zmienilam wyglad forum i juz jest lepiej
Jamelia nie ma sprawy ale to zdazymy jeszcze duzo razy opic bo koniec marca dopiero jest termin przeprowadzki
No w tym rzecz że teraz nie mam auta, a po za tym co by twój na to powiedział?Jamelia pisze:Lady to za co innego wypijemy, za piękna pogodę dziś
Kay, pewnie się nie pogniewa jak troszkę w szklaneczkę sobie wlejesz, no chyba że cała butla na stracenie
Adix, może i się za bardzo narzucasz, daj dziewczynie odetchnąć, zatęsknićz makaronem, ale ryz też mam ugotowany bo mama gotowała dla siebie
A w czym problem, auto masz? to wsiadasz i jedziesz
Jam nie chciałbym robić Ci problemówJamelia pisze:A mój na parę dni do kolegi pojechał więc zdarzyłbyś w spokoju zupkę zjeść heja tez bez samochodu już od wakacji he
Dołożyłam, ale jak się tylko otworzy i dorzuci to kłęby że hej, włosy i ciuchy mi śmierdzą tym dymem. Może po drodze do sklepu mnie wywietrzy
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości