Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Dzień dobry, dzień dobry .....

Re: Przy kawie ...
Ale mimo wszystko zapobiegawczo powinnaś coś zażyć
Re: Przy kawie ...
Hej hej Gonia.;d
Niby tak Madi...ale boje sie zeby mnie nie rozlozylo calkiem.;/
szlag mnie trafi z tym cofaniem postow ;_
Niby tak Madi...ale boje sie zeby mnie nie rozlozylo calkiem.;/
szlag mnie trafi z tym cofaniem postow ;_
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Oj tam, cofanie. Ja nie nadążam na dwa watki

Re: Przy kawie ...
Haha ja tez.
Wiec sie nie martw
Wiec sie nie martw
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim
Agatka to niech ci kupi jakiegoś starego grata żebyś się nauczyłazanna456 pisze:Najwięcej to jechałam 3 km i to żaden samochód nie jechal..
Adrian

Re: Przy kawie ...
Hew Adix ;>
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Car, wiesz samochód slużbowy więc nie szkoda.....
hej Gonia...
Madi, ja bym mimo wszystko chowała
hej Gonia...
Madi, ja bym mimo wszystko chowała
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Kurde coś mnie głowa rozbolała, nie fajnie .....
IUdę kawkę zrobię, i pozmywam. I może ziemniaki obiorę ...
IUdę kawkę zrobię, i pozmywam. I może ziemniaki obiorę ...
Re: Przy kawie ...
Hej Gonia 
Wiesz co Car mi też się coś dzieje... nie pokazują mi się niektóre posty w ogóle, np. Goni mi się nie pokazał, Twój też niecały... Wkurzające to jest...
No to proste, tym bardziej, że masz dziecko, a Ty się rozchorujesz to Mały tez może złapać...
Kay ja nie będę chować...
Gonia do towarzystwa ja zrobię sobie herbatkę i Ci potowarzyszę
Wiesz co Car mi też się coś dzieje... nie pokazują mi się niektóre posty w ogóle, np. Goni mi się nie pokazał, Twój też niecały... Wkurzające to jest...
No to proste, tym bardziej, że masz dziecko, a Ty się rozchorujesz to Mały tez może złapać...
Kay ja nie będę chować...
Gonia do towarzystwa ja zrobię sobie herbatkę i Ci potowarzyszę
-
G****
Re: Przy kawie ...
Adix gdybyśmy mieli pieniądze to na pewno by mi jakiś maly samochodzik kupił a tak muszę czekać aż będę musiała dzieci do szkoly wozić wtedy na pewno mi coś kupi 
Madi gdybym aż tak się nie bała to bym pojechała
Madi gdybym aż tak się nie bała to bym pojechała
Re: Przy kawie ...
Dziewczyny jakbyście pisały w jednym wątku to nie miałybyście problemów z nadrabianiem 
Ach kurcze znowu pieniądze są przeszkodą
Ach kurcze znowu pieniądze są przeszkodą
Adrian

Re: Przy kawie ...
Madi w sumie tak.
A teraz jest oslabiony, wiec szybciej zlapie i go rozlozy.

Kurcze.Ja juz nawet o niepelnym tekscie nie mowie.Nie wiem czemu tak.Myslalam ze to wina fona.Ale jak ty tez tak masz to masakra.
Zanna, ale wtedy ci na pewno nie kupi.Bo bd sie bal o dzieci ;_
A teraz jest oslabiony, wiec szybciej zlapie i go rozlozy.
Kurcze.Ja juz nawet o niepelnym tekscie nie mowie.Nie wiem czemu tak.Myslalam ze to wina fona.Ale jak ty tez tak masz to masakra.
Zanna, ale wtedy ci na pewno nie kupi.Bo bd sie bal o dzieci ;_
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
Carina nie no ja normalnie jeżdżę tylko zimą nie, tak to się nie boi normalnie biorę samochód i jadę 
Re: Przy kawie ...
Laski jakikolwiek problem, piszcie do admina... screeny itp, i wysyłajcie do niego....
no niestety kasa często jest problemem... niestety
no niestety kasa często jest problemem... niestety
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
zanna a tak po za tym to o Ciebie się powinien bać, że tobie się coś stanie a nie o samochód.
Adrian

-
G****
Re: Przy kawie ...
Ale mu nie chodzi o samochód tylko o to że jakiś wypadek mogę mieć bo sobie nie poradzę
Re: Przy kawie ...
Madlen nie juz nie jeżdżę rowerem :p trochę za chłodno na rower :p
Zanna ale jak będziesz cały czas w domu siedzieć to nigdy nie nauczysz się jeździć w zimę
Zanna ale jak będziesz cały czas w domu siedzieć to nigdy nie nauczysz się jeździć w zimę
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Kris, tylko my to wiemy...
pytanie czemu tego S nie rozumie...
pytanie czemu tego S nie rozumie...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
O! to gratuluje.
A wy sie martwiliscie czy zostanie ;p
A wy sie martwiliscie czy zostanie ;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
No ja jestem w szoku, ale jestem meeega dumna...
a jego radość, jest nieoceniona....
a jego radość, jest nieoceniona....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 1 gość