Oj tam tylko tak mówi żebyś jej oddała. Powiedz niech sama sobie zarobi
Haha To mówisz że przeleciałaś strony tak :p
I co gratulacje tak bez buziaka ech coś mi się wydaje że masz jakieś objekcie do mnie
A tak na margnesie fajny avek ale nie pamieam czy go nteraz zmieniłaś czy już taki był
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
haha kris.. przeleciałam ale nie w tym sensie o ktorym myślisz
Ano nie mialam wczesniej wlasnie zmienilam bede miala podobne zdjecie, bo umowilam się na sesje zdjeciowa u fotografa w plenerze prawdopodobnie.. tylko musze zapodac konkretny termin..
Dziękuje:)
* Nie mam zadnych obiekcji!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ Vice Miss Babskich Spraw 2013
No właśnie fajny av:)
Ja też myśle, że Ona tylko tak mówi specjalnie.. przecież nie może Ci ich zabrać, sama na nie zapracujesz...
Super, ale to pewnie jak pogoda się wyklaruje, żeby fotki rzeczywiście efektownie wyszły?
Ojj uwierz że nie mówi specjalnie, moja siostra jak zarobiła musiała jej wszystko oddać.. Także jak ja zarobie to jej powiem kwote o połowe mniejszą, żeby nie było że będę musiała jej wszystko oddać..
No oczywiscie przeciez nie w deszczu Ale jeszcze nie ma pewnosci czy w plenerze czy w studiu
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ Vice Miss Babskich Spraw 2013
Hej,ja wróciłam z zakupów,zrobiłam bułeczki z pieczarkami i odpoczywam bo ciężko się ruszyć,każdy mi się dziwi, zjadam po tyle ile Mój J a jestem szczupła
Miaamy jasne chwal się chętnie zobacze.
Co do kasy, no bo moja mama taka jest, zaraz powie ze jestem darmozjadem i mnie utrzymuje wiec musze jej oddać pieniadze zarobione bo ona nie ma na chleb
Madlen no tak, wychodza ladnie ale nie przy moich kreconych wlosach.. poczuja wilgoc i zaraz bede miała dramat na głowie...
Co do pieniazkow to za darmo
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ Vice Miss Babskich Spraw 2013
ale vanilka ja rozumiem że część na swoje utrzymanie mamie dać ale no nie wszystko! masz siebie utrzymać a nie całą rodzinę która tak naprawde powinna utrzymać twojaj mama i ojciec .... takie moje zdanie ...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Tak moje tez takie jest dlatego mowię, że np zarobie 1300, to powiem ze zarobilam 600.. bede musiala oddac z tego polowe.. wiec dam jakos rade nie oddam jej wszystkiego, po moim trupie
Zdjecie fajne!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ Vice Miss Babskich Spraw 2013
Paolcia nie tylko Ty, ja dziś od 8 rano na nogach bo sanepidu szukałam.. Wiało wiec i parasolka sie połamała.. lało strasznie i nie dość ze zmokłam przez to wszystko to jeszcze buty mi przemokły, ja bez sniadania i dopiero dotarlam do domu przed 13.. taka glodna, mokra i przemoknieta. Brrrrr
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ Vice Miss Babskich Spraw 2013