Adix257 jestem podniecona
nie zgadniesz... złowiłam dziś największe okazy w swojej historii łowiectwa
dużą płoć 26 cm,oraz 2 krąpie po 25,23cm,jedna płoć mi się spięła a już miałam ją przy brzegu..
Mój x też złowił min jazia 35cm,także jestem bardzo zadowolona
I się znów na twarzy spiekłam,kolejny plusik
A wiesz co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze jak dla Mnie, że łowię wędką spiningową na przepławkę,ale może niedługo kupię sobie bolonkę taką 6m
Pozdrowionka