Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

W sumie to moja taka "przyjaciółka" a on tez chce pobyć troche z kimś a nie tak sam w czterech ścianach.

S. myślę że na początku by się nie zgodził ale później tak, tak jak było z zaproszeniem go na wesele ;)
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

W takim razie nie zastanawiaj sie tylko sie spotkajcie ;)

eh zapomnialam rozmrozic miesko na obiad :_
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
a...

Re: Przy kawie ...

Post autor: a... »

Hej!

Guśka póki co jest dobrze, dopiero po 11 wstaliśmy z łóżka... Tak mi sie przysnęło :P

Chyba idę zrobić sie na rudo :D
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

aurinkohehe fajne imię :) no to gratulacje! a kiedy termin masz? :)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Car Ty to masz na mnie wpływ :)

aurinko będziesz włosy malować? ;)

hej Adi :kiss2
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

eh bylam po miesiwo i myslalam ze bd wiecej postow jak wroce ;p

czesc Pati ;)
Auri tez masz slabosc do czerwieni ? ;p

Guska ;* oj tam wplyw zaraz.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Hej hej Guśka. Co tam dzisiaj ciekawego robisz? I ja też uważam, że powinnaś się z byłym zobaczyć :)

Carina cześć, co u Ciebie? :)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

A jak to nazwać? :lol:

Kurde dziewczyny teraz to już całkiem mam mętlik :) boję się bo wiem że mam do niego słabość i później nie będę umiała odmówić kolejnego spotkania...
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

hej :*

ja zawsze chciałam mieć czerwone włosy ale nie mam odwagi sobie pofarbować :) ale kiedyś na pewno to zrobię :P
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Guśka ale to przecież tylko niezobowiązujące spotkania :) jak z przyjacielem, to przecież nawet możecie się regularnie spotykać i nic nie zaszkodzi.

Hej paula :)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

No nic pomyślę sobie jeszcze :)
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Ja bym się nie zastanawiała ;) Aczkolwiek ja ze swoim byłym nie chciałabym się chyba spotykać :lol:
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Wlasnie wlasnie :)

Paula ja raz sie odwazylam.Mialam tak jebitny kolor ze masakra.Ale podobal mi sie :} niestety reszcie niebardzo :_
nio od tamtej pory mam problem z wlosami bo je zjechalam za mocno ;)

Adasiowa,w sumie poza tym ze jestem od maja bezrobotna a dalej latam jak popieprzona, ze w weekend mam dwie imprezy i w poniedzialek egzamin koncowy ~ obrone z filozofii to nic nowego ;)

a i z malym zaczelam spotkania z logopeda.Teraz jeszcze konsultacje z laryngologiem i w sumie tyle. ;) bo o sesjach zblizajacych sie z psychologii to juz nie wspomne ;)



Hej Madi ;*;*;*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Carina o kurna, bezrobotna? Wywalili Cię czy sama zrezygnowałaś? Nie bywałam tu często ostatnimi czasy więc nie wiem wszystkiego :oops:
Chyba lepiej nie iść na imprezy i posiedzieć nad nauką ;) ja też się boję sesji, bo nawet nie zaczęłam nauki jeszcze, a mam 8 egzaminów i wszystkie ustne :(
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

Car, w moim przypadku pewnie też tylko mi by się te włosy podobały.. mój M nawet nie chce słyszeć, że chce się przefarbować na czerwony. a jak zobaczy zdjęcie z laską w czerwonych włosach to mówi, że fajnie wygląda ale ja mam się tak nie farbować :D
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Carina »

Faceci to sa dziwni.Niby im sie podoba ale nam nie pozwalaja.I wez tu takich zrozum? ;)

Adasiowa, bylam na zastepstwo ale poprzedniczka wrocila z macierzynskiego wiec wiesz.Aczkolwiek dobrze jest.Na kuronia sie zalapalam a potem bd szukala.;)
Teraz troche luzu sie przyda.Choc tak naprawde jak pracowalam to mialam go wiecej.

Hmm to wesele i komunia wiec nie wypada nie isc.;)
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie Kochani :****

Ale miałam nadrabiania.. Łooo :D

Aurinko śliczne imię :) Ja też typuję dla swojego syna kiedyś w przyszłości dać na imię Antek lub Michał ewentualnie Gabriel :)
Odpoczywaj, odpoczywaj, bo później jak się dzidziuś pojawi to raczej ciężkie noce Cię mogą czekać więc póki co korzystaj :)
Zresztą teraz to powinnaś tylko leżeć i zbierać siły :)

Adidasowa to kwiatki to włosy.. :)
A jak w szkole?

Guśka ja Ci już mówiłam co myślę na temat spotkania się z eks..
Ale zrobisz jak będziesz chciała, wiadomo :)

Car no widzę, że jednak powróciłaś :)
A pytaliście od czego ta szybka mogła tak pęknąć??
No i jak tam przygotowania do obrony??

Had, Tygrys miłego wypadu.. Trzymam kciuki żeby się Wam pogoda poprawiła, bo jest strasznie i zimno i deszczowo, a nawet bardzo ulewnie..
No i się nie zgadałyśmy w końcu...
ładna sukienka choć ja też wolę krótsze :)

Krisie gdzie się podziewałeś że nie zaglądałeś?? :)
Jak się ma Twoja walka o powrót formy??

Miaamy, no tak.. bez sensu w ogóle żeby te dzieci tyle czasu w tym kościele siedziały.. Powinno się im skrócić maksymalnie wszystko a nie wydłużać by tylko cierpliwość traciły..
mnie denerwują te wszystkie kościelne ceremonie bo to więcej zachodu niż to wszystko warte..
Aczkolwiek trzymam kciuki żeby się wszystko dobrze potoczyło.. :)

Paula hej :)
A jaki masz swój kolor włosów?
Kurczę widzę, że nie tylko ja się boję farbowania :P

Bac, Agatka gratuluję Wam Panie Moderatorki :)

Bac Małej przeszło??

Agatka u Ciebie co tam??

Adix :)
Tak podpaść skarbówce- no wiesz co :P Haha
ale wszystko się dobrze zakończy.. po to są niestety i się tak czepiają...

Kurczę nie wiem czy kogoś nie pominęłam, ale mam nadzieję że nie.. A jeśli już to przepraszam.. :***
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Aaaa no to mam nadzieję, że coś znajdziesz. Bo dzisiaj to za pracą trzeba się nachodzić strasznie...
A no w zasadzie nie wypada...

W ogóle powiem Wam, że strasznie mi wpadły w ucho te dwie piosenki i nie mogę przestać ich słuchać :)




Madi ani taka jestem roztrzepana :lol: w szkole dobrze póki co, ale masakrycznie boję się sesji :D
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?