Przy kawie ...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Ja bym mogła brać ale myślę że to nie ma sensu póki biorę antykoncepcyjne bo w sumie jedno drugie wyklucza. Może zacznę brać jak skończę antykoncepcyjne ale to dopiero w maju.
-
L...
Re: Przy kawie ...
ja biore anty juz troche czasu i jestem zadowolona w sumie poki co
.
Re: Przy kawie ...
Ja nigdy nie brałam tabletek ... a jak mi się dzidziuś zdaży to się nic nie stanie 
idę do łóżka
dosyć mam wrażeń jak na jeden dzień
dobranoc kobietki
śpijcie dobrze papa 
idę do łóżka
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
no bez sensu mieszać, a później problemy się zrobią dopiero..
Radziłabym CI skonsultować się wcześniej z lekarzem zanim zaczniesz je brać..
a nie mówiłam Ci, ja odstawiłam w środę w połowie opakowania, w sumie już i tak miałam rezygnować po tym, ale mi lekarka kazała od razu odstawić..
No a wcześniej plamiłam jak je brałam i po odstawieniu budzę się w sobotę i całą mnie zalało.. normalnie byłam w takim szoku... ale to się mogłam spodziewać, że po odstawieniu mi się @ pojawi..
Ciekawi mnie jak to teraz te cykle będą wyglądać u mnie...
Lady póki się bierze to wszystko fajnie, gorzej jak się odstawi:P
Dobranoc Miaamy

Radziłabym CI skonsultować się wcześniej z lekarzem zanim zaczniesz je brać..
a nie mówiłam Ci, ja odstawiłam w środę w połowie opakowania, w sumie już i tak miałam rezygnować po tym, ale mi lekarka kazała od razu odstawić..
No a wcześniej plamiłam jak je brałam i po odstawieniu budzę się w sobotę i całą mnie zalało.. normalnie byłam w takim szoku... ale to się mogłam spodziewać, że po odstawieniu mi się @ pojawi..
Ciekawi mnie jak to teraz te cykle będą wyglądać u mnie...
Lady póki się bierze to wszystko fajnie, gorzej jak się odstawi:P
Dobranoc Miaamy
-
L...
Re: Przy kawie ...
ja poki co nie planuje wiec bede brala kilka lat jeszcze
a potem moze implant w ramie ale to po dzieciach 
szkoda bo myslalam ze przytyje na tabletkach a biore 2 lata i nic nie przytylam
szkoda bo myslalam ze przytyje na tabletkach a biore 2 lata i nic nie przytylam
-
G****
Re: Przy kawie ...
Lady tylko że my bierzemy z przymusu anty. Bo my właśnie chcemy mieć dzieci a żeby je mieć to najpierw trzeba sie wyleczyć 
Re: Przy kawie ...
To nie tak jak dawniej, że każdy się bał zażywać anty, bo się tyje.. teraz już jest taki postęp że nie ma tych skutków ubocznych, a jak masz dobrze dobrane to już w ogóle.. Ja też brałam w sumie z przerwami 1,5 roku i nie przytyłam, cerę miałam ładniejszą i piersi mi urosły... 
a tak to ok:)
A chciałabyś przytyć??
Zanna ja już nie biore:P:P:P Haha
a tak to ok:)
A chciałabyś przytyć??
Zanna ja już nie biore:P:P:P Haha
-
G****
Re: Przy kawie ...
A te leki to ile teraz masz brać? A ja kurcze coś mi sie dzieje tam w środku 
Re: Przy kawie ...
no na razie mam na miesiąc a póxniej się okaże czy dalej te same czy powrót do bromergonu, bo jak mi te nie będą pomagać to powiedziała, że bez sensu tyle kasy płacić i wrócimy do poprzednich..
a co konkretnie Ci się dzieje??
a co konkretnie Ci się dzieje??
-
G****
Re: Przy kawie ...
bo ostatnio podczas seksu mnie strasznie pieczę i po nim przez jakiś czas, później stopniowo ustaje. Używamy żeli nawilżających i mimo to piecze. Wyczytałam że to może być jakaś infekcja więc zaczęłam stosować clotrimazolum to teraz dodatkowo swędzi...
Re: Przy kawie ...
To może faktycznie jakaś infekcja Cię dopadła??
Jest taki lek do rozpuszczania w wodzie, chyba tantum rosa o ile dobrze pamiętam, jak złapałam infekcję w szkolnej toalecie to lekarka mi to zleciła na swędzenie, pieczenie i upławy, może to spróbuj??
Jest taki lek do rozpuszczania w wodzie, chyba tantum rosa o ile dobrze pamiętam, jak złapałam infekcję w szkolnej toalecie to lekarka mi to zleciła na swędzenie, pieczenie i upławy, może to spróbuj??
-
L...
Re: Przy kawie ...
to wam wspolczuje dziewczyny.
ja bym nie plakala przez ciaze jakby sie zdarzylo,ale chce jednak zachowac kolejnosc - przede wszystkim byc po slubie ale tez miec kariere juz taka do ktorej bede mogla po coiazy wrocic no i chcemy kupic najpierw dom i troche swiata zwiedzic i pobrac jeszcze wiec dajemy sobie tak minimum 5 lat
Madlen chetnie bym przytyla ale to nie bylo niestety moim skutkiem ubocznym. Za to ciesze sie ze juz tak nie cierpie jak mam @ bo kiedys to sie z bolu zwijalam
ja bym nie plakala przez ciaze jakby sie zdarzylo,ale chce jednak zachowac kolejnosc - przede wszystkim byc po slubie ale tez miec kariere juz taka do ktorej bede mogla po coiazy wrocic no i chcemy kupic najpierw dom i troche swiata zwiedzic i pobrac jeszcze wiec dajemy sobie tak minimum 5 lat
Madlen chetnie bym przytyla ale to nie bylo niestety moim skutkiem ubocznym. Za to ciesze sie ze juz tak nie cierpie jak mam @ bo kiedys to sie z bolu zwijalam
Re: Przy kawie ...
Ehh beznadzieja normalnie.. a czytam teraz o hiperprolaktynemii jeszcze żeby się co nie co dowiedzieć i jak widzę, że kobietom się non stop wraca po odstawieniu leków to mi słabo...
Rozumiem, ale teraz jak już mieszkacie razem to ta kolejność i tak do końca niby nie jest zachowana
Póki macie możliwości, żeby gdzieś jechać czy poszaleć to pewnie że tak:)
Co do anty to rzeczywiście mniejsze bóle są, ale mnie na nic więcej nie pomogły
Rozumiem, ale teraz jak już mieszkacie razem to ta kolejność i tak do końca niby nie jest zachowana
Póki macie możliwości, żeby gdzieś jechać czy poszaleć to pewnie że tak:)
Co do anty to rzeczywiście mniejsze bóle są, ale mnie na nic więcej nie pomogły
-
L...
Re: Przy kawie ...
ee tam najwazniejsze zeby bylo slub potem dziecko, reszta moze byc nie zachowana 
ja nie wyobrazam sobie osobiscie wyjsc za maz nie mieszkajac predzej razem. Nie chodzi mi tu ze zerwalabym o brudne skarpetki tylko po prostu jak sie juz mieszka i martwi o kase czy rachunki to zwiazek wyglada calkiem inaczej i warto wtedy sie sprawdzic w roznych sytuacjach
ale wiadomo kazdy ma swoje zdanie.
ja nie wyobrazam sobie osobiscie wyjsc za maz nie mieszkajac predzej razem. Nie chodzi mi tu ze zerwalabym o brudne skarpetki tylko po prostu jak sie juz mieszka i martwi o kase czy rachunki to zwiazek wyglada calkiem inaczej i warto wtedy sie sprawdzic w roznych sytuacjach
ale wiadomo kazdy ma swoje zdanie.
Re: Przy kawie ...
Tak, zgadzam się:) Mieszkanie razem ale bez teściów:)
Zmykam spać bo już się mi oczy zamykają
Dobrej nocy:**
Zmykam spać bo już się mi oczy zamykają
Dobrej nocy:**
-
L...
Re: Przy kawie ...
oj tak to napewno bo za duzo by mieszali
na szczescie nie mam tej 'przyjemnosci' 
dobranoc
dobranoc
Re: Przy kawie ...
witajcie 
poważne tematy widzę... MAdi, Zanna, a jakie szanse że po kuracji zajdziecie ??
moja siostra sie w końcu wybiera do jakiejś babki, ale już teraz chcą porobić wszystkie badania itp....
Lady, widze że Wy podobnie jak my... ślub a potem dziecko jak sie trochę pozwiedza
poważne tematy widzę... MAdi, Zanna, a jakie szanse że po kuracji zajdziecie ??
moja siostra sie w końcu wybiera do jakiejś babki, ale już teraz chcą porobić wszystkie badania itp....
Lady, widze że Wy podobnie jak my... ślub a potem dziecko jak sie trochę pozwiedza
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Dobry
Kay jakie szansę na zajście? Okaże sie wszystko po kuracji dopiero, chociaż ja i tak wiem że po tych lekach będę miała następne chyba że mi cudem PRL spadnie... W co wątpię.
Madi mi mówiła S. siostra bo ona tez dużo czyta że te leki to trzeba brać cały czas tak jakby na podtrzymanie tej właściwej PRL aż do samego zajścia w ciążę.
Kay jakie szansę na zajście? Okaże sie wszystko po kuracji dopiero, chociaż ja i tak wiem że po tych lekach będę miała następne chyba że mi cudem PRL spadnie... W co wątpię.
Madi mi mówiła S. siostra bo ona tez dużo czyta że te leki to trzeba brać cały czas tak jakby na podtrzymanie tej właściwej PRL aż do samego zajścia w ciążę.
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
witajcie 
Re: Przy kawie ...
też byłam na tym filmie w walentynki z chłopakiemmiaamy pisze:ooo piwkoteż bym chętnie ... ahh
może w week
LadyJ mi się film podobał fakt trochę smętny i się ciągnie ale sam wątek superOstatnio w kinie byłam na Zimowej Opowieści z Farrellem świetny
troche fantastyki i thrillera w jednym świetny film
dziewczyny tak serio wy tutaj tak piszecie że chcecie mieć dziecko , na pewno wam się uda mieć! Ja osobiście chyba bym zwariowała gdyby się okazało że jestem w ciąży, na razie chcę skończyć studia znaleźć pracę dopiero wtedy może zdecyduje się n a dziecko ale jakoś nie mam instynktu macierzyńskiego... moze to na razie zobaczy się
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
-
G****
Re: Przy kawie ...
Cat nic na silę
nie chcesz teraz to w późniejszym czasie będziesz chciała 
Ja bym tak bardzo chciała a tu dupa...
Ja bym tak bardzo chciała a tu dupa...
Re: Przy kawie ...
Ja z moim rozmawiałam to ustaliliśmy że dzidziusia teraz jeszcze nie(no jak to tak? na utrzymaniu rodzicow i dziecko? to by byla masakra, pewnie nieźle by sie do niego wtrącali..
), tylko jak ze sobą zamieszkamy czyli za 2latka jakoś, ale jak całkowicie sie ustatkujemy.. a nie że ledwo sie wprowadzimy i już dziecko.. bo chce troche pożyć i pokorzystać z życia 
A w ogóle to cześć wszystkim...
Ja dopiero co okresu dostałam i już mnie tak cholernie brzuch boli, ze sniadania zjesc nie moge.. zaraz wezme tabletke.. mam tylko nadzieje ze nie bedzie mnie bolec jak ostatnio, ze karetke mieli wzywac do szkoly bo prawie zemdlalam z bolu ..
A w ogóle to cześć wszystkim...
Ja dopiero co okresu dostałam i już mnie tak cholernie brzuch boli, ze sniadania zjesc nie moge.. zaraz wezme tabletke.. mam tylko nadzieje ze nie bedzie mnie bolec jak ostatnio, ze karetke mieli wzywac do szkoly bo prawie zemdlalam z bolu ..
-
G****
Re: Przy kawie ...
My w sumie już rok się staramy i jeszcze pewnie nam to zajmie.
Vanilka współczuję Ci takich okresów bo dobrze wiem co to znaczy
Vanilka współczuję Ci takich okresów bo dobrze wiem co to znaczy
Re: Przy kawie ...
Dziękuje.. No niestety kobiety to są biedne z tymi okresami.. choć nie każda..
Zanka, najwazniejsza jest cierpliwosc i to zeby sie nie denerwowac, bo jak ktos chce bardzo dziecka to przewaznie nie wychodzi, a jak nie chce to chop, i sie okazuje ze juz jest w ciazy..
Takze cierpliwosci
Zanka, najwazniejsza jest cierpliwosc i to zeby sie nie denerwowac, bo jak ktos chce bardzo dziecka to przewaznie nie wychodzi, a jak nie chce to chop, i sie okazuje ze juz jest w ciazy..
Takze cierpliwosci
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 0 gości
