Przy kawie ...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Ale coś troszkę lepiej?
Moja teściowa pojechał do miasta po rentę i my też mieliśmy dziś jechać i przyszła do mnie i mówi to Wy zrobicie zakupy...
No żesz kurde mać !!! Powiedziałam jej że my nie jedziemy.
Moja teściowa pojechał do miasta po rentę i my też mieliśmy dziś jechać i przyszła do mnie i mówi to Wy zrobicie zakupy...
No żesz kurde mać !!! Powiedziałam jej że my nie jedziemy.
Re: Przy kawie ...
haha a skoro jedzie to nie może zrobić ??
skoro tym bardziej po rentę jedzie ??
teochę lepiej na pewno.... ale dalej uważam na siebie....
skoro tym bardziej po rentę jedzie ??
teochę lepiej na pewno.... ale dalej uważam na siebie....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
ja sama urodziłam majac 32 lata , udało mi się .
Mam nadzieje , ze Ci tez się uda , . a tak pozatym wszystko dobrze pomaludku idzie do przodu . Czekam za wiosna bo ciagnie mnie na dzialeczke
Mam nadzieje , ze Ci tez się uda , . a tak pozatym wszystko dobrze pomaludku idzie do przodu . Czekam za wiosna bo ciagnie mnie na dzialeczke
-
G****
Re: Przy kawie ...
Żeby zrobic to trzeba za nie zapłacić a żeby zapłacić to trzeba wydać pieniązki a wydać pieniązki szkoda...
Niech spada już ja teraz na pewno w najbliższym czasie się do miasta nie wybiorę. Pasożyt jeden...
teraz przez nią wychodzę na taką co tylko kasę liczy...
Niech spada już ja teraz na pewno w najbliższym czasie się do miasta nie wybiorę. Pasożyt jeden...
teraz przez nią wychodzę na taką co tylko kasę liczy...
Re: Przy kawie ...
Elu, moja mama pierwsze rodziła jak miała 24 lata, mnie jak już miała 35..
i się jej udało...
no ja planuję przed 30 miec pierwsze choć... zobaczymy jak wyjdzie...
a jak tam dzieciaki ?? i połówek ?? o ile tak go można nazwać ??
Zanna, czemu na tą co kasę liczy, przecież wszyscy wiedzą jaka u Was sytuacja
i się jej udało...
no ja planuję przed 30 miec pierwsze choć... zobaczymy jak wyjdzie...
a jak tam dzieciaki ?? i połówek ?? o ile tak go można nazwać ??
Zanna, czemu na tą co kasę liczy, przecież wszyscy wiedzą jaka u Was sytuacja
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
z drugim dzieckiem jest łatwiej , najgorzej z pierwszym .
Moje dzieciaczki dobrze ,odpukać nie chorują . Po feriach już sa i do szkoły chodza w ferie mieli zime bo i snieg i mroz był . No a teraz ja wyglądam wiosny .
A polowek jak połowek milczący jest wiec jest tak jakby go nie było .
Moje dzieciaczki dobrze ,odpukać nie chorują . Po feriach już sa i do szkoły chodza w ferie mieli zime bo i snieg i mroz był . No a teraz ja wyglądam wiosny .
A polowek jak połowek milczący jest wiec jest tak jakby go nie było .
Re: Przy kawie ...
A co problemy masz z pierwszym ??
uuu to niedobrze... oby szybko minęly...
a jak zima i ferie to super
moje bratanki teraz w góry na narty pojechały i śnieg też mają..
frajda dla dzieciaków..
ech, z tymi facetami....
Zanna niedługo będziesz już mieć swoja kuchnie i będzie większy spokój...
uuu to niedobrze... oby szybko minęly...
a jak zima i ferie to super
moje bratanki teraz w góry na narty pojechały i śnieg też mają..
frajda dla dzieciaków..
ech, z tymi facetami....
Zanna niedługo będziesz już mieć swoja kuchnie i będzie większy spokój...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
hihi Kay noo ja też mojemu M powiedziałam że do 30 optymalna liczba dzieci po 30 już nie chce rodzić
a chcielibyśmy 2 więc ma jeszcze 8 lat żeby wziąść mnie za żonę i dzieci zrobić to był mój warunek że do 30 i przystał na to 
Ja też lubie podróżować i wogólę ale zdaliśmy sobie sprawe z tego że przeciesz z dzieckiem też będzie można to robić
noo o ile fundusze pozwolą a to już inna bajka.... chociaż jak widzę niektóre znajome które rodziły w szkole średniej i teraz mają już przedszkolaki i dawają sobie radę i nie widać żeby grosz do grosza ciułali i tynk ze ścian jedli to myślę sobie że jak kolwiek by nie było to sobie poradzimy 
Ja też lubie podróżować i wogólę ale zdaliśmy sobie sprawe z tego że przeciesz z dzieckiem też będzie można to robić
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
-
L...
Re: Przy kawie ...
hej 
Kayira no trzeba korzystac z podrozy poki mozna
Poki co udalo nam sie zwiedzic Turcję i Majorkę a niedługo Paryż dojdzie, jak na rok to jest w sumie nieźle. Ale marza nam sie jakies dlugodystansowe wakacje raz na rok bo z dzieckiem to juz nie bardzo wiec mamy czas na to kolejne lata jak bedzie dobrze. Moze Ameryka Poludniowa, cos sie zobaczy zalezy od urlopu kasy i wszystkiego niestety
Tez planuje tak okolo 30tki pierwsze dopiero w sumie tu to normalne.
Catherine Ja instynkt macierzynski juz dawno mam ale rozsadek karze czekac
A porodu tez sie boje ale mam nadzieje ze 9 miesiecy wystarczy by sie do niego jakos sie przygotowac psychicznie
zanna456 kciuki za starania
tez chcialam miec dziecko zawsze wczesnie ale juz mam 25 na karku i nie sadze ze do 30tki to nastapi poki co
Rozsadek wygrywa poki co.
ja z tych wysokich bo moj ma 194 a ja 180cm
Kayira no trzeba korzystac z podrozy poki mozna
Tez planuje tak okolo 30tki pierwsze dopiero w sumie tu to normalne.
Catherine Ja instynkt macierzynski juz dawno mam ale rozsadek karze czekac
A porodu tez sie boje ale mam nadzieje ze 9 miesiecy wystarczy by sie do niego jakos sie przygotowac psychicznie
zanna456 kciuki za starania
tez chcialam miec dziecko zawsze wczesnie ale juz mam 25 na karku i nie sadze ze do 30tki to nastapi poki co
ja z tych wysokich bo moj ma 194 a ja 180cm
Re: Przy kawie ...
no my na lato planujemy indie a moja siostra teraz jeszcze sirlanke wypatrzyła...
wg mnei ejdnak z dziećmi tez da radę podrówżować, trzeba tylko chciec
oj Lady, Ty faktcyznie wysoka
wg mnei ejdnak z dziećmi tez da radę podrówżować, trzeba tylko chciec
oj Lady, Ty faktcyznie wysoka
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
L...
Re: Przy kawie ...
No niestety wysoka i na dodatek lubie nosic szpilki 10cm, ciezko bylo nie raz zeby facet byl wyzszy ode mnie, na szczescie mi sie trafilo
chyba nasze dzieci beda olbrzymie 
Z dziecmi sie da ale jak ja widzialam malutkie bobasy w tych kurortach to nie bardzo mi sie widzialo dziecka brac w takie miejsce w upal 33stopnie w cieniu.
Wg mnie jesli chodzi o zwiedzanie + Europe, tak, ale jesli o dalsze podroze Ameryka, Japonia, NZ czy Tajlandia - nie.
Z dziecmi sie da ale jak ja widzialam malutkie bobasy w tych kurortach to nie bardzo mi sie widzialo dziecka brac w takie miejsce w upal 33stopnie w cieniu.
Wg mnie jesli chodzi o zwiedzanie + Europe, tak, ale jesli o dalsze podroze Ameryka, Japonia, NZ czy Tajlandia - nie.
Re: Przy kawie ...
LadyJ, ja niecierpie ani szpilek ani obcasow.. jak obcas to max 4cm..
Wole płaskie buty
Wole płaskie buty
-
L...
Re: Przy kawie ...
Ja uwielbiam
oczywiscie nie na codzien, bo do pracy to tez plaskie buty ale na wyjscia lubie
No i lubie je kupowac 
Re: Przy kawie ...
a ja na odwrot.. w ogole za zakupami nie przepadam.. a jesli o buty chodzi, to nie cierpie po prostu wysokich obcasow, szpilek.. i takowych nie posiadam.. moj najwyzszy obcas ma 4cm, i wyzszego bym nie chciala, a i tak nie lubie w nich chodzic
tylko okazyjnie.. nogi mi sie strasznie mecza w takich butach, moze dlatego ze sa przyzwyczajone do plaskich 
-
L...
Re: Przy kawie ...
ja znow uwielbiam zakupy, nie tyle ciuchowe - choc takze - co kosmetyki, nowosci jakies, zawsze lubie szperac i testowac 
Re: Przy kawie ...
Hejka dziewczynki
Lady, spadłaś mi jak z nieba bo ja tu najwyższa byłam do tej pory
Ja mam 176 a mój mąż 186.
No, ja mam synka pierwszego i jak na razie jedynego.... planowałam dwójkę dzieci do 30-tki ale niestety moje plany spełzły na niczym i został tylko synuś. Już mi obojętne co by było drugie, oby w ogole było... chociaż ja wiem czy teraz jeszcze bym się zdecydowała... gdyby było to bym się cieszyła ale latka lecą... 35 skończę niedługo...
Vanila, witaj w klubie @
Tylko ja bez takich bóli... troszkę owszem tak ale po tabletce przeszło.
Kiedyś, kiedyś miałam takie bóle że koszmar ale po porodzie przeszły. I długo nie bolało w ogóle a teraz znów coś czuję i to czasem tak że bez tabletki bym się męczyła.
Lady, spadłaś mi jak z nieba bo ja tu najwyższa byłam do tej pory
Ja mam 176 a mój mąż 186.
No, ja mam synka pierwszego i jak na razie jedynego.... planowałam dwójkę dzieci do 30-tki ale niestety moje plany spełzły na niczym i został tylko synuś. Już mi obojętne co by było drugie, oby w ogole było... chociaż ja wiem czy teraz jeszcze bym się zdecydowała... gdyby było to bym się cieszyła ale latka lecą... 35 skończę niedługo...
Vanila, witaj w klubie @
Tylko ja bez takich bóli... troszkę owszem tak ale po tabletce przeszło.
Kiedyś, kiedyś miałam takie bóle że koszmar ale po porodzie przeszły. I długo nie bolało w ogóle a teraz znów coś czuję i to czasem tak że bez tabletki bym się męczyła.
Re: Przy kawie ...
No mi to tabletki ciężko dobrać, żadna no-spa, ibuprom, nurofen, nic mi nie pomaga.. jedynie pomaga mi Panadol na silne bole miesiaczkowe, ale nie jedna a dwie na raz. I pomaga po ok 1,5h . Ale zawsze to coś.
Poki co mi przeszlo wiec jem i korzystam ile moge, bo juz jak zaczyna mnie cos bolec to nic nie jem..
Poki co mi przeszlo wiec jem i korzystam ile moge, bo juz jak zaczyna mnie cos bolec to nic nie jem..
-
G****
Re: Przy kawie ...
Cześć dziewczynki 
Przyszłam się pochwalić, że piszę do Was z mojego nowego laptopika
Sprzedaliśmy dwa cielaki i mąż mówi do mnie jedziemy do miasta coś Ci kupie i tak o to mam laptopa
Lady ale wysoka kobietka z Ciebie
Przyszłam się pochwalić, że piszę do Was z mojego nowego laptopika
Sprzedaliśmy dwa cielaki i mąż mówi do mnie jedziemy do miasta coś Ci kupie i tak o to mam laptopa
Lady ale wysoka kobietka z Ciebie
-
L...
Re: Przy kawie ...
No to ja jestem najwyzsza teraz, nie wiem czy dobrze czy zle hihi 
na bole @ mi nie pomaga kompletnie nic jedynie Nimesil.
na bole @ mi nie pomaga kompletnie nic jedynie Nimesil.
Re: Przy kawie ...
Ech z tymi bolami to samo utrapienie...
Oo zanka to super
! a jaki?
Oo zanka to super
Re: Przy kawie ...
wow Zanka, ale super
no to mąż dba o Ciebie 
Lady, ja tam szpile uwielbiam i na codzień
mogę w nich chodzić cały dzień, czy noc i problemu nie ma...
ale fakt przy moim to spokojnie mogę ubierać, nawet te 12 cm
Lady, ja tam szpile uwielbiam i na codzień
mogę w nich chodzić cały dzień, czy noc i problemu nie ma...
ale fakt przy moim to spokojnie mogę ubierać, nawet te 12 cm
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
L...
Re: Przy kawie ...
ja lubie na wyjscia bo na codzien nie jest jednak wygodnie 
no ale jak na wyjscia zakladam szpilki to od razu czuje +100 do seksapilu
szkoda ze forum nie jest na tapatalku czy mobilnej aplikacji latwiej by bylo czytac
no ale jak na wyjscia zakladam szpilki to od razu czuje +100 do seksapilu
szkoda ze forum nie jest na tapatalku czy mobilnej aplikacji latwiej by bylo czytac
Re: Przy kawie ...
mooże kiedyś admin cos pomyśli nad zmianą 
wygodna ?? hmmm mi w nich wygodnie.. a jestem na tyle przyzwyczajona do wyskich butów że czasem jak cały dzień w kuchni stoję to muszę ubrać jakies wyższe buty by noga nie bolała
wygodna ?? hmmm mi w nich wygodnie.. a jestem na tyle przyzwyczajona do wyskich butów że czasem jak cały dzień w kuchni stoję to muszę ubrać jakies wyższe buty by noga nie bolała
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
L...
Re: Przy kawie ...
mi ciezko takie superwygodne wyzsze znalezc.
mam jedne super wygodne ale to sa botki
mam jedne super wygodne ale to sa botki
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: FAST WebCrawler [Crawler] i 0 gości
