Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Dokladnie...chwilowki odstawiam.Ale dobre i to ;p
Musze sb skolowac kieszonkowe wifi.Bo ten net mobilny to robi co chce.;/
Musze sb skolowac kieszonkowe wifi.Bo ten net mobilny to robi co chce.;/
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Tak.Nie chce z komputera w job korzystac.
Tym bardziej ze lubi sie zawiesic ;/
Tym bardziej ze lubi sie zawiesic ;/
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
no w sumie po części się nie dziwię...
to może tablet sobie spraw
to może tablet sobie spraw
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Sie tak zastanawialam nawet nad tym.
I jak bd mi tak dalej szwankowlo to nie bd sie ogladala.Boz to denerwujace sie robi
Nic.Ja znikam...bo zauwazylam ze jak sie pojawiam to reszta zmyka ;}
I jak bd mi tak dalej szwankowlo to nie bd sie ogladala.Boz to denerwujace sie robi
Nic.Ja znikam...bo zauwazylam ze jak sie pojawiam to reszta zmyka ;}
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
na pewno będzie Ci wygodniej 
jeny ale Ty marudna jesteś
jeny ale Ty marudna jesteś
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Carina no co Ty mówisz że reszta ucieka?? Nawet nie waż się tak myśleć!!! bo zaraz 

Re: Przy kawie ...
hej dziewczyny! co tam ? ;> jak mija wam dzień ? ;>
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
-
G****
Re: Przy kawie ...
cześc miaamy
jakoś tak leniwie
w sumie to się zastanawiam czy zamiast jutro nie zrobić dziś ciasta...
jakoś tak leniwie
Re: Przy kawie ...
Zanna taka garść powinna Ci wystarczyć do tego napij się wody i już bęziesz syta 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Ja popołudniu na sesję idę do koleżanki i w sumie tak czekam na to i mi się ciągnie koszmarnie ten czas 
zanna jak ja bym tak piła to bym biegała cały czas sikać
zanna jak ja bym tak piła to bym biegała cały czas sikać
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Miaamy pochwal się potem wynikami sesji
witaj tak w ogóle
On, niektórzy po prostu jedzą oczami
witaj tak w ogóle
On, niektórzy po prostu jedzą oczami
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
ok pochwalę się ! 
tak niektórzy jedzą oczami a słyszałam też że niektórzy potrafią się najeść samym zapachem
tak niektórzy jedzą oczami a słyszałam też że niektórzy potrafią się najeść samym zapachem
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
ooo zapachem to ja bym mogła sama się najadać..
hehe
ale bym wtedy schudła
ale bym wtedy schudła
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim :*
Musiałam trochę nadrobić bo tyle tego się nazbierało
No właśnie Zanna nie powinnaś jeść na noc! A później Ci przychodzą pomysły że ćwiczenia musisz robić...
A kiedy by był te bal karnawałowy??
Co do teściowej to moja też jakaś taka normalna chodzi od wczoraj a w niedziele taką awanturę zrobiła...
Może coś knują??
Co do leków na PRL niestety masz rację, spada ciśnienie, głowa boli i chodzisz nieprzytomna od rana do wieczora... kicha totalna..
Kay wiesz facet też miewa humory, mój też czasem jak coś Mu odbije to strach podejść do Niego bo jak osa..
A co do X to dobrze że na wadze przybrał, bo rzeczywiście chudzinka:)
Jeśli chodzi o pracę to myślę, że będąc w tej masz pewne, że nie będzie problemu z wychowawczym itp. bo teraz to różnie w tych firmach bywa.. niby masz prawo a jednak robią co się im podoba..
Car, ja nie uciekłam.. Dopiero się pojawiłam
Jak zdrówko??
Miaamy hej:) Powodzenia
On, no to jak Kay mówi dwa dni wolnego, wykuruj się porządnie, bo co jeśli Cię całkiem rozłoży??
A gdzie na narty jedziesz??
Vanilka wg mnie to powinnaś była jeszcze zaczekać.. Bo to takie wymuszone lekko..
Sama jeszcze nie wiesz dokładnie czy tego chcesz a mimo wszystko wróciłaś...
A z okresem nieciekawie..
Musiałam trochę nadrobić bo tyle tego się nazbierało
No właśnie Zanna nie powinnaś jeść na noc! A później Ci przychodzą pomysły że ćwiczenia musisz robić...
A kiedy by był te bal karnawałowy??
Co do teściowej to moja też jakaś taka normalna chodzi od wczoraj a w niedziele taką awanturę zrobiła...
Może coś knują??
Co do leków na PRL niestety masz rację, spada ciśnienie, głowa boli i chodzisz nieprzytomna od rana do wieczora... kicha totalna..
Kay wiesz facet też miewa humory, mój też czasem jak coś Mu odbije to strach podejść do Niego bo jak osa..
A co do X to dobrze że na wadze przybrał, bo rzeczywiście chudzinka:)
Jeśli chodzi o pracę to myślę, że będąc w tej masz pewne, że nie będzie problemu z wychowawczym itp. bo teraz to różnie w tych firmach bywa.. niby masz prawo a jednak robią co się im podoba..
Car, ja nie uciekłam.. Dopiero się pojawiłam
Jak zdrówko??
Miaamy hej:) Powodzenia
On, no to jak Kay mówi dwa dni wolnego, wykuruj się porządnie, bo co jeśli Cię całkiem rozłoży??
A gdzie na narty jedziesz??
Vanilka wg mnie to powinnaś była jeszcze zaczekać.. Bo to takie wymuszone lekko..
Sama jeszcze nie wiesz dokładnie czy tego chcesz a mimo wszystko wróciłaś...
A z okresem nieciekawie..
Re: Przy kawie ...
hehe wiem coś o tym też tak nieraz mam. Ale powiem Wam że od poniedziałku też się za siebie wziąłem i ograniczam słodycze bo ostatnio się bardzo zapuściłem i trochę mi się przytyło przez święta i po nich 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
No taaa akurat Ci uwierzymy
na siłownię chodzisz, to na treningi i tak Ci się przytyło 
-
G****
Re: Przy kawie ...
Madlen ten bal to bylby bodajże w Walentynki chyba 
a co do tych leków na PRL to właśnie Ty mi mówiłaś i S. siostra też bierze i to samo mówiła...
miaamy a ja jakoś nie latam, jak pójdę przed spaniem tak dopiero rano.
a co do tych leków na PRL to właśnie Ty mi mówiłaś i S. siostra też bierze i to samo mówiła...
miaamy a ja jakoś nie latam, jak pójdę przed spaniem tak dopiero rano.
Re: Przy kawie ...
No właśnie, ale to też zależy od dawki bo jak kiedyś (za pierwszym razem) brałam to miałam tylko 0,5 tabletki na noc to nie odczuwałam tego a teraz mam 2.. i nie pomagają mi.. nie wiem co będzie jak nie spadnie teraz...
To fajnie bo byście miło spędzili wieczór, a zapowiada się że sprzedacie??
Widziałam we wątku "myśl dnia", że coś będziecie myśleć o nowym domu
To fajnie bo byście miło spędzili wieczór, a zapowiada się że sprzedacie??
Widziałam we wątku "myśl dnia", że coś będziecie myśleć o nowym domu
-
G****
Re: Przy kawie ...
Nie wiem właśnie czy zechce go wziąć bo ta taki cherlak chorowity...
Co do domku to mysleliśmy o tym ale co będzie za 10 lat to się okaże...
Co do domku to mysleliśmy o tym ale co będzie za 10 lat to się okaże...
Re: Przy kawie ...
Bo wcale nie musicie przekształcać działki na budowlaną, bo jak masz ponad hektar to nie trzeba.. bodajże tak nam mówił w gminie..
Re: Przy kawie ...
hej Madi 
no X przy 182 ważył kiedyś raptem 60 kg.. jak nie mniej... ogólnie przez te 3 lata przytyło mu się.. teraz waży 80..
więc chyba w normie..
wiesz w tej pracy mam przynajmniej pewną sytuację i wiem co i jak...
a co u Ciebie, jak się czujesz??
co do działki, zawsze lepiej się dowiedzieć.. z pracy wiem, że np do urząd skarbowy to swoja interpetacja
no X przy 182 ważył kiedyś raptem 60 kg.. jak nie mniej... ogólnie przez te 3 lata przytyło mu się.. teraz waży 80..
więc chyba w normie..
wiesz w tej pracy mam przynajmniej pewną sytuację i wiem co i jak...
a co u Ciebie, jak się czujesz??
co do działki, zawsze lepiej się dowiedzieć.. z pracy wiem, że np do urząd skarbowy to swoja interpetacja
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Madlen nie to, że budowlaną tylko odrolnić żeby w papierach nie było że to działka rolna...
Re: Przy kawie ...
Hej Kay :*
Dziś coś slabo, nie wyspałąm się w ogole, mam takie sińce pod oczami, są okropne normalnie.. No i ta pogoda.. Dobijająca
A jak U Ciebie?? Lepiej już?
No właśnie dlatego jakbyście coś planowali to lepiej żebyś wiedziała na czym stoisz
Zanna, a my mamy na rolnej właśnie..
Dziś coś slabo, nie wyspałąm się w ogole, mam takie sińce pod oczami, są okropne normalnie.. No i ta pogoda.. Dobijająca
A jak U Ciebie?? Lepiej już?
No właśnie dlatego jakbyście coś planowali to lepiej żebyś wiedziała na czym stoisz
Zanna, a my mamy na rolnej właśnie..
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość