Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » pn kwie 07, 2014 3:49 pm
wierzę... ale skoro i tak ma takie zdanie, to trzeba ją utwierdzić że ma rację
i bym specjalnie jeszcz gotowała tylko dla Was..
jak zostawiacie coś w lodówce, to z kartką nie ruszać
itp itd
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kris
Samiec
Posty: 2457 Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am
Post
autor: Kris » pn kwie 07, 2014 3:49 pm
Hej Madi :*
Gusia a może by tak codziennie dolewać jej laksygenu do herbatki będziesz miała lekką satysfakcję
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766 Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen » pn kwie 07, 2014 3:52 pm
Oj doskonale cię Guśka rozumiem i łączę się z Tobą w bólu.. :** Damy radę.. wiecznie żyć nie będą
Kay ale to lepiej, że tak na krótko.. może niedługo znów Was odwiedzi ..
Kris jakie Ty masz pomysły...
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » pn kwie 07, 2014 3:54 pm
Madi, nie ...
bo niedługo jedzie do niemiec..
może w lipcu będzie...
ale to jak coś to już moja mama chyba będzie...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766 Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen » pn kwie 07, 2014 3:55 pm
Aha.. No nie wiedziałam, że Ona też jeździ..
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » pn kwie 07, 2014 3:55 pm
w sumie teraz była pierwszy raz..
i ma jechać drugi
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kris
Samiec
Posty: 2457 Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am
Post
autor: Kris » pn kwie 07, 2014 3:57 pm
Madi od czasu do czasu ktoś musi coś głupiego napisać na forum :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » pn kwie 07, 2014 3:58 pm
oki, ja uciekam, może wieczorem będę :*
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****
Post
autor: G**** » pn kwie 07, 2014 4:01 pm
Madi Twoja porzynajmniej starsza, moja to jeszcze pożyje...
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766 Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen » pn kwie 07, 2014 4:03 pm
Do wieczorka Kay :**
Kris no tak, ale Ty to normalnie po całości jedziesz
Guśka wiem, ale jak tak jeszcze z 15 lat pociągnie?? To co??
G****
Post
autor: G**** » pn kwie 07, 2014 4:06 pm
A moja?
nie strasz ;P
Kris
Samiec
Posty: 2457 Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am
Post
autor: Kris » pn kwie 07, 2014 4:07 pm
Nie rzycze Gusia Twojej teściowej źle ale jak to mówią nie znasz dnia ani godziny. Wiem coś na ten temat doskonale. Przekonałem się niedawno że
życie potrafi się zmienić w przeciągu bardzo krótkiego czas
Madi co zrobić tak już mam że czasami głupie żarty mnie się trzymają
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****
Post
autor: G**** » pn kwie 07, 2014 4:10 pm
Ja też jej tego nie życzę ale mam nadzieję że to do niej wróci wszystko ze zdwojoną siła...
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766 Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen » pn kwie 07, 2014 4:12 pm
No pomyśl tylko Guśka co nas za męki czekają..
Kris no ja nic nie mówię, szkoda że nie da się tego przełożyć na realne spełnienie.. znaczy można ale z jakim skutkiem..
Kris
Samiec
Posty: 2457 Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am
Post
autor: Kris » pn kwie 07, 2014 4:18 pm
No właśnie Gusia masz to jak w banku że wróci. I nie koniecznie ze zdwojoną może wrócić jeszcze silniejsze. Znam z właśnej autopisji
Maduś pewnie że się da tylko żeby nie przesadzić bo zmieni się smak herbaty hahah
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****
Post
autor: G**** » pn kwie 07, 2014 4:20 pm
Kris dlaczego z autopsji?
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766 Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen » pn kwie 07, 2014 4:22 pm
haha
No to Kris??
Kris
Samiec
Posty: 2457 Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am
Post
autor: Kris » pn kwie 07, 2014 4:26 pm
W sensie że osoba, która była dla mnie zła to wróciło do niej można powiedzieć że z 10 krotną siła
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****
Post
autor: G**** » pn kwie 07, 2014 4:27 pm
Myślałam, że Ty to ten zły
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766 Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen » pn kwie 07, 2014 4:29 pm
Ja też
I miałam mówić, że tu taki kochany
a w rzeczywistości diabełek.. haha
Kris
Samiec
Posty: 2457 Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am
Post
autor: Kris » pn kwie 07, 2014 4:31 pm
haha
jak ktoś jest dla mnie dobry to ja też taki jestem. Inaczej sprawa wygląda jak ktoś mnie nie szanuje wtedy wychodzi ze mnie szatan a nie diabełek :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****
Post
autor: G**** » pn kwie 07, 2014 4:32 pm
To chyba każdy tak ma
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766 Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen » pn kwie 07, 2014 4:36 pm
Chciałabym to zobaczyć
Kris
Samiec
Posty: 2457 Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am
Post
autor: Kris » pn kwie 07, 2014 4:37 pm
pewnie tak tylko niektóźi bardziej a inni mniej
wiesz co Madi chyba raczej nie chciałabyś. A przynajmniej znajomi mi mówią że jestem wtedy okropny
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****
Post
autor: G**** » pn kwie 07, 2014 4:40 pm
A ja ostatnio zrobiłam awanturę mojemu S. tak mnie wkurzył że masakra...
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości