Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

a no wstyd... ;) ja mam dobra pamięć tylko że któtką :D
Kay a co to za program, do czego w ogóle?
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej hej :)

Car ja to nie wiem, ja nigdy nie miałam wody święconej.. raz jak do ślubu potrzebna była, przywiozłam w małej butelce po mineralnej i siostra omyłkowo wypiła całą.. :D
A co Ciebie tak na wodę święconą wzięło??

Jam ale super, widzisz jak Ci się udało :) Gratulacje :**
No ja się nie dziwię, że się cieszysz, że @ przyszła.. przynajmniej nie będziesz się stresować że ciągle jej nie ma :)

Kay to masz raz w tygodniu czy częściej??
czyli dobrze jak już teraz czujesz różnicę bo później to tylko lepiej będzie :)

Tygrys no witaj w gronie słomianych wdów.. ja co tydzień jestem zostawiana i tylko weekendy mamy wspólne..
Ciężko tak.. ale co zrobić..
Tęsknota jest potrzebna :)
Wy to chyba rodzinne macie.. jak na zakupy to wiecznie na coś trafią :P

Paolcia ja też słyszałam że Urofuraginum jest dobry..

Guśka to sobie odpoczniesz, nie musisz od razu pędzić do pracy, teściowa się może ruszy
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

program nie jest trudny... jest do opanowania....
tylko wiele osób uczy się tylko jego obsługi..
ale nie ma opanowanych podstawowych poleceń w komputerze...
mamy klientów dla których kliknięcie prawym przyciskiem myszy by skopiować stanowi problem....

Madi ;) ustalam terminy ;) idę dziś i jutro...
w przyszłym tygodniu zobacze..
na pewno piątek bede chciała być w domu wcześniej..
nie wiem co z poniedziałkiem, bo chyba teściowa nawiedzi a nei wiem do kiedy zostanie...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Oo teściowa mówisz.. :|
no a Ona ma do Was daleko??
To fajnie, że tak szybko zaczęłaś :) oby tylko efekty szybko były odczuwalne :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no ma kawałek, a jest akurat u swojego faceta ;)
ja na nią nie mogę narzekać ;) bo jest fajna..
ale jakoś mi teraz nie na rękę by przyjechała..
tym bardziej że Tygrys przyjeżdza w sobotę..
a dwa... ja wracam po 20 i nei mam kiedy ogarnąć....

no ja mam nadzieje że już na weekend będzie lepiej... ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Z tymi zakupami to różńie... najczęściej jaks ię czegoś szuka to chodzi się i chodzi i mierzy i mierzy i nic...a czasem...jeden strzał i od razu trafiony ;P
Najlepsze zakupy to w środy na placu w ulubionym firmowym butiku ;P
A te delegacje na szczęście nie za często ma, a teraz - znaczy w poniedziałek nam się razem trafiło ijedziemy do Warszawy na dwa dni - służbowo :).
Kay ma szczęście z tą swoją teściową...ale to jednak zawsze teściowa :)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No tak, ale zawsze to jednak teściowa i musisz coś przygotować itp.
Bo jednak jest gościem..
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Car woda święcona jest wtedy jak się koszyczki święci czyli w sobotę przed wielkanocą.

Madi akurat się ruszy...

Kay zazdroszczę teściowej :)
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

To widze ze jednak w weekend tak czy siak bd miala wesoło Kay :)

Moze do tego czasu rehabilitacje juz pomoga i bd faktycznie lepiej.

Madi ;*
wiesz ze dopiero o 1 sie polozylam.Musialam czekac az sie rozmrozi.Bo moj wyciagnal ow miesiwo z zamrazarki i wlozyl do lodowki ;_

A wode to na kolede.Bo juz nie mam a ktos mi mowil, ze jakos teraz ma byc w kosciele swiecona :)
Twoja sis to dobra agentka haha teraz chociaz porzadnie wyswiecona od wewnatrz :D

Kay bo kazdy to chcialby kupic i zeby samo sie na kompie robiło :p a to tak latwo nie ma.

Dzieki Guska ;*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

A nie ma za co :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

heheh ten butik Tygrys dobry, tylko nie zawsze jest kiedy ;)
ale spodnie nam się ostatnio udały :D

teściowa ok, ale jak piszecie to zawsze teściowa...
wyszykowac trzeba, posprzatać trzeba...
choć X sobie wymyslił,że już w piątek może przyjechać...
jaasne nie wiadomo kiedy z psem wrócimy, ale może być..
a dom się sam posprząta...
mi jakoś całkiem nie na rękę ona w tym tygodniu...

a co do programu, wielu osoba się wydaje że kupiły i wszystko się powinno robić samo najlepiej...
a najwięcej pretensji mają Ci co kupują te najniższe wersje
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

ale z drugiej strony przyjedzie - wizyta zaliczona i spokój na jakiś czas ;P
Odstresujesz się przed wizytacją z nami
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Gusienka jest jest ;) bo na next kolede bym musiala zwykla wode dac ;p
A jak tam twoja tesciowka Gusienka?I jak tam roboty ogrodnicze? :)

Kay, Tygrysek ma racje.Bd miala spokoj na jakis czas ;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Teściowa coś w miarę miła. no robota już jest ale póki co to ja do roboty się nie nadaje :) muszę poczekać...
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

Hej.
Teściowe zawsze na początku są miłe.. później z nich diobeł wychodzi... niestety ale oczywiście sa wyjątki od reguły... szkoda ze tak rzadkie.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Moja nie jest miła, wyjątkowo dziś jakoś :)
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

Trzeba by wymyślic sprzęt "humor teściowej". Taki wskaźnik i narzędzie do naprawiana... nie wiem może akumulator i podłączać je... na krótko??
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Car gdzie tam do kolędy..
A Ona fakt taka się życzliwa zrobiła i nawet się zakochała.. :) Chyba jej to na dobre wyszło :P
A widzisz trzeba było jeszcze wejść :) Ja też późno się położyłam..

Guśka to był żart, ja wiem że jej się nic nie chce i czeka aż samo się wszystko zrobi :)

Red hej :)
No niestety przypadki porządnych teściowych są bardzo znikome..
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

Hej MAd.. :*

Bo teściowe to jakaś taka dziwna nacja... ale wiecie że większość z Was drogie Panie też nimi sie stanie?? Też będziecie takimi zołzami?? ]:-)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Red to nie jest powiedziane, że musimy takimi zołzami być..
My to stworzymy właśnie te pozytywne relacje synowa- teściowa bo już mścić się na pewno nad dzieciakami nie zamierzamy..
:P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ja zamierzam wybudować dom mojemu dziecku żeby moja synowa nie musiała się ze mną użerać czy tam zięć :) Ale patrząc na moich rodziców to raczej nie będę zołzą :)
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

my zołzami?? ależ skąd... chyba że jakas pinda się synusiowi trafi lub jakiś pind córuni ;p
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

Taaak tylko spytałem...
znacie ten dowcip?? Syn przyprowadza trzy laski: mamo chcę się żenić, zgadnij z którą.
Matak tak patrzy patrzy.. ta w środku.
Tak mamo masz rację ale skąd wiesz??
Bo już mnie wkurwia.\:D
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

A to już słyszałam :) Udany żart ;)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Tygrys normalnie padłam.. pinda?? hahaha :D

Coś mi się wydaje, że ciężko będzie żeby Ci syn/córka odpowidnią wg Ciebie połówkę przyprowadził/a :P

Red dobre :)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość