Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Haha dobre i jakie prawdziwe 
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
No niestety...
Się człowiek musi nakombinować by je mieć
Się człowiek musi nakombinować by je mieć
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Dobra ja idę dzwonić do kliniki dowiedzieć się o te badania dla mojego męża... Czy to trzeba się umawiać czy nie itp.
Re: Przy kawie ...
hej wam
a ja to chyba z regóły oszczędna bardzo jestem i pomyślę 100 razy zanim wydam jakieś pieniądze za to mój M jest trochę rozrzutny i go czasem trochę stopuję na zakupach
bo ja to mam tak że zanim coś kupię to sprawdzam oferty wielu sklepów i wybieram najlepsze a on to byle gdzie byle mieć z głowy a później jest żal bo mógl tydzień poczekać i miałby inne fajniejsze 
Kurczę brat ma szkarlatynę a mnie zaczyna gardło boleć i automatycznie się co chwilę oglądam czy mi wysypka nie wychodzi
Kurczę brat ma szkarlatynę a mnie zaczyna gardło boleć i automatycznie się co chwilę oglądam czy mi wysypka nie wychodzi
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Miaamy, ale na zdrowiu się nie oszczędza;)
i jak trzeba to trzeba
i jak trzeba to trzeba
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
wiem wiem ale mówiłyście o tym że wam najlepiej wychodzi wydawanie pieniędzy
to dodałam swoje 3 grosze 
Guśka a trafiłaś na forum OvuFriend ? wpisz w google tam znajdziesz wszystko co cię interesuje oraz może nawet najlepszych specjalistów z twojej okolicy polecanych przez inne kobiety z podobnymi problemami
Guśka a trafiłaś na forum OvuFriend ? wpisz w google tam znajdziesz wszystko co cię interesuje oraz może nawet najlepszych specjalistów z twojej okolicy polecanych przez inne kobiety z podobnymi problemami
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
-
G****
Re: Przy kawie ...
To znaczy nie byłam tam ale zobaczę a póki co to jestem zadowolona ze swojego lekarza 
Re: Przy kawie ...
Bo się ogólnei przyjęło że kobiety wydają kasę 
ja mam napady.. raz tak raz tak...
Ale fakt ze np wybierając rehabilitacj, nie patrzyłam na cenę, tylko na to bym miała w miary łatwy dostep...
ja mam napady.. raz tak raz tak...
Ale fakt ze np wybierając rehabilitacj, nie patrzyłam na cenę, tylko na to bym miała w miary łatwy dostep...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
to jest forum ogólnie dla kobiet które starają się o dziecko (znalazłam je jak myślałam że jestem w ciąży
) i tam kobietki też piszą o swoich problemach czemu nie mogą zajść może znajdziesz kogoś z podobnym problemem 
Had no tak w niektórych przypoadkach trzeba wydać wiadomo ale jak można z czymś poczekać i na czymś zaoszczędzić to po co się spieszyć
ja rehabilitacje miałam na NFZ w naprawde dobrej placówce nie ma u ciebie takich miejsc ? musiałaś płacić ?
Had no tak w niektórych przypoadkach trzeba wydać wiadomo ale jak można z czymś poczekać i na czymś zaoszczędzić to po co się spieszyć
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Nie, mogłam iść na nfz
ale żeby całość przebrnąć na nfz, to może za rok, była bym zdiagnozowana i była bym na rehabilitacji..
a tu w ciągu niecałych 2 miesięcy... miałam kilka wizyt u neurologa, rezonans, i rehabilitacje
a tu w ciągu niecałych 2 miesięcy... miałam kilka wizyt u neurologa, rezonans, i rehabilitacje
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
aaa noo tak... ja miałam problem ze stawem skokowym jakiś czas temu poszła mi torebka stawowa więc najpierw do rodzinnego i kazał altacetem okłady robić nic to nie dało to za pare dni znowu do rodzinnego dał skierowanie na zdjęcie po tygodniu ze zdjęciem spowrotem do rodzinnego on tam nic nie widzi dał skierowanie do chirurga musiałam czekać 1,5 tyg na wizytę a jak przyszłam to jeszcze mnie opieprzył że za późno bo to w gips powinno być odrazu wsadzone
ale właściwie wina rodzinnego że nie potraktował tego poważnie noo a jak lekarzowi nie wieżyć jak mówi że to nic takiego noo ? i chirurg mnie ostrzegł że przy najbliższej kontuzji tego stawu torebka napewno znowu pęknie bo nie zrosła się tak jak powinna i wtedy mam prosto do niego przyjść ale już 2 lata tak chodzę i narazie nic się nie dzieje .... 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
wiesz mi sie to od listopada ciągnęło, więc tez na czasie mi zależało....
Na poczate byłam leczona na korzonki...
wkońcu dostałam do neurloga skierowanie...
wieć by było szybciej poszłam, na moje prywatne ubezpieczenie..
dostałam się już po tygodniu... rezonans, na który na kase miała bym za pół roku..
i rehabilitacja.. w zakładzie gdzie byłam, na nfz juz nei ma miejsca...
al przy tym ubezpieczeniu na płątne zabiegi mam zniżkę
Na poczate byłam leczona na korzonki...
wkońcu dostałam do neurloga skierowanie...
wieć by było szybciej poszłam, na moje prywatne ubezpieczenie..
dostałam się już po tygodniu... rezonans, na który na kase miała bym za pół roku..
i rehabilitacja.. w zakładzie gdzie byłam, na nfz juz nei ma miejsca...
al przy tym ubezpieczeniu na płątne zabiegi mam zniżkę
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
ooo rety hmm to chyba jednak lepiej mieszkać na takim zadupiu jak u nas bo nie ma aż takich kolejek do specjalistów ... jak dostałam skierowanie na zabiegi na tą kostkę moją to skierowanie dostałam w środę czy w czwartek a na zabiegi szłam już od poniedziałku
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
co Ty
na moim zadupiu nie ma rehabilitcji 
w najbliższym mieście tez są kolejki..
w najbliższym mieście tez są kolejki..
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
ojj .. ja dojeżdżałam raptem 6 km noo i na fundusz i naprawde dobra placówka i świetne panie 
spadam się czymś zająć bo od rana przy kompie siedzę
może wpadnę później 
spadam się czymś zająć bo od rana przy kompie siedzę
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
witam ponownie
.
Gusia - ale to będą najlepiej wydane pieniądze - jak już się uda
.
fajnie - jak jest możliwość mieć to prywatne ubezpieczenie - szybciej się do specjalistów dostaje. Bo na nfz - to lepiej nie chorować.
Gusia - ale to będą najlepiej wydane pieniądze - jak już się uda
fajnie - jak jest możliwość mieć to prywatne ubezpieczenie - szybciej się do specjalistów dostaje. Bo na nfz - to lepiej nie chorować.
-
G****
Re: Przy kawie ...
Jakoś tak dziś...
Tygrys ja na to liczę że to będzie dobra inwestycja
My wieczorem na grilla idziemy ale jakoś nie za bardzo mam chęć, jeszcze dziś każą mi pić
Tygrys ja na to liczę że to będzie dobra inwestycja
My wieczorem na grilla idziemy ale jakoś nie za bardzo mam chęć, jeszcze dziś każą mi pić
Re: Przy kawie ...
Jak to robicie, że tyle piszecie? 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Eh i mialyscie byc pozniej i co? pusto ;p
Ja w sumie tez na chwile.Wszystko pozala wialam.Ale musze jeszcze do laryngologa z maly bryknac
a i odstawic butle eh
Bo to znieksztalca mowe :_
Sukienki w koncu pozyczylam dwie.I teraz mam problem ktora haha wiec pojde w dwoch ;D a co.;D
Adasiowa tez w glowe zachodze jak laski to robia.I ? obcykalam.Pisza pewnie glosowjn haha tak jak juz smsy sie pisze ;D i stad takie sumy trzaskaja
Gusienka udanego grilla ;* i oczywiscie pogody
Tygrysku, w tym kraju to najlepiej wcale nie chorowac.
Ja w sumie tez na chwile.Wszystko pozala wialam.Ale musze jeszcze do laryngologa z maly bryknac
Bo to znieksztalca mowe :_
Sukienki w koncu pozyczylam dwie.I teraz mam problem ktora haha wiec pojde w dwoch ;D a co.;D
Adasiowa tez w glowe zachodze jak laski to robia.I ? obcykalam.Pisza pewnie glosowjn haha tak jak juz smsy sie pisze ;D i stad takie sumy trzaskaja
Gusienka udanego grilla ;* i oczywiscie pogody
Tygrysku, w tym kraju to najlepiej wcale nie chorowac.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
ja zaglądam... ale.. może w końcu się pogoda zrobi 
Car, pochwal sie jakie sukienki :d
Car, pochwal sie jakie sukienki :d
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Carina ja piłam mleko z butelki dwa razy dziennie do 7 roku życia a nie mam żadnej wady wymowy i zęby w miare proste
pewnie piła bym dłużej ale przyszedł po mnie kolega żeby iść razem do zerówki i mnie widział z tą butelką i mi się wstyd zrobiło i to był ostatni poranek z butlą
ja to jeszcze z tych na krowim mleku wychowana bo teraz to już podobno niezdrowe ?? 
idę spać dobranoc! jutro muszę wstać o 6 żeby o 7 wyjechać żeby o 8 być w szkole
będzie ciężko ... 
idę spać dobranoc! jutro muszę wstać o 6 żeby o 7 wyjechać żeby o 8 być w szkole
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Witam :**
w sumie wpadłam poczytać co tam u Was i znikam spać..
Buziaczki
w sumie wpadłam poczytać co tam u Was i znikam spać..
Buziaczki
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości