Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

a dziś kumpel mi mówił, że na łyżwach na mistrzostwach ma wystąpić ... O.o

oj Sid nie jest zapomniany :P oj nei jest :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

No co będzie mnie budziła dziennie skrzypcami :D Eh... żeby ona tylko spojrzała na takiego białego murzyna jak ja :|
Kay a z tym kompem to jest tak że też bym wolał dwa kompy tylko że to jest wydatek kilku w porywach kilkunastu tysięcy złotych a tu podłączyłem telewizor i działa.
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Zdziwilbys sie.Podobno jest bardzo normalna.Kolega szykowal estrade pod jej koncert to sama z nim rozmawiala i stwierdzil, ze tak otwartej i naturalnej gwiazdy nie widzial.Niestety w ostatniej chwili odwolali koncert, ale miala na tyle taktu ze sama to zalatwila.

nawet krazek dostal z tym co sb tak pogrywala ;}
Wiec nigdy nie wiadomo ;D
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

No cóż.. artysta też ludz ;) jednym odbija innym nie ;)

hmmm... wiesz co Adix.. mój ostatnio dostał od jakiegoś znaomego starego kompa..
i z tego co wiem, z 2 będzie jednego składał...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Cześć dziewczyny.. Ja zmeczona poki co, wczoraj mnie o malo karetka nie zabrała..
Bo okres no i wiecie jaki ja mam.. bardzo brzuch mnie boli, a od 2 msc to juz w ogole przezywam jakas katorge..
plakalam, blada bylam, o malo nie zemdlalam, brzuch nie do zniesienia.. leki mi nie pomagaja zadne slabe, nawet te mocne.. podobno najsilniejszy to panadol, wiec panadol bralam na silne bole miesiaczkowe, wzielam dwie na raz, i tak nie pomoglo, przeszlo mi po 3h męki..
wiec masakra...:C
i jestem nie do zycia, a dopiero 2 dzien okresu, i sie meczee. :(
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Vanilka ale to jest coś nie tak... jakieś uodpornienie albo coś potrzebujesz....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

hej Vanilka.
Moja koleżanka tez takie miała i dostawała leki przeciwbólowe poporodowe, które na początku Jej pomagały a teraz to nie wiem bo nie mam z Nią kontaktu.. ale też miała tak jak Ty..

Wkurzyłam się niemiłosiernie.....
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Ja dostalam od ginekologa tabletki ktore niby zmniejszaja okres i bol, ale bralam je, i nie widze zadnej roznicy, wrecz bylo gorzej :( ..
Co sie stalo?
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

ale ja tez tak miałam że dostawałam okres i mdlałam, ale lekarz mi pomógł ;)

Madi, czemu ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Hejka. Słuchajcie, tak czytam i czytam i dochodzę w końcu do wniosku że próby nadrobienia zaległych stronic są bez sensu. Doczytuje do końca i nie pamiętam co kto i z czym... to ciasto mi się w pamięć w ryło... :D Zanka tyle osób Ci wczoraj tego ciasta pozazdrościło że ono nie miało prawa wyjść :roll: :D
Madi, no faktycznie tyle hektara do przejścia po ciemku nic przyjemnego. Tyle czasu byłaś bez prawka to ten miesiąc Cie nie zbawi. Lepiej bezpieczniej wracać, a jak już będziesz miała praktyczne zajęcia zagadaj z instruktorem żebyś się mogła pod dom odwozić. U mnie w mieście nie ma z tym problemu.
Kris no gratuluję, i podziwiam że pomimo braku uczuc do niej, pożegnałeś się nie wykorzystując jej przedtem. chyba że się mylę to lepiej sie schowaj... :angrywife :D
Carinka a widzisz jak Cię wyczułam :) ale nie dziwie się Tobie.Jak człowiek zawsze był w ruchu,robił coś dla siebie a potem tylko dom, praca, dzieci to w którejś chwili mozna się poczuc z tym źle, nawet bardzo źle. I masz racje z życia trzeba korzystać za życia, bo kiedy... po śmierci?
Kay nie zamarźniesz, ja w zimę przy mrozach jak mam 15st w pokoju u mnie to jest max ale zazwyczaj tyle nie mam :D
Adix co jest z Tobą? Obraziłeś się czy co? ?
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Jam, chyba zartujesz... nie wyrobiła bym....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

poważnie, pod moim pokojem jest piwnica, do tego ściany mam nie ocieplone i dlatego tak zimno jest. Chciałam sobie ocieplic w tym roku ale że z pracą mi się tak uklada to koleją ą zime bedą takie temperatury. ale mnie uszy pieką.ktoś mnie obgaduje...
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

uuu... a ocieplenie dużo daje.. nawet bardzo... widze jak ociepliliśmy dom....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej Jam :*
no dokładnie, wytrzymam :) naprawdę nocą nie przyjemnie :) a do tego swoje wyobraźnia działa i się robi mega wielki strach :)
Można tak, znaczy przywiozą i odwiozą :)
Kurczę Ty wiesz, że u mnie też nie cały dom mamy ocieplony i też nieraz nie mam 15 st?? ale palę od rana do wieczora to nie zdąży się tak wystudzić i wtedy już mam tak od 25 do 27/8 stopni w pomieszczeniach..
A jak z ogrzewaniem u Ciebie??

Naprawdę współczuję z tymi okresami, nie mogę sobie wyobrazić jak to jest, bo ja w sumie nigdy nie miałam czegoś takiego..
Vanilia ale to idź do gin i powiedz, że nie ma efektu to Ci zmieni..

No bo wiecie co się stało?? Nie dość, że mi się bateria od lapka zrypała itrzeba będzie kupić nową to jeszcze ten babsztyl wredny podbiera, kradnie, przywłaszcza, nie wiem jak określić, moje sprzęty kuchenne... no jak można coś komuś zabrać co nie jest jego własnością.. ok ja rozumiem, że sobie użyje czy coś ale żeby wziąć, nie oddać, schować gdzieś i jeszcze się nie przynać to trzeba mieć tupet... ciekawe co będzie następne...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Kayira pisze:No cóż.. artysta też ludz ;) jednym odbija innym nie ;)

hmmm... wiesz co Adix.. mój ostatnio dostał od jakiegoś znaomego starego kompa..
i z tego co wiem, z 2 będzie jednego składał...
Ja z mojego starego to nawet nie miał bym co wygrzebać bo to naprawdę jest złom. Stary AMD, Radeon 128 mb i 512mb ddr2
Madlen pisze: Wkurzyłam się niemiłosiernie.....
Maduś a co ty taka zła jestś ?
Car ale chciałbym kidyś spotkać lidsey na ulicy
Vanilka jeśli bym umiał to połowę twojego bólu biorę na siebie.
Pani J ja się obraziłem? A dla czego miałbym się obrazić? I to jeszcze na ciebie? :-*
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

witajcie ;)

Madi.. masakra jakaś.... ale co chowa i nie powie gdzie ??
wiec moze pora byś swoje rzeczy pochowała przed nią...
chyba Zanna tak robi....

co do baterii w lapku, przecież może chodzić bez, jeżeli masz po kablu....

Adix, no mój ciut nowszy był, patrząć na parametry ale nie za wiele ;)
no ale jako drugi komp tylko do warsztatu to mojemu spokojnie wystarczy ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Dobry :)

Ale pogoda szok aż gil w nosie zamarza hehe
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Kris.. no strasznie zimno...
ale ja już do pracy przygotowana...
ubrana na cebulkę i w pogotowiu sweter X ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hehe masz rację dobrze się ubierz. Mi trochę ręce zmarzly jak szyby skrobalem :) no i mam Zbyt blisko do pracy żeby mi się w samochodzie nagrzalo :(
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

to już Ci nie lepiej na piechotę ?? czy na spacer za daleko??
to współczuję.. człowiek się nadrapie i zaraz wysiada... ech....
ja sobie nawet wygrzebałam z szafy jakiś krem rozgrzewajacy ... :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Hej Wam

Chyba sie dolatwilam wczoraj na aerobiku bo tak mnie telepie ze łoj ;/
A mam tu prawie 23stp i dalej mi zimko.

Madi skarbie, tak jak mowi Kay rob tak samo ;)

Adix to sie bacznie rozgladaj zebys czasem jak sie spelni twoje zyczenie na Nia nie wpadl.

Nio.Skrobanie to jazda.Ja zakrywam szybe ale nie zawsze to pomaga.jednak to i tak mniej skrobania.;}
Ostatnio jak jechac mialam to mi ktos zaproponowal polewanie letnia woda.I dziala ;) sie ladnie rozpuszcza ;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Car... ;) tylko z tego co wiem, trzeba z letnią wodą uważać... ;)
co by nie pękła szyba....

a co pewnie spocona wyszłaś na dwór :P
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hehe do pracy mam Niecałe 3 km wiec trochę bym zmarzl na piechotę. A i po pracy jadę do dziadków bo życzenia skladalem im przez tel a teraz trzeba odwiedzić :)
Mówisz krem rozgrzewajacy a jak on się nazywa BenGay czy jakoś tak ?
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Basia1994

Re: Przy kawie ...

Post autor: Basia1994 »

No z woda to trzeba uważać , bo szyba jak pęknie to bedzie problem. Ja stosuje jeszcze pochłaniacz wilgoci do samochodu, dużo mniej szyby i parkują rano i nie zamarzając od środka ;)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Baasia :D jak miło Cię widzieć..
ale dalej nie powiedziałaś jak tam po ślubie :P

Kris, nie ja mam z avonu, z serii planet spa z masłem shea i imbirem...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości