I najlepiej gęste :) mniam.
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Hej Madlen, tęskniłam za Tobą :D :*
No, zmieniłam w końcu jestem singielką..
Ustaliłam z moim już byłym, że nie chce narazie z nikim być, a to czy z nim będę to sie zobaczy po kilku miesiącach, czy mi lepiej z nim, czy bez niego, czy z kimś nie będzie mi lepiej itp. Bo ja na siłe z nikim nie będę, a teraz mi jest o dziwo dobrze bez niego, i sie z tego cieszę. Więc czy wrócę, to zależy... Poki co jestem wolna, szczesliwa, niezalezna hehe:D


Teraz opowiadaj co u Ciebie, bo odpisałaś każdemu a o sobie ani słowa !!!
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Kay no stara się i mu zależy i to widać :)

vanilka wreszcie mi się ukłąda w związku, wreszcie... tfu tfu żeby nie zapeszyć. STraszną masz atmosferę w domku:( dajesz radę się cokolwiek nauczyć w takim jazgocie? i jak tam poprawa przedmiotów? w ogóle z czego miałaś zagrożenia? i suwaczek fajny:P

Madlen tak spotkałam się z kolegą :) porozmawialiśmy sobie trochę, tylko godzinkę :) ale dobrze robi człowiekowi taka rozmowa:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Madlen pisze: Miaamy a ten kierunek co się uczysz to Cię tak naprawdę interesuje??
Opiekun w DPS ? hehe czemu wszyscy tak na to reagują ? :D Jestem świadoma tego co robie :D mam na co dzień styczność z niepełnosprawnymi tylko poprostu świstek teraz dostanę :) Wszyscy w tym widzą tylko podcieranie tyłka i kompanie dziadków... spójżcie na to jak na obcowanie z inną osobą tylko że nieporadną życiowo, rozmowy z tymi ludźmi, wymyślanie im zajęć widzenie jak się cieszą z tego co im proponuje i jak cieszą się z mojej obecności i pomocy no i wiadomo są gorsze dni że wyzywają i się denerwują ale przeciesz każdy tak ma :)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Madi.. co słychac :D
ano planuję studia.. ale nie wiem co jeszcze.. zobaczymy
co do Black.. sama czekam na kontakt.... ;/
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

adas dzieki :)
aa co do przedmiotow to mozesz byc dumna, chemie zaliczylam to mam 3 na sem, z angl dzis odpowiadalam wiec tez na 3 bo niby malo tresciwie a powiedzialam na jedna str a4..., ii pisalam spr z niemieckiego ale nie wiem co z niego mam i czy udalo sie zaliczyc... jutro mam znow niemiecki i sie dowiem czy zaliczylam.. w srode pisze 2spr i odpowiadam z angl tez.. i w czw geografia i to wszystko, bogu dzieki jakos dalam sobie rade chociaz poki nie ma czwartku to nie mam jeszcze co mowic...

jesli chodzi o moja rodzinke to powiem ci ze ie daje rady sie uczyc bo jak sie ucze to sie ojciec drze ze nic nie robie ze mam sie uczyc itp..., a jak sie nie ucze to to samo.. no coz jeszcze troche i bede miec dluzszy spokoj bo w maju praca wiec nie bedzie mnie calymi dniami w domu a teraz szkola to wracam pozniej i tez mam troche spokoju:)
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

vanilka spieprzaj od tego towarzystwa na studia jak najdalej ;)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

hehe no spieprze ale jeszcze troche sie musze pomeczyc .
Dobra uciekam spac bo jutro wstaje po 6 a jestem zmeczona..

Dobranoc :kiss2
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

do miłego Vanilka :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Miaamy nie twierdzę, że nie jesteś świadoma i nie uważam że praca w DPS to tylko podcieranie i kąpanie dziadków.. Zapytałam, bo nie każdy jest w stanie coś takiego robić i nie chodzi mi ani o niechęć czy odrazę do tych ludzi, tylko, że widząc cierpienie i ich stan można doznać, że tak powiem szoku, a nie każdy ma na tyle mocną psychę żeby się na coś takiego decydować..

Vanilka to i tak Ci sprawnie wszystko idzie. :) Trzymam kciuki, żeby się udało wszystko pozaliczać :)

Adi, a A. wiedział że poszłaś czy nie??

Kay no bo zdawało się, że już zostanie na dłużej, zresztą tak pisała, a tu słychu dychu...
Odpoczywasz po ciężkim dniu?? Za spóźnienie nie miałaś żadnych problemów? Różnie to bywa w tych prywatnych firmach...

Kurczę, tyle się opisałam przedtem ale mi przerwało połączenie ze stroną i nie dodało posta...
Eh dzień mi szybko zleciał, katar coś się odczepić nie chce i taaak mi się spać chce...
Ale dzień zleciał szybko i jutro też zleci więc jestem dobrej myśli, że jakoś przeżyję do piątku :)
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

witajcie ...
wy dziewczyny się tak rozpisujecie , a ja nie wiem co mam wam napisac
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej piękności moje :)
Niestety wczoraj nie mogłem Was odwiedzić bo przyjechali Hindusi i muszę ich po fabryce oprowadzić a że u mnie angielski poważnie kuleje to ciężko się z nimi doagadać. Tym bardziej że to angielski techniczny ale od czego jest migowy hehe.
Z tego co wiem to przyjechali chyba na cały tydzień więc mogę mieć mało czasu żeby do Was zaglądać ale postaram się :)

I jeszce nawiązując do tych Hindusów to powiem Wam że oni jakoś dzwiwnie i strasznie śmierdzą :) Ale zazdroszcze im tylk okarnacji bo są bardzo ciemni :)

A i sorki ale muszę zapytać : Jaka jet różnica między rozmowami przy kawie a psiapsiółkami bo szczerze jak czytam wasze posty i tu i tu to mi się wydaje że można to zrobić pod jednym tematem. Ale ja jestem facetem i może się myle :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej wszystkim :D

Madi, chora jesteś ?? Co się dzieje ??
jak w ogóle Twoja głowa ??

co do Black, nie wiem, nie mam pojecia ;(i też się martwię...
nawet mi ostatnio na sms nie odpisała....

On... w sumie różnicy nie ma....
ale przyszły i założyły swój temat ;) i tyle... jasne że można by było pod jednym ;)
tylko pytanie czy wtedy by się całkiem nie zaczęło zamieszania i wielkiej ilosci postów do nadgonienia ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości