Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

pracuje sobie na lotnisku ;)

Mam poki co wziete wolne na pisanie pracy na Uni bo termin goni wiec dzis sobie zrobie wolne bo jakas zmeczona jestem :/ chyba przez ta jesienno-zimowo-wiosenna pogode;/
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

to gratulacje ...
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Kay, od okresu :(
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

ela a czemu gratulacje?
chyba to nie do mnie..
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

uu Vanilka to współczuję..... i łączę się z Tobą w bólu ;)

Lady to fajnie ze tak sobie wolne możesz zrobić ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Sorki Kay ale nie mogłem się mu oprzeć. MIałem takie dziwne wrażenie że się na mnie patrzy i prosi mnie żebym go zjadł :)
Więc co ja biedny miałem zrobić poddałem się tej woli:)
Jeżeli mnie znienawidzisz to ja to zrozumiem hehe:p

Jejku dziewczyny jak Wy macie fajnie dopiero wstajecie a ja już od prawie 6h w pracy jestem :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

kayira, nie moge od tak sobie wolnego zrobic, ale moge wziasc wolne wiec sobie wzielam :D



oj znam glupie godziny, ja nie raz pracuje 4.00-13.00 ;) znam ten bol
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

tak dla ciebie bo mieć taka prace , to super wśród ludzi mimo ze zapewne jest odpowiedzialna . Ja już niemam pracy od kilku lat , dorabiam dorywczo bo tu u nas ciężko , a na to aby zmienić miejsce zamieszkania to niestety niemam tyle odwagi .
oj niektóre kobitki maja bolesne okresy , moja siostra robiła sobie ciepłe okłady i pila już kilka dni wcześniej herbatke rumiankowa bo leki tez jej nie pomagały z bolu az nieraz mdlała , to zresztą tez krótkotrwałe ukojenie przynosiło
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Vanilka gorącą wodę w butelkę i na brzuszek niech wygrzewa :)
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

Niedlugo tez nie bede miala bo zlozylam wymowienie, bo przeprowadzam sie z M. do innego miasta.


Ale cos sie znajdzie zawsze.
Poza tym planuje kursy porobic i szkolenia, zobaczymy. Napewno jakos czas bezrobocia wykorzystam sobie.
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

tak jeśli się mieszka w miescie to jest wiele możliwości
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

zawsze mozna sie przeprowadzic ;) nikt na sile nie trzyma nigdzie
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

No jednak nie zawsze można się przeprowadzić ;)

Adix co tak cicho siedzisz? ;)
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Hej wszystkim

Zannka a tak jakoś wyszło, a po za tym próbuje nadrobić wszystkie wasze posty ale raczej to nie możliwe :roll:
LadyJ pisze:zawsze mozna sie przeprowadzic ;) nikt na sile nie trzyma nigdzie
Lady łatwo powiedzieć gorzej wykonać ;-)
Adrian
:P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Adix rzadko do nas zaglądasz to nie masz jak nadrobić :angrywife
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

No nie wiem.

Jakbym pracy znalezc nie mogla to bym sie przeprowadzala, bo za co mialabym zyc. W Polsce mieszkalam w malej wsi wiec tez z choinki sie nie urwalam ;) No ale za cos zyc trzeba, poki jest to jest ale jak nie ma to nie ma czasem wyjscia i trzeba wymyslic inny sposob by sobie jakos radzic.

No ale mozna gdybac kazdego prywatna sprawa czy chce i moze czy nie ;)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Może chcieć to i chce ale największą przeszkodą są pieniądze... Wiadomo że życie w mieście jest dużo droższe a jeśli ktoś ledwo wiąże koniec z końcem to nie odważy się raczej przeprowadzić...
elzbieta45
Kobietka Expert
Posty: 6529
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: elzbieta45 »

wiesz jeśli nie masz dzieci to możesz zmienić sobie miejsce zamieszkania . Ale gdy sa dzieci to już jest inaczej . ja sama je wychowuje i od tak tez niemoge zmieniac miejsca zamieszkania bo pojechać do dużego miasta za praca . Mieszkam na wsi i to nie jest takie proste ani łatwe z dziecmi tez jest ciezka poszukać mieszkania do wynajęcia a tymbardziej zmieniac dzieciakom szkołe . A gdy jest się bez zobowiązani sa większe mozliwosci
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

No tak niestety cos za cos. Dlatego tez teraz sie przeprowadzam do mniejszego miasta bo sie po prostu oplaca - nawet za wynajem mniej sie placi.

Ja w Polsce niestety nie mialam szans sie usamodzielnic wiec sie spakowalam i wyjechalam. Bo nie widzialam sensu w studiowaniu tylko po to by nie siedziec w domu i miec papierek.




Wiem ze jak nie mam dzieci jest latwiej, wiec ciesze sie ze w sumie wyjechalam te kilka lat temu, bedac w tym wieku juz nawet bym sie wahala bo ile mozna zaczyna cod nowa? :( Niestety takie czasy do kitu :(
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Gdybys jeszcze była pewna że tam masz gotową pracę to pewnie byś zaryzykowała a tak zaczynaj od nowa bo nie wiadomo jak się ułoży.

W sumie wszędzie to samo jest, wszędzie tylko płać bo bez tego ani rusz... Dziewczyny trzeba było na polityczki się uczyć oni zawsze mają ;)

Ej miałyście mi doradzić co do restauracji :)
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

zanna
No tak przyznaję się dość rzadko tutaj zaglądam, Przepraszam ;-)
Słyszałem że sobie kupiłaś nowy komputer?

Lady a będzie coraz gorzej :(
Adrian
:P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Adrian w sumie to mi mąż kupił laptopa w końcu :)

A czemu tak rzadko do nas zagladasz?
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

oj do polityki wole sie nie zabierac bo mnie krew zalaje!

kurcze no niestety bedzie gorzej a jak euro wprowadza to juz w ogole nie mam pojecia za co ludzie beda zyc gdy ceny sa jak tu w Polsce a dostanie sie wyplaty w przeliczneiu ile, 200-300 euro? no kpina jakas.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ich to nie obchodzi jak zwykły Polak będzie sobie żył bo oni mają kasy w hu... i nie wie co to znaczy. Ciekawe co by zrobił jeden z drugim jakby dać im tak 1200 zł i powiedzieć żeby za to miesiąc przeżył.
L...

Re: Przy kawie ...

Post autor: L... »

masakra. Potem sie dziwia czemu dzieci malo sie rodzi.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości