Rozstępy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Rozstępy

Postprzez Klarina » 8 maja 2013, o 00:26

ooo wow :) Ale mnie nakręciłaś. Bardzo to kuszące jest - że ten zabieg. Jak się pozbywa od razu i eliminuje te rozstępy, no to faktycznie nieźle, A jakie są koszty jeżeli chodzi o np. jedną taką sesję (choć pewnie jedna nie czyni żadnego efektu jeszcze) ? ;)

O dietach, zdrowym jedzeniu i odchudzaniu:
www.dbajoswojalinie.pl
Avatar użytkownika
Klarina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 09:02

Re: Rozstępy

Postprzez Kolaboracja » 11 maja 2013, o 18:25

no ja też jestem bardzo ciekawa jaki jest koszt?
Kolaboracja
 

Re: Rozstępy

Postprzez gabisweet » 25 maja 2013, o 15:40

Tego typu zabiegi są faktycznie mega skuteczne. Takie same efekty uzyskacie wykonując zabieg harmony xl z głowicą pixel. To także bezinwazyjna metoda, bardzo skuteczna, która gwarantuje szybkie usunięcie rozstępów. Jeśli chodzi o ilość zabiegów, to wszystko uzależnione jest od powierzchni rozstępów, ale efekty można zobaczyć już po pierwszym zabiegu. I co najważniejsze, ten zabieg nic nie boli, możemy odczuwać jedynie miłe ciepło ;-) Fajne jest także to, że każdemu pacjentowi przeprowadza się wcześniej próbę laserową, aby dobrać odpowiednią moc lasera.
gabisweet
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 11:42

Re: Rozstępy

Postprzez Catherine » 25 maja 2013, o 16:18

też miałam rozsepy ale to z powodu że za szybko mi biust urosnął w krótkim czasie używałam kremu Eveline bardzo dobry i przyniósł efekty:) rozspów nie ma :P a ja nie muszę się wstydzić że mam rozstępy :) poelcam ten krem eveline filetowy bardoz dobry :) a nie ksoztuje wiele :)

„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Avatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 17:09

Re: Rozstępy

Postprzez docha » 27 maja 2013, o 12:50

moje rozstępy same zbladły, teraz są widoczne tylko przy dobrym świetle i tylko pod odpowiednim kątem ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Rozstępy

Postprzez kobietkaXY » 30 maja 2013, o 19:52

A słyszałyście coś o ostrzykiwaniu własnym osoczem? To się ponoć stosuje m.in. na blizny, ale w końcu rozstępy to też pewny rodzaj blizn. To taki "wampirzy lifting" jak to raz na pudelku określili :) i ma różne zastosowania, m.in. ogólne napięcie i ujędrnienie skóry, jeśli dobrze pamiętam.

Carpe diem...
Avatar użytkownika
kobietkaXY
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 15:29

Re: Rozstępy

Postprzez gabisweet » 31 maja 2013, o 00:04

No niestety, rozstępy bardzo często pojawiają się, gdy szybko urośniemy, przybierzemy na wadze lub schudniemy. ;-/ Czasem niestety nie jesteśmy w stanie tego kontrolować, hormony szaleją i potrafią nieźle namieszać, a my później męczymy się z tymi rozstępami.
gabisweet
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 11:42

Re: Rozstępy

Postprzez Derma-Clinic » 4 cze 2013, o 13:31

kinius33 napisał(a):Jestem po ciąży ich (nie)szczęśliwą posiadaczką.
Walczę z nimi na różne sposoby. Ostatnio używam kremu do intensywnej redukcji rozstępów perfecta coś tam ;) i muszę powiedzieć, że przynosi efekty. A jakie są Wasze sposoby?


Witaj

Krem na rozstępy z reguły okazuje się nieskuteczny. Może tylko nieco je zamaskować, ale z pewnością ich nie usunie. Z racji faktu, że uszkodzenia włókien kolagenu przypominają blizny, kremy na rozstępy są raczej nieskuteczne. Mają one na celu pobudzenie włókien kolagenowych do regeneracji, ale nie przyniosą żadnych rewelacyjnych rezultatów. Krem na rozstępy może być stosowany jedynie pomocniczo, np. podczas wykonywania masażu. Absorbując krem rozstępy jedynie lekko stracą wyrazistość, ale nie zanikną całkowicie.

Ostatnio edytowano 3 paź 2013, o 14:25 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę nie spamować.
Derma-Clinic
 

Re: Rozstępy

Postprzez Natasza » 5 cze 2013, o 14:05

Ja używałam już naprawdę wielu specyfików na rozstępy i niestety efektów na dłuższą metę nie odnotowałam po żadnym z tych polecanych tutaj. Sięgałam już nawet po takie droższe produkty np. dla matek w ciąży, które podobno są bardziej skoncentrowane i lepiej działają, ale nic z tego. Owszem, po długim stosowaniu ogólny stan skóry się poprawiał, ale rozstępy nie znikają.
Teraz prowadzę poszukiwania jakiejś dobrej kliniki, gdzie mi je w jakiś magiczny sposób usuną, ale nie mogę znaleźć nic konkretnego :(
Natasza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 21 maja 2013, o 14:13

Re: Rozstępy

Postprzez gabisweet » 7 cze 2013, o 10:25

Natasza napisał(a):Ja używałam już naprawdę wielu specyfików na rozstępy i niestety efektów na dłuższą metę nie odnotowałam po żadnym z tych polecanych tutaj. Sięgałam już nawet po takie droższe produkty np. dla matek w ciąży, które podobno są bardziej skoncentrowane i lepiej działają, ale nic z tego. Owszem, po długim stosowaniu ogólny stan skóry się poprawiał, ale rozstępy nie znikają.
Teraz prowadzę poszukiwania jakiejś dobrej kliniki, gdzie mi je w jakiś magiczny sposób usuną, ale nie mogę znaleźć nic konkretnego :(


Miałam podobnie ;/ A w jakim mieście chciałabyś wykonać zabieg? ;-)
gabisweet
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 11:42

Re: Rozstępy

Postprzez Natasza » 11 cze 2013, o 13:51

gabisweet napisał(a):Miałam podobnie ;/ A w jakim mieście chciałabyś wykonać zabieg? ;-)


Mam to szczęście, że jestem z Warszawy, więc wybór jest spory :) Chociaż to wcale nie pomaga mi w podjęciu decyzji, bo brakuje mi jakichkolwiek rzetelnych informacji na temat skuteczności takich zabiegów w poszczególnych placówkach :/

Wiem na pewno, że robią takie rzeczy w For Beauty ale nie mam opinii od nikogo kto by tam był i mógł coś powiedzieć. Co prawda znalazłam kilka opinii na ich temat, ale nic o rozstępach, za to o wysokiej cenie :/ - http://ranking.abczdrowie.pl/d/26,centr ... for-beauty

Koleżanka mi z kolei opowiadała o Klinice Murano (http://www.klinikamurano.com.pl) ale o nich to już kompletnie nic nie wiem :/

Może masz jakieś inne propozycje? najlepiej sprawdzone :)
Natasza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 21 maja 2013, o 14:13

Re: Rozstępy

Postprzez gabisweet » 24 cze 2013, o 10:04

O tej Klinice Murano wiem tylko z sieci co nieco, wydają się spoko, ceny całkiem przystępne. Może ktoś inny z forum miał styczność z tym miejscem? Z kolei ja w stolicy znam Instytut Technologii Urody, można wykonać tam wiele różnych zabiegów m.in. zlikwidować rozstępy. :-). Bardzo ładne miejsce i przystępne ceny, a wykupując zabiegi w pakiecie, otrzymałam fajny rabat.
gabisweet
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 11:42

Re: Rozstępy

Postprzez Natasza » 24 cze 2013, o 14:36

Dla mnie to Murano jest naprawdę zagwozdką niezłą, bo spotkałam się gdzieś w sieci z bardzo skrajnymi opiniami na ich temat. Nie wiem czy bym się do nich wybrała, bo jednak nie za bardzo lubię eksperymentować na własnym organizmie ;)

Ale dobrze, że mi o tym Instytucie przypomniałaś, bo miałam kiedyś sprawdzić ich ofertę :) Wyszperałam opinie na temat tej ich lekarki (http://ranking.abczdrowie.pl/d/4271,iwo ... manikowska) i robią wrażenie. Tylko nie wiem czy zajmuje się rozstępami... W ich cenniku nic na ten temat nie znalazłam :(
Natasza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 21 maja 2013, o 14:13

Re: Rozstępy

Postprzez Hugme » 3 lip 2013, o 11:41

Jakie gabinety możecie jeszcze polecić w stolicy? :-)
Hugme
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 lip 2013, o 11:25

Re: Rozstępy

Postprzez Tamara J. » 8 lip 2013, o 14:00

Ja korzystam z usług kliniki murano o której piszecie i zabiegowi na rozstępy też się poddałam więc jeśli macie jakieś pytania dotyczące zabiegu bądź kliniki to zapraszam na priv :)
Tamara J.
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 lip 2013, o 10:46

Re: Rozstępy

Postprzez outstandingxd » 9 mar 2014, o 12:01

Witam,
Czy któraś z Pań korzystała z oferty kliniki Q-Institute? Nie wiem już jak sobie poradzić z rozstępami. Pomóżcie!
outstandingxd
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 mar 2014, o 11:54

Re: Rozstępy

Postprzez Carina » 10 mar 2014, o 13:54

Ale to nie da sie niczym innym tylko zabiegami w klinice?

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Rozstępy

Postprzez rosiehw » 10 mar 2014, o 22:25

a takie zabiegi są w ogóle skuteczne? zawsze dość sceotycznie di tegi podchodzilam. powiedzcie szczerze, sa widoczne efekty? mam dosc duze na tylku i niestety nieladnie to wyglada. :/ uzywam kremu ale jak tak czytam o tych zabiegach to moze jednak warto wydac kase?
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Rozstępy

Postprzez misiapysia » 13 mar 2014, o 18:55

tez nie mam zaufania do takich zabiegów, trzeba pewnie wykupic kilka serii, zeby zauwazyc jakies efekty, a i tak nikt nie gwarantuje nam, ze uzyskamy taki efekt, jaki chcemy. teraz wlasnie znalazlam w nowosciach ampułke ujedrniajaca z bielendy takie serum miracle push up, producent duzo obiecuje, ale tez nie wiem czy to jest mozliwe do osiagniecia od samego uzywania serum, niby wystarczy stosowac 2-3 razy w tygodniu, czy ktoras z was tego uzywala? a jak nie to czegos innego? kiedys mialam serie z eveline rozgrzewajaca na posladki, ale jedyny efekt jaki uzyskalam po tym to ogromnie piekący ból tyłka, ktorego nie moglam sie pozbyc przez kilka godzin :D
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Rozstępy

Postprzez rosiehw » 13 mar 2014, o 22:08

misiapysia napisał(a):tez nie mam zaufania do takich zabiegów, trzeba pewnie wykupic kilka serii, zeby zauwazyc jakies efekty, a i tak nikt nie gwarantuje nam, ze uzyskamy taki efekt, jaki chcemy. teraz wlasnie znalazlam w nowosciach ampułke ujedrniajaca z bielendy takie serum miracle push up, producent duzo obiecuje, ale tez nie wiem czy to jest mozliwe do osiagniecia od samego uzywania serum, niby wystarczy stosowac 2-3 razy w tygodniu, czy ktoras z was tego uzywala? a jak nie to czegos innego? kiedys mialam serie z eveline rozgrzewajaca na posladki, ale jedyny efekt jaki uzyskalam po tym to ogromnie piekący ból tyłka, ktorego nie moglam sie pozbyc przez kilka godzin :D


nigdy nie kupowalam tych ampulek, bo malo a drogie. daj znac czy sa skuteczne za jakis czas. dotychczas uzywalam wlasnie kremu z eveline ale tego chłodzącego i po prostu działało to chyba na zasadzie placebo - skoro wydalam kase na krem, to wypadaloby trzymac diete i chodzic na treningi, a czy krem mial jakis wplyw na efekty to nie wiem szczerze mowiac :D na pewno motywacyjne :D
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Rozstępy

Postprzez Aldidka » 25 kwi 2014, o 13:58

Endermologia jest skutecznym zabiegiem zarówno na blizny jak i na rozstępy tylko trzeba dobrego gabinetu poszukać
Aldidka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 mar 2014, o 08:59

Re: Rozstępy

Postprzez misiapysia » 26 kwi 2014, o 23:06

uzywam tych ampulek bielendy juz ponad miesiac i moge szczerze powiedziec, ze sprawdzaja sie:) skora jest jedrna uniesiona i gladka :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Rozstępy

Postprzez młodaduchem » 28 kwi 2014, o 08:19

Jestem mamą 3 dzieci.Każda ciąża zostawiła swój ślad na moim ciele w postaci rozstępów i celilutu :( Stosowąłam rózne preparaty ale nic nie pomagały.Na zmarszczki zaczełam łykać pure colagen z firmy noble medica(taniej na allego u kosmetyki_ck) i zauważyłam że rozstępy zbladły są prawie niewidoczne.Łykam te tabletki kolagenowe od 3 miesięcy ale widze różnicę.Spróbujcie same :)
młodaduchem
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 kwi 2014, o 08:31

Re: Rozstępy

Postprzez Maurelia » 30 kwi 2014, o 22:05

Jestem w trakcie odchudzania, walczę z rozstępami. Te nowe zaczynają schodzić po kremie Evolet z masą perłową.
Maurelia
 

Re: Rozstępy

Postprzez Specjalista Aspazji » 4 sie 2014, o 01:17

Zdecydowanie tańszym zabiegiem, a bardzo skutecznym jest karboksyterapia. Polega ona na wstrzykiwaniu dwutlenku węgla, co rozszerza naczynia krwionośne i zwiesza natlenienie poddanych zabiegowi obszarów. Pobudza to skórę do działania
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron