Przyjaźń damsko-męska

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez Adidasowa » 11 kwi 2013, o 16:37

Ja się przekonałam wiele razy, że nie jest możliwa ;/ Po pewnym czasie jedno ze stron się zakochuje i potem jest płacz i rozczarowanie... Jak kuple tak, ale nie jako przyjaciele.
Takie jest moje zdanie wynikające z autopsji.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez 456 » 11 kwi 2013, o 16:38

Adidasowa -w cale się nie dziwię, że się w Tobie zakochują. Ładna dziewczyna i fajny charakter, każdy może po czasie stracić głowę. ;)


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez Adidasowa » 11 kwi 2013, o 16:48

Ojj, kurcze, takiego komplementu to się nie spodziewałam ;-) Dziękuję bardzo, kilka osób mi podobnie mówiło, ale ja niestety jestem osobą bardzo skromną i nieśmiałą i mam zupełnie odmienne zdanie, jak patrzę w lustro to myślę "Boże, jak ja wyglądam" :D Może ja jestem ślepa, może nie jest ze mną az tak źle, skoro facet jest o mnie AŻ tak zazdrosny :P

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez Lunara » 12 kwi 2013, o 17:16

Wierzę w przyjaźń damsko-męską, bo od ponad czterech lat jestem w takiej relacji. Facet jest ode mnie rok młodszy i jest naprawdę najlepszym przyjacielem na świecie. Pomaga mi zawsze gdy tego potrzebuję, dzieli się męskim punktem widzenia i cierpliwie wysłuchuje moich wywodów o kolejnych facetach ;) Warto dodać, że sam jest w związku z dziewczyną, której nasza znajomość nie przeszkadza. I chyba żadne z nas nie jest w stanie wyobrazić, że miałoby między nami być coś więcej.
Lunara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 17:04

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez leglosc » 12 kwi 2013, o 18:42

Nie sądzę, z czasem któraś ze stron zacznie coś czuć. A miłość niszczy przyjaźń...

Polecam Wam porównanie kont bankowych które mamy obecnie w bankach. Warto rozważyć i wybrać konto najlepsze i darmowe.
leglosc
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 17:42

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez Hadassa » 13 lip 2013, o 09:16

Tak trochę zmieniając temat..
Czy Wasi mezczyzni sa Waszymi przyjacielami ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez vaniliiia » 13 lip 2013, o 11:42

Tak :)
Nie wyobrażam sobie inaczej

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez urraped » 13 lip 2013, o 14:28

mój chłopak ma przyjaciółke. znają się od przedszkola, mieszkają blisko siebie.
jestem pewna, że nigdy do niczego między nimi nie dojdzie, ale niestety jestem typem zazdrośnicy ;)

śmiało moge powiedzieć, że przyjaźń damsko-męska istnieje!

PS. również nie wyobrażam sobie, aby pan J nie był moim przyjacielem. przecież to jest baza miłości. gdy jej nie ma, to tylko sfera intymna działa w związku.
urraped
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 18:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez Hadassa » 13 lip 2013, o 16:31

jest powiedzenie, że najlepiej by mąż, kochanek i przyjaciel to była jedna i ta sama osoba....

u mnie się to na pewno sprawdza ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez Luna123 » 13 lip 2013, o 17:54

nie widze problemu w przyjazni damsko-meskiej, jak najbardziej takie sprawy maja miejsce
Luna123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 lip 2013, o 20:37

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez tyldo » 17 lip 2013, o 08:40

wydaje mi sie że taka przyjaźń jest możliwa ale nie jest to takie proste żeby utrzymać taką przyjaźń na odpowiednim "poziomie"

tyldo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 lip 2013, o 08:20

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez Paula_s22 » 17 lip 2013, o 10:05

Nie da sie. Trzeba to przezyc i z doswiadczenia wiem ze nie da sie. Przyjazn trwa dluzsza chwile, moja przyjazn z facetem trwa do dzis od juz 6-7 lat. i powiem tak jesli do niczego nie do chodzi fizycznie to dochodzi psychicznie jedna i druga osoba mysli o sobie w inny sposob niz przyjaciele. i predzej czy pozniej dochodzi do rozmowy typu "a moze". w przelomie tylu lat dochodzi do pocalunku nie winnego, po alkoholu czy w podnieceniu nawet do namietnego pocalunku lub dotyku. Podniecenie bywa czasem grozniejsze niz alkohol. No ale potem nie przyznaja sie do tego( Kochanie to tylko kolezanka nigdy nic nie bylo, jest dla mnie jak siostra) zeby dalej sie przyjaznic i zeby obecni ich partnerzy nie mieli nic przeciwko. Sory ale tak jest. U mnie byla rozmowa typu "a moze" nawet cos zaczynalo sie miedzy nami dziac calonocne rozmowy (bez niczego zeby nie bylo) spotkania coraz czesciej. Plany o wspolnych wakacjach. No ale zycie placze wszystko i nastapila taka sytuacja ze nasze drogi sie na troche rozeszly poczulam sie oszukana, wrocil, a ja unioslam sie honorem( nie robcie tego - czasem nie warto) i dupa,ale przyjazn trwa do dzis.
Avatar użytkownika
Paula_s22
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 08:53

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez ktosia93 » 17 lip 2013, o 13:08

jest mozliwa..o ile sie nie przekracza granic
ktosia93
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 17 lip 2013, o 12:48

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez Aleksis1989 » 17 lip 2013, o 14:23

Ja osobiście uważam, że jest możliwa.
Sama mam przyjaciela - faceta, który ma dziewczynę. Spotykamy się czasem w większym gronie, czasem sami - wyskoczymy na spacer, czy piwko. Rozmawiamy ze sobą o wszystkim, doradzamy sobie w wielu sprawach i nie mam mowy jednak o czymś więcej. Cenimy się jako ludzie, kochamy się jak rodzeństwo. Normalna sprawa. :)
Aleksis1989
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 17:14

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez nati18 » 17 lip 2013, o 23:45

Kayira napisał(a):jest powiedzenie, że najlepiej by mąż, kochanek i przyjaciel to była jedna i ta sama osoba....

u mnie się to na pewno sprawdza ;)

Tak zgadzam sie z tym :-) aby związek przetrwal na długie lata towłaśnie przyjacielem też powinien być nasz męzczyzna :-)

Kochać to nie trzymać za rękę, lecz puścić ją by druga osoba nauczyła się chodzić w miłości.
Avatar użytkownika
nati18
Fajna Kobietka
 
Posty: 159
Dołączył(a): 23 maja 2013, o 19:29

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez iza813 » 22 lip 2013, o 12:36

Ja uważam że nie jest możliwa,pare razy to przerabiałam i zawsze jedna ze stron chciała czegoś wiecej ( najczęściej to ja byłam tą stroną ).No chyba że facet jest gejem to wtedy można spróbować się zaprzyjażnić

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez LittleSister » 24 lip 2013, o 14:02

Możliwa jak najbardziej, tylko trzeba dać jasny komunikat o tym, czego chcemy, przyjaźni i niczego więcej, ponieważ faktycznie bez takiego oświadczenia można mieć wątpliwości.
LittleSister
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 lip 2013, o 09:40

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez BadRomance » 29 lip 2013, o 20:02

Istnieje :) Sama mam przyjaciela, który gejem nie jest. A trwa to już parę dobrych lat ;)
BadRomance
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 lip 2013, o 19:46

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez Catherine » 30 lip 2013, o 13:22

istnieje oczywiście mam przyjaciela który jest najlepszym przyjacielem na świecie z którym pogadać mogę o wszystkim , ale wiem że nigdy miedzy nami do niczego nie dojdzie bo facet to powinien być facet a nie chodzić z koleżankami na zakupy., plotkować , no bez przesady od tego mam przyjaciółki :PP
mój chłopak to osoba z któą mogę pogadać o wszystkim , chłopak + przyjaciel w jednym . zawsze gdy przyjeżdża rozmawiamy bardzo długo czasem zastaje nas noc a on już musi jechać , kocham go nie wyobrażam sobie żebyśmy w ogóle się nie rozmawiali ze sobą , przyjaźnimy się i kochamy i to jest fajne :))

„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Avatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 17:09

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez klekociku » 12 sie 2013, o 13:53

moim zdaniem prawdziwa przyjaźń damsko-męska po prostu musi skończyć się związkiem, no bo jak, ona jest dla niego najważniejsza, super się dogaduję itd, to kto mi wmówi, że nie chcą mieć coraz częstszego kontaktu i być coraz bliżej siebie? jakoś niezbyt mnie przekonuje idea takiej ponadpłciowej przyjaźni :D
klekociku
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 sie 2013, o 13:44

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez bubulek24 » 21 sie 2013, o 12:19

też mi się tak wydaje, bo jak facet i kobieta tak naprawdę się przyjaźnią, uwielbiają spędzać ze sobą czas, chcą być blisko siebie, to prędzej czy później jedno z nich się zakocha :fallinlove

bubulek24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 12:11

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez gabi » 21 sie 2013, o 19:49

Przyjaźń damsko-męska moim zdaniem w 99% to fikcja. Dlaczego w 99% bo mam z mężem wspólną znajomą. Z moim mężem znają się jeszcze ze szkoły i ona jest wspaniałą osobą. Na początku byłam trochę zazdrosna o jej przyjaźń z moim facetem, ale teraz ufam jej na 100%.Stała się również moją przyjaciółką. Powiem więcej, chyba jest teraz bardziej moją psiapsułką niż męża :D Ale myślę że takich przyjaźni szczerych nie ma za dużo. Sama miałam, a raczej wydawało mi się że miałam, przyjaciela. Był nim dokąd nie poznał swojej partnerki. Na początku opowiadał mi wiele o niej. Wymienialiśmy się poglądami. Cieszyłam się że w końcu poznał kogoś na poważnie. Spodziewałam się tego, ze nasze kontakty troszkę się rozluźnią ale on olał mnie całkowicie.Udawał jeszcze przez jakiś czas, że mu zależy na naszej przyjaźni ale to było sztuczne zainteresowanie, takie z obowiązku raczej. Jak ja się nie odezwałam to on milczał, wiec i ja przestałam dzwonić, pisać itd. Po dłuższym czasie dostałam niezbyt miłego sms-a z pretensjami. Odpisałam co myślałam i tak się zakończyła nasza pseudo przyjaźń. Z mojego doświadczenia nie polecam przyjaźni z facetami. Albo kończy się tak jak u mnie albo w łóżku ;)
gabi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 14:12

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez briserlecoeur » 21 sie 2013, o 21:02

hmm, myślę, ze nie da się budować związku na dłuższą metę, gdy nasz partner nie jest jednocześnie naszym przyjacielem :)

A co do przyjaźni d-m... Trzeba się mocno na starać by była ona tylko przyjaźnią... bo jak już wcześniej dziewczyny powiedziały, zawsze coś tam się w głowie jednej ze stron urodzi...

Briserlecoeur - Jestem ar­tys­tką ulot­nej chwili.
Avatar użytkownika
briserlecoeur
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 11 cze 2012, o 17:13

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez nerwusek22 » 4 wrz 2013, o 22:02

hej mam 22 lata i przyjaźnię się z moim byłym nauczycielem(34lata) od 5 lat i o wszystkim możemy porozmawiać, potrafi ogarnąć jakoś moje życie takim spojrzeniem na zimno bez emocji.....ostatnio chciał żebym usiadła mu na kolana i mówi że to nic nie znaczy tylko czasem potrzebuje czułości ...dziwnie się czułam po tym,,, co sądzicie mam się martwić?
nerwusek22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 wrz 2013, o 21:52

Re: Przyjaźń damsko-męska

Postprzez iza813 » 8 wrz 2013, o 16:25

To może mi podpowiecie co zrobić aby taką damsko - męską przyjazn zamienic w związek.Na pewno rozkochac w sobie faceta ale co jeszcze ?

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]