Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
hehe no chyba każdy za klapsami przepada jak się okazuje 
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
tak Kay ja 70 km od poznania 40 od Rawicza na trasie Leszno Jarocin
Bo tu większość to chyba z okolic Wrocławia z tego co się orientuje ? 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Hej Gonia, hej Adix:)
Co tam słychać?? Ani jedno ani drugie za często z nami nie przesiaduje..
Co tam słychać?? Ani jedno ani drugie za często z nami nie przesiaduje..
Re: Przy kawie ...
hej Adix 
no to Miaamy ja spod wrocławia
ale wszyscy po polsce rozrzuceni
no to Miaamy ja spod wrocławia
ale wszyscy po polsce rozrzuceni
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Dokładnie, ja południe
Re: Przy kawie ...
No tak.. na kawę czasu nie masz??:D
Re: Przy kawie ...
Ja w sumie też ale zaglądam..
I zawsze może być równie dobrze herbata lub woda.. ha:P
Dobranoc:*
I zawsze może być równie dobrze herbata lub woda.. ha:P
Dobranoc:*
Re: Przy kawie ...
Adix, ale nawet nei napisałeś co u Ciebie i jak się sprawy mają..
ech....
hej tam w ogóle...
ja odliczam do końca pracy...
wczoraj dopiero po północy trafiliśmy do łóżka, bo spakować się było trzeba...
ech....
hej tam w ogóle...
ja odliczam do końca pracy...
wczoraj dopiero po północy trafiliśmy do łóżka, bo spakować się było trzeba...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
No to się chyba nie wyspałaś? Dzień dobry! :*
Znaleźliśmy miejsce na nasz rocznicowy wyjazd. Żadne z nas nie było w Kazimierzu nigdy
Znaleźliśmy miejsce na nasz rocznicowy wyjazd. Żadne z nas nie było w Kazimierzu nigdy
-
G****
Re: Przy kawie ...
Cześć dziewczyny i chłopaki 
Jak ja Wam zazdroszczę tych wyjazdów... Też bym chciała
My dziś na pizzę jedziemy bo się zdenerwowałam bo mieli do nas znajomi przyjechać i za każdym razem wszyscy jadą do nas, do siebie nikt nie zaprosi i ja muszę zakupy robić, szykować i jeszcze sprzątać a później jeszcze teść mamrocze że glośno było. I powiedziałam do S. niech dzwoni jak chcą to jedziemy na pizzę a jak nie to wcale nie będzie spotkania..
Jak ja Wam zazdroszczę tych wyjazdów... Też bym chciała
My dziś na pizzę jedziemy bo się zdenerwowałam bo mieli do nas znajomi przyjechać i za każdym razem wszyscy jadą do nas, do siebie nikt nie zaprosi i ja muszę zakupy robić, szykować i jeszcze sprzątać a później jeszcze teść mamrocze że glośno było. I powiedziałam do S. niech dzwoni jak chcą to jedziemy na pizzę a jak nie to wcale nie będzie spotkania..
Re: Przy kawie ...
hej Dziewczyny :d
Agatka, ale zazdroszczę... jak mi się kazimierz marzy..
ale kiedyś pojadę
Zanna.. i Wam się uda wyjechać..
ale fakt wkurzające jest jak to zawsze jedna osoba musi zadbać o jedzenie itp...
Agatka, ale zazdroszczę... jak mi się kazimierz marzy..
ale kiedyś pojadę
Zanna.. i Wam się uda wyjechać..
ale fakt wkurzające jest jak to zawsze jedna osoba musi zadbać o jedzenie itp...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
zanna, miałam kiedyś podobny problem i rozwiązaliśmy to tak, że impreza owszem - ale składkowa, albo goście przywożą alkohol a ja robię jedzenie. Może ten model byłby ok?
albo każdy coś robi i przywozi
albo każdy coś robi i przywozi
-
G****
Re: Przy kawie ...
Wódkę albo piwo... Ale oni tyle jedzą że masakra... Ostatnio był talerz wędliny, sałatki dwie, jajka faszerowane , warzywa i ciasto i poszlo wszystko i jeszcze dokroiłam drugi talerz wędliny to i to zjedli i został taki trochę tlustawy boczek i ja już nic nie miałam i nie poszłam dokroić a wydawało mi się że tylko na to czekali to i później ten boczek zjedli...
Może to i chamskie ale ja mam gdzieś taki biznes... Jeszcze zachowują sie tak jak się zachowują i ja nie chcę.
Może to i chamskie ale ja mam gdzieś taki biznes... Jeszcze zachowują sie tak jak się zachowują i ja nie chcę.
Re: Przy kawie ...
tylko może na nich taki sposób trzeba 
zeby oni raz się musieli wykosztować...
albo niech oni zrobią jedzenie a Wy alkohol..
nawet u was.....
Agatka.. kiedy dokładnie jedziecie ??
zeby oni raz się musieli wykosztować...
albo niech oni zrobią jedzenie a Wy alkohol..
nawet u was.....
Agatka.. kiedy dokładnie jedziecie ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
trudno
niech się wykarzą..
albo niech część zakupów zrobią
albo niech część zakupów zrobią
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Ja tak sobie myślałam żeby na walentynki kupic sobie jakąś seksowną bieliznę
ale nie wiem czy wypali 
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości