Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ale coś troszkę lepiej?

Moja teściowa pojechał do miasta po rentę i my też mieliśmy dziś jechać i przyszła do mnie i mówi to Wy zrobicie zakupy...

No żesz kurde mać !!! Powiedziałam jej że my nie jedziemy.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

haha a skoro jedzie to nie może zrobić ??
skoro tym bardziej po rentę jedzie ??

teochę lepiej na pewno.... ale dalej uważam na siebie....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

ja sama urodziłam majac 32 lata , udało mi się .
Mam nadzieje , ze Ci tez się uda , . a tak pozatym wszystko dobrze pomaludku idzie do przodu . Czekam za wiosna bo ciagnie mnie na dzialeczke
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Żeby zrobic to trzeba za nie zapłacić a żeby zapłacić to trzeba wydać pieniązki a wydać pieniązki szkoda...

Niech spada już ja teraz na pewno w najbliższym czasie się do miasta nie wybiorę. Pasożyt jeden...

teraz przez nią wychodzę na taką co tylko kasę liczy...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Elu, moja mama pierwsze rodziła jak miała 24 lata, mnie jak już miała 35..
i się jej udało...
no ja planuję przed 30 miec pierwsze choć... zobaczymy jak wyjdzie...

a jak tam dzieciaki ?? i połówek ?? o ile tak go można nazwać ??

Zanna, czemu na tą co kasę liczy, przecież wszyscy wiedzą jaka u Was sytuacja
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ale teraz ostatnio cały czas o tym gadam...
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

z drugim dzieckiem jest łatwiej , najgorzej z pierwszym .
Moje dzieciaczki dobrze ,odpukać nie chorują . Po feriach już sa i do szkoły chodza w ferie mieli zime bo i snieg i mroz był . No a teraz ja wyglądam wiosny .
A polowek jak połowek milczący jest wiec jest tak jakby go nie było .
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

A co problemy masz z pierwszym ??
uuu to niedobrze... oby szybko minęly...
a jak zima i ferie to super ;)
moje bratanki teraz w góry na narty pojechały i śnieg też mają..
frajda dla dzieciaków..
ech, z tymi facetami....

Zanna niedługo będziesz już mieć swoja kuchnie i będzie większy spokój...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hihi Kay noo ja też mojemu M powiedziałam że do 30 optymalna liczba dzieci po 30 już nie chce rodzić :P a chcielibyśmy 2 więc ma jeszcze 8 lat żeby wziąść mnie za żonę i dzieci zrobić to był mój warunek że do 30 i przystał na to :P

Ja też lubie podróżować i wogólę ale zdaliśmy sobie sprawe z tego że przeciesz z dzieckiem też będzie można to robić :) noo o ile fundusze pozwolą a to już inna bajka.... chociaż jak widzę niektóre znajome które rodziły w szkole średniej i teraz mają już przedszkolaki i dawają sobie radę i nie widać żeby grosz do grosza ciułali i tynk ze ścian jedli to myślę sobie że jak kolwiek by nie było to sobie poradzimy :)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

hej :)


Kayira no trzeba korzystac z podrozy poki mozna :D Poki co udalo nam sie zwiedzic Turcję i Majorkę a niedługo Paryż dojdzie, jak na rok to jest w sumie nieźle. Ale marza nam sie jakies dlugodystansowe wakacje raz na rok bo z dzieckiem to juz nie bardzo wiec mamy czas na to kolejne lata jak bedzie dobrze. Moze Ameryka Poludniowa, cos sie zobaczy zalezy od urlopu kasy i wszystkiego niestety 8-)
Tez planuje tak okolo 30tki pierwsze dopiero w sumie tu to normalne.


Catherine Ja instynkt macierzynski juz dawno mam ale rozsadek karze czekac :D
A porodu tez sie boje ale mam nadzieje ze 9 miesiecy wystarczy by sie do niego jakos sie przygotowac psychicznie :roll:


zanna456 kciuki za starania :kwiatek
tez chcialam miec dziecko zawsze wczesnie ale juz mam 25 na karku i nie sadze ze do 30tki to nastapi poki co :D Rozsadek wygrywa poki co.


ja z tych wysokich bo moj ma 194 a ja 180cm
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no my na lato planujemy indie a moja siostra teraz jeszcze sirlanke wypatrzyła...
wg mnei ejdnak z dziećmi tez da radę podrówżować, trzeba tylko chciec ;)

oj Lady, Ty faktcyznie wysoka :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

No niestety wysoka i na dodatek lubie nosic szpilki 10cm, ciezko bylo nie raz zeby facet byl wyzszy ode mnie, na szczescie mi sie trafilo :D chyba nasze dzieci beda olbrzymie :D



Z dziecmi sie da ale jak ja widzialam malutkie bobasy w tych kurortach to nie bardzo mi sie widzialo dziecka brac w takie miejsce w upal 33stopnie w cieniu.
Wg mnie jesli chodzi o zwiedzanie + Europe, tak, ale jesli o dalsze podroze Ameryka, Japonia, NZ czy Tajlandia - nie.
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

LadyJ, ja niecierpie ani szpilek ani obcasow.. jak obcas to max 4cm..
Wole płaskie buty :P
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

Ja uwielbiam :D oczywiscie nie na codzien, bo do pracy to tez plaskie buty ale na wyjscia lubie :D No i lubie je kupowac :D
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

a ja na odwrot.. w ogole za zakupami nie przepadam.. a jesli o buty chodzi, to nie cierpie po prostu wysokich obcasow, szpilek.. i takowych nie posiadam.. moj najwyzszy obcas ma 4cm, i wyzszego bym nie chciala, a i tak nie lubie w nich chodzic :P tylko okazyjnie.. nogi mi sie strasznie mecza w takich butach, moze dlatego ze sa przyzwyczajone do plaskich ;)
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

ja znow uwielbiam zakupy, nie tyle ciuchowe - choc takze - co kosmetyki, nowosci jakies, zawsze lubie szperac i testowac :D
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Hejka dziewczynki
Lady, spadłaś mi jak z nieba bo ja tu najwyższa byłam do tej pory ;)
Ja mam 176 a mój mąż 186.
No, ja mam synka pierwszego i jak na razie jedynego.... planowałam dwójkę dzieci do 30-tki ale niestety moje plany spełzły na niczym i został tylko synuś. Już mi obojętne co by było drugie, oby w ogole było... chociaż ja wiem czy teraz jeszcze bym się zdecydowała... gdyby było to bym się cieszyła ale latka lecą... 35 skończę niedługo...

Vanila, witaj w klubie @
Tylko ja bez takich bóli... troszkę owszem tak ale po tabletce przeszło.
Kiedyś, kiedyś miałam takie bóle że koszmar ale po porodzie przeszły. I długo nie bolało w ogóle a teraz znów coś czuję i to czasem tak że bez tabletki bym się męczyła.
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

No mi to tabletki ciężko dobrać, żadna no-spa, ibuprom, nurofen, nic mi nie pomaga.. jedynie pomaga mi Panadol na silne bole miesiaczkowe, ale nie jedna a dwie na raz. I pomaga po ok 1,5h . Ale zawsze to coś.
Poki co mi przeszlo wiec jem i korzystam ile moge, bo juz jak zaczyna mnie cos bolec to nic nie jem..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Cześć dziewczynki :)

Przyszłam się pochwalić, że piszę do Was z mojego nowego laptopika :) :happy
Sprzedaliśmy dwa cielaki i mąż mówi do mnie jedziemy do miasta coś Ci kupie i tak o to mam laptopa :)

Lady ale wysoka kobietka z Ciebie ;)
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

No to ja jestem najwyzsza teraz, nie wiem czy dobrze czy zle hihi :D



na bole @ mi nie pomaga kompletnie nic jedynie Nimesil.
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Ech z tymi bolami to samo utrapienie...
Oo zanka to super :)! a jaki?
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

wow Zanka, ale super ;) no to mąż dba o Ciebie ;)

Lady, ja tam szpile uwielbiam i na codzień ;)
mogę w nich chodzić cały dzień, czy noc i problemu nie ma...
ale fakt przy moim to spokojnie mogę ubierać, nawet te 12 cm :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

ja lubie na wyjscia bo na codzien nie jest jednak wygodnie :D
no ale jak na wyjscia zakladam szpilki to od razu czuje +100 do seksapilu :D



szkoda ze forum nie jest na tapatalku czy mobilnej aplikacji latwiej by bylo czytac :(
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

mooże kiedyś admin cos pomyśli nad zmianą ;)

wygodna ?? hmmm mi w nich wygodnie.. a jestem na tyle przyzwyczajona do wyskich butów że czasem jak cały dzień w kuchni stoję to muszę ubrać jakies wyższe buty by noga nie bolała ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

mi ciezko takie superwygodne wyzsze znalezc.

mam jedne super wygodne ale to sa botki :D
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FAST WebCrawler [Crawler] i 0 gości