Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Uciekam... paa :*
dobranoc..
i tez za Wami tęsknie
dobranoc..
i tez za Wami tęsknie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Dobrej nocki :**
Trzymaj się tam na tym szkoleniu
Buziaki
Trzymaj się tam na tym szkoleniu
Buziaki
Re: Przy kawie ...
Dobry ;D
Prosze prosze ktoz do nas zajrzał xD
Hadzia a noz widelec uda sie to zastosowac i wykorzystac
i tak jak napisalas~wazne, ze cos ruszylo.To dobry znak ze firma ozywa 
eh~
mykam jeszcze nynac.Na dworze ponuro to nie ma co sie zrywac ;>
Prosze prosze ktoz do nas zajrzał xD
Hadzia a noz widelec uda sie to zastosowac i wykorzystac
eh~
mykam jeszcze nynac.Na dworze ponuro to nie ma co sie zrywac ;>
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Bry dzień szkodniki kochane 
Car ślicznotko
a co Ty tak wcześnie na forum zajrzałaś ?:)
Areobik fajna sprawa, dobrze że ruszyłaś pupcie a nie cały czas obowiązki domowe.
Jakbyś potrzebowała kogoś do pomocy przy rozciąganiu to wal śmiało, służe pomocną dłonią
NIe martw się może jeszcze uda Ci się załapać na jakiś trójkącik. Tylko mam nadzieje że już bez obwisłych piersi tesciowej MAd
Car zapomniałbym sexi avek, schrupałby
Mad
Proszę Cię nie rób mi tego. Zrobie dla Ciebie prawie wszystko tylko nie każ mi patrzeć na obwisłe zderzaki swojej teściówki
No i córa marnotrawna wróciła chociaż na chwile
Siemanko Had
Ucz się ucz to nauka to potęgi klucz hahaha
Car ślicznotko
Areobik fajna sprawa, dobrze że ruszyłaś pupcie a nie cały czas obowiązki domowe.
Jakbyś potrzebowała kogoś do pomocy przy rozciąganiu to wal śmiało, służe pomocną dłonią
NIe martw się może jeszcze uda Ci się załapać na jakiś trójkącik. Tylko mam nadzieje że już bez obwisłych piersi tesciowej MAd
Car zapomniałbym sexi avek, schrupałby
Mad
Proszę Cię nie rób mi tego. Zrobie dla Ciebie prawie wszystko tylko nie każ mi patrzeć na obwisłe zderzaki swojej teściówki
No i córa marnotrawna wróciła chociaż na chwile
Siemanko Had
Ucz się ucz to nauka to potęgi klucz hahaha
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Hej słodziaki! 
Ja na chwilkę. Na dzis zapowiedział się hydraulik więc ide korzystac i doprowadzać sie do czystości poki mogę
Nie bedzie mnie słoneczka gdzies do niedzieli
Macie tęsknić !
Ja na chwilkę. Na dzis zapowiedział się hydraulik więc ide korzystac i doprowadzać sie do czystości poki mogę
Nie bedzie mnie słoneczka gdzies do niedzieli
Macie tęsknić !
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim 
Kurcze jak mi jest dziś nie dobrze... Mdli mnie. Czyżby przez okres? Zaraz dzwonię do lekarza.
Had fajnie że nie długo wracasz do nas
Car a co Ty tak rano się zrywasz?
Jamelka a gdzie uciekasz??
Kris cześć
Kurcze jak mi jest dziś nie dobrze... Mdli mnie. Czyżby przez okres? Zaraz dzwonię do lekarza.
Had fajnie że nie długo wracasz do nas
Car a co Ty tak rano się zrywasz?
Jamelka a gdzie uciekasz??
Kris cześć
Re: Przy kawie ...
oj tam tesknic.
Wpierm bd sie zloscic na Ciebie jak nie bd Cie dluzej Jamka
a i uwazaj na kolanka bo hydraulicy maja na tym punkcie skrzywienia haha ;D
Kris, och jakis ty chetny do pomocy ;D
Haha bd pamietac i walic jak w dym ;p
Witaj Gusienka.Kurcze ucielo mi tekst.:{
Moze to faktycznie wplyw okresu albo juz psychika tak dziala.
eh a ja tak sie zrywam rano bo spac nie moge. kurna...jak mam okazje to sie normalnie nie da
Kris, och jakis ty chetny do pomocy ;D
Haha bd pamietac i walic jak w dym ;p
Witaj Gusienka.Kurcze ucielo mi tekst.:{
Moze to faktycznie wplyw okresu albo juz psychika tak dziala.
eh a ja tak sie zrywam rano bo spac nie moge. kurna...jak mam okazje to sie normalnie nie da
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
Prawdopodobnie we wtorek do szpitala, mam zadzwonić o 15 i potwierdzić. Także będziecie mieć wolny dzień ode mnie 
Re: Przy kawie ...
Hejo 
W końcu zza chmur nieśmiało przebija się słońce, mam nadzieję, że tak już zostanie..
Beznadziejny dzień dzisiaj jakiś, taki ospały..
Car Ty ranny ptaszku
Zazwyczaj tak się właśnie dzieje, jak możesz sobie pozwolić to nie da rady.. złośliwość losu..
Jam miałam się pytać czemu to Cię aż do niedzieli nie będzie..
a to przecież P wraca
Strach pomyśleć co się tam będzie działo...
haha
Guśka może faktycznie przez @ się źle czujesz, zresztą mówiłaś że ciężko przechodzisz przez te pierwsze dni..
Połóż się i odpoczywaj :**
Kris chciałam Cię łagodnie potraktować i zachęcić pięknymi widoczkami, a Ty za pierona nie chcesz.. taka okazja
No wiesz- grzechem byłoby nie skorzystać
haha
W końcu zza chmur nieśmiało przebija się słońce, mam nadzieję, że tak już zostanie..
Beznadziejny dzień dzisiaj jakiś, taki ospały..
Car Ty ranny ptaszku
Zazwyczaj tak się właśnie dzieje, jak możesz sobie pozwolić to nie da rady.. złośliwość losu..
Jam miałam się pytać czemu to Cię aż do niedzieli nie będzie..
a to przecież P wraca
Strach pomyśleć co się tam będzie działo...
Guśka może faktycznie przez @ się źle czujesz, zresztą mówiłaś że ciężko przechodzisz przez te pierwsze dni..
Połóż się i odpoczywaj :**
Kris chciałam Cię łagodnie potraktować i zachęcić pięknymi widoczkami, a Ty za pierona nie chcesz.. taka okazja
No wiesz- grzechem byłoby nie skorzystać
Re: Przy kawie ...
Gusia a może Ty jesteś w stanie błogosławionym ?
Car wiesz że ja z tych uczynnych i chętnie pomogę kobiecie w potrzebie
Mogę się nawet zgodzić na ululanie Cię skoro masz problemy ze snem
Madi no dobra przekonałaś mnie tymi pięknymi widoczkami haha
Widzisz u Ciebie słońce się przebija za to u mnie się schowało i robi się nie ciekawa aura za oknem. Kuźwa a mam dzisiaj iść na starówke na zawody pchnięcia kulą i skokiem wzwyż. Ech bilety kupione, mam nadzieje że nie będzie padać
Car wiesz że ja z tych uczynnych i chętnie pomogę kobiecie w potrzebie
Mogę się nawet zgodzić na ululanie Cię skoro masz problemy ze snem
Madi no dobra przekonałaś mnie tymi pięknymi widoczkami haha
Widzisz u Ciebie słońce się przebija za to u mnie się schowało i robi się nie ciekawa aura za oknem. Kuźwa a mam dzisiaj iść na starówke na zawody pchnięcia kulą i skokiem wzwyż. Ech bilety kupione, mam nadzieje że nie będzie padać
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Wlasnie widze Madi. 
A co to bd na starosc :p jak juz w ogole bd luz
Haha i to sie nazywa podejscie do faceta haha
Gusienka to bd smutno bez Ciebie.:_
Kris juz nie szukaj wymowek haha i na pogode nie zwalaj.Przyznaj sie lepiej ze boisz sie, ze cie porwa do ktorejs konkurencji ;D
achhh takie porzadne tulenie by sie zdalo.Najlepiej z kolysanka ;p
Wkurzajace jest to, ze teraz chodze jak cien i najchetniej bym sie polozyla.Ale wiem ze potem bd sufitowac wiec jakos musze przebiedowac.
