Kay wspominaj X bo piwa naprawdę super tylko trochę roboty prze tym jest, a najgorsze to chyba mycie butelek
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Paolcia to zapraszam na rybno-piwny poknik nad wodą
Kay wspominaj X bo piwa naprawdę super tylko trochę roboty prze tym jest, a najgorsze to chyba mycie butelek
I jak zdecydujecie się robić piwka to nie kupujcie sobie kapslownicy młotkowej bo to jest badziewie i można sobie zrobić tym poważną krzywdę tak jak mój ojciec. Później przez miesiąc nie potrafił chodzić i do dzisiaj utyka na nogę.
Kay wspominaj X bo piwa naprawdę super tylko trochę roboty prze tym jest, a najgorsze to chyba mycie butelek
Adrian

Re: Przy kawie ...
Śpicie?:P
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
A ja wpadłam do Was z wieczornymi buziakami i uściskami, bo zaraz uciekam do łóżeczka.
Ma ktoś pomysł, co można dać na 16 urodziny chrześnicy? Wpadła dzisiaj do mnie z zaproszeniem na... paczce gum Orbit! Najpierw mnie zamurowało, a potem pomyślałam, że fajny pomysł i nietypowy. Wiedzieliście, że robią takie bajery? Oczywiście mój luby natychmiast zażartował, że w tej sytuacji nie mamy już problemu z pomysłem na zaproszenia ślubne, ale chyba pozostanę przy wersji tradycyjnej, choć nie wykluczam położenia takich "ślubnych" paczek gum na stoły.
No i mam zagwozdkę co młodej kupić... doradzicie coś?
A w ogóle to czemu Wy jeszcze nie śpicie???
Ma ktoś pomysł, co można dać na 16 urodziny chrześnicy? Wpadła dzisiaj do mnie z zaproszeniem na... paczce gum Orbit! Najpierw mnie zamurowało, a potem pomyślałam, że fajny pomysł i nietypowy. Wiedzieliście, że robią takie bajery? Oczywiście mój luby natychmiast zażartował, że w tej sytuacji nie mamy już problemu z pomysłem na zaproszenia ślubne, ale chyba pozostanę przy wersji tradycyjnej, choć nie wykluczam położenia takich "ślubnych" paczek gum na stoły.
A w ogóle to czemu Wy jeszcze nie śpicie???
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim śpiochom 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
witamy - śpiochów i pracusiów i rannych ptaszków 
Zleciał weekend nie wiadomo kiedy. Mój mąż jak się wziął za porządki - tak mam okna pomyte, podłogi popastowane - ja z racji "choroby" (@) tylko firanki poprałam. Ale wczoraj już ambitnie i grzecznie na zajęciach całą niedziele przesiedziałam.
I dzisiaj - pokłuta z rana zaczynamy nowy tydzień
Miłego dnia
Zleciał weekend nie wiadomo kiedy. Mój mąż jak się wziął za porządki - tak mam okna pomyte, podłogi popastowane - ja z racji "choroby" (@) tylko firanki poprałam. Ale wczoraj już ambitnie i grzecznie na zajęciach całą niedziele przesiedziałam.
I dzisiaj - pokłuta z rana zaczynamy nowy tydzień
Miłego dnia
Re: Przy kawie ...
hej wszystkim! wpadłam się przywitać i biegnę sprzątać .... co za pogoda paskudna
ehh ....
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Hejka.
Czekaliśmy te pół roku na gre o tron i o niej...zapomnieliśmy.
A już dzisiaj drugi odcinek.
A tak to w sumie nic ciekawego. Całkiem nudny weekendzik, ale tego mi było trzeba.
Czekaliśmy te pół roku na gre o tron i o niej...zapomnieliśmy.
A tak to w sumie nic ciekawego. Całkiem nudny weekendzik, ale tego mi było trzeba.
Re: Przy kawie ...
Alex a na którym kanale leci ?? i o której godzinie ? tyle się nasłuchałam o tym może warto zobaczyć czy faktycznie takie dobre ;p
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Dzień dobry! Adix, z tym quadem to pojechałeś troszeczkę, Ci powiem.
Wolałabym coś hmmm... mniej gabarytowego jednak. Zastanawiałam się czy jej nie zamówić takich samych gum z życzeniami w ramach zaskoczenia, a do tego dorzucić jakieś fajne kobiece niespodzianki w kilku pudełkach. Przecież najbardziej cieszy rozpakowywanie! 
Jak tam dzień mordeczki? U Was też pada?
Jak tam dzień mordeczki? U Was też pada?
Re: Przy kawie ...
Hej dziewczynki
Oj pada u nas,mój mężczyzna wyjeżdża....i znów sama 2 miesiące
trochę od siebie chociaż odpoczniemy hehe
A grę o tron oglądam,mi się widzi chociaż pierwszy sezon był najlepszy,teraz tak jakby im się pomysły kończyły
Ja oglądam w internecie...
Oj pada u nas,mój mężczyzna wyjeżdża....i znów sama 2 miesiące
A grę o tron oglądam,mi się widzi chociaż pierwszy sezon był najlepszy,teraz tak jakby im się pomysły kończyły
Ja oglądam w internecie...
Re: Przy kawie ...
Ja również nie oglądam :/ a propo pogody to u mnie słoneczko się przebija. A rano padało.
Generalnie całkiem ładna pogoda się robi, jak nie nadejdą chmury to będzie ładniutko:)
Nawet nie wiedziałam, że otworzyli stronę kinoman.tv, wcześniej była kinomaniak.tv, ale ją zamknęli z powodu łamania praw autorskich czy coś.
Wreszcie znowu mogę oglądać filmy
:D mam nadzieję, że nikt mnie nie posądzi o reklamę i spam 
Generalnie całkiem ładna pogoda się robi, jak nie nadejdą chmury to będzie ładniutko:)
Nawet nie wiedziałam, że otworzyli stronę kinoman.tv, wcześniej była kinomaniak.tv, ale ją zamknęli z powodu łamania praw autorskich czy coś.
Wreszcie znowu mogę oglądać filmy
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Ja oglądam nie tylko na kinoman, są też różne strony nie mam szczególnie wybranej...
Re: Przy kawie ...
Ale ta jest bezpieczna
nie znam za bardzo innych....
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
ja oglądam seriale które w polsce nie lecą na iitv taka fajna stronka a grę o tron oglądałam pierwszy odcinek i jakoś mnie tak nie wciągło .... może zrobie jeszcze jedno podejście ;] Uwielbiam za to Pretty Little Liars oglądać 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
MOże i ja zobaczę tą grę o tron skoro tak polecacie?:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
mnie naprawdę to nie wciąga
nie wiem co tak chwalą .... 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Adidasowa Nie wiem czy się połapiesz 
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Mnie wciągnęli Tudorowie, a Borgias nie strawiłam. Poza tym ja jestem wampirowa, to katuję Pamiętniki Wampirów i Originals jarając się na maksa Klausem. 
Re: Przy kawie ...
Witajcie:**
Jak dziś pusto.. ale wiadomo, szał przedświątecznych zakupów i sprzątanie etc.
Heh...
Jak dziś pusto.. ale wiadomo, szał przedświątecznych zakupów i sprzątanie etc.
Heh...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 0 gości