Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Akurat z lekarza jestem bardzo zadowolona :)
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

to najważniejsze Gusia, że jesteś zadowolona z lekarza i masz zaufanie do niego.
Stresujesz się i potem wychodzi wszystko. <przytul>

Aurinko...byle do lipca :)

u nas jakoś pochmurno dzisiaj - barowo...
a sukienka - ta akurat dla odmiany długa, większość też mam krótkich, takich do kolan:)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

No weź się nie zdenerwuj bo miałam na wizytę zawieźć S. wyniki a on że w tym tyg nie bo chory jest, to ja mówię że umówię go na pon za tydz a on że nie bo on się na sobotę a kolegą umówił... I jak tu się nie zdenerwować??
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

No i to najważniejsze. :)

Kurcze, muszę sie zebrać pod prysznic. Przysnelam po 9tej i tak do 11tej zeszło. ;)

Guśka a co ma sobota do przyszłego tygodnia? Też bym sie wkurzyła, jakby moj tak bagatelizował.
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Gusia może on się boi tych badań?
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

aurinko bo to musi być przynajmniej 4 dni bez alkoholu, a jak on zamierza pić w sobotę to mógłby dopiero w czawrtek pojechać a w czwartek to ja mam wizytę...

Tygrys po prostu dla niego picie ważniejsze bo on "z gęby dupy nie zrobi"...
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Dzień dobry.

Ale mam czytania !!!!!

Aktualnie szykujemy się na urodziny koleżanki Młodej .....
Nie wiem, czy po nich chora nie będzie bo coś ja 'bierze'
Te skoki temperatur są zabójcze.


Doczytam potem .... :papa:
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Bac udanego :)
Ostatnio widze masz troche oderwania od domku :) i dobrze.

Auri fakt czesto zostawiaja do porodu. trzymam kciuki zeby Ci szybko zlecialo.Utulaj maluszka ;*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Hej ")
Ja na chwilkę ,bo dopiero P pojechał a ja zaraz do pracy ruszam. Powiemwam że od rana biegam sciągac pranie i rozwieszac od nowa bo co chwila, pada,nie pada, pada, ne pada... :)
Carinka, ufff, najwazniejsze ze nie ma niebezpieczeństwa wybuchu :/
Aurinka niby przemyslana, tylko co wyjdzie w praniu czas pokaże ;)
Miłego dzionkawszystkim :D
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

To Ci się nie dziwię Gusia, że się zdenerwowałaś...
a teraz nie - bo chory? tylko takie odkładanie bez sensu bo i tak trzeba zrobić i tak...

Bac - udanej imprezy
Jam - powodzenia w pracy no i w "życiu uczuciowym" :)
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Dzięki Tigi :*
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Guśka.. nie dziwie się że się wkurzyłaś....

Jam.. ciekawe jak Wam pójdzie....

Bac, udanej zabawy ;)

a ja dziś już padam.. a tyle co narzekałam, ze mi się dłuży :(
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Guśka rozumiem. :? Szkoda, że nie potrafi wybrać rzeczy ważnych i ważniejszych. :evil:

Carina synek utulony od cioci. ;)

Jamelia ja kiedyś się zgodziła, na taki powrot i później żałowałam, wiec moje nastawienie jest sceptyczne często przy takich akcjach. No ale wiem, że lepiej sprobować niż zalowac, że sie nie sprobowało. :)

Bacardi miłego popołudnia. :)
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

To sie ciesze Auri :)

EH i wiedzialam Jamka ze cos zapomnialam zapisac we wczesniejszych postach.Trzymam kciuki :) i mam nadzieje ze nie bdsz musila tego kroku zalowac...
Choc sam fakt ze mu szkoda kasy by wynajmowac mieszkanie brzmi podpadajaco :(

Guska, wez go w obroty. Przeciez tak nie mozna...
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hej hej ! :) ja tylko na chwilkę od rana sprzątanie później ćwiczyłam wykąpałam się a za chwile z młodym na próbę komunijną żeby mu wytłumaczyć gdzie ma uklęknąć co ksiądz będzie do niego mówić żeby go nauczyć bo tak na niewiadome to nie pójdzie trzeba go przygotować :) Panikujemy tylko żeby ten opłatek zjadł bo on ma tendencje do powiedzienia NIE LUBIE nawet jak nie spróbował :P może wejdę wieczorem miłego dnia :*
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Miaamy padłam, jak przeczytałam o tym opłatku. Nigdy nie pomyślalam, że może być taka sytuacja. To tak jak z lekami, bierze sie i trudno i nie ważne, czy się lubi. :D Faktycznie mogła by byc akcja.
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

cześć dziewczyny :) tyle czasu co mnie tu nie było :( tyle rzeczy pewnie mnie ominęło...

co u was? :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Czesc ;) lepiej opowiadaj jak siępracuje ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

już skończyłam praktyki :) teraz robię prawko i przygotowuje się do egzaminów w czerwcu :)
a tak to wszystko po staremu :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

A jak było na praktykach ??
Nauczyłaś się czegoś, czy jednak przynieś/wynieś/pozamiataj ??
A na prawko już masz egzamin wyznaczony ??

co u mnie.. po rehabilitacjach.. trochę pomogły...
i pojutrze do zakopca z Tygrysem i naszymi panami jedziemy ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Hej dziewczynki :*
a_gatka pisze:
Adix - ale to nie ja mam ten problem z tabletkami. :P
Ja wiem, ale pisząc Agatka to miałem namyśli Guśkę ;)
Tygrys pisze: Adix - jeśli mogę coś podpowiedzieć ze skarbówką... to jeśli masz np., że garaż do remontu, czy stan techniczny to tak wytłumacz. Najlepiej jak się ma ceny z innych ogłoszeń transakcji.
Tak będę się tłumaczył złym stanem technicznym tego garażu, bo tym akurat idzie się jeszcze wykazać. Co by było jak zrobiłbym remont i posłali by mi tak jakiegoś cwaniaczka żeby oszacować wartość. Normalnie nie mają się już kogo czepiać tylko zdzierać z tych szarych pracowników.

Carinka dobrze że nikomu nic się nie stało. Szukałem po sieci czy jest więcej podobnych sytuacji i się przestraszyłem tym że jest takich sytuacji dość sporo. Producenci sprzętu AGD powinni się zastanowić czy aby napewno jest bezpieczne stosowanie szyb hatrowanych w takim sprzęcie.

paula93 witamy nową twarz :P
Adrian
:P
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

No witajcie.

Młoda ochrypła :angrywife

No tak, ostatnio to nie mam czasu sie nudzić ... I tak pewnie będzie przez najblizsze miesiące, jak tylko ciepło sie robi to juz tam mam, że mnie mało ... na necie ...

Postaram się jednak być z racji obowiązków, jakie mam ... ;)

Na urodzinach było okej, fajnie bo to w bawialni, 2 godzinki i do domu ;)
Młodej też planuje tam zrobić ....


Co u mnie ? NA sexi .... opisałam mój weekend, jak ktos chętny to poczytać sobie tam proszę :)


Jutro młodą przytrzymam jeszcze w domku, poobserwuje, jak bedzie okej to w środę sobie pójdzie do placówki ;)
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Adix...skarbówka musi mieć z czegoś kasę i plan kontroli i nałożonych kar musi wykonać...a założenia mają wysokie...

Bac...to zdrówka Małej życzę i żeby szybko przeszło.

Pozostałym miłego dnia i słonecznego.

Ja dzisiaj ostatni dzień przed urlopem i jutro rano w góry :happy
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Witam ;)
Paula sie rozkrecilas z tymi obowiazkami :)
Jak cos to daj cynk kiedy egzaminy to bdmy trzymac kciuki ;)

Adix tez przegladalam net wczoraj i az dziwne, ze nikt tego nie zglasza.Badz nawet nie naglasnia w jajkis inny sposob.Poza tym chociaz informacja by sie zdala.No ale jak widac to nic takiego :J

Tygrysku dzieki i Tobie rowniez.

Mykam...Jakos stracilam ochote na pisanie...
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Cześć wszystkim

Tygrysku tylko pozazdrościć urlopu ale masz racje dopóki można to trzeba brać kiedy Ty masz na to ochotę a nie pracodawca narzuca. Oby tylko pogoda Wam dopisałaa w górach niestety zmienia się ona jak w kalejdoskopie.
Ach już poczułem smak oscypka, jeszcze się nie zdarzyło żebym nie był w górach i nie pałaszował oscypka. A jeszcze grillowany z sosem żurowainowym, normalnie palce lizać :)
Udanego urlopu no i dobrej pogody bo to chyba najwżniejsze :)

Bacardi, to chyba każdy tak ma że jak pogoda się klaruje to woli jednak siedzieć na powietrzu niż gnić przed kompem.
Obyś szybko wykurowała swojego brzdąca :)

Widze dziewczyny że szalejecie z tymi avkami dobrze że nicków nie zmieniacie bo już w ogóle bym się nie połapał :)
Hmm i ja chyba zmienie jakoś niedługo tylko jeszcze musi mi coś konkretnego w oko wpaść :)

A i bym zapomniał gratuluje dziewczynom posady maderatorek :)

Co do skarbówki to moja mam pracuje w skarbówce i najbardziej ją śmieszą teksty jak przyjdzie taki fajsuf i mówi że on płaci podatki i ma być natychmiast rozliczony. A sam czeka do ostatniej chwili i ma jeszcze tupet czegoś wymagać.
Tam pracują tacy sami ludzie jak wszędzie i to nie ich wina że mamy takie przepisy jakie mamy. Ale nie trzeba się na nich wyrzywać bo przecież to oni je wyyślili. Warto jeednak czasami się zastanowić nad tym co się mówi.
Nie powiem niektóre przepisy mają wyssane chyba z palca ale to trzeba swoje uwagi zwracać wyżej a nie do zwykłego pracownika.
To tak samo jakbyśmy mieli pretensje do pracownika stacji benzynowej że paliwo jest strasznie drogie. Tak jakby on miał na to jakiś wpływ :)

Hej Car :*
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości