przyjazn damsko meska pomocy

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

przyjazn damsko meska pomocy

Postprzez normalnychlopak » 23 lis 2016, o 12:21

Witam przyjaźnie się z dziewczyną od 8 miesięcy samotnie wychowuje córkę, nasze relacje przez pare miesięcy byly typowo koleżeńskie wypady do McDonalda, wspólnie zakupy no i rozmowy wszystkim itd. Z góry zaznaczam ze nie jest to jakiś frendzone nic do siebie nie czujemy po prostu się pryjaznimy widujemy się max 2 razy w tygodniu. Dziwi mnie zmiana jej zachowania pare miesięcy wstecz byliśmy jak brat i siostra pomagalismy sobie nawzajem jedno martwiło się o drugie. Teraz jak rozmawiamy cala rozmowa skupia się na nie i jej przyszłości, po prostu jak chce opowiedzieć co się działo u mnie w tygodniu ona tak przekierowuje rozmowę ze po chwili rozmawiamy o jej przyszlosc***asjach jak córkę będzie wychowywać itd. Jak by stracila zainteresowanie moja osoba Ostatnio bylem chory na grypę tydzień to nawet nie dostałem sms jak się czuje czy daje sobie rade. Kilka miesięcy w stecz tez bylem chory lekka alergia to 3 dni z rzędu byla u mnie i jeszcze receptę mi wykupiła. Niewiem co o tym wszystkim myśleć pierwszy raz jestem w takiej sytuacji. Proszę o radę szczególnie kobiety
normalnychlopak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 lis 2016, o 12:19

Re: przyjazn damsko meska pomocy

Postprzez Pletwa Reborn » 23 lis 2016, o 21:54

ale jaką radę? Czegoś od niej oczekujesz? Bo skoro nic do niej nie czujesz to co cię obchodzi, że jest zapatrzona w siebie bo taki typ charakteru?
Pletwa Reborn
 

Re: przyjazn damsko meska pomocy

Postprzez vaniliiia » 25 lis 2016, o 23:43

Daj jej delikatnie do zrozumienia, żeby zaczęła się interesować nie tylko sobą. Osobiście nie cierpię takich ludzi i zawsze im walę prosto z mostu co myślę.. To nie boli ;) Byle delikatnie to zrobić.
A swoją drogą coś do niej czujesz, że Ci to przeszkadza? Czy tak o, po prostu masz z tym problem? Bo nie do końca rozumiem..

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: przyjazn damsko meska pomocy

Postprzez ktosia93 » 2 gru 2016, o 00:40

A nie przyszło Ci do głowy ze moze z kims sie spotyka ze tak sie zachowuje? Ja na twoim miejscu poobserwowałabym ją i próbowałabym sie czegos dowiedziec. chyba ze dalej tak bedzie tak jak teraz to dalabym sobie z nią spokój..nie odzywalabym sie do niej i juz. Za jakis czas sam sie dowiesz dlaczego tak sie zachowywała
ktosia93
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 17 lip 2013, o 12:48

Re: przyjazn damsko meska pomocy

Postprzez kasje » 12 gru 2016, o 16:21

Być może jej przejawy egoizmu są spowodowane stresem o swoją sytuacje w życiu, czytam teraz o tym na zaliczenie i stres ma tyle postaci, że nic mnie już nie zdziwi ^^

Znane są wam drogie panie tabletki na szybkie odchudzanie? Moja narzeczona nie ma ostatnio umiaru i tyje z dnia na dzień. Przytyć 20 kg w 3 miesiące? Pomocy!!! Jak jej pomóc, żeby schudła?!
kasje
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 gru 2016, o 16:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]