U mnie tez sie rozpadalo wiec glowa do gory
Kris haha tak latem to i was jakos wiecej widac :)Swoja droga jak to latwo zauwazyc plec druga jak slonko ladnie oswietli
Powiadasz ze czesto? hmm w koncu jestesmy od zalania dziejow powiazane ze zlymi mocami i kuszeniem...wiec staramy sie temu sprostac.
Wiecie co bylam wczoraj w szkole gdzie mialam wolontariat i mnie w pol zgielo.Jacy ludzie sa masakralnie glupi to az.
Jedna z klas miala wycieczke i miala jechac cala ale ze byly tam blizniaki to rodzicow nie bylo stac.Wiec ktos z rodzicow po uzgodnieniu z rodzicami i pania zasponsorowal.A panie z trojki klasowej jak sie dowiedzialy ze te dzieci jednak jada to sluchajcie oskarzyly pania ze ukradla kase z klasowych.Jazda byla jak nie wiem co.Ci rodzice co sponsorowali musieli sie tlumaczyc i ta pani...
koszamar.Chcieli dzieciakom frajde zrobic a zrobil sie taki balagan ze lo.
Najgorsze jest jednak to, ze te z trojki same powinny wpasc na to by po te pare groszy sie zlozyc i zeby te dzieci z klasa jechaly a nie takie akcje robic.
wrr ~