Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: myszka28 »

hejka babeczki :) i rodzynki :D
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Hej Wam ;*

Miaa tak, ja też.Ale tu chodzi o wade jezyka.Maly ma ja.Pozno zaczal mowic i to niewyraznie.I to w takich przypadkach picie z butelki utrwala ta wade.Zabki ma rowne :)
Zamiast k mowi t i zamiast g - d.Jezyk ma w gorze jak mowi zamiast na dole a picie z butelki w tym nie pomga.Bo jezyk tez tak sie uklada i znieksztalca .Dlatego trzeba odstawic.
A faktem jest ze wode tez butelki pil bo wygodniej.A pije masakralnie duzo ;)

Udanego ;*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Hej.
Rety jaka jestem obolała :/
Mleko z butelki piłam do 6roku życia :D a jak mi zabrali wreszcie butle ,tak od tamtej pory w ogóle nie piję mleka. Nie znosze...brrr
Rosołek myslę dziś ugotować :roll:
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Hej dziewczynki ;)

Ja tam lubiłem mleko i lubię. Jak pociągłem z flachy to aż wiry się robiły :) Mama przy mnie miała na pewno sutki naciągnięte jak wentyle od kamaza :) Ale widzę że ktoś lubi bardziej rumianek od mleka :D
Justyś a z czego jesteś taka obolała? Może masażyk? Ja po dniówkach postojowych to też byłem cały obolały pierwsze dwa dni. Miałem takie zakwasy że nie potrafiłem chodzić, a stopy tak bolały że myślałem że umieram :)
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Adrianku po czym ja jestem obolała? Po sprzątaniu od 10 do 15 a potem sztywnym siedzeniem przed komputerem do 21... a dzis wszystko boli, najgorzej plecy oczywiście. a masażyk rzeczywiście przydał by się i to bardzo :)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

A to winowajcą jest komputer! Chętnie Cię pomasuję, ale nie wiem czy te moje spracowane grubiańskie ręce by się nadawały :) A drugi problem to jest to czy ja później bym Cię wypuścił z moich szerokich ramion :D
Adrian
:P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Dzień dobry wszystkim :)

Wczoraj troszkę popiłam ale dziś jest nawet w miarę dobrze, trochę tam żołądek kręci :)

Wiecie co? O Jamelka Ty mi może podpowiesz :) Bo dostałam luteinę na wywołanie okresu i mam brać przez 6 dni a czytałam w ulotce że okres powinien się pojawić tak z 7-10 dni po skończeniu brania luteiny. Ja dziś wzięłam pierwszą dawkę i od razu pojawiło się krwawienie i nie wiem czy to dobrze czy źle... A nie mogę zadzwonić do niego bo dziś nie pracuję i nie wiem co mam robić...
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Pijoku Ty :* A dobrze się chociaż bawiłaś? :)

Jak się macie kochane? też u Was deszczysko?

Co do luteiny - tak się zdarza. Ja miałam po progesteronie podobnie, koleżanka po luteinie też. Może Cię to uspokoi troszkę.
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

;*

JA tam mam sie super.Pelno roboty a ja sobie lenia pielegnuje :)
ale ze noc mialam ciekawa to i sil brak, bom niewyspana to moge ;D
Wyobrazcie sb ze nam w nocy szybe od piekarnika rozsadzilo.Taki byl huk ze az balismy sie do kuchni wejsc ;p
i jak weszlismy to mi kopara opadla, na podlodze pelno drobnego szkla i troche wbite w szawke na przeciwko ;o
Najlepsze jest jednak to, ze piekarnika od pol roku nie uzywalismy bo sie popsul ;)
Dobrze ze nikogo tam wtedy nie bylo :/ bo nie wiem...malemu na pewno by oczy strzelilo.:(


Gusienka to super ze tez sie 'wyluzowalas' ;*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

a_gatka bawiłam się dobrze :)

A co do luteiny to on mi powiedział że jak pojawi się krwawienie to dalej nie brać i nie wiem co mam zrobić bo nie wiem czy to okres czy zwykłe plamienie...

Carina masakra jakaś, co to się dzieje... Ale skoro nie używany to ciekawe czemu pękła...
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Guska ale pisze na ulotce ze moga wystapic plamienia? Ja bym jeszcze fora jakies przejrzala :) bo moze to naturalne i nie ma co sie martwic.

Nie mam pojecia wlasnie.Moj polowek stwierdzil ze straszy i ktos nam daje znaki ;p
Kiedys mi tak lodowke w srodku tez wysadzilo.No ale tam jakiegos gazu czy czegos brakowalo i dlatego.Ale tez dop po calej akcji dowiedzialam sie ze trzeba cos w lodowce uzupelniac bo tak sie stac moze.Jednak w gazowce? i to w piekarniku to nie ma co wymieniac ani uzupelniac.:(
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

W ulotce nic nie ma, a na forach dziewczyny piszą że mają plamienia i dalej biorą tylko ja sama nie wiem czy to okres czy nie, bo jak okres to nie można więcej brać...

Car akurat tu Ci nie podpowiem dlaczego bo się nie znam :)
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Guska to zobaczysz dzisiaj do wieczora czy jest lejacy ze tak powiem czy tylko plamienia.I wtedy najwyzej odlozysz :)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Chyba właśnie tak zrobię :)
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Guska, nie wiem dlaczego tak... ja nigdy w trakcie brania luteiny nie miałam plamieć ale radziłabym odstawić. zadzwonisz do niego w poniedziałek, powiesz jaka sytuacja i ci powie czy od nowa brac czy nie. według mnie jesli wystepuje taka gwałtowna reeakcja powinno sie zaprzestać zażywania leku.
Carinka a może gaz Wam się ulatnia? Nazbierał sie w piekarniku bo szczelny i wysadziło... macie kogoś kto sie zna na gazie? z tym nie ma zartów, lepiej zeby ktoś obejrzał kochana :/
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Agata ja bym odradził brać bez konsultacji z lekarzem.
Carina lodówka to się zgodzę że mogła wybuchnąć po przez wyciek łatwopalnego środka chłodniczego i wybuch spowodował zapewne jakieś iskrzenie na termostacie, Ale szyba piekarnika żeby tak sama eksplodowała? troszkę dziwne. Podczas pieczenia to mógłbym się zgodzić, ale żeby stała bezczynnie i pękła?
Adrian
:P
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Dzień dobry kochani! Jakoś nie mogę spac... :(
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Ludziska ;)
wczoraj zakupy udane.. ale wróciliśmy i poszliśmy spać.. :?
ale choć wypoczęci... potem jeszcze sobie paznokcie zrobiłam i tyle było z naszych planów na sobote.. ;)

Widzę że Adix zmienił avka ;) ciekawy ;)

co do luteiny nie pomogę...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Dzień dobry :)
Adix zapnij rozporek... :D
Muszę Wam coś powiedzieć... wróciliśmy do siebie z P, ma sie do mnie wpowadzić :) ciekawe na jak długo... :D
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej :)

Jamelka jednak to okres i nie biorę dalej luteiny przynajmniej teraz :) Przemyślałaś to dobrze? On się odezwał czy Ty nie wytrzymałaś? :) A mówiłaś że u Ciebie nie ma miejsca w domu...

Had ale ważne że zakupy udane :)

Adix to są wszystkie leki od lekarza i mówił że jak będzie okres to żeby odstawić ale ja nie byłam pewna czy to okres bo my kobiety mamy czasem takie "plamienia" :)

a_gatka cześć kochana :) Jak sampoczucie?

A gdzie to reszta się podziała??
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Heeej wam :D
Ja wczorajszy wieczór spędziłam na nieplanowanym grillowaniu takie spontany są najfajniejsze :P

Oglądałyście eurowizję ?? ja nie ale dzisiaj widziałam wyniki .... Przeraża mnie to że tak krytykują nasze polki że cycki pokazały a baba z brodą czy facet w kiecce to co?? dla mnie normą jest to że kobieta ma cycki a nie że ma brode!! Niech ta europa się ogarnie bo jeszcze Putin stwierdzi że jesteśmy niezrównoważeni psychicznie i nam tu coś spuści na głowę ... ;/
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Jam, jak to ?? Szybciutko wszystko opowiadaj...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Od czasu do czasu był między nami kontakt tel, sms ale zawsze kończyło się wypominaniem sobie wszystkiego. wygarnęlismy sobie wszystko, emocje opadły on stwierdził że juz sie ze wszystkim pogodził, że rozstawac się przez fb albo inne głupoty to największa głupota z nich wszystkich. Że on wynajmować mieszkania nie będzie bo tą kase co szła by za wynajem woli włozyć w dom żeby coś tu zrobić. zobaczymy, kiedys był przeciwny by tu coś inwestowac bo to nie jego... Mam miec jego karte i się rozporządzac finansami. zobaczymy jak to w praniu wyjdzie.
Guśka, bo nie ma miejsca, ja jestem z młodym w jednym pokoju a teraz jeszcze jak on dojdzie, tyle że w okresie letnim częściej go nie będzie bo sezon się zaczął, ale na zimę... Powiedziałam ,że trzeba młodemu pokój zorganizowac, a co on wymysli to nie wiem, w każdym razie na zime dopiero bo trzeba na to odłozyc. a najpierw na samochód... Aj, powiem Wam że nie wiem czy dobrze robie, bo pewnie znowu mu się odwidzi i do finansów będzie mi się wtrącał co mnie najbardziej drazni. ale tak sobie myślę, ludzie zyja w na prawde schorowanych związkach a pobierają się i jakoś to idzie dalej. a my najwiecej o bzdety się kłócimy i rozstajemy. Nie wiem jak to będzie ale u mnie jeszcze nie mieszkał, tego nie próbowalismy a moze będzie na plus :)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Hej wszystkim :*

Rozporek zapięty i już mi nic nie ucieknie ani nie wyleci i nie wyjdzie :D
Agatka zauważyłaś coś niepokojącego więc bez konsultacji lepiej nie bierz tych leków ;)

Justyś mam nadzieję że wiesz co robisz i że P dojrzał wreszcie do związku.

A mnie ściga skarbówka za rzekome zaniżenie ceny kupna nieruchomości i będę musiał składać wyjaśnienia dlaczego tak tanio kupiłem garaż
I zarejestrowałem się na portalu randkowym. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Jam, no to ciekawe jak Wam pójdzie, trzymam kciuki za Was ;)

Adix ze skarbówką nie ma co zadzierać..
niestety, czasem czepiaja się o nic...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość