Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Składniki
2 szklanki maki pszennej
czubata łyżeczka proszku do pieczenia
1 kostki masła
cukier waniliowy
3/4 szklanka cukru pudru
1 jajko
czekolada pokrojona w kostkę- całą tabliczkę najlepiej mlecznej
orzechy, rodzynki
Sposób przygotowania:
Masło ucieramy mikserem z cukrem i cukrem waniliowym na puszysta masę.
Wbijamy jajko i chwilę miksujemy. Na koniec dodajemy mąkę , mieszamy łyżką i wsypujemy dodatki. Następnie nakładamy ciasto łyżką na blaszkę wyłożoną papierem do pieczenia pamiętając o tym aby robić odstępy między ciasteczkami, nie należy też przejmować się kształtem, gdyż podczas pieczenia ciasteczka same się formują.
Ciasteczka pieczemy ok. 15 min w temp 180 C.
2 szklanki maki pszennej
czubata łyżeczka proszku do pieczenia
1 kostki masła
cukier waniliowy
3/4 szklanka cukru pudru
1 jajko
czekolada pokrojona w kostkę- całą tabliczkę najlepiej mlecznej
orzechy, rodzynki
Sposób przygotowania:
Masło ucieramy mikserem z cukrem i cukrem waniliowym na puszysta masę.
Wbijamy jajko i chwilę miksujemy. Na koniec dodajemy mąkę , mieszamy łyżką i wsypujemy dodatki. Następnie nakładamy ciasto łyżką na blaszkę wyłożoną papierem do pieczenia pamiętając o tym aby robić odstępy między ciasteczkami, nie należy też przejmować się kształtem, gdyż podczas pieczenia ciasteczka same się formują.
Ciasteczka pieczemy ok. 15 min w temp 180 C.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Re: Przy kawie ...
Wychodzą pyszne, i szybko się je robi mi wychodzi ok 60 szt 
Ja zamiast orzechów kupuje czekoladę z kawałkami orzechów
Ja zamiast orzechów kupuje czekoladę z kawałkami orzechów
Re: Przy kawie ...
A w składnikach chodziło Ci o cukier waniliowy czy wanilinowy? Bo większość ludzi na wanilinowy mówi waniliowy.. hehe 
Ok ja uciekam na Pierwszą Miłość ..
Ok ja uciekam na Pierwszą Miłość ..
Re: Przy kawie ...
Ja daję taki zwykły z torebki
waniliowy
Re: Przy kawie ...
Hejka wszystkim
Mmmm ale apetycznie te ciasteczka wygladają 
Re: Przy kawie ...
Woow ale ciacha haha

Vanillka ja tez mialam dzisiaj standardowe zmokniecie.Teraz dogrzac sie nie moge
Slyszeliscie o tym zmartretowanym piesku?
kurka dzis podali, ze to nie znecanie a te zaszyte oczy to robota weterynarz, ktory po wypadku uratowal mu zycie.
ok.Ale skoro tak to czemu zostawil tego psiaka w rowie
Czesc Aniaaa
Vanillka ja tez mialam dzisiaj standardowe zmokniecie.Teraz dogrzac sie nie moge
Slyszeliscie o tym zmartretowanym piesku?
kurka dzis podali, ze to nie znecanie a te zaszyte oczy to robota weterynarz, ktory po wypadku uratowal mu zycie.
ok.Ale skoro tak to czemu zostawil tego psiaka w rowie
Czesc Aniaaa
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Kurcze ja też dziś zmokłam , ta pogoda od dnia wczorajszego mnie dobija normalnie. Grzeje dupke pod kocykiem masakra przemoczonam do suchej nitki.
A co do tego psiaka to kurcze szkoda jak dla mnie to jest bandyctwo cos takiego . Biedny piesek
A co do tego psiaka to kurcze szkoda jak dla mnie to jest bandyctwo cos takiego . Biedny piesek
Re: Przy kawie ...
Haha ja tez teraz pod kocykiem na fotelu<ma dziwne wrazenie, ze babcinieje>
Maly oglada bajki, i buduje stacje kolejowa...a moj zaltwia cos poza domkiem wiec mam luzy chwilowe.
Nio.Ja mam mieszane uczucia jezeli chodzi o ta osobe.A pieska to mi strasznie zal :/ ale tyle zlego ludzie robia a reszta nie reaguje...
Maly oglada bajki, i buduje stacje kolejowa...a moj zaltwia cos poza domkiem wiec mam luzy chwilowe.
Nio.Ja mam mieszane uczucia jezeli chodzi o ta osobe.A pieska to mi strasznie zal :/ ale tyle zlego ludzie robia a reszta nie reaguje...
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Kurcze psisko biedne sie meczy strasznie więc powinni go uśpić najlepiej .
Hahaha obydwoje babciniejemy pod kocykami
za niedługo nas czeka jeszcze fotel bujany i ciepłe bambosze hahaha.
Hahaha obydwoje babciniejemy pod kocykami
Re: Przy kawie ...
O nie nie nie ~XD
Nie ma mowy jeszcze do tego daleko
Nie ma mowy jeszcze do tego daleko
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
No tak, ja na fb czekam na szanowne towarzystwo a towarzystwo się przeniosło na bs. Noż kurna mam się z Wami 
Witaj koleżanko Reda
ciekawa jestem czy o nas tez w takich superlatywach mówił ...
Pogoda rzeczywiście kolejny dzień do bani, choś u mnie chwilami słoneczko wyglądało.
wiecie jak dziś jem jak opętana, znowu zaczynam się opychać w reakcji na stres...
Guśka narobiłaś smaczku ta karkóweczką, w ogóle dziś to na zmianę jem pale jem palę, teraz jeszcze w sklepie po ciasto byłam bo mnie naszło
Jeszcze troszkę i spać, mam dość tych ostatnich dni.
Aniaaa jak tam Twój kibic?
Dobra zmykam bo widzę że zamilkli wszyscy jak przyszłam...
Witaj koleżanko Reda
Pogoda rzeczywiście kolejny dzień do bani, choś u mnie chwilami słoneczko wyglądało.
wiecie jak dziś jem jak opętana, znowu zaczynam się opychać w reakcji na stres...
Guśka narobiłaś smaczku ta karkóweczką, w ogóle dziś to na zmianę jem pale jem palę, teraz jeszcze w sklepie po ciasto byłam bo mnie naszło
Jeszcze troszkę i spać, mam dość tych ostatnich dni.
Aniaaa jak tam Twój kibic?
Dobra zmykam bo widzę że zamilkli wszyscy jak przyszłam...
Ostatnio zmieniony wt mar 25, 2014 7:40 pm przez Jamelia, łącznie zmieniany 1 raz.
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Ja tez juz sie gubie.Jak jestem na fb to towarzystwo tu smaruje jak nakrecone.Jak tu wejde to cisza i zanim to nadrobie, to na fejsie juz nowa porcja jest.
Kurcze ja ostatnio w ogole jem jak najeta.Nawet Kay sie wczoraj zalilam.:/
Kurcze ja ostatnio w ogole jem jak najeta.Nawet Kay sie wczoraj zalilam.:/
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
To macie apetyt dziewczyny 
Re: Przy kawie ...
Az podejrzane to haha
Widze ze Paolcia jestes juz nasza ;D i super!
Widze ze Paolcia jestes juz nasza ;D i super!
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
No fakt rozkręciłam się z Wami, tylko na fb nikogo nie mam 
Re: Przy kawie ...
Nasza Paolcia. Mowie Wam normalnie stworzymy gang dziewczyn... 
Co do piesia to ja widzialam ale nie moglam obejrzec, bo wystarczylo ze zobaczylam urywek w wiadomosciach i mi sie zbieralo na placz. mam za slaba psychike i jestem zbyt wrazliwa, wole nie ogladac takich rzeczy..
Co do fb paolcia to moge ci podać na pw moje
Co do piesia to ja widzialam ale nie moglam obejrzec, bo wystarczylo ze zobaczylam urywek w wiadomosciach i mi sie zbieralo na placz. mam za slaba psychike i jestem zbyt wrazliwa, wole nie ogladac takich rzeczy..
Co do fb paolcia to moge ci podać na pw moje
Re: Przy kawie ...
Zaraz Ci podam namiar 
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Hej Jamelia
A bardzo dobrze się miewa
Nie widzę żeby narzekał na coś więc wszystko w jak najlepszym porządku , ostatnio nawet nowe buciki do biegania mi sprezentował
Carina do tego to nam jeszcze daleko hehe tak że bez obawy
Carina do tego to nam jeszcze daleko hehe tak że bez obawy
Re: Przy kawie ...
vaniliiia to tak jak ja,jak widzę jak ktoś nad zwierzakiem się pastwi to bym mu jaja urwała,sorki za wyrażenie, ale inaczej się nie da po prostu,jeżeli chcesz to możesz podać fajnie z kimś sobie pogaworzyć
Carina dzięki,ale milutkie dziewuszki poznałam
Carina dzięki,ale milutkie dziewuszki poznałam
Re: Przy kawie ...
im nas więcej na fb tym i lepiej hehe 
a czy ja jestem miła dziewuszka to mogłabym polemizować...
a czy ja jestem miła dziewuszka to mogłabym polemizować...
Re: Przy kawie ...
Każdy ma swoje za uszami, ze mnie też żaden aniołek 
Re: Przy kawie ...
Hej Car, hej Aniaaa 
Car ja nie słyszałam.. ale to nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek.. ludzie czują się bezkarni bo nikt za to nikogo do więzienia nie wsadzi.. a kara?? Cóż to jest dostać grzywnę jak za jakiś czas się to powtórzy..\Dla przykładu jednego takiego łebka wsadzić, niech wie że samowolki urządzać nie może i pastwić się nad zwierzętami tym bardziej..
Car ja nie słyszałam.. ale to nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek.. ludzie czują się bezkarni bo nikt za to nikogo do więzienia nie wsadzi.. a kara?? Cóż to jest dostać grzywnę jak za jakiś czas się to powtórzy..\Dla przykładu jednego takiego łebka wsadzić, niech wie że samowolki urządzać nie może i pastwić się nad zwierzętami tym bardziej..
Re: Przy kawie ...
Wlasnie Madi.Ale wierz mi malo kogo to obchodzi.Ja ostatnio tyle sie nadzwonilam zeby donos zrobic, ze martretowany piesek sie blaka ze masakra...
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: ICCrawler - ICjobs i 0 gości
