Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

na pewno wam się uda :) jak kto chce to tak to jest że nie zawsze się udaje a jak ktoś nie chce to ma dziecko...niestety zdarzają się matki które porzucają dzieci zostawiają w domu dziecka to jest okropne ! Dziecko to dar nie powinno się go traktować tak jak niektórzy trakatują biją zabijają tyle się słyszy w telewizji o tym straszne!
Ja mieszkam na wsi najgorsze jest to że wszyscy od razu wszystko wiedzą gdybym zaszła w ciaże żyć by mi nie dali cały czas obgadywali za plecami...to jest okropne ostatnio nawet dowiedziałam się że obrażają mojego chłopaka bo jest niski (wyzszy ode mnie o 10 cm) i się naprawdę wkurrzyłam miałam ochotę komuś przywalić to nie jest fer że ludzie nie zajmują się sobą swoją rodziną tylko innymi
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Tylko weź niby sobie wmów że nie chcesz jak chcesz ;)

jeszcze ostatnio znajomi do nas przyjechali i wchodzą a co się okazuje ona taki brzuszek już ma 6 miesiąc, nawet nic nie wiedziałam a tu jak chcę to nic...

Cat ja też mieszkam na wsi, raz założyłam taką szeroką bluzę to już gadali że w ciąży jestem i brzuch chowam :)
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

bo łatwiej i lepiej jest zajmować się zżyciem innym niż swoim
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Catherine, wlasnie to pierwsze zdanie tez napisałam :D
Co do wzrostu, to powiem Ci ze moj tata tez ostatnio jezdzil po moim ze kurdupel itp (ja mam 164, on 170).. a moj ojciec sam ma 168 a sie czepia..
no ale ostatnio jakos zaczeli sie dogadywac, moj przyjechal do domu, posiedzial, pogadal z moim i o dziwo, wypili sobie piwko, i gadali z dobre 4godziny.. wiec to sukces, bo moj ojciec piwa z byle kim nie pije :D Jestesmy na dobrej drodze chyba :P
Zanka, a moja siostra już wie ze bedzie miała synka, jest w 5msc i brzuszka kompletnie nie ma, jest chudziutka.. wazy 48.. chyba ja wypcha przed samym porodem.. :P
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

ja chcę dziecka chyba ale nie teraz boję się porodu tego wszystkiego bólu... przytycia po ciąży rozstępów któe już mam na biuście z powodu zbyt szybkiego wzrostu...

masz rację Elżbieta ludzie nie potrafią popatrzeć na siebie na swoje rodziny wolą "martwić" się o innych niech popatrzą na siebie z nimi często jest gorzej z niż osobami które obmawiają

vanilia mój ma 176 ja 165 :P i tak mówią że kurdupel po wsi aż nie chce wychodzić niogdzie z chłopakiem bo jakibym zobaczyla jak ktos do kogos mowi o nim to bym wyzwała
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Może będzie malutki dzidziuś ;) Ale gratuluje dla siostry ;)

Ja zawsze chciałam mieć pierwszego synka :) a teraz to jak już coś w ogóle będzie to będę szczęśliwa ;)
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

mój chłopak ostanio mi powiedzial ze bedzie chcial synów(ma 4 braci) bo o córkę by się cały czas martił i wszędzie za nią chodził, mój tata też strasznie się o mnie martwi jestem ukochana córeczka tatusia to wiadomo :P
ja też bym synka wolała ale przecież co by było to było by super najważniejsze by dziekco było zdrowe!
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Zanka no może.. Dziękuje(my) przekaże jej hehe :D

Cat, wiesz co prawda jest taka, ze ludzie nie maja co robic to plotkuja.. najlepiej tylek kazdemu za plecami obrobic, a sami lepsi nie są.. Kto by sie tym przejmował..
Ja np nie chcialabym miec tak wysokiego chlopaka, moj wg mnie juz i tak jest za wysoki, nie lubie stawiac na palcach zeby buziaka dostać, dla mnie to nie wygodne :D
Moj tez chce synka, bo mowi ze beda budowali kolejki w domu i spelni swoje marzenie z dziecinstwa hah :D

I tak, zdrowie najwazniejsze..
Ostatnio zmieniony śr lut 19, 2014 12:21 pm przez vaniliiia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej ja tak tylko na moment:)

Zanna tak ale jak masz problem z prolaktyną to musisz później odstawić a norprolac możesz brać całą ciążę nawet.. bez obawy o dziecko..
No mi pani doktor powiedziała, że jak uda się zbić prl to szybko możemy coś działać, ale póki nie porobię wszystkich badań dot. tego gruczolaka i tego jak się rozwija lub cofa to nic z tego, bo nie pójdę przecież w ciąży na rezonans czy tomografię..

O tak ludzie wolą się czymś życiem zajmować bo łatwiej się do kogoś wtrącać:)

No to lecę zaglądne później:****
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

To ja mam 155 cm a mój S. ma 186 cm :)

Madi a zapisałaś się już na te badania prywatnie?
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Oj Madi, wpadłaś i wypadłaś hehe, miłego dnia :*!
Zanka, hoho no to duża różnica, niby takie cos słodko wygląda, ale ja bym np tak nie chciała :D
Ale wzrost najmniej wazny.. ;)
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

zanna moja przyjaciółka ma 155 też ale jej chłopak 195 tak smiesznie razem wyglądają ale kochają się bardzo już od 5 lat :P

mnie tez by nie byl potrzebny wyzszy facet

Madlen miłego dnia wpadaj potem :)
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

to pewnie syna beda miec to ich przerosnie i bedzie miec ze 2 metry!:D
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Trochę za duża ta różnica ale mi nie przeszkadza :)
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Ale i tak przeciez lepiej jak kobieta jest o tyle nizsza, a facet wyzszy.. gorzej by bylo gdyby kobieta miala z 190 a chlop 150 :P
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Nie no to tak to bym nie chciała ;) :lol:
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Hej dziewczyny :)

Ja dziecko już bym mogła mieć... tzn nie staramy się bo M stąpa twardo po ziemi i mówi NAJPIERW ŚLUB ... noo więc czekam kiedy się w końcu oświadczy hehe :P Nie mam zamiaru czekać na jakiś rozwój kariery czy czegoś takiego :P dla mnie priorytetem jest rodzinę założyć ale każdy ma swoje własne potrzeby i wartości :)

Idę do mojej kryjówki walczyć z Chodakowską będę później :)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ja to od zawsze chciałam mieć dziecko bardzo wcześnie ;)
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Miaamy to czekamy na nowiny o zaręczynach :D
Idź cwiczyc idz, ;*


Zanka, ja w sumie tez, ale potem zaczelam brac pod uwage moje marzenia, ktore z dzieckiem to raczej marnie beda wygladaly :P Wyjazdy, podroze, chcialabym najpierw to pospelniac, a dopiero wtedy... :)
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej, wpadam sie w sumie przywitać.. i zaraz znikam...
po prześwietleniu wynik dopiero we wtorek...
zobaczymy co mi potem lekarka powie...

co do dzieci.. jak zaczęłam być z X to też nie chcielismy...
bo za wcześnie itp.. choc oboje strasznie za dziećmi jesteśmy...
a teraz... teraz też sobie jeszcz trochę czsu dajemy...

a między nami tez róznica wzrostu ..
ja 165 X 182
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

hej kay...
a ja aktualnie walcze z bolem brzucha i chyba umre.. wiec poki co uciekam :(
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kay tylko żeby nie wyszlo tak że później później a później za późno bo wiek robi swoje...

A jak się czujesz?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

nie no chcemy sobie dać 2 lata maks..
co wyjdzie to sie okaże....

żyję i dycham... zadowolona po zakupach ;)
tylko że dalej kręgosłup boli....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

tak nieraz jest , ze odkłada się i mowi później ,później ,a potem już jest nieraz zapozno
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Elu, no ja mam nadzieję ze potem nie będzie za późno... ;)

a tak poza tym, co u Ciebie ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 0 gości