Składka 150zł? u nas dawno już takiej nie było a co roku jest drożej. To jeszcze może zależy ile jest dzieci... u nas było 54 (chyba)
Księdzu też zawsze się coś kupowało a tym razem dostał kasę i miał sam coś kupić do parafii.
Kwiaciarnia właściwie dała dupy bo babki z lilii nie zdjęły tych farbujących pręcików i ksiadz był wściekły że ministranci komże wybrudzili.
No i na oknach i filarach były sztuczne kompozycje.
I też byliśmy źli bo tydzień po komunii było bierzmowanie to te sztuczne kwiaty dla nich zostały,tylko żywe wymienili.
A przed kościołem my sprzątaliśmy,kwiaty sadziliśmy w czasie kiedy młodzież miała próbę.I wikary do nas żebyśmy jeszcze sprzątnęły kamienie spod plebanii a my do niego, czy te stare konie z bierzmowania nie mogą czegoś zrobić też? Tylko my wszystko mamy robić a oni przyjdą na gotowe? I żadna mama ani jednego kamienia nie ruszyła.