Wychodzi na to ze jedynym lekiem bd wrocic do jobowania
Znacie moze jakies dobre preparaty na przebarwienia na skorze. Kurka troche slonca i juz mi na czole wyskoczyly :/
I wyglada to jakbym blizny miala.Nigdy tak nie mialam :_ i troche mnie to irytuje
Bo nie chce sie fluidowac ciagle zeby to zakrywac.
A co to bd na starosc :p jak juz w ogole bd luz
Haha i to sie nazywa podejscie do faceta haha
Gusienka to bd smutno bez Ciebie.:_
Kris juz nie szukaj wymowek haha i na pogode nie zwalaj.Przyznaj sie lepiej ze boisz sie, ze cie porwa do ktorejs konkurencji ;D
achhh takie porzadne tulenie by sie zdalo.Najlepiej z kolysanka ;p
Wkurzajace jest to, ze teraz chodze jak cien i najchetniej bym sie polozyla.Ale wiem ze potem bd sufitowac wiec jakos musze przebiedowac.
Wychodzi na to ze jedynym lekiem bd wrocic do jobowania
Znacie moze jakies dobre preparaty na przebarwienia na skorze. Kurka troche slonca i juz mi na czole wyskoczyly :/
I wyglada to jakbym blizny miala.Nigdy tak nie mialam :_ i troche mnie to irytuje
Bo nie chce sie fluidowac ciagle zeby to zakrywac.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
Kris uwierz mi że bardzo bym chciała ale niestety nie 
Car nie polecę Ci nic bo nigdy nie stosowałam. Nawet nie zauważycie że mnie nie ma
Madi a co Ty masz takiego do roboty?
Car nie polecę Ci nic bo nigdy nie stosowałam. Nawet nie zauważycie że mnie nie ma
Madi a co Ty masz takiego do roboty?
Re: Przy kawie ...
Oj Guśka, gdybyś Ty wiedziała..
Wjazd do domu będziemy robić i ławice lać w sobotę, ale niestety jeszcze nie od domu..
No i przez to uprzątnąć trzeba wszystko żeby było do piątku lub soboty gotowe..
Poza tym trawnik do koszenia a tyle go jest, no i ten ogródek który ma mi Kris okopać
A chce się powyrabiać bo na przyszły tydzień chce się do domu wybrać i koleżankę w końcu odwiedzić..
Car, miałam dawno temu ten problem ale co miałam - zabij mnie nie pamiętam..
Może w aptece polecą Ci jakąś maść czy cuś
Kris- noo
w końcu
Z cukru nie jesteś, nie roztopisz się- nie becz
Wjazd do domu będziemy robić i ławice lać w sobotę, ale niestety jeszcze nie od domu..
No i przez to uprzątnąć trzeba wszystko żeby było do piątku lub soboty gotowe..
Poza tym trawnik do koszenia a tyle go jest, no i ten ogródek który ma mi Kris okopać
A chce się powyrabiać bo na przyszły tydzień chce się do domu wybrać i koleżankę w końcu odwiedzić..
Car, miałam dawno temu ten problem ale co miałam - zabij mnie nie pamiętam..
Może w aptece polecą Ci jakąś maść czy cuś
Kris- noo
Z cukru nie jesteś, nie roztopisz się- nie becz
Re: Przy kawie ...
Hej dziewczynki:)
Hmm jak dobrze pamiętam to Car mam naszmarować olejkami i przytulić a Madi skopać teściową , kurcze znaczy ogródek skopać
To kiedy zaczynamy ?:)
Byłem wczoraj na tym mitingu Orlen Cup. Podobno było mnie widać w telewizji
Muszę sobie poszukać w necie tą transmisje i oblukać czy nie widać jak dłubie w nosie haha
Powiem Wam że zmarzłem niemiłosiernie. Jak z domu wychodziłem to piknie świeciło słońce a na miejscu zaszło za chmury i zacęło wiać. Ech po h miałem ochotę już wracać ale udało mi się wytrzymać do końca
Jutro mnie nie będzie bo jade w delegacje do poznania na targi. Chociaż się odpocznie od pracy no i najważniejsze że jedziemy swoją paczką, która się w pracy trzymamy więc nie będzie osób nie powołanych
Hmm jak dobrze pamiętam to Car mam naszmarować olejkami i przytulić a Madi skopać teściową , kurcze znaczy ogródek skopać
To kiedy zaczynamy ?:)
Byłem wczoraj na tym mitingu Orlen Cup. Podobno było mnie widać w telewizji
Muszę sobie poszukać w necie tą transmisje i oblukać czy nie widać jak dłubie w nosie haha
Powiem Wam że zmarzłem niemiłosiernie. Jak z domu wychodziłem to piknie świeciło słońce a na miejscu zaszło za chmury i zacęło wiać. Ech po h miałem ochotę już wracać ale udało mi się wytrzymać do końca
Jutro mnie nie będzie bo jade w delegacje do poznania na targi. Chociaż się odpocznie od pracy no i najważniejsze że jedziemy swoją paczką, która się w pracy trzymamy więc nie będzie osób nie powołanych
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Witka 
Haha Kris ty okrutniku
to my zostajemy w domkach a ty sobie wyjezdzasz? juz ci normalnie podpowiem
jak nas nie zabierasz to choc kartke wyslij :)najlepiej spiewajaca ;D
aj a ja jak na zlosc wczoraj malo tv wlaczalam.Bo rozumiem ze tak w prawdzie machales i krzyczales z pozdrowieniami dla forum haha a dla niepoznaki wyglada to jakbys sie trzasl z zimna
Buu myslalam ze zaczniemy od jutra.No ale...skoro wyjezdzasz to zagonie polowka do tej kary ;p
Madi maaaamyyy S Ł O Ń C E.! aaaaa! yupi! yeah!<tanczy z radosci i juz szykuje bikini>;D
Wiecie co.Jak ogladalam wczora ten film nostalgia aniola to doszlam do wniosku ...ze faktycznie tyle nam ucieka czasu.I nawet nie zauwazamy jak odchodza bliscy.Dlatego postanowilam ze od dzis bd wiecej go im poswiecala.Czlowiek dopiero jak go cos tknie to zaczyna nad tym sie zastanawiac a wtedy jest jvz czesto za pozno.:_
Wiec jakbym bywala rzadziej to wiecie czemu
Haha Kris ty okrutniku
aj a ja jak na zlosc wczoraj malo tv wlaczalam.Bo rozumiem ze tak w prawdzie machales i krzyczales z pozdrowieniami dla forum haha a dla niepoznaki wyglada to jakbys sie trzasl z zimna
Buu myslalam ze zaczniemy od jutra.No ale...skoro wyjezdzasz to zagonie polowka do tej kary ;p
Madi maaaamyyy S Ł O Ń C E.! aaaaa! yupi! yeah!<tanczy z radosci i juz szykuje bikini>;D
Wiecie co.Jak ogladalam wczora ten film nostalgia aniola to doszlam do wniosku ...ze faktycznie tyle nam ucieka czasu.I nawet nie zauwazamy jak odchodza bliscy.Dlatego postanowilam ze od dzis bd wiecej go im poswiecala.Czlowiek dopiero jak go cos tknie to zaczyna nad tym sie zastanawiac a wtedy jest jvz czesto za pozno.:_
Wiec jakbym bywala rzadziej to wiecie czemu
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Hej Car 
Oj nie wiem czy chciałybyście posłuchać jak śpiewam. Już bardziej polecam oglądać bimbały Madi teściowej hahahahhhahaha
Car mało tego nawet transparent wywiesiłem z pozdrowieniami dla moich kochanych dziewczynek z forum. A żałuj wypisałem was wszystkie po nicku z kwaiateczkami, całuskami , serduszkami i róznymi takimi cudeńkami
Popatrz jaki to zbieg okoliczności akurat jutro chciałaś zacząć. A tu basz jutro mnie niema
Wiesz może lepiej nie oglądać takich filmów bo się bardziej smutno robi, gdy przypominamy sobie o ilu osobach zapomnieliśmy czy dużo mniej czasu i poświęcamy.
Ale niestety to wszystko jest spowodowane naszym pędem za niby lepszym życiem. Trzeba charować jak wuł żeby zarobić trochę grosza i wyżywić rodzine, zapewnić im godny byt. Niestety to wszytko i tak się na nich odbija bo mam dużo mniej czasu.
Hmmm może lepiej żyć w tzw. słodkiej niewiedzy
Oj nie wiem czy chciałybyście posłuchać jak śpiewam. Już bardziej polecam oglądać bimbały Madi teściowej hahahahhhahaha
Car mało tego nawet transparent wywiesiłem z pozdrowieniami dla moich kochanych dziewczynek z forum. A żałuj wypisałem was wszystkie po nicku z kwaiateczkami, całuskami , serduszkami i róznymi takimi cudeńkami
Popatrz jaki to zbieg okoliczności akurat jutro chciałaś zacząć. A tu basz jutro mnie niema
Wiesz może lepiej nie oglądać takich filmów bo się bardziej smutno robi, gdy przypominamy sobie o ilu osobach zapomnieliśmy czy dużo mniej czasu i poświęcamy.
Ale niestety to wszystko jest spowodowane naszym pędem za niby lepszym życiem. Trzeba charować jak wuł żeby zarobić trochę grosza i wyżywić rodzine, zapewnić im godny byt. Niestety to wszytko i tak się na nich odbija bo mam dużo mniej czasu.
Hmmm może lepiej żyć w tzw. słodkiej niewiedzy
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Teraz to naprawde zaluje :p
Widziec Ciebie takiego wywijajacego transparentem~Bezcenne
Moze i tak.Ale gdyby tak kazdy obejrzal i sie na chwile zatrzymal w tym chorym pedzie by przemyslec pewne sprawy.To zapewne byloby potem mniej tych utraconych chwil.I jak podejrzewam iz ta znieczulica o ktorej ostatnio pisalismy, by moze tez sie zmienila.
Widziec Ciebie takiego wywijajacego transparentem~Bezcenne
Moze i tak.Ale gdyby tak kazdy obejrzal i sie na chwile zatrzymal w tym chorym pedzie by przemyslec pewne sprawy.To zapewne byloby potem mniej tych utraconych chwil.I jak podejrzewam iz ta znieczulica o ktorej ostatnio pisalismy, by moze tez sie zmienila.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Co tu takie pustki ??
Jutro koniec szkolenia.. szkoda...
Jutro koniec szkolenia.. szkoda...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Witajcie..
No tak pustki, trzeba z pogody korzystać..
Ale się opaliłam
Mmym 
A jak mnie komary ściachały.. Łoo
Car nawet nie mów, jak sobie czasami pomyślę że coś z kimś z otoczenia może się stać i tak nagle odejdzie to aż naprawdę beczę jak dziecko..
wiem, dziwna jestem, ale na to akurat nic nie poradzę, to silniejsze ode mnie..
A mówisz, że zaczniesz więcej czasu poświęcać- ale dobrze wiemy że to tak się tylko mówi.. W praktyce trochę gorzej to wypada..
Kris no widzisz, ja też przegapiłam.. kurka no..
No to fajnie, że jutro luźniejszy dzień..
Had, szkolenia koniec ale za to na forum wrócisz
Nie ma tego złego...
Tak mi się przypomniało Car jak pisałaś o filmie... Oglądałam wczoraj zwiastun filmu "Wilgotne miejsca"..
Słyszeliście?? Wybiera się ktoś z Was??
PS Mężuś dziś do mnie wraca
już się doczekać nie mogę
No tak pustki, trzeba z pogody korzystać..
Ale się opaliłam
A jak mnie komary ściachały.. Łoo
Car nawet nie mów, jak sobie czasami pomyślę że coś z kimś z otoczenia może się stać i tak nagle odejdzie to aż naprawdę beczę jak dziecko..
wiem, dziwna jestem, ale na to akurat nic nie poradzę, to silniejsze ode mnie..
A mówisz, że zaczniesz więcej czasu poświęcać- ale dobrze wiemy że to tak się tylko mówi.. W praktyce trochę gorzej to wypada..
Kris no widzisz, ja też przegapiłam.. kurka no..
No to fajnie, że jutro luźniejszy dzień..
Had, szkolenia koniec ale za to na forum wrócisz
Nie ma tego złego...
Tak mi się przypomniało Car jak pisałaś o filmie... Oglądałam wczoraj zwiastun filmu "Wilgotne miejsca"..
Słyszeliście?? Wybiera się ktoś z Was??
PS Mężuś dziś do mnie wraca
już się doczekać nie mogę
Re: Przy kawie ...
No to teraz Ty Madi znikniesz 
korzystaj ;D
Nie jestes wcale dziwna.Ja tez tak mam.
Jak sie wtedy rozkleje to masakra.Bo mnie na maxa rozwala...
Az tak grzalo?;o u nas tez bylo cieplo ale <przyglada sie sobie> ...nie.Nic mnie nie chyciło. :_
A z tymi postanowieniami to rzeczywiscie tak bywa.Pare dni sie tego czlowiek trzyma a potem sie zapomina.
Ja zrobilam harmonogram i mam nadzieje ze sie uda ;D
Hadzia, no wiesz?! zamiast sie cieszyc ze bd z nami.To ty "szkodujesz"...
Niestety Madi nie slyszalam o tym filmie.
Ale za to wybieram sie na "Czarownice" XD
korzystaj ;D
Nie jestes wcale dziwna.Ja tez tak mam.
Jak sie wtedy rozkleje to masakra.Bo mnie na maxa rozwala...
Az tak grzalo?;o u nas tez bylo cieplo ale <przyglada sie sobie> ...nie.Nic mnie nie chyciło. :_
A z tymi postanowieniami to rzeczywiscie tak bywa.Pare dni sie tego czlowiek trzyma a potem sie zapomina.
Ja zrobilam harmonogram i mam nadzieje ze sie uda ;D
Hadzia, no wiesz?! zamiast sie cieszyc ze bd z nami.To ty "szkodujesz"...
Niestety Madi nie slyszalam o tym filmie.
Ale za to wybieram sie na "Czarownice" XD
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Hej Car :*
No tak, mega słonecznie było- plecy mi tak zjarało, tylko brzuch jakiś blady
Ale się może jeszcze uda
Nie mów- harmonogram?? Łał
To trzymam kciuki żebyś się tego trzymała
Eh z tym życiem, powinni eliksir wiecznej młodości wymyślić.. Żeby zawsze tak było jak teraz ...
Ja się za to na ten film nie wybieram, gdzieś mnie nie zachęcił zwiastun..
No tak, mega słonecznie było- plecy mi tak zjarało, tylko brzuch jakiś blady
Ale się może jeszcze uda
Nie mów- harmonogram?? Łał
To trzymam kciuki żebyś się tego trzymała
Eh z tym życiem, powinni eliksir wiecznej młodości wymyślić.. Żeby zawsze tak było jak teraz ...
Ja się za to na ten film nie wybieram, gdzieś mnie nie zachęcił zwiastun..
Re: Przy kawie ...
To juz kochana i tak na plaze mozesz startowac
podklad juz jakowys masz 
Ja tak jakos zeby zobaczyc jak ta bajke zmienili to sie wybieram
O tak.Ale pomysl :"Eliksir +twoja tesciowa...hmm
Trzymaj trzymaj
zawsze to razniej 
Witaj Snajperku
Ja tak jakos zeby zobaczyc jak ta bajke zmienili to sie wybieram
O tak.Ale pomysl :"Eliksir +twoja tesciowa...hmm
Trzymaj trzymaj
Witaj Snajperku
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Halo! Mam pilna sprawę. Carina moze ty pomożesz? Masz atlas w domu? Moje dziecko nie ma, a ma zadane na jutro obliczyc odległość linijką od zakopanego do mikołajek w warmińsko mazurskim... sprawa pilna 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Hej Jam :*
Ja nie pomogę niestety..
Jak tam?? P. wrócił??
Car to by była katastrofa..
nie pomyślałam o tym
Had :*
Ja nie pomogę niestety..
Jak tam?? P. wrócił??
Car to by była katastrofa..
nie pomyślałam o tym
Had :*
Re: Przy kawie ...
Jej Jamka.Powiem Ci tak szczerze ze nie mam.Wstyd normalnie
ale jakos nie potrzebowalam...
A w necie nie ma?
A w necie nie ma?
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości