no teraz trochę inaczej to będzie wyglądało. Kasa zostaje ta sama ale na szczęście umowa juz na nieokreślony a to przy moich planach kupna mieszkania dużo zmienia
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Dzięki Madi :*
no teraz trochę inaczej to będzie wyglądało. Kasa zostaje ta sama ale na szczęście umowa juz na nieokreślony a to przy moich planach kupna mieszkania dużo zmienia
no teraz trochę inaczej to będzie wyglądało. Kasa zostaje ta sama ale na szczęście umowa juz na nieokreślony a to przy moich planach kupna mieszkania dużo zmienia
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Wiem, prędzej jakiś kredyt dostaniesz, chociaż ostatnio i tak się chyba w tej kwestii coś pozmieniało..
Ale to już całkiem inaczej, człowiek nie musi się stresować- przedłuża czy też nie..
Ale to już całkiem inaczej, człowiek nie musi się stresować- przedłuża czy też nie..
Re: Przy kawie ...
za dużo się nie zmieniło bo przy tej umowie co miałem mogłem sobie wziąć kredyt tylko że już nie taki jakbym chciał ale i tak było nieźle. A teraz będe mógł na spokojnie się rozglądać za swoimi czterema kątami i tak rozłożyć kredyt żeby nie był za bradzo uciążliwy 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Madi, no są niskie
ale i takie czasem potrzebuje 
szczególnie że czasem cały dzień na nogach
no cóż... muszę się przestawić i tyle, trochę pozmieniać przyzwyczajenia...
i trochę więcej pracy
szczególnie że czasem cały dzień na nogach
no cóż... muszę się przestawić i tyle, trochę pozmieniać przyzwyczajenia...
i trochę więcej pracy
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
I co Kay przesłuchałaś piosenkę ?
Kris niemasz pojęcia jak ja marzę o własnym domku ... i urządzić po swojemu z kącikiem do czytania ... ohh puściły mi wodze fantazji
Kris niemasz pojęcia jak ja marzę o własnym domku ... i urządzić po swojemu z kącikiem do czytania ... ohh puściły mi wodze fantazji
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
aaa noo tak 
Już od miesiąca mam uszkowane zdjęcia do wywołania i jakoś nie mogę się zebrać i zamówić .... szkoda mi pieniędzy ale i tak trzeba to zrobić a im później tym więcej będzie
Już od miesiąca mam uszkowane zdjęcia do wywołania i jakoś nie mogę się zebrać i zamówić .... szkoda mi pieniędzy ale i tak trzeba to zrobić a im później tym więcej będzie
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim
A po za tym czy my się czasem nie znamy?

Ja podrywam? My tylko piszemy. A po za tym kto mi Martę podrywa? Co?redorange666 pisze:Sprowadzić dziewczynę na forum i już mi ją Adix podrywa... no i jak ja mam się wkulwiać??
A ja tam nie muszę mieć w czym wybierać. Wystarczy że będę kochanySerduszko28 pisze:kazdy facet lubi miec w czym wybierac prawda?
A u mnie na zalewie rybnickim jest cały rok ciepła woda, bo chłodzą się tam silniki z elektrowni. I ta ryba jest tam taka wielka że bez kołowrotka z 500 metrowym zapasie jak najgrubszej żyłki to nie podchodzPaolcia pisze:Adix257 z Miłą chęcią bo tu u nas w miejscowości za ciekawych okazów nie ma,za dużo podkarmiaczy,ryby się najedzą i pierdzielą glizdy
Hej wszystkim,a wiecie że U mnie dziś rano padał śniegdobrze że z domu nie musiałam wychodzić he he
Ostatnio zmieniony wt mar 25, 2014 3:55 pm przez Adix257, łącznie zmieniany 1 raz.
Adrian

-
G****
Re: Przy kawie ...
A ja jestem zła bo mi się ekran w tel rozlała i jeszcze mój kot ma coś w łapie że strasznie kuleję i nie da się dotknąć bo go tak boli ale chyba złamana nie jest bo rusza i delikatnie staje na nia...
Re: Przy kawie ...
Rozumiem Kay, nogi też się męczą strasznie ale jakoś można się przyzwyczaić 
A Mama na ile pojechała??
Miaamy hej
Adix witam Cię
Guśka
A Mama na ile pojechała??
Miaamy hej
Adix witam Cię
Guśka
Re: Przy kawie ...
Guśka, to do weterynarza i to już...
nasza raz miała coś złapą, ale chyba się tylko wystarszyła...
