Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

u nas powódź, chyba nie jest jeszcze u was tak źle :D




zmienilam wyglad forum i juz jest lepiej :happy





Jamelia nie ma sprawy ale to zdazymy jeszcze duzo razy opic bo koniec marca dopiero jest termin przeprowadzki :ok: :D
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

mam whiskacza... Xowego, urodzinowego :D
chyba się nie pogniewa ;)

Adix, szkoda.. a nie możesz trochę przystowpować skoro czujesz ze za bardzo się narzucasz??

Lady... bo czasem trzeba chwili.. by nie żalować.. ale fakt ceny w polsce absurdalne....
najważniejsze że ze swoim jesteście zgodni....

no ja bym i wyjechała.... ale mój X nei chce... choć miał okazję...

Lady a nie mówiłam ;)
ja lece na subsilverze ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

tez na ten zmienilam :D
mniej wyglada na 'babskie forum' i sie nie bedzie moj luby dopatrywal :D Bo i tak zrozumiec to nie zrozumie haha
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

a co Anglikiem jest ??
jak dla mnie bardziej przyjemne dla oka ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Jam a z makaronem czy ryżem tak jak lubię? Ehh.. gdyby to było takie proste się do Ciebie wybrać :roll:

LadyJ dobre dobre :D
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Lady to za co innego wypijemy, za piękna pogodę dziś :D
Kay, pewnie się nie pogniewa jak troszkę w szklaneczkę sobie wlejesz, no chyba że cała butla na stracenie :D
Adix, może i się za bardzo narzucasz, daj dziewczynie odetchnąć, zatęsknić :) z makaronem, ale ryz też mam ugotowany bo mama gotowała dla siebie :) A w czym problem, auto masz? to wsiadasz i jedziesz :P
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

Kayira tak :)

Jamelia, w sumie mozna, moze przestanie u mnie padac :D
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

:P no tak Ty w anglii, a u mnie słoneczko świeci :D
Kay Ty wiesz że teraz mi się piec zapchał, tez trzeba go wyczyść bo masakra z nim. Zakopcił dzis całą piwnice i mnie przy okazji. Właśnie trzeba iść dołożyć.
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Jam, już mama do ciasta trochę wzięła :D hahah....

LAdy, a czy u Was kiedykolwiek nei pada :D
hmm... i jak mu się podoba polska i poslka kultura ??

Jam, współczuję... u nas póki co spokój..
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Jamelia pisze:Lady to za co innego wypijemy, za piękna pogodę dziś :D
Kay, pewnie się nie pogniewa jak troszkę w szklaneczkę sobie wlejesz, no chyba że cała butla na stracenie :D
Adix, może i się za bardzo narzucasz, daj dziewczynie odetchnąć, zatęsknić :) z makaronem, ale ryz też mam ugotowany bo mama gotowała dla siebie :) A w czym problem, auto masz? to wsiadasz i jedziesz :P
No w tym rzecz że teraz nie mam auta, a po za tym co by twój na to powiedział?
Adrian
:P
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

jeszcze w Polsce nie mial okazji byc - planujemy to na swięta na pewno, ale byla u nas moja rodzinka, ogolnie bardzo mu podoba poki co, zwlaszcza polskie jedzenie, kielbasa, kabanosy i pierogi hehe :D



Caly czas tu nie pada :d Pogoda tylko jest zmienna i bardzo szybko sie zmienia, czesto nie wiem jak sie do konca ubrac bo jest nieprzewidywalna haha
Lato zeszlego roku bylo super upalne :) niestety zima jest tu deszczowa, plus jest taki ze sniegu i minusowych temperatur nie bylo wiec sie ciesze bo nien awidze zimy :D
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no tak... o tym, że lubią polskie jedzenie to słyszałam ;) ale nie tylko wśród anglików :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

bo dobre jest :)



niektórzy obcokrajowcy narzekaja tylko ze tluste.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

ale to chyba zalezy od tego jak kto gotuje :D
choć fakt, niektórym może być za tłusto :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

A mój na parę dni do kolegi pojechał więc zdarzyłbyś w spokoju zupkę zjeść he :D ja tez bez samochodu już od wakacji he :D
Dołożyłam, ale jak się tylko otworzy i dorzuci to kłęby że hej, włosy i ciuchy mi śmierdzą tym dymem. Może po drodze do sklepu mnie wywietrzy :D
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Jam, to może komin ?? lub ciśnienei ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

nie, piec. sadzami obklejony, znaczy ta rura, komin pewnie tez.dlatego trzeba wyczyścić ale to brat, ja nie umiem :) a on chyba dopiero w sobotę będzie mógł, więc trzeba się męczyć póki co. Dobra, przebieram się idę po to winko, a może piwko...? Pijecie dziewczynki już? :)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

otworzylam i czekam na wenę, mam nadzieje ze nadejdzie bo terminy mnie gonią :D
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Jamelia pisze:A mój na parę dni do kolegi pojechał więc zdarzyłbyś w spokoju zupkę zjeść he :D ja tez bez samochodu już od wakacji he :D
Dołożyłam, ale jak się tylko otworzy i dorzuci to kłęby że hej, włosy i ciuchy mi śmierdzą tym dymem. Może po drodze do sklepu mnie wywietrzy :D
Jam nie chciałbym robić Ci problemów
Adrian
:P
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

winko chyba pomoglo, nie pada juz i jest 11 stopni i słonko :)
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

ojej.. ile tutaj napisałyście stron :P

miaamy widzisz nie było czego się bać :) ale rozumiałam twoje obawy bo ja też się bałam iść do ginekologa ale się przełamałam... ja mam 20 lat ( rocznikowo 21 ) i mówił mi że powinnam wcześniej przyjść do ginekologa ale wszystko ze mną ok:) chciał mi przepisać tabletki antykoncepcyjne ale nie chciałam ( na bóle miesiączkowe)
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

cat no ja właśnie dostałam chormony na bóle i obfitość i to kuracja na 3 miesiące więc myśle że za bardzo mi to nie namiesza a w każdym bądź razie o to mi chodziło żeby nie mieszały
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

i jak Wam wieczór mija??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej
Ale dużo postów miałam do czytania:)
Kay dobrze, że byłaś a kiedy na prześwietlenie idziesz??
A przeciwbólowe dostałaś??

Vanilia co Ty chcesz od swojego brzucha, jest fajny:)
ja to zawsze mówię, choć ktoś będzie miał idealne ciało to i tak będzie narzekał i szukal jakiegoś mankamentu.. taka niestety nasza natura:)

Miaamy widzisz :) Teraz zapewne wizyta u gin będzie dla Ciebie przyjemniejsza niż u dentysty:)

Hej LadyJ:)
U mnie to raczej znów przez leki glowa boli.. bo silna dawka, no i początkowo przez parę dni może boleć... ale zobaczymy..
A na mnie deszczowa pogoda działa właśnie jakby mi ktoś kopa dał, tyle mam energii:)
A planujecie jakiś ślub?? czy na razie bez pośpiechu??
Długo już jesteś w Anglii, zamierzasz kiedyś do Polski wrócić??

Jam, jakoś też nie chce mi się wierzyć, że masz taki brzuch..
Zresztą jak wcześniej dodałaś tylko linka to na innych zdjęciach pokazane były o wieeele gorsze:)
I ja się chętnie wina napije, nawet mam :) no to ja bez okazji wypije

Adix hej:)
No to mówiłeś że Ona potrzebuje czasu, to Jej go daj, ale pisz normalnie bez dwuznacznych tekstów, żeby nie zapominała o Tobie:) Ale nie naciskaj na spotkanie, bo to może być jeszcze dla Niej za wcześnie:)
A tak poza tym co u Ciebie?

Zanna dalej się źle czujesz??
A co znów teściowa narozrabiała??
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Madi :*
tak idę jutro na prześwietlenie ;)
do kontroli pewnie w przyszłym tygodniu..
dostałam ketonal przeciwbólowo i mydocalm na zwiodczenie mięśni
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości