Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Hej Kay:**
No to szybciutko jak już jutro na prześwietlenie:)
Ketonal mocny, ale nie każdemu pomaga.. oby Ci się poprawiło:)
Masz kontakt z BlacK??
No to szybciutko jak już jutro na prześwietlenie:)
Ketonal mocny, ale nie każdemu pomaga.. oby Ci się poprawiło:)
Masz kontakt z BlacK??
-
L...
Re: Przy kawie ...
Madlen nie planuje wracac, nie planowalam tez zanim poznalam X, ale teraz jak juz jestesmy razem to na bank nie wroce bo co on by w Polsce robil nie mam pojecia a kasa bylaby i tak malutka w porownaniu z mozliwosciami tutaj. No i nie chcialabym zaczynac od zera w PL majac lat 25 czy wiecej.
Slub planujemy pomalutku bo sa rozmowy o tym od poczatku zwiazku praktycznie (romantyk mi sie trafil
), na 2016 koscielny, a na 2015 cywilny, bo z racji ze jest on obcokrajowcem a ja nie bede latala co kilka dni z papierkami i pieczatkami tak bedzie prosciej niz konkordat. Poza tym tutaj zrobimy male przyjecie dla osob starszych co nie moga i dla tych ktorych nie bedziemy zapraszac na wesele do PL, a w Polsce bedzie wesele juz normalne 
Poki co sa to plany, ja nic nie planuje poki sie nie zareczymy a to juz bedzie decyzja X kiedy to nastąpi takze poki co nie zamartwiam sie
wiem niestety ze planowanie na odleglosc bedzie okropnie stresujace.
Slub planujemy pomalutku bo sa rozmowy o tym od poczatku zwiazku praktycznie (romantyk mi sie trafil
Poki co sa to plany, ja nic nie planuje poki sie nie zareczymy a to juz bedzie decyzja X kiedy to nastąpi takze poki co nie zamartwiam sie
Re: Przy kawie ...
Madi, piszemy sms do siebie a coś potrzebujesz od niej ?
w sumie musiała bym do niej zadzwonić... pogadac na spokojnie....
no jutro z rana robię prześwietlenie
Lady, ja na mojego mówię X bo to pierwsza litera jego ksywki..
z resztą taki ma nick na forach i w grze
i tak mam go zapisanego w tel
hehehe 
fajnie że planujecie
i myślicie i o jednej i o drugiej rodzinie 
w sumie musiała bym do niej zadzwonić... pogadac na spokojnie....
no jutro z rana robię prześwietlenie
Lady, ja na mojego mówię X bo to pierwsza litera jego ksywki..
z resztą taki ma nick na forach i w grze
fajnie że planujecie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
L...
Re: Przy kawie ...
nie wiem jak pisac na niego zeby nie wyjawiac za wiele hahah cos wymysle.
Re: Przy kawie ...
Aha:) No tak w Polsce raczej brak perspektyw, przynajmniej na razie.. może w przyszłości się poprawi:)
Jak jesteście szczęśliwi i macie tam pracę i dobrze się Wam układa to prawda jest taka, że nie ma co z tego rezygnować bo nie wiadomo co by tu na Was czekało, a prawo jest tak porypane, że pewnie nerwy byłyby tak poszarpane jak większości:D
Czyli ślub kościelny w Polsce?? Z tradycyjną białą suknią i weselem do rana??:D
Nie, nie Kay, nie potzebuje nic:)
Tak tylko pytam, bo nie ma Jej długo..
Nie wiesz kiedy wróci??
Jak coś to Ją pozdrów:)
Jak jesteście szczęśliwi i macie tam pracę i dobrze się Wam układa to prawda jest taka, że nie ma co z tego rezygnować bo nie wiadomo co by tu na Was czekało, a prawo jest tak porypane, że pewnie nerwy byłyby tak poszarpane jak większości:D
Czyli ślub kościelny w Polsce?? Z tradycyjną białą suknią i weselem do rana??:D
Nie, nie Kay, nie potzebuje nic:)
Tak tylko pytam, bo nie ma Jej długo..
Nie wiesz kiedy wróci??
Jak coś to Ją pozdrów:)
-
L...
Re: Przy kawie ...
Madlen tak
No na biala to juz raczej nie zasluguje hehe ale bedzie
mojemu M. (moze tak wygodmnie pisac) sie podobaja bardzo polskie wesela, ogladal dvd ze mna z kilku i bardzo mu sie podobalo
nawet zespol na zywo z disco polo hahah ale ja chyba wolalabym DJa zeby zabawil po angielsku tez a nie zeby mi zespol falszowal 
bede sia martwic jak przyjdzie czas:)
Nie ma nawet opcji mieszkania w Polsce nie tylko ze wzgledu na prace, ale tez i zycie bo jak po polsku mowi tylko kilka zdan to raczej ciezko by mu bylo
No ale w sumie jest dobrze jak jest poki co.
bede sia martwic jak przyjdzie czas:)
Nie ma nawet opcji mieszkania w Polsce nie tylko ze wzgledu na prace, ale tez i zycie bo jak po polsku mowi tylko kilka zdan to raczej ciezko by mu bylo
Re: Przy kawie ...
spoko Lady
po prostu mówię
spokojnie może być pierwsza litera imienia i tak mało kto wie jakie to imię 
chyba że któraś powie...
Madi, przekażę... no ona póki co nie ma stałego dostępu do neta, więc nie wiem kiedy wróci...
ale pozdrowię
a w polsce.. skoro mają pracę i szanse za granicą, to co tu szukac....
chyba że któraś powie...
Madi, przekażę... no ona póki co nie ma stałego dostępu do neta, więc nie wiem kiedy wróci...
ale pozdrowię
a w polsce.. skoro mają pracę i szanse za granicą, to co tu szukac....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
No to dziękuję Kay :*
O to mi też chodzi, w Polsce nie ma szałowych warunków do życia, ciągle jakieś problemy by tylko człowiekowi życie uprzykrzyć..
Lady no nie mów tak:P Większość chyba jakby patrzyła na to, to by w czerni do ślubu szła:D
O to mi też chodzi, w Polsce nie ma szałowych warunków do życia, ciągle jakieś problemy by tylko człowiekowi życie uprzykrzyć..
Lady no nie mów tak:P Większość chyba jakby patrzyła na to, to by w czerni do ślubu szła:D
-
L...
Re: Przy kawie ...
jedyne co to za rodzina tesknie wiadomo tym bardziej ze z nimi jestem blisko, a widziec ich 1-3 razy na rok nie jest tak super. No ale tlumacze sobie to tak ze bede miala kiedys swoja rodzine i juz tak bardzo tesknic nie bede, no i tu i we Francji jest rodzina M., to nie to samo, ale zawsze cos.
Ja pojde moze w kremowej a nie bialej
Ponoc nie powinno sie welonu tez miec juz slyszalam, ale to zignoruje bo mi sie koronkowy marzy
ale co tam nie ma co o tym myslec poki pierscienia mocy nie ma

Ja pojde moze w kremowej a nie bialej
Ponoc nie powinno sie welonu tez miec juz slyszalam, ale to zignoruje bo mi sie koronkowy marzy
ale co tam nie ma co o tym myslec poki pierscienia mocy nie ma
Re: Przy kawie ...
Pomyśleć możesz, a później plany i to co sobie już obmyśliłaś może się zmienić:)
A o welonie to słyszałam jak się ma dziecko przed ślubem, ze się nie zakłada..
Ale tak naprawdę nikt na takie przedślubne farmazony uwagi nie zwraca..
Oni Ciebie nie odwiedzają??
A o welonie to słyszałam jak się ma dziecko przed ślubem, ze się nie zakłada..
Ale tak naprawdę nikt na takie przedślubne farmazony uwagi nie zwraca..
Oni Ciebie nie odwiedzają??
Re: Przy kawie ...
Madi dziękuje
, no chyba juz niestety tak jest.. człowiekowi sie nie dogodzi nigdy..
LadyJ, my to sie chyba jeszcze nie znamy?? Kurcze, tyle czasu mnie nie było, że same nowe "buźki" tu widzę i nie wiem kto kim jest hehe
Miło że do Nas wpadłaś
A w ogóle to cześć dziewczynki:)
LadyJ, my to sie chyba jeszcze nie znamy?? Kurcze, tyle czasu mnie nie było, że same nowe "buźki" tu widzę i nie wiem kto kim jest hehe
Miło że do Nas wpadłaś
A w ogóle to cześć dziewczynki:)
Re: Przy kawie ...
Siemka Vanilka
Jak się udał spacer?
-
L...
Re: Przy kawie ...
Madlen czasem tak ale wiadomo nie kazdy moze, ma czas i kase, roznie to bywa.
vaniliiia hej
vaniliiia hej
Re: Przy kawie ...
Madlen, dziękuję w porządku.. tylko słońce zaszło jak akurat wyszłam.. wróciłam dopiero co, no i tak zmarzłam że czkawke od 20minut mam 
Zrobiliśmy tyyyyle km, ze nie jestem w stanie zliczyc
wylądowaliśmy za Wrocław i jeszcze dużo za niego.. nogi mnie troche bolą, ale poza tym ok, w koncu ruch to zdrowie !
A ja teraz uciekam, bo oglądam PM na ipli, bo 3 odcinkow nie oglądałam i muszę nadrobić :*
Zrobiliśmy tyyyyle km, ze nie jestem w stanie zliczyc
A ja teraz uciekam, bo oglądam PM na ipli, bo 3 odcinkow nie oglądałam i muszę nadrobić :*
Re: Przy kawie ...
Ja nie wiem dlaczego twierdzicie że ja takiego brzucha nie mogę mieć... no mam właśnie. A jak tak piszecie to naprawdę można w dół wpaść bo co, taki brzuch tylko kosmici mogą mieć czy staruszki... nie wiem...Wiem że jest okropny i odrażający ale taki własnie mam (tzn podobny)
Ja piwko w w końcu sobie wzięłam w puszce, męczę trzecie. Żeście mnie w dołek psychiczny wpędziły
Ja piwko w w końcu sobie wzięłam w puszce, męczę trzecie. Żeście mnie w dołek psychiczny wpędziły
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Jamela nikt tu napewno nie miał tego na myśli, jak mozesz tak myslec ??????? 
-
G****
Re: Przy kawie ...
Madi dziś już było dobrze, tylko przez chwilę głowa mnie bolała a jak tam u Ciebie?
Kurcze nie wiem co reszcie napisać bo tyle napisałyście że już zapomniałam
Kurcze nie wiem co reszcie napisać bo tyle napisałyście że już zapomniałam
Re: Przy kawie ...
Jam tylko fochami nie strzelaj
Nikt tak nie pomyślał
Ja myśle że każda kobieta ma w sobie coś ładnego jak brzuszek nie ładny to nadrabia czymś innym
trzeba tylko się nauczyć pokazywać atuty i jest super 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
-
G****
Re: Przy kawie ...
miaamy ma rację
mi mąż powiedział że mam dekolty nosić i obcisłe spodnie 
-
L...
Re: Przy kawie ...
jak wam wieczor mija?:)
Wlaczylam Black Swan w telewizji ale okropnie mi sie ten film nie podoba:/
Wlaczylam Black Swan w telewizji ale okropnie mi sie ten film nie podoba:/
Re: Przy kawie ...
Oj tam oj tam Jamelka, już Ty się tak nie unoś, 
Moja siostra jest sucha jak tyka ale po ciąży ma okropny brzuch, naprawdę, pełno rozstępów, ale to jest normalne i dla mnie to nie jest nic dziwnego.. Nie Ty jedna masz ten kompleks(?), a naprawdę szczerze to ten jest gorszy
https://www.google.pl/search?q=brzuchy+ ... B602%3B400
Kay nie zabij mnie za to, że linka wklejam:**
No to fajnie, a jutro nie będziesz się mogła ruszyć Vanilka, tak Cię będą mięśnie bolały:D
Zanna J. był u ciotki i Jej córka miała problem z zajściem i lekarz jej przepisał taki lek CASTANGUS albo CASTANGUS, poczytaj o tym, ja zaczynam dopiero:)
Dobrze, że choć Tobie przeszło:) ja myślę, że mnie boli przez nowe leki..
Moja siostra jest sucha jak tyka ale po ciąży ma okropny brzuch, naprawdę, pełno rozstępów, ale to jest normalne i dla mnie to nie jest nic dziwnego.. Nie Ty jedna masz ten kompleks(?), a naprawdę szczerze to ten jest gorszy
https://www.google.pl/search?q=brzuchy+ ... B602%3B400
Kay nie zabij mnie za to, że linka wklejam:**
No to fajnie, a jutro nie będziesz się mogła ruszyć Vanilka, tak Cię będą mięśnie bolały:D
Zanna J. był u ciotki i Jej córka miała problem z zajściem i lekarz jej przepisał taki lek CASTANGUS albo CASTANGUS, poczytaj o tym, ja zaczynam dopiero:)
Dobrze, że choć Tobie przeszło:) ja myślę, że mnie boli przez nowe leki..
Re: Przy kawie ...
ooo piwko
też bym chętnie ... ahh
może w week 
LadyJ mi się film podobał fakt trochę smętny i się ciągnie ale sam wątek super
Ostatnio w kinie byłam na Zimowej Opowieści z Farrellem świetny
troche fantastyki i thrillera w jednym świetny film 
LadyJ mi się film podobał fakt trochę smętny i się ciągnie ale sam wątek super
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
-
G****
Re: Przy kawie ...
ale to ten castangus to jest chyba na obniżenie PRL przynajmniej tak mi mówiła S. siostra i nawet dała mi je ale tak leżą w szufladzie. A co będziesz brała je?
Re: Przy kawie ...
Nie, nie będę bo teraz mam te nowe to nie będę mieszać.. A no wyczytałam właśnie że w ciężkich, wysokich prl jest nieskuteczne, ale reguluje cykl i wydłuża fazę lutealną.. jednym pomaga, innym nie.. jak będę u lekarza to się najwyżej zapytam
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
