O widzę, że Adasiowa wróciła
No to opowiadaj co słychać, jak tam z A. się potoczyło??
Co do kwiatów to może po prostu storczyka sobie spraw??
Są ładne, ja mam jednego ale przekwitł..
Cula wiesz, że moja dracena nawet miesiąca nie wytrzymała??
Miała za suche powietrze i padła, w zamian na jej miejsce położyłam palmę fioletową i jak też padnie to wtedy zamię kupię, bo to w zacienione miejsce potrzebuje..
A to teraz takie sprawdziany piszą w 3 klasach?? Nawet nie wiedziałam, myślałam, że 6 klasa i 3 gim...
Jak to się zmienia wszystko..
LadyJ witaj
Ciebie też długo nie było
Zazdroszczę Ci pogody bo i u mnie niezaciekawie.. nic tylko się upić i spać..
Paolcia no to co będziesz robić jak wszystko zrobiłaś??
Agatka to trudne jak się musisz na tak długo męczyć..
A przeprowadzasz się przed ślubem??
Bacardii :**
Co teraz czytasz?
Kay, w sumie to tych rehabilitacji nie zostało Ci dużo.. a co potem, jak je skończysz??
Przerąbane tak późno wracać do domu..
Kris fajny rowerek, a do tego jaki różowy
Red witaj:)
Car a co się stało?? :**
Jeśli kogoś pominęłam, strasznie przepraszam :**