Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
hej Kay, hej !
Re: Przy kawie ...
ech.. nei wiem czy będę mieć dlaWas dziś chwile...
ech...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Carina Was też czasami bardzo trudno zrozumieć. Ale chyba tak musi być żeby było ciekawie 
Hej Kay możesz kiedyś wstawić to co szydelkujesz chciałbym zobaczyć jak Ci to wychodzi
Hej Kay możesz kiedyś wstawić to co szydelkujesz chciałbym zobaczyć jak Ci to wychodzi
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Kris nie szydełkuje
dziergam frywolitkę
wyślę Ci na fb do polubienia stronkę 
bo nie tylko frywolitkę robię
robimy 
tak w ogóle to hej
jak się czujesz?
bo nie tylko frywolitkę robię
tak w ogóle to hej
jak się czujesz?
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Witam Wszystkich 
U mnie nie ma takiego mrozu, będzie góra -5/6... Ale śnieg sypie.. A tego nie cierpię.. A najlepsze jest to, że od poniedziałku znów ma przyjść ocieplenie i zrobi się totalne bagno... Okropności... NIe mogę się już wiosny doczekać..
Jam jeszcze się nie zapisałam, bo wykłady są od 17 a wtedy jest ciemno i boję się iść, a idę koło lasu a nie ma oświetlonej drogi.. Głównej oczywiście bo gmina nie ma pieniędzy.. a muszę iść prawie 3 km... No mam stracha po prostu..
To Zanna takiej ochoty na ciacho narobiła
Kay mówisz, że myślisz o odpoczynku??
A co jeszcze oprócz frywolitki robisz??
Car, no jak ostatnio pisałaś o fitnessie to aż sama ochoty nabrałam żeby się rozruszać
Próbuję zwerbować sąsiadki ale nie wiem co z tego wyjdzie 
Jak nic to mam takie tablice z ćwiczeniami na 30 dni i sama się poruszam
Adix znów tak na chwilę.. ehh z Tobą.. No i dlaczego tak późną porą??
Kris wg mnie to dobrze, nie ma sensu tkwić w związku na siłę, jeśli nie czujesz nic do tej osoby...
A na pewno z czasem znajdziesz swoją jedyną wybrankę:)
Gonia Hejka :*
Vanilka co tam?? Co u Adidasowej??
U mnie nie ma takiego mrozu, będzie góra -5/6... Ale śnieg sypie.. A tego nie cierpię.. A najlepsze jest to, że od poniedziałku znów ma przyjść ocieplenie i zrobi się totalne bagno... Okropności... NIe mogę się już wiosny doczekać..
Jam jeszcze się nie zapisałam, bo wykłady są od 17 a wtedy jest ciemno i boję się iść, a idę koło lasu a nie ma oświetlonej drogi.. Głównej oczywiście bo gmina nie ma pieniędzy.. a muszę iść prawie 3 km... No mam stracha po prostu..
To Zanna takiej ochoty na ciacho narobiła
Kay mówisz, że myślisz o odpoczynku??
A co jeszcze oprócz frywolitki robisz??
Car, no jak ostatnio pisałaś o fitnessie to aż sama ochoty nabrałam żeby się rozruszać
Jak nic to mam takie tablice z ćwiczeniami na 30 dni i sama się poruszam
Adix znów tak na chwilę.. ehh z Tobą.. No i dlaczego tak późną porą??
Kris wg mnie to dobrze, nie ma sensu tkwić w związku na siłę, jeśli nie czujesz nic do tej osoby...
A na pewno z czasem znajdziesz swoją jedyną wybrankę:)
Gonia Hejka :*
Vanilka co tam?? Co u Adidasowej??
Re: Przy kawie ...
Hej Madi;*
Wcale ci sie dziwie.Kurka 3km i na 17ta to moze odstraszyc.A prawko masz przeciez prawda?
Haha zaciagnij na sile.Jak raz pojdzie ktoras to potem sama bd cie wyciagala.To zawsze jakies zroznicowanie dnia ;p
Ja tam powiem Ci ze gubie sie chwilami na tym aerobiku ale chociaz jest zabawnie
Chociaz ostatnio takie dala tempo ze ledwo do domu po schodach wlazlam ;>
Nie wiem jak to jest bo zastygnieta nie jestem i jakas ta kondycje mam a tu taki zonk.
Adixa trzeba sniegiem natrzec porzadnie zeby trochu ozyl.Bo jakis niemrawy bidulinek jest.:_
Kris.Bez dwoch zdan - masz racje.Aczkolwiek czasami jest az za ciekawie haha
Wcale ci sie dziwie.Kurka 3km i na 17ta to moze odstraszyc.A prawko masz przeciez prawda?
Haha zaciagnij na sile.Jak raz pojdzie ktoras to potem sama bd cie wyciagala.To zawsze jakies zroznicowanie dnia ;p
Ja tam powiem Ci ze gubie sie chwilami na tym aerobiku ale chociaz jest zabawnie
Chociaz ostatnio takie dala tempo ze ledwo do domu po schodach wlazlam ;>
Nie wiem jak to jest bo zastygnieta nie jestem i jakas ta kondycje mam a tu taki zonk.
Adixa trzeba sniegiem natrzec porzadnie zeby trochu ozyl.Bo jakis niemrawy bidulinek jest.:_
Kris.Bez dwoch zdan - masz racje.Aczkolwiek czasami jest az za ciekawie haha
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Kay nic nie zrozumiałem z tego co napisałaś co to jest ta farelka czy jak jej tam hehe
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Hej Carinka:*
Nie właśnie nie mam i na ten kurs się chce zapisać w lutym/ marcu.. zależy też czy ta zima będzie ostra.. Bo właśnie wykłady na prawko tak późno są a jakoś nie mam ochoty się plątać po nocach
Co tam u Ciebie?? Jak Ci mija dzień??
Nie właśnie nie mam i na ten kurs się chce zapisać w lutym/ marcu.. zależy też czy ta zima będzie ostra.. Bo właśnie wykłady na prawko tak późno są a jakoś nie mam ochoty się plątać po nocach
Co tam u Ciebie?? Jak Ci mija dzień??
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim 
Narobilam ochoty na to ciasto ale co Wam powiem to mi nie wyszło
Ja już wszystko ogarnęłam a jak tam u Was?
Narobilam ochoty na to ciasto ale co Wam powiem to mi nie wyszło
Ja już wszystko ogarnęłam a jak tam u Was?
Re: Przy kawie ...
hej Zanuś :*
Jak to nie wyszło?? Dlaczego??
A jak się wieczór udał??
No ja też mam wszystko zrobione
Jak to nie wyszło?? Dlaczego??
A jak się wieczór udał??
No ja też mam wszystko zrobione
-
G****
Re: Przy kawie ...
Wieczór się udał a ciasto nie dość że opadło to ogólnie jakaś taka rozklapiocha wyszła ale teść zje 
Ostatnio kupiłam sobie wagę kuchenną a wczoraj dostałam od sąsiadki drugą na prezent na nową kuchnię
Ostatnio kupiłam sobie wagę kuchenną a wczoraj dostałam od sąsiadki drugą na prezent na nową kuchnię
Re: Przy kawie ...
Aha ciekawe dlaczego tak się stało...
No to dobrze
Jak Ci się zepsuje jedna to będziesz mieć drugą
Albo odsprzedaj jedną teściowej 
No to dobrze
Re: Przy kawie ...
Nie będę tu klnąć bo nie ma sensu... ech...
masakra... u nas w pracy nie grzeje grzejnik.... jest tylko mały olejowy...
ja już czuję zatoki...
ludzie powariowali i wydzwaniają jak głupi/...
ech.... Madi, póki co nie mam na nic czasu, nawet na frywolitkę
Kris... ech.. ja nie robię na szydełku... moja mama i siostra robią...
ja robię frywlitę, starą metodę robienia koronek
masakra... u nas w pracy nie grzeje grzejnik.... jest tylko mały olejowy...
ja już czuję zatoki...
ludzie powariowali i wydzwaniają jak głupi/...
ech.... Madi, póki co nie mam na nic czasu, nawet na frywolitkę
Kris... ech.. ja nie robię na szydełku... moja mama i siostra robią...
ja robię frywlitę, starą metodę robienia koronek
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Po pierwsze to nie osprzedam bo mi nie zapłaci a po drugie i tak nie bedzie jej używać, siostrze jedną oddam i już 
Kay współczuję
Kay współczuję
Re: Przy kawie ...
Jeny, nawet nie mogę się skupić na tym co piszecie...
ech.. Zanna, przynajmniej bedziesz mieć dwa... zostaw będziesz mieć na prezent komuś...
ech.. Zanna, przynajmniej bedziesz mieć dwa... zostaw będziesz mieć na prezent komuś...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej Kay :**
Szkoda nerwów.. Tylko wiadomo, później się wszytsko na zdrowiu odbije jak nic z tym nie zrobią..
No tak jak masz chęć Jej dać to jasne
Szkoda nerwów.. Tylko wiadomo, później się wszytsko na zdrowiu odbije jak nic z tym nie zrobią..
No tak jak masz chęć Jej dać to jasne
Re: Przy kawie ...
cięzko jest być spokojnym... kiedy w pracy jest na pewno poniżej 20 stopi jak nie koło 15
a telefon za telefonem
a telefon za telefonem
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Rozumiem, ja bym w takiej zimnicy nie wytrzymała.. także ci współczuję... :***
Gorącą herbatkę musisz pić na rozgranie
Zanna no dzisiaj już mniej miła, ale jeszcze w miarę
A Twoja??
Gorącą herbatkę musisz pić na rozgranie
Zanna no dzisiaj już mniej miła, ale jeszcze w miarę
A Twoja??
Re: Przy kawie ...
Moja charczy i smara, naciąga się przy tym.. mówi, że taka chora i w ogóle ale i tak na chałupy poszła...
Re: Przy kawie ...
Kay znam ten ból. Kiedyś miałem taką akcję ze w pokoju było chyba z 14 stopni a na dworzu jakieś -25 . To wtedy odmowilismy pracy aż kierownik pojechał i kupił nowy grzejnik.
Musisz sprawdzić bo gdzieś w przepisach jest poniżej jakiej temp masz prawo odmówić pracy
Musisz sprawdzić bo gdzieś w przepisach jest poniżej jakiej temp masz prawo odmówić pracy
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Masakra.. ja nie wiem jak tak można...
-
G****
Re: Przy kawie ...
A mu kurde musimy się wziąc za porządki bo nasz sołtys nie chce się ruszyć.. Jakieś 400 m od naszego domu facet ma 8 kurników i teraz postanowił dużo dobudować i będzioemy coś robić żeby temu zapobiec...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości