Adaisa, no widzisz
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Paolcia, widzisz jaka gapa ze mnie, wystarczyło spojrzeć z boku pisze kiedy ktoś dołączył 
Adaisa, no widzisz
dobrego kwiatka Ci poradziłam
A jeszcze fajne są tzw skrzydłokwiaty. Te z kolei lubią być często podlewane, ale jak zakwitną to aż miło popatrzeć... Dostałam od męża chyba ze 4 lata temu i urósł 3 razy taki.... może nie aż tyle w górę co ma więcej liści.
Adaisa, no widzisz
Re: Przy kawie ...
Culugula nawet bardzo dobrego
moja mama też ma ich całkiem sporo
Skrzydłokwiata też mam, może łatwiej będzie teraz:
babskiesprawy.pl/roslinki-t10819.html" class="postlink" rel="dofollow">http://www.babskiesprawy.pl/roslinki-t10819.html
babskiesprawy.pl/roslinki-t10819.html" class="postlink" rel="dofollow">http://www.babskiesprawy.pl/roslinki-t10819.html
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Kurcze, Adi ale Ty masz tych kwiatów 
A kalanchoe? Niby małe gdy się je kupuje, pięknie kwitną a moje stoją od maja, urosły bardzo i po raz trzeci od maja będzie kwitł
albo juka, dracena....
czekaj... zaraz Ci pokażę takiego co na pewno nie masz... ale on kwitnie tylko raz w roku
A kalanchoe? Niby małe gdy się je kupuje, pięknie kwitną a moje stoją od maja, urosły bardzo i po raz trzeci od maja będzie kwitł
albo juka, dracena....
czekaj... zaraz Ci pokażę takiego co na pewno nie masz... ale on kwitnie tylko raz w roku
Ostatnio zmieniony śr kwie 09, 2014 9:24 pm przez Culagula, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Przy kawie ...
Ale się dziewuszki o kwiatach rozpisały 
Re: Przy kawie ...
Paolcia bo nie wiesz ale ja do października zeszłego roku miałam kwiaciarnię 
Re: Przy kawie ...
O to pięknie,skoda że już nie masz... ja też lubię kwiaty,lecz pielęgnacja ich to już inna sprawa 
Re: Przy kawie ...
Ach szkoda.... tylko długi po niej mi zostały...
Uciekam już
Dobranoc
Uciekam już
Dobranoc
Re: Przy kawie ...
Miłych snów 
Re: Przy kawie ...
Adi, jutro Ci skrobnę jakie ja mam kwiatki 
może mi się uda na weekend zdjęcia popstrykać
a jakie chcesz... dużo potrzebujące pracy czy mało
może mi się uda na weekend zdjęcia popstrykać
a jakie chcesz... dużo potrzebujące pracy czy mało
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
No trochę tego mam, bardzo ładny ten kwiatuszek:)) rozejrze się:) a co do juki to myślałąm, ale się rozmyśliłam, bo takim kwiatkom usychają końce liści, boję się jak będzie z Daktylowcem, ale mam nadzieję, że nie będą usychaćCulagula pisze:Kurcze, Adi ale Ty masz tych kwiatów
A kalanchoe? Niby małe gdy się je kupuje, pięknie kwitną a moje stoją od maja, urosły bardzo i po raz trzeci od maja będzie kwitł
albo juka, dracena....
czekaj... zaraz Ci pokażę takiego co na pewno nie masz... ale on kwitnie tylko raz w roku
Kayira ja wszystkim poświęcam dużo pracy, no chyba że ewidentnie trzeba rzadko go podlewać jak np. ta Zamia
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
hej hej hej ....
pogoda iście barowa.... aż się nosa z domu nie chce wychylać.....
Adi, jak masz ochotę na dużo pracy, to róże miniaturki...
pogoda iście barowa.... aż się nosa z domu nie chce wychylać.....
Adi, jak masz ochotę na dużo pracy, to róże miniaturki...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Witajcie, witajcie.
Pogoda faktycznie nie nastraja pozytywnie do niczego, póki co mi się nic nie chcę, więc kawka i forum. A co
Pogoda faktycznie nie nastraja pozytywnie do niczego, póki co mi się nic nie chcę, więc kawka i forum. A co
Re: Przy kawie ...
hej Bacardi
co tam słychać..
Ty chociaż w domu się powygrzewasz...
a ja jeszcze dziś na rehabilitację i bedę po 20 w domu
Ty chociaż w domu się powygrzewasz...
a ja jeszcze dziś na rehabilitację i bedę po 20 w domu
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
No troszkę się pogrzeję pod kocykiem,
ale zmokłam jak Myszę do szkoły prowadziłam ....
I pewnie zmoknę jak ją odbiorę .....
U mnie okej, jakiś taki spokój ... oby nie przed burzą
ale zmokłam jak Myszę do szkoły prowadziłam ....
I pewnie zmoknę jak ją odbiorę .....
U mnie okej, jakiś taki spokój ... oby nie przed burzą
Re: Przy kawie ...
No niby po południu ma się przejaśnić...
oby....
ja rano niby tak nie zmokłam, bo jednek parasol wzięłam...
ale.... jednak zimno i nieprzyjemnie...
oby....
ja rano niby tak nie zmokłam, bo jednek parasol wzięłam...
ale.... jednak zimno i nieprzyjemnie...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Ja parasol tez miałam, niestety nie uchronił mnie 
Re: Przy kawie ...
to musiało mocno lać...
u nas po prostu pada...
ale były momenty gdy było nie za wesoło...
u nas po prostu pada...
ale były momenty gdy było nie za wesoło...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hejka wszystkim 
U mnie padało wczoraj prawie cały dzień, młodego do szkoły autem zawieźliśmy, to znaczy mąż odwiózł a ja odebrałam bo miałam po drodze.
A dziś nie pada, słyszę za oknem dzieci są na boisku, a 3 klasa pisze pierwszy w życiu test...
No i własnie mój syn go pisze. Miał lekkiego stresa rano. Matmy się nie bał tylko polskiego.
Wiecie jaką mam pobudkę codziennie rano? najmilszą jaka może być
Zaraz obok naszej działki, przy drodze jest mini lasek i budzi mnie śpiew ptaków
okno otwarte więc słychać
teraz też śpiewają
pięknie 
U mnie padało wczoraj prawie cały dzień, młodego do szkoły autem zawieźliśmy, to znaczy mąż odwiózł a ja odebrałam bo miałam po drodze.
A dziś nie pada, słyszę za oknem dzieci są na boisku, a 3 klasa pisze pierwszy w życiu test...
No i własnie mój syn go pisze. Miał lekkiego stresa rano. Matmy się nie bał tylko polskiego.
Wiecie jaką mam pobudkę codziennie rano? najmilszą jaka może być
Zaraz obok naszej działki, przy drodze jest mini lasek i budzi mnie śpiew ptaków
Re: Przy kawie ...
Kay a jakie miniaturki?:) chodzi mi bardziej o kwiatki jakie mogę dostać w obi, castoramie... ;d
Culugula też bym chciała taki budzik
Culugula też bym chciała taki budzik
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Cula i tu trzymam kciuki.
Hej Adasiowa
a ty nid uczysz sie?

Hej Adasiowa
a ty nid uczysz sie?
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Witam wszytskich w ten ponury dzień.
Miniaturki różyczek Adi dostaniesz w castoramie lub obi, ja swoją kupiałm w obi.
A mi się jeszcze bardzo podobają azalie (mam naoknie w kuchni jedną, i wymaga trochę pielęgnacji) no i oczywiście fiołki.
Cul - powodzenia
Miniaturki różyczek Adi dostaniesz w castoramie lub obi, ja swoją kupiałm w obi.
A mi się jeszcze bardzo podobają azalie (mam naoknie w kuchni jedną, i wymaga trochę pielęgnacji) no i oczywiście fiołki.
Cul - powodzenia
Re: Przy kawie ...
hej tym których nie widziałam 
Adi, tak jak mówi Tygrys, spokojnie dostaniesz ja w obi itp..
albo w kwiaciarni czasem
ja szuka takiego jednego wyjątkowego koloru...
Adi, tak jak mówi Tygrys, spokojnie dostaniesz ja w obi itp..
albo w kwiaciarni czasem
ja szuka takiego jednego wyjątkowego koloru...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
hejo wszystkim, u Mnie też pogoda nie za ciekawa,w nocy się wypadało więc teraz na razie spokój
Króliczki i reszta bandy po śniadaniu,nie mam nic więcej do pracy wiec w łóżeczku sobie leże
może po południu jakieś szybkie ciasto upiekę,ale to zależy od nastroju bo na razie się jeszcze nie przebudziłam
Króliczki i reszta bandy po śniadaniu,nie mam nic więcej do pracy wiec w łóżeczku sobie leże
może po południu jakieś szybkie ciasto upiekę,ale to zależy od nastroju bo na razie się jeszcze nie przebudziłam
Re: Przy kawie ...
Kay lało mocno i do tego strasznie wiatr wieje, więc zacina. Spodnie przemoczone, płaszcz w zasadzie też
I już kicham
Posprzątałam !!!! Szafę !!!!
Ale mi to szło dzisiaj szybciorem!
Pranie też się pierze,
to teraz ide czytać !!!!! Relaks mi się należy
I już kicham
Posprzątałam !!!! Szafę !!!!
Ale mi to szło dzisiaj szybciorem!
Pranie też się pierze,
to teraz ide czytać !!!!! Relaks mi się należy
Re: Przy kawie ...
hej Paolcia
ano pogoda jest fatalna i na pewno nei nastraja dobrze
Baca, fajnie Ci..
ostatnio mam coraz większą ochotę na posiedzenei w domu
ano pogoda jest fatalna i na pewno nei nastraja dobrze
Baca, fajnie Ci..
ostatnio mam coraz większą ochotę na posiedzenei w domu
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości