U mnie pogoda masakra nie dość że na chodnikach politurka to jeszcze strasznie wieje i tak jakby padający dzeszcz zamarzał i gęba boli jak w twarz się tym dostaje
Dzisiaj coś jest chyba nie tak bo pierwszy raz od jakiegoś czasu wstałem wyspany a to nie jest u mnie normalne hehe:)
