Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Witajcie :D
oj tam, mały trolik się na forum pojawił :D
heheh :D pogada, popisze i pójdzie :D

co do łączenia wątków... no właśnie tego się boję, że wtedy już całkiem człowiek się nie połapie w postach i nie nadąży..... ;/

widzę że nową koleżankę do kawy mamy ;) miło :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Kay, ja myślę że połączenie sobie odpuśćmy, jak ktoś będzie chciał to napisze tu i tam. Co zresztą mamy na Twoim przykładzie, Gosi i Cariny i teraz A_gatki.
Awatar użytkownika
BLONDIrELLA
Miła Kobietka
Posty: 85
Rejestracja: czw sty 16, 2014 11:49 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: BLONDIrELLA »

ja lubie przygotowany szpinak z makaronem :)

KAYIRA - pisalaśc o kims z płci brzydkiej?
Ostatnio zmieniony sob sty 18, 2014 3:52 pm przez Hadassa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: łączenie postów
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

też tak myślę Cula ;) tylko prosze o jedno... nie podkreślanie i nie gadanie... "mój" "twój" wątek czy tez o próbę wprowadzenia rywalizacji :)

Blondi ;) taaa ;) pojawił sie taki mały trolik na forum :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
BLONDIrELLA
Miła Kobietka
Posty: 85
Rejestracja: czw sty 16, 2014 11:49 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: BLONDIrELLA »

kayira - czy to forum dla wszystkich? :/
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Tak ;) czemu pytasz ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
BLONDIrELLA
Miła Kobietka
Posty: 85
Rejestracja: czw sty 16, 2014 11:49 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: BLONDIrELLA »

Nie podoba mi sie że tu faceci sie rejestruja... nie może byc miejsca tylko dla tych jajnikowych? ;-)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Hmmm... teoretycznie można by zabronić. ale... własnie ale....
Niektórzy panowie logują sie tu gdy mają problemy... niektórzy np jak Burbi zostają...
a jest tu ich na prawdę niewiele...
a poza tym... nigdy nie masz pewności, że osoba po drugiej stronie jest tym ;) za kogo się podaje ;)
trosze rezerwy i chyba polubisz tych panów co tu się stale udzielaja...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :*
Na chwilę obecną nie jestem w stanie poczytać wcześniejszych stron ale coś zauważyłam, że nowa Koleżanka do nas dołączyła :)

Umieram normalnie przez ból głowy, a wieczorem mamy jechać do znajomych.. wykończę się i jeszcze teściowa na fula słucha jakieś śląskie piosenki...
O nieee!!!
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

witaj Madi :*
uuu to nie dobrze... a Połówka masz teraz w domu ??
co tam poza tym słychac ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Kay, ja kilka razy pisałam "mój" wątek bo nie chce mi się pisać calej nazwy, to tak w skrócie, broń Boże nie chcę żadnej rywalizacji tu wszczynać, nawet przez myśl mi nie przyszło coś takiego. Dziewczyny tu się znają i my tam też się znamy a jak ktoś do nas zajrzy (no, znowu "nas") to jest nam bardzo miło. Aż się TU teraz czuję jak intruz.... dobra, spadam na seksi fleksi.
A no własnie, gdybym pisala tytuł wątku to bardziej bym robiła "reklamę" tego wątku....
Awatar użytkownika
BLONDIrELLA
Miła Kobietka
Posty: 85
Rejestracja: czw sty 16, 2014 11:49 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: BLONDIrELLA »

KAYIRA - to nie chodzi czy polubie któregoś czy nie... ale są też chyba meskie fora na których faceci sie zwierzają i mówia o swoich problemach... a kto jest facetem na nicku damskim (jeśli taki ktoś jest), to wyjdzie na jaw wcześniej czy później. Takie jest moje zdanie na ten temat. :)
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

a ja myślałam , ze ten watek zostanie usunięty bo jest niesmaczny .

niemam nic przeciwko panom bedacym tu na forum , jeśli sa normalni tak jak każdy ma swoje problemy i umie z nami rozmawiać , posmiac się . a nie wypisywać niedozeczne bzdury gdzie jest to niesmaczne
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Cześć wszystkim :)
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

BLONDIrELLA pisze:KAYIRA - to nie chodzi czy polubie któregoś czy nie... ale są też chyba meskie fora na których faceci sie zwierzają i mówia o swoich problemach... a kto jest facetem na nicku damskim (jeśli taki ktoś jest), to wyjdzie na jaw wcześniej czy później. Takie jest moje zdanie na ten temat. :)
Nie wiem w czym ci zawiniłem skoro jestem tutaj przez ciebie nie mile widziany?
Wybierając między męskim fotum a kobiecym wybrałem to kobiecie na którym nie muszę się obawiać głupich komentarzy typu "ale z ciebie cipa, ale z ciebie lama, pokaż kto tu rządzi, wyruchaj dziwkę" itp itd. A takie coś mnie nie bawi i nie śmieszy.

vanilka Cześć slicznotko

Madi znowu migrena Cię męczy, a teściowej korki powykręcaj, ja też nie lubię jak mój dziadek puszcza swojego rupiecia z śląskimi szlagierami
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Blondi, ja na początku jak się tu zarejestrowałam też miałam mieszane uczucia co do obecności facetów. Bo jednak są tematy o których możemy się krępować pisać gdy wiemy że facet to czyta. Ale to był tylko pierwszy odruch. Potem tak się przyzwyczaiłam że nie dość że mi nie przeszkadzają to jeszcze taki np Krzyś jest przez nas tu rozchwytywany :)
Adrian, na pewno nowa koleżanka nie miała tu konkretnie Ciebie na myśli, akurat widzisz trafiła na takiego trola jak tamten i się zraziła do facetów na babskim forum. Ale mam nadzieję że się szybko do Was - normalnych - przekona.
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Cześć, Adrian, a ze mnie taka ślicznotka jak z koziej d*** trąba :D
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Cześć kochani :kiss2

poczytalam wszystko ale nie pamiętam co mialam komu odpisać :oops:

Vanilka naprawdę ślicznotka z Ciebie a włoski odrosną ;) Mi moje też się nie podobaja, widziałas zresztą na zdj jakie mam ale cóż :)

Adix opowiadaj co tam u ciebie? :kiss2

Fajnie, że dołączają do nas nowe osoby :)

Ja mam dziś okropny dzień, już w sumie trochę lepiej.
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

calagula być może jest tak jak myślisz

vanilka z koziej dupy trąba a jednak bardzo śliczna i sympatyczna :kiss2

hej zanna wszystko wporządku z wyjątkiem tego że wczoraj dostałem w twarz odłamkiem skalnym o mam podbite i zranione oko
A co u ciebie zanna jak tam teściowa daje w kość?, jak tam kuchnia i S
Adrian
:P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ano coś właśnie widziałam że jakiś tam wypadek miałeś... Dobrze, że nie centralnie w oko.

Z teściową cały czas tak samo, ale dziś już wybuchłam i jej wygarnęłam. Kuchnia już skończona tylko mebli mi brakuje i na razie nie wiem kiedy będę miala a bez mebli nie bardzo mogę użytkować... A z S. dziękuje dobrze :)
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Dzięki Adrian :D
Zanna, dawno cie tu chyba nie bylo albo i cos przeoczyłam. Dziękuję za miłe słówka :)
No i faktycznie, tez nie masz za dlugich włosków, a ze odrosna to wiem tylko trzeba dluugo czekać.. Ja nie jestem pewna czy mi nawet miesiecznie rosna ten 1cm.. ale juz ja sie o to postaram zeby do konca roku urosly mi ok 15cm !! :D
Poki co, uciekam. Milego wieczorku wszystkim :kiss2
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Tobie też milego wieczorku :kiss2
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

zanna456 pisze:Ano coś właśnie widziałam że jakiś tam wypadek miałeś... Dobrze, że nie centralnie w oko.

Z teściową cały czas tak samo, ale dziś już wybuchłam i jej wygarnęłam. Kuchnia już skończona tylko mebli mi brakuje i na razie nie wiem kiedy będę miala a bez mebli nie bardzo mogę użytkować... A z S. dziękuje dobrze :)
Pół milimeta i odłamek siedzi oku a to taki duży kamień spadł że połamał grubą deskę z pomostu roboczego :D
zanna powiem Ci że z ludzmi w podeszłym wieku już trudno się współpracuje i mieszka

vanilka ja też kiedyś chciałem mieć długie włosy ale dalej niż za ramiona mi nie urosły, a twoje kręcone loczki są bardzo ładne mimo że krótkie ;)
Adrian
:P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

O kurcze to niebezpieczną masz tą pracę...
Najgorsze jest to że jeszcze nie mam swojej kuchnii a już się wpieprzają...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

no jest dość niebezpieczna, ale wiedziałem na co się piszę i nie zaminiłbym jej na nic innego :D
A na gospodarce też trzeba uważać. źle podejdziesz do krowy i też cię kopnie albo nadepnie, żle przechowiesz zboże to zfermentuje i już siedzisz na bombie gazowej :)
Adrian
:P
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 2 gości