oj tam, mały trolik się na forum pojawił
heheh
co do łączenia wątków... no właśnie tego się boję, że wtedy już całkiem człowiek się nie połapie w postach i nie nadąży..... ;/
widzę że nową koleżankę do kawy mamy
Nie wiem w czym ci zawiniłem skoro jestem tutaj przez ciebie nie mile widziany?BLONDIrELLA pisze:KAYIRA - to nie chodzi czy polubie któregoś czy nie... ale są też chyba meskie fora na których faceci sie zwierzają i mówia o swoich problemach... a kto jest facetem na nicku damskim (jeśli taki ktoś jest), to wyjdzie na jaw wcześniej czy później. Takie jest moje zdanie na ten temat.
Pół milimeta i odłamek siedzi oku a to taki duży kamień spadł że połamał grubą deskę z pomostu roboczegozanna456 pisze:Ano coś właśnie widziałam że jakiś tam wypadek miałeś... Dobrze, że nie centralnie w oko.
Z teściową cały czas tak samo, ale dziś już wybuchłam i jej wygarnęłam. Kuchnia już skończona tylko mebli mi brakuje i na razie nie wiem kiedy będę miala a bez mebli nie bardzo mogę użytkować... A z S. dziękuje dobrze
Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 2 gości