Ja nadaję z łóżka, bo leje i paskudnie jest, więc pracuję pod kołderką. Ostatnio więcej Was czytam, niż piszę... ale obiecuję nadrobić!
Przy kawie ...
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Cześć Łobuziaki!
Ja nadaję z łóżka, bo leje i paskudnie jest, więc pracuję pod kołderką. Ostatnio więcej Was czytam, niż piszę... ale obiecuję nadrobić!
Ja nadaję z łóżka, bo leje i paskudnie jest, więc pracuję pod kołderką. Ostatnio więcej Was czytam, niż piszę... ale obiecuję nadrobić!
Re: Przy kawie ...
Hej brzydale moje kochane :* 
Wlazłem na foruma żeby się pochwalić moim dzisiejszym zakupem na alledrogo
Co o tym myślicie czy moja mała księżniczka będzie zadowolona z tego zakupu ?:)
Wlazłem na foruma żeby się pochwalić moim dzisiejszym zakupem na alledrogo
Co o tym myślicie czy moja mała księżniczka będzie zadowolona z tego zakupu ?:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Jako narzeczona wspaniale!
Ale tęsknię strasznie, bo się spotkamy dopiero w weekend majowy. :/
Kris - gites fura!
Kris - gites fura!
Re: Przy kawie ...
Widzę wujek zaszalał... super prezencik, na pewno się spodoba i ile radości 
Re: Przy kawie ...
uff to dobrze
że się podoba te cudeńko 
Mam nadzieje że Julcia da wujkowi się karnąć na bicyklu
Mam nadzieje że Julcia da wujkowi się karnąć na bicyklu
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
rewelacyjny rowerek
superowy...
postarałes się
Aga.. a czemu dopiero w maju ??
postarałes się
Aga.. a czemu dopiero w maju ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Bo jeszcze nie mieszkamy ze sobą. Dzieli nas 300 km i moje obowiązki zawodowe. Wcześniej nie dam rady za chińskiego Boga, bo będę w rozjazdach pomiędzy Radomiem i Warszawą...
Re: Przy kawie ...
Ale uda Ci się je przenieść do wawy ??
ech.. i kolejna osoba tam do odwiedzenia...
ech.. i kolejna osoba tam do odwiedzenia...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Nie do W-wy tylko pod Kraków. Będziemy mieszkać z teściami, więc przeniosę siebie i pracę tam. Jestem freelancerem, więc nie jest to większy problem. I tak raz w miesiącu wsiadam w pociąg do stolicy na spotkania z klientami. Co za różnica skąd. 
Re: Przy kawie ...
można powiedzieć że wspiołem się na wyżyny swojej świetności hahhaha
Jakoś tak najbardziej mi się spodobał z tych wszystkich co były do wyboru
Proszę mi nie wymawać miasta Radom na głos, do dzisiaj mi się odbija te miasto
haha
Jakoś tak najbardziej mi się spodobał z tych wszystkich co były do wyboru
Proszę mi nie wymawać miasta Radom na głos, do dzisiaj mi się odbija te miasto
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Aga
a to lepiej
hehehe
trochę bliżej
KRis, bo jest bardzo fajny
trochę bliżej
KRis, bo jest bardzo fajny
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
no dobrze przekonałaś mnie, nie musimy się od razy kłócić
haha
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Kawę poporszę bo nie mam siły sam sobie jej zrobić.
Jestem...
Jestem...
Re: Przy kawie ...
Haha nie no wiem tak sobie żartuje :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Mam pomysła... idzemy na wagary...??
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Idźcie. Ja póki co na pocztę z rachunkami. Ale odezwę się później! :*
Re: Przy kawie ...
Muszę wstać coś porobić bo zwariuję 
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Nie wariuj oglądnij dobry film lub serial. House of cards polecam
-
L...
Re: Przy kawie ...
Hej 
Ale slonko dzis
Lece do ogrodu posiedziec w sloncu chyba
Poki co ogladam Mentaliste pije kawke i objadam sie raczkami 
Ale slonko dzis
Lece do ogrodu posiedziec w sloncu chyba
Re: Przy kawie ...
taaaaa na wagary
jestem za 
byle dalej od tego miejsca...
hej Lady
u nas dziś deszczowo...
byle dalej od tego miejsca...
hej Lady
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
Zimno i ponuro w dodatku leje co czas jakiś.
Re: Przy kawie ...
LadyJ ale masz super,słońce... mogłabyś się podzielić trochę 
-
L...
Re: Przy kawie ...
jakby sie dalo to chetnie bym sie podzielila 
Minus taki ze u was slonca w ciagu roku o wiele wiecej
Minus taki ze u was slonca w ciagu roku o wiele wiecej
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 0 gości