Madi, ja lubię wysokie, ale czasem trzeba w niskich
a mama pojechała na 2 miesiące
nasza raz miała coś złapą, ale chyba się tylko wystarszyła...
Madi, ja lubię wysokie, ale czasem trzeba w niskich
a mama pojechała na 2 miesiące
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Zleci szybciutko, ale Wam taka przestrzeń też dobrze zrobi 
-
G****
Re: Przy kawie ...
Jak jutro nie będzie poprawy to pojadę z nim bo dziś i tak już za późno...
Re: Przy kawie ...
Madi, no X się śmieje, ze się krępuje przy mamie 
i dlatego chwialmi mam celibat
Guśka, a pozwoli się dotykac ?? coś wyczujesz??
i dlatego chwialmi mam celibat
Guśka, a pozwoli się dotykac ?? coś wyczujesz??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
czekaj bo edytowałam 
heheh
czy masz tel zamienny
ale pytanie też co z kotem, czy wyczujesz zmiany ??
heheh
czy masz tel zamienny
ale pytanie też co z kotem, czy wyczujesz zmiany ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Niby żadnych zmian nie czuć, łapkę da dotknąć ale tu koło pachy jak się łapa kończy go straszni boli, nie da się dotknąć, gryzie...
Re: Przy kawie ...
Gusia, czemu nie pojdziesz z nim do weta?
przeczytalam tylko dwie ostatnie str bo nie mam zbyt duzo czasu a nie chcialam jak zwykle byc ciemna i nie wiedziec co sie u was dzieje
Kriis, co sie stalo, bo widze ze kazdy ci tu gratuluje a kurde nie wiem czego !!
Praca w sklepie "ogólno-spożywczo-papierniczym".
Sklepik taki podzielony na dwie czesci, w jednej jest chemia, kosmetyki, jedzenie, a w drugiej kartki ksero, zabawki, drukarki, ksiazki, art. szkolne itp.
bede w tych dwoch na zmiane.. poki co na miesiac a potem na wakacje.
przeczytalam tylko dwie ostatnie str bo nie mam zbyt duzo czasu a nie chcialam jak zwykle byc ciemna i nie wiedziec co sie u was dzieje
Kriis, co sie stalo, bo widze ze kazdy ci tu gratuluje a kurde nie wiem czego !!
Praca w sklepie "ogólno-spożywczo-papierniczym".
Sklepik taki podzielony na dwie czesci, w jednej jest chemia, kosmetyki, jedzenie, a w drugiej kartki ksero, zabawki, drukarki, ksiazki, art. szkolne itp.
bede w tych dwoch na zmiane.. poki co na miesiac a potem na wakacje.
Re: Przy kawie ...
Hmm Vanilka to znaczy że mnie nie słuchasz , oj nie ładnie nie ładnie 
Dostałem wreszcie umowę na czas nieokreślony po prawie 2,5 roku pracy
Więc już nie jest tak źl e :p
Dostałem wreszcie umowę na czas nieokreślony po prawie 2,5 roku pracy
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Guśka, no to może nie złamanie a jakies zapalene lub coś.. albo coś przeskoczyło....
Vanilka, to fajnie
zawsze to jakiś grosz 
Vanilka, to fajnie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Gusia a jaka to jest rasa twojego kocurka ? nie wiem czy pisałaś czy nie jak tak to sorki nie chciało mi się wracać 
Mi to się podoba taka rasa jak w tej reklamie whiskasa co występuje Eva longoria fajny kocur tylko z tego co się orientuje to i ładnie kosztuje
Mi to się podoba taka rasa jak w tej reklamie whiskasa co występuje Eva longoria fajny kocur tylko z tego co się orientuje to i ładnie kosztuje
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
No fakt, choć już mama mówi że mam jej wszystko oddać co zarobie...
Kris oczywiscie ze slucham, ale tak przelecialam te strony ze w koncu nic nie wiem..
Takze gratulacje, gratulacje
Gusia, oj.. Powiem Ci, ze mojej znajomej kotek mial podobnie tez kulał i musiał mieć kroplówke w domu i antybiotyk dostawał.. I przeszło mu po kilku dniach.
Kris oczywiscie ze slucham, ale tak przelecialam te strony ze w koncu nic nie wiem..
Takze gratulacje, gratulacje
Gusia, oj.. Powiem Ci, ze mojej znajomej kotek mial podobnie tez kulał i musiał mieć kroplówke w domu i antybiotyk dostawał.. I przeszło mu po kilku dniach.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
