Hej

Kay wiesz co plany były, ale musiał je przerysować żeby były do zatwierdzenia przez starostę i były niewielkie zmiany wprowadzone.. dlatego teraz jeszcze czekamy.. a tak to się jakoś coś dzieje, asfalt nam mają zrobić na wiosnę więc dojazd będziemy mieć z głowy, a to dużo naprawdę..
Wieczór z siostrą?? No to zaszalałyście jak Ty tyle mogłaś wypić..
I do lekarza
Jam bo nie wiem jak się to stało ale o imprezę pytałam Zannę czy idą czy nie co kiedyś mówiła, że jak sprzedadzą cielaka to pójdą.. nie wiem jak się to stało, że to się pojawiło wyżej:)
To dobrze, może się powolutku rozkręci interes:)
Zanna co znów z teściową??
Car dziękuję :*
A w aptece dostałąm zniżkę i zapłaciłam 144 z groszami.. no ale i tak dużo...
Miłego wieczorku :***