Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
hejka babeczki
i rodzynki 
Re: Przy kawie ...
Hej Wam ;*
Miaa tak, ja też.Ale tu chodzi o wade jezyka.Maly ma ja.Pozno zaczal mowic i to niewyraznie.I to w takich przypadkach picie z butelki utrwala ta wade.Zabki ma rowne
Zamiast k mowi t i zamiast g - d.Jezyk ma w gorze jak mowi zamiast na dole a picie z butelki w tym nie pomga.Bo jezyk tez tak sie uklada i znieksztalca .Dlatego trzeba odstawic.
A faktem jest ze wode tez butelki pil bo wygodniej.A pije masakralnie duzo
Udanego ;*
Miaa tak, ja też.Ale tu chodzi o wade jezyka.Maly ma ja.Pozno zaczal mowic i to niewyraznie.I to w takich przypadkach picie z butelki utrwala ta wade.Zabki ma rowne
Zamiast k mowi t i zamiast g - d.Jezyk ma w gorze jak mowi zamiast na dole a picie z butelki w tym nie pomga.Bo jezyk tez tak sie uklada i znieksztalca .Dlatego trzeba odstawic.
A faktem jest ze wode tez butelki pil bo wygodniej.A pije masakralnie duzo
Udanego ;*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Hej.
Rety jaka jestem obolała :/
Mleko z butelki piłam do 6roku życia
a jak mi zabrali wreszcie butle ,tak od tamtej pory w ogóle nie piję mleka. Nie znosze...brrr
Rosołek myslę dziś ugotować
Rety jaka jestem obolała :/
Mleko z butelki piłam do 6roku życia
Rosołek myslę dziś ugotować
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Hej dziewczynki 
Ja tam lubiłem mleko i lubię. Jak pociągłem z flachy to aż wiry się robiły
Mama przy mnie miała na pewno sutki naciągnięte jak wentyle od kamaza
Ale widzę że ktoś lubi bardziej rumianek od mleka
Justyś a z czego jesteś taka obolała? Może masażyk? Ja po dniówkach postojowych to też byłem cały obolały pierwsze dwa dni. Miałem takie zakwasy że nie potrafiłem chodzić, a stopy tak bolały że myślałem że umieram
Ja tam lubiłem mleko i lubię. Jak pociągłem z flachy to aż wiry się robiły
Justyś a z czego jesteś taka obolała? Może masażyk? Ja po dniówkach postojowych to też byłem cały obolały pierwsze dwa dni. Miałem takie zakwasy że nie potrafiłem chodzić, a stopy tak bolały że myślałem że umieram
Adrian

Re: Przy kawie ...
Adrianku po czym ja jestem obolała? Po sprzątaniu od 10 do 15 a potem sztywnym siedzeniem przed komputerem do 21... a dzis wszystko boli, najgorzej plecy oczywiście. a masażyk rzeczywiście przydał by się i to bardzo 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
A to winowajcą jest komputer! Chętnie Cię pomasuję, ale nie wiem czy te moje spracowane grubiańskie ręce by się nadawały
A drugi problem to jest to czy ja później bym Cię wypuścił z moich szerokich ramion 
Adrian

-
G****
Re: Przy kawie ...
Dzień dobry wszystkim 
Wczoraj troszkę popiłam ale dziś jest nawet w miarę dobrze, trochę tam żołądek kręci
Wiecie co? O Jamelka Ty mi może podpowiesz
Bo dostałam luteinę na wywołanie okresu i mam brać przez 6 dni a czytałam w ulotce że okres powinien się pojawić tak z 7-10 dni po skończeniu brania luteiny. Ja dziś wzięłam pierwszą dawkę i od razu pojawiło się krwawienie i nie wiem czy to dobrze czy źle... A nie mogę zadzwonić do niego bo dziś nie pracuję i nie wiem co mam robić...
Wczoraj troszkę popiłam ale dziś jest nawet w miarę dobrze, trochę tam żołądek kręci
Wiecie co? O Jamelka Ty mi może podpowiesz
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Pijoku Ty :* A dobrze się chociaż bawiłaś? 
Jak się macie kochane? też u Was deszczysko?
Co do luteiny - tak się zdarza. Ja miałam po progesteronie podobnie, koleżanka po luteinie też. Może Cię to uspokoi troszkę.
Jak się macie kochane? też u Was deszczysko?
Co do luteiny - tak się zdarza. Ja miałam po progesteronie podobnie, koleżanka po luteinie też. Może Cię to uspokoi troszkę.
Re: Przy kawie ...
;*
JA tam mam sie super.Pelno roboty a ja sobie lenia pielegnuje
ale ze noc mialam ciekawa to i sil brak, bom niewyspana to moge ;D
Wyobrazcie sb ze nam w nocy szybe od piekarnika rozsadzilo.Taki byl huk ze az balismy sie do kuchni wejsc ;p
i jak weszlismy to mi kopara opadla, na podlodze pelno drobnego szkla i troche wbite w szawke na przeciwko ;o
Najlepsze jest jednak to, ze piekarnika od pol roku nie uzywalismy bo sie popsul
Dobrze ze nikogo tam wtedy nie bylo :/ bo nie wiem...malemu na pewno by oczy strzelilo.
Gusienka to super ze tez sie 'wyluzowalas' ;*
JA tam mam sie super.Pelno roboty a ja sobie lenia pielegnuje
ale ze noc mialam ciekawa to i sil brak, bom niewyspana to moge ;D
Wyobrazcie sb ze nam w nocy szybe od piekarnika rozsadzilo.Taki byl huk ze az balismy sie do kuchni wejsc ;p
i jak weszlismy to mi kopara opadla, na podlodze pelno drobnego szkla i troche wbite w szawke na przeciwko ;o
Najlepsze jest jednak to, ze piekarnika od pol roku nie uzywalismy bo sie popsul
Dobrze ze nikogo tam wtedy nie bylo :/ bo nie wiem...malemu na pewno by oczy strzelilo.
Gusienka to super ze tez sie 'wyluzowalas' ;*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
a_gatka bawiłam się dobrze 
A co do luteiny to on mi powiedział że jak pojawi się krwawienie to dalej nie brać i nie wiem co mam zrobić bo nie wiem czy to okres czy zwykłe plamienie...
Carina masakra jakaś, co to się dzieje... Ale skoro nie używany to ciekawe czemu pękła...
A co do luteiny to on mi powiedział że jak pojawi się krwawienie to dalej nie brać i nie wiem co mam zrobić bo nie wiem czy to okres czy zwykłe plamienie...
Carina masakra jakaś, co to się dzieje... Ale skoro nie używany to ciekawe czemu pękła...
Re: Przy kawie ...
Guska ale pisze na ulotce ze moga wystapic plamienia? Ja bym jeszcze fora jakies przejrzala
bo moze to naturalne i nie ma co sie martwic.
Nie mam pojecia wlasnie.Moj polowek stwierdzil ze straszy i ktos nam daje znaki ;p
Kiedys mi tak lodowke w srodku tez wysadzilo.No ale tam jakiegos gazu czy czegos brakowalo i dlatego.Ale tez dop po calej akcji dowiedzialam sie ze trzeba cos w lodowce uzupelniac bo tak sie stac moze.Jednak w gazowce? i to w piekarniku to nie ma co wymieniac ani uzupelniac.
Nie mam pojecia wlasnie.Moj polowek stwierdzil ze straszy i ktos nam daje znaki ;p
Kiedys mi tak lodowke w srodku tez wysadzilo.No ale tam jakiegos gazu czy czegos brakowalo i dlatego.Ale tez dop po calej akcji dowiedzialam sie ze trzeba cos w lodowce uzupelniac bo tak sie stac moze.Jednak w gazowce? i to w piekarniku to nie ma co wymieniac ani uzupelniac.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
W ulotce nic nie ma, a na forach dziewczyny piszą że mają plamienia i dalej biorą tylko ja sama nie wiem czy to okres czy nie, bo jak okres to nie można więcej brać...
Car akurat tu Ci nie podpowiem dlaczego bo się nie znam
Car akurat tu Ci nie podpowiem dlaczego bo się nie znam
Re: Przy kawie ...
Guska to zobaczysz dzisiaj do wieczora czy jest lejacy ze tak powiem czy tylko plamienia.I wtedy najwyzej odlozysz 
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Guska, nie wiem dlaczego tak... ja nigdy w trakcie brania luteiny nie miałam plamieć ale radziłabym odstawić. zadzwonisz do niego w poniedziałek, powiesz jaka sytuacja i ci powie czy od nowa brac czy nie. według mnie jesli wystepuje taka gwałtowna reeakcja powinno sie zaprzestać zażywania leku.
Carinka a może gaz Wam się ulatnia? Nazbierał sie w piekarniku bo szczelny i wysadziło... macie kogoś kto sie zna na gazie? z tym nie ma zartów, lepiej zeby ktoś obejrzał kochana :/
Carinka a może gaz Wam się ulatnia? Nazbierał sie w piekarniku bo szczelny i wysadziło... macie kogoś kto sie zna na gazie? z tym nie ma zartów, lepiej zeby ktoś obejrzał kochana :/
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Agata ja bym odradził brać bez konsultacji z lekarzem.
Carina lodówka to się zgodzę że mogła wybuchnąć po przez wyciek łatwopalnego środka chłodniczego i wybuch spowodował zapewne jakieś iskrzenie na termostacie, Ale szyba piekarnika żeby tak sama eksplodowała? troszkę dziwne. Podczas pieczenia to mógłbym się zgodzić, ale żeby stała bezczynnie i pękła?
Carina lodówka to się zgodzę że mogła wybuchnąć po przez wyciek łatwopalnego środka chłodniczego i wybuch spowodował zapewne jakieś iskrzenie na termostacie, Ale szyba piekarnika żeby tak sama eksplodowała? troszkę dziwne. Podczas pieczenia to mógłbym się zgodzić, ale żeby stała bezczynnie i pękła?
Adrian

Re: Przy kawie ...
hej Ludziska 
wczoraj zakupy udane.. ale wróciliśmy i poszliśmy spać..
ale choć wypoczęci... potem jeszcze sobie paznokcie zrobiłam i tyle było z naszych planów na sobote..
Widzę że Adix zmienił avka
ciekawy 
co do luteiny nie pomogę...
wczoraj zakupy udane.. ale wróciliśmy i poszliśmy spać..
ale choć wypoczęci... potem jeszcze sobie paznokcie zrobiłam i tyle było z naszych planów na sobote..
Widzę że Adix zmienił avka
co do luteiny nie pomogę...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Dzień dobry 
Adix zapnij rozporek...
Muszę Wam coś powiedzieć... wróciliśmy do siebie z P, ma sie do mnie wpowadzić
ciekawe na jak długo... 
Adix zapnij rozporek...
Muszę Wam coś powiedzieć... wróciliśmy do siebie z P, ma sie do mnie wpowadzić
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej 
Jamelka jednak to okres i nie biorę dalej luteiny przynajmniej teraz
Przemyślałaś to dobrze? On się odezwał czy Ty nie wytrzymałaś?
A mówiłaś że u Ciebie nie ma miejsca w domu...
Had ale ważne że zakupy udane
Adix to są wszystkie leki od lekarza i mówił że jak będzie okres to żeby odstawić ale ja nie byłam pewna czy to okres bo my kobiety mamy czasem takie "plamienia"
a_gatka cześć kochana
Jak sampoczucie?
A gdzie to reszta się podziała??
Jamelka jednak to okres i nie biorę dalej luteiny przynajmniej teraz
Had ale ważne że zakupy udane
Adix to są wszystkie leki od lekarza i mówił że jak będzie okres to żeby odstawić ale ja nie byłam pewna czy to okres bo my kobiety mamy czasem takie "plamienia"
a_gatka cześć kochana
A gdzie to reszta się podziała??
Re: Przy kawie ...
Heeej wam 
Ja wczorajszy wieczór spędziłam na nieplanowanym grillowaniu takie spontany są najfajniejsze
Oglądałyście eurowizję ?? ja nie ale dzisiaj widziałam wyniki .... Przeraża mnie to że tak krytykują nasze polki że cycki pokazały a baba z brodą czy facet w kiecce to co?? dla mnie normą jest to że kobieta ma cycki a nie że ma brode!! Niech ta europa się ogarnie bo jeszcze Putin stwierdzi że jesteśmy niezrównoważeni psychicznie i nam tu coś spuści na głowę ... ;/
Ja wczorajszy wieczór spędziłam na nieplanowanym grillowaniu takie spontany są najfajniejsze
Oglądałyście eurowizję ?? ja nie ale dzisiaj widziałam wyniki .... Przeraża mnie to że tak krytykują nasze polki że cycki pokazały a baba z brodą czy facet w kiecce to co?? dla mnie normą jest to że kobieta ma cycki a nie że ma brode!! Niech ta europa się ogarnie bo jeszcze Putin stwierdzi że jesteśmy niezrównoważeni psychicznie i nam tu coś spuści na głowę ... ;/
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Jam, jak to ?? Szybciutko wszystko opowiadaj...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Od czasu do czasu był między nami kontakt tel, sms ale zawsze kończyło się wypominaniem sobie wszystkiego. wygarnęlismy sobie wszystko, emocje opadły on stwierdził że juz sie ze wszystkim pogodził, że rozstawac się przez fb albo inne głupoty to największa głupota z nich wszystkich. Że on wynajmować mieszkania nie będzie bo tą kase co szła by za wynajem woli włozyć w dom żeby coś tu zrobić. zobaczymy, kiedys był przeciwny by tu coś inwestowac bo to nie jego... Mam miec jego karte i się rozporządzac finansami. zobaczymy jak to w praniu wyjdzie.
Guśka, bo nie ma miejsca, ja jestem z młodym w jednym pokoju a teraz jeszcze jak on dojdzie, tyle że w okresie letnim częściej go nie będzie bo sezon się zaczął, ale na zimę... Powiedziałam ,że trzeba młodemu pokój zorganizowac, a co on wymysli to nie wiem, w każdym razie na zime dopiero bo trzeba na to odłozyc. a najpierw na samochód... Aj, powiem Wam że nie wiem czy dobrze robie, bo pewnie znowu mu się odwidzi i do finansów będzie mi się wtrącał co mnie najbardziej drazni. ale tak sobie myślę, ludzie zyja w na prawde schorowanych związkach a pobierają się i jakoś to idzie dalej. a my najwiecej o bzdety się kłócimy i rozstajemy. Nie wiem jak to będzie ale u mnie jeszcze nie mieszkał, tego nie próbowalismy a moze będzie na plus
Guśka, bo nie ma miejsca, ja jestem z młodym w jednym pokoju a teraz jeszcze jak on dojdzie, tyle że w okresie letnim częściej go nie będzie bo sezon się zaczął, ale na zimę... Powiedziałam ,że trzeba młodemu pokój zorganizowac, a co on wymysli to nie wiem, w każdym razie na zime dopiero bo trzeba na to odłozyc. a najpierw na samochód... Aj, powiem Wam że nie wiem czy dobrze robie, bo pewnie znowu mu się odwidzi i do finansów będzie mi się wtrącał co mnie najbardziej drazni. ale tak sobie myślę, ludzie zyja w na prawde schorowanych związkach a pobierają się i jakoś to idzie dalej. a my najwiecej o bzdety się kłócimy i rozstajemy. Nie wiem jak to będzie ale u mnie jeszcze nie mieszkał, tego nie próbowalismy a moze będzie na plus
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim :*
Rozporek zapięty i już mi nic nie ucieknie ani nie wyleci i nie wyjdzie
Agatka zauważyłaś coś niepokojącego więc bez konsultacji lepiej nie bierz tych leków
Justyś mam nadzieję że wiesz co robisz i że P dojrzał wreszcie do związku.
A mnie ściga skarbówka za rzekome zaniżenie ceny kupna nieruchomości i będę musiał składać wyjaśnienia dlaczego tak tanio kupiłem garaż
I zarejestrowałem się na portalu randkowym. Zobaczymy co z tego wyjdzie
Rozporek zapięty i już mi nic nie ucieknie ani nie wyleci i nie wyjdzie
Agatka zauważyłaś coś niepokojącego więc bez konsultacji lepiej nie bierz tych leków
Justyś mam nadzieję że wiesz co robisz i że P dojrzał wreszcie do związku.
A mnie ściga skarbówka za rzekome zaniżenie ceny kupna nieruchomości i będę musiał składać wyjaśnienia dlaczego tak tanio kupiłem garaż
I zarejestrowałem się na portalu randkowym. Zobaczymy co z tego wyjdzie
Adrian

Re: Przy kawie ...
Jam, no to ciekawe jak Wam pójdzie, trzymam kciuki za Was 
Adix ze skarbówką nie ma co zadzierać..
niestety, czasem czepiaja się o nic...
Adix ze skarbówką nie ma co zadzierać..
niestety, czasem czepiaja się o nic...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość