Hej dziewczyny

Kurcze jak nie wchodzę na foru przez wwekend to strasznie dużo am później do czytania
i nie wiem już co mam pisać
Widziałem tylko że nowa koleżanka chyba nie bardzo akceptuje tu obecność facetów

Ale tak jak to mówił Adix i zgadzam sie z jego zdaniem. Byłem kiedyś zarejestrowany na męskim forum i tam nie można się niczego komnkretnego dowiedzieć. Jak miałem mały kryzys w styczniu ubiegłego roku z moją już byłą to kazali mi ją olać i różne dziwne porady. Dlatego zarejestrowałem się na tym forum gdzie mogę poznać zdanie kobietek.
Madlen nie chce być mięśniakiem już mi to przeszło. Kiedyś owszem tak miałem ale teraz być tylko dobrze wyrzeźbiony
Co do myszki to widziałem na fb że chyba podjęła jakiś poważny krok ale nie wiem co i jak. Domyślam się że może wreszcie się pobierze ze swoim facetem ale to są tylk oi wyłącznie moje przypuszczenia. No i narzeka na język niemiecki
Jeżeli kogoś ominąłem to sorki

a teraz spadam na sexi tam poczytać co i jak w trawie piszczy
