Ja też wampirowa jestem ale czystej krwi nie mogłam przetrawić
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
agatka pamiętniki wampirów oglądałam do czasu jak Elena stała się wampirem później zaczęła mnie denerwować i już nie oglądałam
A na Klausa też sie napalałam jak to oglądałam ahh ... ! 
Ja też wampirowa jestem ale czystej krwi nie mogłam przetrawić
Ja też wampirowa jestem ale czystej krwi nie mogłam przetrawić
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Nie mogę już edytować, ech.
Dziewczyny zrobiłam serniczek na zimno z truskawkami, ktoś chce spróbować?
Dziewczyny zrobiłam serniczek na zimno z truskawkami, ktoś chce spróbować?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
jaa chce jaa!! ale jutro bo na noc to już nie bardzo
Dobranoc ! 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Ja jem na noc
grzeszę, a chcę schudnąć :C zastanawiam się czy nie kupić sobie linea 20+ a do tego hydrominum 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Hej piękności moje :*
A co tutaj tak pusto, gdzie wy się wszystko pochowałyście ?:)
Czyżbyście wyczaily że jestem zakatarzony i nie chcecie sie ode mnie zaraić
Adasiu skoro obiadasz sie na noc to nie zostaje Ci nic innego jak to zaraz przyjenie spalić. W końcu masz przecież swojego księciunia przy boku prawda ?:) Że też ja muszę o takich rzeczach Ci przypominać oj wstydz sie wstydz :p
A co tutaj tak pusto, gdzie wy się wszystko pochowałyście ?:)
Czyżbyście wyczaily że jestem zakatarzony i nie chcecie sie ode mnie zaraić
Adasiu skoro obiadasz sie na noc to nie zostaje Ci nic innego jak to zaraz przyjenie spalić. W końcu masz przecież swojego księciunia przy boku prawda ?:) Że też ja muszę o takich rzeczach Ci przypominać oj wstydz sie wstydz :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Hej
wpadam kontrolnie, zobaczymy ile dziś będę mieć czasu 
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej hej ja tez tak jak Kay 
Kris ;*
hmm pieknie, a ja myslalam ze to tylko ja mam skrzywienie w temacie wampirow hehe
Kris ;*
hmm pieknie, a ja myslalam ze to tylko ja mam skrzywienie w temacie wampirow hehe
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Hej dziewczynki
Ja teraz nie mam za bardzo czasu bo mój wyjeżdża jutro i muszę mu pomóc się pakować,aż z tego wszystkiego nie obejrzałam wczoraj gry o tron,ale myślę że dziś nadrobię
Adidasowa trochę pogmatwany ten film,mi czasami samej się ciężko połapać
Pogoda paskudna nic się nie chce....
Kris jakbyś jadł czosnek to byś nie chorował,mój już 3 rok(odpukać)nie miał kataru ja sama zjem sobie ząbek raz w tyg dla zdrowia
Dzisiaj robię na obiad wątróbkę drobiową z pieczarkami
Ja teraz nie mam za bardzo czasu bo mój wyjeżdża jutro i muszę mu pomóc się pakować,aż z tego wszystkiego nie obejrzałam wczoraj gry o tron,ale myślę że dziś nadrobię
Adidasowa trochę pogmatwany ten film,mi czasami samej się ciężko połapać
Pogoda paskudna nic się nie chce....
Kris jakbyś jadł czosnek to byś nie chorował,mój już 3 rok(odpukać)nie miał kataru ja sama zjem sobie ząbek raz w tyg dla zdrowia
Dzisiaj robię na obiad wątróbkę drobiową z pieczarkami
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim 
Dziewczyny jakie robicie sałatki na święta? Bo ja się pomału wybieram na zakupy a jakoś nie mam pomysłu na nic, w sumie to w tym roku nie będzie nie wiadomo jakich świąt, zrobie na pewno taką zwykłą obiadową i przydała by się tak na stół jeszcze jakaś i tu jest problem
kris dziewczyny już świętami żyją
Dziewczyny jakie robicie sałatki na święta? Bo ja się pomału wybieram na zakupy a jakoś nie mam pomysłu na nic, w sumie to w tym roku nie będzie nie wiadomo jakich świąt, zrobie na pewno taką zwykłą obiadową i przydała by się tak na stół jeszcze jakaś i tu jest problem
kris dziewczyny już świętami żyją
Re: Przy kawie ...
Dla Mnie Święta wielkanocne to nic specjalnego,
człowiek się narobi straci pieniądze,a to tylko 2 dni...
z resztą ja bym zrobiła sałatkę warzywną,
jak już będę na swoim to tak zrobię, będę robić tylko żeby nie robić obiadu przez te dwa dni
człowiek się narobi straci pieniądze,a to tylko 2 dni...
z resztą ja bym zrobiła sałatkę warzywną,
jak już będę na swoim to tak zrobię, będę robić tylko żeby nie robić obiadu przez te dwa dni
-
G****
Re: Przy kawie ...
A ja muszę coś zrobić, bo będą goście a dla 12 osób to już jednak trzeba coś naszykować.
Re: Przy kawie ...
Współczuję ja za gośćmi nie jestem,pamiętam moja mama ciągle urobiona była,jak bynajmniej tak nie chce 
Re: Przy kawie ...
a my z mamą szykujemy jedzonka tyle o ile bardziej szykujemy sałatki i placki przed a później na bierząco schab z serem golonka kiełbasa zapiekana.... ale nie robimy na zapas tylko na bierząco lubimy razem spędzać czas w kuchni
u mnie w tym roku z sałatek to będzie zwykła jarzynowa i z pora (uwielbiam <3) chciałyśmy jeszcze z gyrosem ale stwierdziłyśmy że będzie za dużo 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Ja z kolei z moją mam w kuchni się dogadać nie mogę,wieczna krytyka... 
Re: Przy kawie ...
hihi to nie u nas podział obowiązków przed wejściem do kuchni ty to i to a ja to i tamto i wszystko gra
Ja zawsze piekę biszkopty bo mama nie potrafi a ona za to smaży mięso bo mi średnio chce się tego pilnować
Zgrzyty są dopiero jak nie idzie czegoś znaleść albo jest późny wieczór a czegoś nie kupiłyśmy chociaż było mówione że potrzeba 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
-
G****
Re: Przy kawie ...
To ja też w sobotę ciasta i sałatki a na poniedziałek zupę muszę jakąś zrobić no i obiad dla gości.
Re: Przy kawie ...
Może niektórzy lubią tak szykować,ja nie cierpię
Dobra ja spadam wstawić pieczarki do wątróbki

Dobra ja spadam wstawić pieczarki do wątróbki
Re: Przy kawie ...
ja na poniedziałek planuję nugettsy a mama będzie robić golonkę
lecę dziewczęta kuchnia wzywa ... jak będę miała swój dom to chcę zmywarkę.... 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
-
G****
Re: Przy kawie ...
miaamy moja znajoma ma zmywarkę i mówi że używa jej dwa razy do roku po świętach bo tak się nie opłaca...
Re: Przy kawie ...
noo zależy jaka zmywarka mi się wydaje ... bo jak kupisz dużą dla 2 osobowej rodziny noo to się nie opłaca bo 2 dni byś ją napełniała
ale tak to przec cały dzień do niej wkładasz na noc włączasz i rano czyściutkie ;] mnie się wydaje że to dobry interes ....
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Witam wszystkich. W końcu się słoneczko u nas pokazuje...
Masz rację miaamy - zależy jaka zmywarka i na ile osób. A i interes dobry i wygoda jaka, powkładasz do zmywarki i juz porzadek, a gary się piorą ;P
Chyba będę musiała się do biblioteki dzisiaj przejść - bo nie mam już co czytać...
Masz rację miaamy - zależy jaka zmywarka i na ile osób. A i interes dobry i wygoda jaka, powkładasz do zmywarki i juz porzadek, a gary się piorą ;P
Chyba będę musiała się do biblioteki dzisiaj przejść - bo nie mam już co czytać...
Re: Przy kawie ...
Tygrysku ja dzisiaj właśnie byłam w bibliotece wypożyczyłam 3 książki i na jakiś czas mam co robić 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej Tygrys
Jak samopoczucie?
Jak dla mnie zmywarka to strata pieniędzy i wody... Nie wiem może staroświecka jestem
Jak dla mnie zmywarka to strata pieniędzy i wody... Nie wiem może staroświecka jestem
Re: Przy kawie ...
hej hej 
zmywarka dobra rzecz
jak strata pieniedzy i wody ?? Pieniądze wyrzucasz raz, któe wg mnie szybko się zwracają.
Natomiast samą wodę oszczędzasz, bo zuzywasz jej mniej, niż przy myciu ręcznym
No i oczywiście oszczędzasz czas
zmywarka dobra rzecz
jak strata pieniedzy i wody ?? Pieniądze wyrzucasz raz, któe wg mnie szybko się zwracają.
Natomiast samą wodę oszczędzasz, bo zuzywasz jej mniej, niż przy myciu ręcznym
No i oczywiście oszczędzasz czas
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 0 gości