Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

mykam, do później lub do jutra :*
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

trzymaj się :*
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Wy mnie chyba naprawde nie lubicie co ?:)
No dalej niech jeszce któraś wstawi jakieś pyszne ciasto, najlepiej dobić leżącego :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

szkoda twojej klawiatury :P
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Kris w tym wypadku chyba dobić głodnego nie leżącego :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Paula juz wytarłem :) więc jest juz dobrze

Miaamy leżącego bo ja nawet jak jestem najedzony to miejsce na ciasteczko zawsze znajde :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

to jak wytarłeś to czyli znowu można pisać o jedzeniu :P
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

To na deser macie moje pachnące drożdżówki :) oczywiście sama je robilam :) i pachniało w całym domu :)
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Kris czyli rozumiem że posiadasz ten legendarny żołądek deserowy tak ? :D Mimo że najedzony to i tak zmieścisz deserek ? :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

OJ tak na deserek zawsze znajdzie się miejsce :)

NIe Paula proszę szczędzcie mnie i moją klawiature :)

Cula chyba chcesz mnie dobić co :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

ha ha, po tej chochlikowej w-z to moje drożdżówki słabo wyglądają ;)
dobić Cię Krzysiu? No proszę Cię... nigdy w życiu :)
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

wy tu o deserach a ja się pomału zaczynam zastanawiać co na kolację.... :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

A ja zgłodniałam już od obiadu :)
ja nie mogę wchodzić na forum bo tu ciągle o ciastach, sałatkach, obiadach i zawsze robię się głodna :angrywife :angrywife :angrywife
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Wiecie co aż sama nabrałam ochoty na jakieś ciacho... ale u mnie jak nie ma gości to bez sensu robić bo nie ma kto zjeść... bo ja tylko mały kawałek i to nawet nie zawsze...
I te drożdżóweczki jakie apetyczne :) mniam :)

Kris fajnie, nie byłam nigdy ale koleżanki tam praktyki miały i były mega zadowolone :)
Pewnie, że będziemy tęsknić tym bardziej, że obiecałeś, że będziesz częściej zaglądał do nas.. ;p

Kay, biedaku, Ty to masz z tymi chorobami, miejmy nadzieję, że Cię całkiem nie rozłoży..

Paula tak pomyślałam, że chodzi o rodzinę Twojego Połówka... Mam nadzieję, że zawsze tacy będą i nie pokażą po pewnym czasie innego oblicza...
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Zana ten chlebek pysznie wygląda, też mieliśmy zrobić z P... :( Dasz przepisik?

Paula jak napisałaś o murzynku to myślałam w pierwszej chwili że taki prawdziwy MURZYN za Tobą szedł he he :D Co do wypowiedzi Kay to może i ma rację ale ja z tego typu że jak porządnie po dupie nie dostanę to nie odejdę :? A co ty się po nocach uczysz? Mi też jakoś w nocy najlepiej nauka szła, słuchawki na uszy z ulubioną muzyka i fajnie było ;)

Madlen co on zrobi? Też się nie będzie odzywał, po paru dniach się ogarnie, obieca poprawę, powie wszystko to co wie że chciałabym usłyszeć i będzie dobrze do następnego razu. A gdzie ta focia co miałaś wstawić?

Co wy z tym jedzeniem znowu, człowiek musi się w pełny talerz jedzenia zaopatrzyć zanim tu wejdzie. Dobrze że akurat najedzona jestem bo został mi makaron po pomidorówce więc sobie z jajkiem obsmażyłam :)

Kris miłego wypadu, jak tam Twoje randki?

O, tak sobie czytam o maminsynkach i chyba mam duży problem http://www.psychologia.edu.pl/czytelnia ... -8221.html
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej.. własnie wróciliśmy z obiado kolacji..
co nieco wyjaśniliśmy i jest ok..
z siostrą tez pogadałam....

Hmmm... albo Kris ma tak jak mój X.. kilka żołądków lub tasiemca :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

no mój to je 5 razy więcej ode mnie i jest chudy... gdzie mu się to mieści wszystko ?! :o
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej Jam :*
Musisz Go nauczać jak ma właściwie postępować i nie krytykuj!! Zapamiętaj :)
tylko rzeczywiście kiedyś cierpliwość się kończy i wtedy człowiek wylewa z siebie wszystkie żale i smutki...
Jest dużo prawdy w artykule ale nie ze wszystkim się zgodzę..
Miejmy nadzieję, że się jakoś zbierze w sobie i zacznie racjonalnie i życiowo myśleć a nie kurczowo trzymać się spódnicy mamuśki...

Tak Jam , miałam ale zrobię to jutro bo teraz już mam gorsze światło i nie odda prawdziwych kolorów :) więc już na 100% dodam jutro :)

Kay to dobrze, że pogadaliście :)
No i grunt że sobie wyjaśniliście te sprawy :)

Paula grunt to dobre spalanie :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no to tak jak mój... je za kilku.. a jednak jest chudy....
jaka to sprawiedliwośc ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Znaczy yyy ja tak nie mam, raczej mój Misiek tyje a ja stoję w miejscu :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

MAdi, nie dołuj mnie...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Jamelka przypomnij mi jutro o tym przepisie bo już nie chce mi sie iść po zeszyt :)

Madlen no u mnie tak zawiane że nawet ludzie nie jeżdżą, weterynarz ledwo co dojechał. Mówili w wiadomościach że lubelskie najgorzej zawiane i drogi masakryczne czyli u nas. Obok w miejscowości zaspy wyżej samochodu, wygląda droga jak tunel :)
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

O Kay znam ten ból, mam taką koleżankę, waży 40coś kilo, je porcje jak dla chłopa 100 kilowego a waga ani drgnie. Ma taka przemianę, tylko pozazdrościć. A no fajnie że sobie wyjaśniliście wszystko, zawsze to lżej na serduchu jak sie zażegna nieporozumienia ;)

Madlen, z tego co czytam to jeśli facet ma 35lat i wygodnie mu w takim układzie z matką (a mojemu najwyraźniej wygodnie skoro on nie uważa tego za problem)to powinno się uciekać czym prędzej :(

Zanka, jak sama nie zapomnę to przypomnę :D

Czytam dalej...
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Jam ale tak od razu nie można też rezygnować... Wiesz że mój na początku też taki maminsynek ale to się zmieniło diametralnie.. nie da się opisać... Mieszkamy razem we trójkę ale jest po mojej stronie.. Jak kochasz to zrób Mu jeszcze pranie mózgu porządne jak nie poskutkuje i nie zrozumie to wtedy zacznij się zastanawiać :):*

Zanna ale jaja... aż sobie nawet nie chcę myśleć jak przerąbane macie.. w takim układzie to ja się S. nie dziwię, że się boi o Ciebie jakby miała gdzieś w taką pogodę i warunki jechać...

Kay przepraszam już nie będę :kwiatek
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hehe ;) oj MAdi <przytul>

ok znikam, wtulić się w skruszonego męża i obejżeć film..
jak sie okazało, najbardziej podziałało, że rano się tez nie odzywałam....
dał buziaka a ja w drugą stronę i spię dalej.... :D
bo później do pracy jechałam....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 1 gość