Cyce i to takie obwisłe... matko jak dobrze, że moje takie fajne
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Haha Guśka no takie realia 
Cyce i to takie obwisłe... matko jak dobrze, że moje takie fajne
Cyce i to takie obwisłe... matko jak dobrze, że moje takie fajne
-
G****
Re: Przy kawie ...
A myślisz że moja teściowa ma inne? Też takie 
I oby takie fajne do końca zostały
I oby takie fajne do końca zostały
Re: Przy kawie ...
A daj spokój.. a fe 
No tak w razie czego będziemy je podwiązywać
haha
No tak w razie czego będziemy je podwiązywać
-
G****
Re: Przy kawie ...
Chyba lepiej jest mieć małe cycki, przynajmniej na starośc później tak nie wiszą 
Re: Przy kawie ...
Dlatego się cieszę właśnie że moje pozostaną na swoim miejscu 
Re: Przy kawie ...
Taa już to widzę 
-
G****
Re: Przy kawie ...
Zażyczę sobie na dzień babci prezent 
Ale mam chęć na barszcz ukraiński
Ale mam chęć na barszcz ukraiński
Re: Przy kawie ...
Haha
ciekawe 
Już widze minę dzieci i wnuków
Babcia powariowała
albo by uważali że na topie jesteś 
Ja nie lubię, wolę zwykły kiszony z uszkami
Już widze minę dzieci i wnuków
Babcia powariowała
Ja nie lubię, wolę zwykły kiszony z uszkami
-
G****
Re: Przy kawie ...
Może kiedyś doczekam się tej chwili żeby zobaczyć ich miny 
A ja dostałam okresu i już zachcianki mam
A ja dostałam okresu i już zachcianki mam
Re: Przy kawie ...
Ciesz się, że masz, ja to jak tabletek nie mam to nie wiem co się ze mną dzieje.. totalnie wszystko mam rozregulowane..
-
G****
Re: Przy kawie ...
U mnie to samo ale to chyba teraz przez tą luteinę co biorę i mi wyszło teraz że cykl mój trwał 23 dni...
Re: Przy kawie ...
Być może.. a długo luteinę masz brać??
-
G****
Re: Przy kawie ...
w każdym miesiącu od 19 dnia cyklu przez 7 dni to teraz nawet nie zdążyłam brać przez te 7 dni...
Re: Przy kawie ...
I co potem??
-
G****
Re: Przy kawie ...
Czekać na okres 
A teraz to jutro będę dzwonić się umawiać do tego szpitala...
A teraz to jutro będę dzwonić się umawiać do tego szpitala...
Re: Przy kawie ...
Rany, o czym Wy tu piszecie 
Malo nie padlam,Trojkaty wymienne, obwisle piersi haha ... i tesciowe.
Ja w tym czasie bylam na aerobiku eh i to przegapilam...i az szkoda.bo zamiast tego wycisku jaki nam Gosia zrobila to moglam sie z wami posmiac.
Kurcze gdzie jest reszta..? Az tak odstraszamy?:o chyba zaczne sie czesac ;p
Guska chociaz nie bd czekala i sie stresowala.
Malo nie padlam,Trojkaty wymienne, obwisle piersi haha ... i tesciowe.
Ja w tym czasie bylam na aerobiku eh i to przegapilam...i az szkoda.bo zamiast tego wycisku jaki nam Gosia zrobila to moglam sie z wami posmiac.
Kurcze gdzie jest reszta..? Az tak odstraszamy?:o chyba zaczne sie czesac ;p
Guska chociaz nie bd czekala i sie stresowala.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Aleście natrzaskali.. ale az miło...
Ano wrócę.. Jeszcze trochę..
Ale przeraża mnie w jakiej niewiedzy był człowiek...
i dużo jeszcze nauki przede mną
Ano wrócę.. Jeszcze trochę..
Ale przeraża mnie w jakiej niewiedzy był człowiek...
i dużo jeszcze nauki przede mną
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Cześć HAd:*
No aż fajnie jak jest co nadrabiać, prawda??
No z jednej strony czas musisz poświęcić a z drugiej to jednak coś zyskujesz dzięki temu szkoleniu
I pamiętam, że narzekałaś, że ani szkoleń ani nic nie macie więc jak jest to trzeba to wykorzystać
Poza tym zawsze to coś nowego
i jakaś chwilowa odskocznia np. od użerania się z ciężkim klientem 
Carinka jaki avek
No aż fajnie jak jest co nadrabiać, prawda??
No z jednej strony czas musisz poświęcić a z drugiej to jednak coś zyskujesz dzięki temu szkoleniu
I pamiętam, że narzekałaś, że ani szkoleń ani nic nie macie więc jak jest to trzeba to wykorzystać
Poza tym zawsze to coś nowego
Carinka jaki avek
Re: Przy kawie ...
No dokładnie, miła odskocznia i coś nowego..
Tylko boję się tego że nie bedzie gdzie tego uzyc
i nauka pójdzie w las...
w końcu sie coś ruszyło..
ale to tylko pokazuje że muszę częsciej znikac
Tylko boję się tego że nie bedzie gdzie tego uzyc
i nauka pójdzie w las...
w końcu sie coś ruszyło..
ale to tylko pokazuje że muszę częsciej znikac
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Co Ty, u nas są zbyt wygodni..
Wg nich coś co działa, nie trzeba zmieniac.. a przede wszystkim nie ma na to czasu i ludzi...
No ale patrz, nie ma mnie od rana i mam prawie 10 stron do nadrobienia
Wg nich coś co działa, nie trzeba zmieniac.. a przede wszystkim nie ma na to czasu i ludzi...
No ale patrz, nie ma mnie od rana i mam prawie 10 stron do nadrobienia
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Może i racja, po co burzyć harmonię działania firmy skoro i tak bez podnoszenia jej poziomu działa poprawnie.. eh
Wiesz, mnie się wydaje, że to też przez pogodę, że jest taka niekorzystna..
Widzę po sobie, miałam taki zapał ale pracę koło domu, więc jak padało, plany się pokrzyżowały i siedziałam na forum żeby zabić czas i czymkolwiek się zająć..
Wiesz, mnie się wydaje, że to też przez pogodę, że jest taka niekorzystna..
Widzę po sobie, miałam taki zapał ale pracę koło domu, więc jak padało, plany się pokrzyżowały i siedziałam na forum żeby zabić czas i czymkolwiek się zająć..
Re: Przy kawie ...
a jak się w ogóle czujesz??
Wiesz... oni sa programistami, nei praktykami, a to już duży minus...
No ale.. napisali coś co działa.. tylko trzeba iść do przodu...
Wiesz... oni sa programistami, nei praktykami, a to już duży minus...
No ale.. napisali coś co działa.. tylko trzeba iść do przodu...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
No tak.. Tylko właśnie co z tego jak i tak tej nabytej wiedzy nie będziecie mogli w praktyce zastosować..
Chyba, że po zmianie pracy
Ja dziś dobrze, w niedzielę miałam bardzo silny ból głowy, praktycznie cały dzień na łóżku spędziłam.. ale dziś ok
Resztę spadku formy zwalam na pogodę
Chyba, że po zmianie pracy
Ja dziś dobrze, w niedzielę miałam bardzo silny ból głowy, praktycznie cały dzień na łóżku spędziłam.. ale dziś ok
Resztę spadku formy zwalam na pogodę
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 1 gość