Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Nie no co ty red, nam kosmetyki potrzebne , nie ciuchy hehe
Zaklepuję rezerwację 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
dobra, agdzie jedziemy ??
Do Reda na chatę ?? na nalewki
![]:-) ]:-)](./images/smilies/elvis.gif)
Do Reda na chatę ?? na nalewki
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Rozpoczęta libacje w piekiełku zakończymy u
Reda ha. Red co ty na to?
Reda ha. Red co ty na to?
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Zapraszam
Homburg Under Saar
Gliwitzer Str 24.
Homburg Under Saar
Gliwitzer Str 24.
Re: Przy kawie ...
Będzie ktoś umiał tam dojechać...?
a tak serio to ja się może za jakąś pożyteczną czynność zabiorę, od 8 na bs, ładne rzeczy..
a miało być wyprane i wysprzatane
To ja zmykam na razie 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
no ja się też zbieram..
pora do domu w końcu pojechać
pora do domu w końcu pojechać
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Powaznie zapraszam.. a spać będziecie na łózkach jak biali ludzie a nie na podłodze.
Re: Przy kawie ...
Hej dziewczyny wróciłem wreszcie do Was
I aż mnie głowa rozbolała jak zobaczyłem ile mam do czytania:)
Postaram się to wszystko ogarnąć przez te pare dni
A jak się dowiem że żądna za mną nie tęskniła to każdą znajde przełoże przez kolano i wymierze klapsa ręką sprawiedliwości :p
I aż mnie głowa rozbolała jak zobaczyłem ile mam do czytania:)
Postaram się to wszystko ogarnąć przez te pare dni
A jak się dowiem że żądna za mną nie tęskniła to każdą znajde przełoże przez kolano i wymierze klapsa ręką sprawiedliwości :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Ale jutro już będę w Rzeszy.
Re: Przy kawie ...
A wiesz Krzysiu że ja nie tęskniłam? I co mi zrobisz? He? Jak mnie znajdziesz?
Re: Przy kawie ...
Haha Kris
Ja myślę że dla części tutaj klaps nie będzie żadną karą 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
tak myślałem że chętnie będziecie się oddawały mojej ręce sprawiedliwości. No cóż jak będzie taka potrzeba to zawitam do każdej z Was. Tylko muszę poczekać aż wasi ężowie pójdą do pracy :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
No to się zbieraj i przyjedź bo mój najpóźniej o 20.30 wyjeżdża, to akurat dojedziesz 
Re: Przy kawie ...
nie mam męża
:D i nie mieszkam z moim facetem ale mieszka 200m ode mnie więc lepiej uważaj 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Widzisz ile chętnych do Twojego klapsa
A ile jeszcze dojdzie
Weź następny urlop na ten cel
I dużo kasy na paliwo bo jednak trochę Polski zwiedzisz 
Redorange, tak sobie myślę że raczej Ciebie Kris by nie przekładał przez kolano

Redorange, tak sobie myślę że raczej Ciebie Kris by nie przekładał przez kolano
Ostatnio zmieniony czw lut 06, 2014 5:29 pm przez Culagula, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Przy kawie ...
Hehe mi to nie przeszkadza mam autko w gazie więc ruszam. Tylko musze to jakoś rozplanować żebym do każdej z Was miał po drodze 
A i wezme jeszce jakąś maść żeby nasmarować później spóchnięte miejsce :p
A i wezme jeszce jakąś maść żeby nasmarować później spóchnięte miejsce :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Ja na północy Polski chyba jako jedyna jestem.... Była Ela ale jej już dawno nie widziałam... Ojej, aż tak mocno będziesz bił? Tylko przepraszam bardzo, chyba najprędzej to ręka Ci spuchnie od tego bicia 
Re: Przy kawie ...
ja mieszkam po środku więc jak pojedziesz z góry na dół albo odwrotnie to jestem podrodze 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
To najpierw przyjedź do mnie bo na południu to już jest tłok
i ręka będzie spuchnięta
I wtedy ja Tobie bym musiała robić okłady 
Re: Przy kawie ...
hej Wam
Miaamy Ty chyba gdzies koło poznania ?? nie ??
Kris, już takiego strasznego nie udawaj
Kris, już takiego strasznego nie udawaj
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Witam znowu:)
Ale mnie głowa rozbolała.. eh
Redo to nie jest wcale zabawne naprawdę..
Kris witaj:)
Jak się wypoczynek udał??
No to może jakaś fotka z wypadu:D???
Oj no już klapsy Wam w głowie!!
Ale mnie głowa rozbolała.. eh
Redo to nie jest wcale zabawne naprawdę..
Kris witaj:)
Jak się wypoczynek udał??
No to może jakaś fotka z wypadu:D???
Oj no już klapsy Wam w głowie!!
Re: Przy kawie ...
Bry na wieczór.
Maja śpi, Małż mój oglada serial, ja rzucam okiem ... ale może ciut tu z Wami popisze ?!
Hmmmm dawno mnie nie było ....W sensie, ze nie posiedziałam ... Nie popisałam ...
Ale co ja tu czytam .... klapsiki
mrauuuuuuuuu ![]:-) ]:-)](./images/smilies/elvis.gif)
Maja śpi, Małż mój oglada serial, ja rzucam okiem ... ale może ciut tu z Wami popisze ?!
Hmmmm dawno mnie nie było ....W sensie, ze nie posiedziałam ... Nie popisałam ...
Ale co ja tu czytam .... klapsiki
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości