hej hej

ano ostatni dzień, na szczęście....
Kris, nie do końca się z Tobą zgodzę...
ok, tez pracują normalni ludzie, ale dużo z nich ma nieodpowiednie podejście do
pracy..
bo jednak oni są dla nas...a często idąc do urzędu czuje się "po coś tu przylazła" "jeszcze tu jesteś"
a jak człowiek się z pracy urywa, leci na ostatnią chwilę, bo przecież urząd nie moze być czynny w różnych godzinach
i się wpadnie powiedzmy 14,30 to jeszcze potrafią nie obsłużyć, albo zrobić to z wielką łaską..
Paula... czyli standard

ale coś w cv wpisać mozesz

aaa to poczatki prawka

a jedziemy do końca tygodnia

.. bo w oczach tkwi siła duszy...